Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace

Herecká a filmová škola - Special Camps

 

Sleva 700,- Kč
při zaplacení objednávky
do 24.12.2021

VÝUKA DIVADELNÍHO A FILMOVÉHO HERECTVÍ  •  věk 12 - 18 let

 

Tímto táborem tě bude provázet tým lektorů z oblasti herectví a filmu, kteří absolvovali Janáčkovu akademii múzických umění v Brně. Čeká tě týden nabitý úžasnými zážitky a rozmanitými workshopy, které budou zaměřené na herectví, improvizaci a rozvoj dalších dovedností, jako například správné držení těla či interakce s partnerem na jevišti. Ukážeme ti, jak pracovat s trémou a nervozitou před samotným vystoupením, zvýšíš si sebevědomí a vyjadřovací schopnosti. V průběhu pobytu vzniknou projekty jak autorské, tak dle předlohy. Zavítej s námi na prkna, která znamenají svět!

 


PROGRAM:

Hlavní programovou náplň tvoří výuka herectví. Pobyt je určen nejen začátečníkům, ale také dětem, které se již herectví věnují a samy navštěvují nějaký dramatický kroužek. Ukážeme si základy, na kterých stojí profesionalita každého herce a rozvineme tvůj talent.

 

► Divadelní herectví a Improvizace, věk 12-18 let (podle počtu a věku účastníků mohou vzniknout samostatně pracující skupiny, které se budou potkávat u společného programu), kapacita: max. 48 účastníků  

V programu divadelní herectví a improvizace se naučíš základní herecké dovednosti a projdeš základní hereckou průpravou. Budeme se věnovat budování sebevědomí, kreativního myšlení a schopnosti spolupracovat s hereckým partnerem na jevišti. Naučíš své tělo pracovat tak, aby se projevovalo v souladu s dramatickou postavou, kterou právě ztvárňuješ. Vyzkoušíme si také práci s textem. Ukážeme si, jak pracovat na monologu, dialogu. Řeč těla a tón hlasu často znamenají více než tisíc slov. Pokud se ti stává, že v běžných životních situacích nevíš, co říct a nápady přijdou až je po všem, pak je tento program stvořený pro tebe. Krom toho, že se naučíš základy herectví, budeš umět přirozeně reagovat při jednání, nebo při zkoušení ve škole. Řešit problém tady a teď, nebát se jít bez přípravy na jeviště ani do života. Improvizace ti pomůže vybudovat to nejdůležitější pro dobrého herce/herečku – sebevědomého jedince. Je to hra, je to zábava, je to dobrý pocit z nás samotných.

Veškerý výukový materiál vychází z metodiky prof. Niky Brettschneiderové.

 

Udělej s námi svůj první krok na prkna, co znamenají svět!

 

Zažij s námi tuto skvělou příležitost dostat se do zákulisí herecké profese a poznej lépe sám sebe. Pojeď s námi na Hereckou školu 2021.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CENA ZAHRNUJE:

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.


CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ:

K tomuto pobytu si vám dovolujeme nabídnout komplexní cestovní pojištění za příplatek 100,- Kč za osobu a pobyt. Pojištění zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru, trvalé následky úrazu, smrt následkem úrazu, odpovědnost za újmu (na zdraví, majetku), více ZDE.


STRAVA:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

AREÁL RŮŽENÁ:

Popis areálu: Areál Rekreační středisko Růžená se nachází v zapomenuté oblasti jižních Čech, asi 10 km od Milevska směr Sedlec-Prčice, na břehu rybníka Pařezitý. Zde je zajištěno pohodové koupání. Rybník je dobře přístupný z pláže, která leží v bezprostřední blízkosti areálu. V areálu se nachází hřiště na volejbal a fotbal, okolí nabízí ideální prostor pro hry v přírodě, koupání a sportovní vyžití.

 

Typ ubytování: Chatky po 4 až 6 osobách. Pro starší děti jsou připraveny stany s podsadou. V chatičkách i stanech jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda v hlavní budově.

 

Adresa:

Jméno dítěte, název tábora 

RS Růžená

399 01 Milevsko

mapa zde

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pokyny k odjezdu:
Pokyny k odjezdu Vám budou zaslány společně se smlouvou o zájezdu, případně je můžete nalézt také v sekci Pokyny k odjezdu.
 
 

fotogalerie

fotografie z minulých ročníků táborů

 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 
5 důvodů
proč s námi
31 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Na jaký typ tábora byste nejraději vyrazili?
Klasický tábor
19%
Adrenalin camp
33%
Tábor u moře
19%
Sport camp
7%
Pro teenagery
19%
Tábor pro nejmenší
4%
Hlasovalo celkem: 70