Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace CK Topinka na Facebooku

Sport camp - Sport camps

 

VESMÍRNÉ GALAKTICKÉ BITVY BRZY VYPUKNOU  •  věk 7 - 17 let

 

I další rok je tu pro vás SPORT CAMP! Rok 2022 je rokem sportovních (galaktických) bitev, které uspořádal sám velký Galaktus! Účastníci jsou srdečně zváni na týden plný sportu, sportovních soutěží a dovedností – a to přímo v galaktickém měřítku! Vyzkouší si klasické míčové a sportovní hry (fotbal, volejbal, házená, vybíjená, „přehazka", ...), ale také sporty, jako je ultimate frisbee, softball, rugby, noční rogaining, vylepšený Spartansko-vesmírný závod, jemuž bude předcházet poctivý trénink (běžecká průprava, crossfit, ...), doplněné o soutěže v ping-pongu, šipkách, kuželkách apod. Účastníky čeká také galakticko-sportovní bitva nevídaných rozměrů!  

Všechny sporty a hry proběhnou formou tréninku a následného turnaje v konkrétním sportu. Součástí bude i klasický táborový program (táborák, diskotéka, hry). Tak neváhejte, galaktické sportovní bitvy brzy vypuknou! Přidejte se k dalším odvážným sportovcům a zažijte týden v přírodě plný sportu a zábavy! 

 


PROGRAM:

Hlavní náplní tohoto campu jsou především sporty. Během týdenního pobytu si vyzkoušíte různé druhy sportů, budou pořádány turnaje, soutěžní výzvy a další kratochvíle, které ke sportu patří...pořádně si zasoutěžíte, zahrajete, zasportujete, propotíte nejedno tričko a užijete si bezva týden v přírodě. Můžete se také těšit na táborovou klasiku, koupání, akční týmové hry, výlety do okolí, táboráky, diskotéky, ... 

 Litujeme, ale v tuto chvíli nejsou žádné termíny dostupné.
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CENA ZAHRNUJE:

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.


CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ:

K tomuto pobytu si vám dovolujeme nabídnout komplexní cestovní pojištění za příplatek 100,- Kč za osobu a pobyt. Pojištění zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru, trvalé následky úrazu, smrt následkem úrazu, odpovědnost za újmu (na zdraví, majetku), více ZDE.


STRAVA:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

AREÁL VARVAŽOV:

Popis areálu: Akce probíhá v rekreačním středisku Varvažov, které se nalézá 7 km od Zvíkovského podhradí u Orlické přehrady, v malebném údolí řeky Skalice. V areálu je přírodní koupaliště, hřiště na volejbal, fotbal a další plochy pro sportovní vyžití. Krásné okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě.

 

Typ ubytování: Chatky po 3 až 7 osobách. Pro starší děti jsou připraveny stany s podsadou. V chatičkách i stanech jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

 

Adresa:

Jméno dítěte, název tábora

RS Spolana Varvažov

397 01 Písek

mapa zde

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pokyny k odjezdu:
Pokyny k odjezdu Vám budou zaslány společně se smlouvou o zájezdu, případně je můžete nalézt také v sekci Pokyny k odjezdu.
 
 

fotogalerie

fotografie z minulých ročníků táborů

 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 
5 důvodů
proč s námi
31 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Na jaký typ tábora byste nejraději vyrazili?
Klasický tábor
19%
Adrenalin camp
30%
Tábor u moře
24%
Sport camp
8%
Pro teenagery
14%
Tábor pro nejmenší
6%
Hlasovalo celkem: 799