Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace

Letní tábory 2020

Růžená - Jižní Čechy
 

V SRDCI PANENSKÉ PŘÍRODY    věk 7 - 19 let

 

Super léto pro malé i starší účastníky! V Růžené probíhají nezapomenutelné klasiky s celotáborovou hrou, adrenalinové pobyty, sportovní i speciálně zaměřené tábory. Pojeď s námi za neobvyklými zážitky a novými kamarády!

 

A proč do Růžené? Toto malebné rekreační středisko je obklopeno panenskou přírodou. Nachází se v zapomenuté oblasti jižních Čech. Celý areál Růžená je ve vlastnictví CK Topinka, díky tomu ho udržujeme v perfektním stavu v průběhu celého roku. Jsme hlavním organizátorem všech táborů...více »

 
Varvažov - Orlická přehrada
 

NA BŘEHU ŘEKY SKALICE, UPROSTŘED LESŮ  •  věk 5 - 18 let

 

Na letošních letních pobytech ve Varvažově zažijete skvělý program pod vedením osvědčených vedoucích. Oblíbené klasiky s celotáborovou hrou, pobyty pro nejmenší táborníky i speciální akce mají tradičně co nabídnout.

 

Areál Varvažov se nachází na samotě, kousek od hradu Zvíkov a zámku Orlík. Nádherný čistý vzduch ocení účastníci především z velkých měst. V areálu tábora je přírodní koupaliště, hřiště na míčové hry a další množství ploch ke sportovnímu vyžití. Celý areál je ve vlastnictví CK Topinka, díky tomu ho udržujeme v perfektním stavu v průběhu celého roku. Jsme hlavním organizátorem všech táborů...více »

 
Ostrovec - Orlická přehrada
 

V SRDCI JIHOČESKÝCH LESŮ    věk 10 - 17 let

 

Letní tábor Ostrovec, to je magické místo v jižních Čechách, nedaleko hradu Zvíkov a zámku Orlík. Romantická samota obklopená hlubokými lesy je jako stvořená pro prázdninové hry a dobrodružství.

 

Útulné rekreační středisko sousedí s areálem Varvažov, které je vzdáleno pouhé 3 minuty chůze lesem. Celý areál je v dlouhodobém pronájmu CK Topinka, díky tomu ho udržujeme v perfektním stavu v průběhu celého roku. Jsme hlavním organizátorem všech táborů...více »

 
Stará Říše - tábor Doubrava
 

SPECIÁLNÍ A ADRENALIN TÁBORY NA VYSOČINĚ  •  věk 6 - 19 let

 

Krásné středisko Doubrava na Vysočině poskytuje ubytování ve 4 lůžkových pokojích v samostatných budovách. Malebný areál leží na samotě, 2 kilometry od obce Stará Říše a 12 km od Telče, v půvabné krajině Vysočiny. Klidné prostředí okolních lesů navozuje tu pravou táborovou atmosféru. Zdejší nedotčená příroda a čisté ovzduší je doporučováno zdravotníky dětem s alergickými a astmatickými potížemi. Celý areál je v dlouhodobém pronájmu CK Topinka, díky tomu ho udržujeme v perfektním stavu v průběhu celého roku. Jsme hlavním organizátorem všech táborů.

 

Letos zde budou probíhat táborové speciály, sportovní a adrenalinové akce i klasiky s celotáborovou hrou. A všechny mají opravdu nabitý program!..více »

 
Na Baronu - Paprsek
 

NA BŘEHU ŘEKY NEŽÁRKY    věk 6 - 17 let

 

Letos bude Na Baronu opravdu nabitý program. V nabídce je spousta klasických táborů s celotáborovou hrou, jak v týdenních tak i čtrnáctidenních termínech, sportovní tábory i tábory pro nejmenší děti od 6 do 9 let.

 

Chatkový areál Na Baronu-Paprsek se nachází v krásné oblasti jižních Čech nedaleko města Veselí nad Lužnicí. Areál se rozprostírá na břehu řeky Nežárky a je ze všech stran obklopen lesy. Místo je ideální pro malé i větší táborníky a jako stvořené pro venkovní hry...více »

 
 

fotogalerie

fotografie z minulých ročníků táborů

 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 
5 důvodů
proč s námi
31 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Na jaký typ tábora byste nejraději vyrazili?
Klasický tábor
19%
Adrenalin camp
33%
Tábor u moře
19%
Sport camp
7%
Pro teenagery
19%
Tábor pro nejmenší
4%
Hlasovalo celkem: 70