Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR

Adrenalin camps

Adrenalin a moře
 

ADVENTURE S RELAXEM U MOŘE  •  věk 10 - 18 let

 

V roce 2017 jsme se poprvé v historii vydali na adrenalinovou akci do exotických zemí a spojili ji s odpočinkem u moře na nedotčených plážích Černé Hory. A byla to vážně pecka. Naprosto skvělá parta, nádherná příroda okořeněná pohostinností místních obyvatel a každý den příval nových zážitků. Tři dny jsme s dětmi strávili v horském kempu na hranicích s Bosnou a Hercegovinou. Odtud jsme vyjížděli na akce, které v českých podmínkách není možné zažít. Zažili jsme úchvatný rafting na řece Tara, kde napětí při divokých sjezdech střídala pohoda při projížďkách krásnými scenériemi. Další den jsme se vydali na dobrodružnou horskou "jeep safari" projížďku do opravdové divočiny. Vrcholem adrenalinových aktivit pak byl sjezd nejdelší ZIPline v Evropě! Skluz volným nekonečným prostorem na laně nad roklí řeky Tara je rozhodně životním zážitkem. A to byl přitom teprve začátek cesty. Poté jsme pokračovali k moři, kde jsme strávili zbytek týdne v malebném přístavním městě Ulcinj. Písčité pláže, horké podnebí, skvělé koupání a hlavně velké množství zábavy, za super ceny srovnatelné s ČR, umožnilo všem užít si zbytek dovolené jak se patří. A pozor, na rok 2020 chystáme novinky a překvapení, které stávající koncept obohatí. Všem kdo milují cestování a adrenalin rozhodně doporučujeme vydat se společně s námi na třetí ročník této úžasné akce. Těšíme se na vás!..více »

 
Miniadventure Week Česko 1
 

ZÁŽITKY PRO NEJMENŠÍ    věk 6 - 12 let

 

Tohle parádní léto je připraveno jen pro Tebe. Ubytování ve společné budově, méně dětí na jednoho lektora, nadupaný program vevnitř i kolem areálu. Zážitkové hry a večerní programy pro celý tým. Připravené aktivity na různých místech a nic nekončící sranda a napětí pro ty, co mají stále energie na rozdávání. A tím to zdaleka nekončí. Každý den totiž budeš muset pokořit nějakou adrenalinovou aktivitu. Zvládneš horolezeckou stěnu? Zdoláš největší zábavní park na Vysočině? Dělají Ti problém lanová centra? Je Tvá muška při pořádné bitvě opravdu přesná? A co relax v aquaparku, zasloužíš si ho? Prostě nabitý pobyt od začátku až do konce s bezva kamarády kolem sebe a s lektory, kteří jsou ve svém oboru profesionálové. Na nic nečekej a pojď do toho s námi...více »

 
Miniadventure Week Česko 1
 

EXPERIENCES FOR THE LITTLE ONES    6 - 12 years

 

This awesome summer is prepared just for you. Very nice accommodation in common building, more lectors for kids and perfect amazing program in the camp and in surrounding areas. Adventure games and night program for all. Every activities are prepared exactly for you. Every day you have to conquer some adrenalin activity. Our program is a full adrenalin activities like a Climbing center, climbing wall and the biggest amusement park in Vysočina area. How about relax in aquapark, do you deserve it? And every day different adventure. Don´t worry our activities are under perfect control by lectors. We are waiting for you! Don´t wait and go ahead...více »

 
Miniadventure Week special
 

ADRENALIN I PRO MENŠÍ    věk 6 - 12 let

 

Jsi ve věku 6 - 12 let a jen čekáš, co Tě opravdu zvedne ze židle? Nejsi z těch, co by něco nestíhali? Naopak. Často se nudíš a přemýšlíš, co by jsi ještě zvládl? Mezi vrstevníky se ničeho nebojíš, nic Ti nedělá problém, rád jdeš do všeho po hlavě a jen tak nic Tě nezastraší? Poprvé v Česku, poprvé u nás! Prázdniny, co mají ten pořádný spád, nadupané aktivitami, adrenalinem, výzvou a pořádným dobrodružstvím den co den. Zažij adventure týden, vyzkoušej, co svedeš, poznej sám sebe. Adrenalinové dobrodružství přizpůsobené přesně na míru Tvé věkové kategorii. Protože Ty máš na víc než kámoši…..více »

 
Miniadventure Week special
 

ADVENTURE FOR LITTLE KIDS    6 - 12 years

 

Are you 6 till 12 years and looking for really big funny? Are you everywhere first? Or are you boring and finding new adventures? Between your friends, you are not scary of anything. You can do everything and don´t worry about it. At first time in Czech, at first time in our camp! Adrenalin holiday a lot of activities, adventure every day. Go for it, you must try, what you can do, will you know yourself. Adrenalin adventure tailored to your age. Because you can do more than your friends…..více »

 
Mini-Military
 

VOJENSKÁ PŘÍPRAVA PRO NEJMENŠÍ  •  věk 6 - 10 let

 

Unikátní mini military camp pro kluky do 10 let je určen všem malým vojínům, kteří potřebují upevnit disciplínu a zocelit se. Ačkoliv je tento tábor přípravou na náročnější klasický military výcvik, není to pro žádná ořezávátka! Budeme se učit střílet z airsoftových zbraní, zapracujeme na fyzičce a projdeme základní taktiky boje, které poté uplatníme v napínavých bojových akcích v terénu. Na vojíny čeká i noční pochod, stopování nepřítele, zneškodňování min, slaňování nebo orientace v okolí...více »

 
AirSoft Camp
 

AKČNÍ TÁBOR PRO PŘÍZNIVCE AIRSOFTU  •  věk 10 - 17 let

PRO KLUKY I HOLKY

 

Opravdová bitva v terénu pro skutečné střelce, které nudí náhražky nábojů v podobě barevných kuliček. Tady se střílí maketami reálných zbraní a to už je ten pravý adrenalin! Máš dost odvahy stát se součástí vojenské jednotky? Naši instruktoři z nejlepších millitary klubů a Armády ČR připravili propracovanou válečnou hru. Na tvém týmu bude vymyslet správnou strategii boje, vypátrat a zneškodnit ležení protivníka a rozdat si to v nelítostných bitvách v okolních lesích...více »

 
Military camp
 

NEJTVRDŠÍ TÁBOR CK TOPINKA  •  věk 11 - 18 let

PRO ODVÁŽNÉ!
 

Nejdrsnější vojenský tábor v České republice je jen pro odvážné a neohrožené vojáky! Tady to totiž není žádná procházka růžovým sadem, ale pořádný vojenský výcvik, dril a dodržování disciplíny, které Tě zocelí na těle i duchu. Tvoje fyzička půjde strmě nahoru. Žít budeme v opravdovém vojenském polním ležení. Čeká Tě každodenní rozcvička, taktická cvičení, výsadkářský pobyt v přírodě, bojové akce v neznámém terénu, kurz přežití, práce s mapami, střelba z airsoftových zbraní a mnoho dalšího. Nastupuješ s hodností vojína. Kam to až dotáhneš, je jen na Tobě!

 
Adventure Week Česko 2
 

ADRENALINOVÁ JÍZDA V ČECHÁCH    věk 10 - 19 let

•  2. TURNUS  •

 

Váháš mezi několika tábory a nevíš, který si vybrat? Jsi akční a potřebuješ změnu a stále nové podněty? Pro všechny nerozhodnuté a sportovně založené kluky a holky jsme proto připravili tuhle speciální outdoorovou akci. Každý den tě bude čekat nová výzva. V kolektivní týmové hře inspirované pevností Boyard budeš zdolávat překážky náročné nejen na fyzičku, ale zapojíš i logiku, šikovnost a trpělivost. Vyzkoušíš si jízdu na plachetnici na Slapské přehradě, v lanovém parku prověříš svou zdatnost na zapeklitých lanových překážkách. V krásných jihočeských lesích se utkáš s ostatními týmy v propracované válečné bitvě a zažiješ pořádnou adrenalinovou střílečku airsoftovými zbraněmi. Vyzkoušíš si tubing a na speciálních gumových kruzích si raketovou rychlostí zajezdíš na letní obdobě bobové dráhy. A to už je pořádně nabitý balíček, co říkáš?..více »

 
Adventure 2 (English)
 

ADRENALIN ADVENTURE IN CZECH    10 - 19 years

•  2nd TURNUS  •

 

Are you thinking about which camp is the best for you? Do you like action and you need some change, new and new action? For all which they don´t decided yes. We prepare action just for you! This action is full of outdoor adventure. Every day is ready new challenge for you. At our adventure week you´ll grab your bottom and you’ll fight on Tep Factor!! In the beautiful South Bohemian forests, you will meet other teams in an elaborate war battle and experience a proper adrenaline shooter with airsoft guns. You will try tubing and on special rubber rings you can ride rocket speed on summer bobsleigh track. In the rope park then there is no choice but to check its fitness on the intricate rope obstacles. You can also try driving a sailboat on a water loud excursion that is beauty. It's a really full package, isn't it? Each adventure camp has different adrenaline activities, choose an adventure stay according to the adrenaline activities you like...více »

 
Adventure Česko 3
 

ADRENALINOVÁ JÍZDA V ČECHÁCH    věk 10 - 19 let

•  3. TURNUS  •

 

Váháš mezi několika tábory a nevíš, který si vybrat? Jsi akční a potřebuješ změnu a stále nové podněty? Pro všechny nerozhodnuté a sportovně založené kluky a holky jsme proto připravili tuhle speciální outdoorovou akci. Každý den tě bude čekat nová výzva. Na tomto táboře se utkáš s ostatními při laser game, pobavíš se při body zorbingu. V lanovém parku prověříš svou zdatnost na zapeklitých lanových překážkách. Vyzkoušíš si jízdu na terénní koloběžce a dáme i motokárový závod. A to už je pořádně nabitý balíček, co říkáš?..více »

 
Adventure Česko 3
 

ADRENALIN ADVENTURE IN CZECH    10 - 19 years

•  3rd TURNUS  •

 

Are you thinking about which camp is the best for you? Do you like action and you need some change, new and new action? For all which they don´t decided yes. We prepare action just for you! This action is full of outdoor adventure. Every day is ready new challenge. At our adventure week you´ll fun in zorbing. Have you ever run in a huge puffy ball? In the rope park you will test your fitness on the intricate rope obstacles. You can also try off-road scooter and give the go-kart race. It is worth mentioning outdoor lasergame, how about a battle outdoors and at night? It's a really full package, isn't it? Each adventure camp has different adrenaline activities, choose an adventure stay according to the adrenaline activities you like...více »

 
Adventure Česko 4
 

POŘÁDNÝ ADVENTURE NA VYSOČINĚ  •  věk 10 - 19 let

•  4. TURNUS  •

 

Ano, je to tu. Kvůli velkému zájmu adventure week rozšířil své pole působnosti. Poprvé v historii, a to právě teď, pořádáme tuto jedinečnou velkolepou jízdu na Vysočině. Nedotčená divoká příroda, hluboké lesy, adrenalinové výzvy a pobyt nadupaný odspodu až k vrchu extrémními zážitky, maximálním nasazením a výzvou v takovém tempu, které budou zvládat jen ti nejlepší z nejlepších, nejzkušenější z nejzkušenějších. Tahle akce není pro každého, je jen pro ty, co jsou připraveni posunout své hranice. Nečekej na nic, jdi do toho…..více »

 
Adventure 4 (English)
 

BIG ADVENTURE AT VYSOČINA AREA  •  10 - 19 years

•  4th TURNUS  •

 

Yes, it´s right for you! Because we saw a big interesting about adventure weeks we opening more! At first time, right now, this action will be at Vysočina area. Wild nature, deep forest, adrenalin adventure challenges and stay up-to-date with extreme experiences, maximum commitment and challenge at a place that only the best of the best, the most experienced of the most experienced can handle. This action is not for everyone, it is only for those who are ready to push their limits. Don't wait for anything, go for it…..více »

 
 

fotogalerie

fotografie z minulých ročníků táborů

 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 
5 důvodů
proč s námi
29 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Co je při výběru tábora pro Vás nejvíce rozhodující?
Téma
53%
Vedoucí
17%
Cena
12%
Lokalita
8%
Termín
10%
Hlasovalo celkem: 1338