Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR

Hlavní vedoucí našich táborů

zobrazit vedené akceMgr. Andrášik Tomáš, věk 33 let

Mgr. Andrášik Tomáš, věk 33 let
 

Pro CK Topinka:

 • 2006 Ostrovec CE Wood
 • 2009 - Růžená Paintball
 • 2009 - 2013 Varvažov - tábory pro nejmenší
 • 2010 - 2015  Chorvatsko - Biograd na Moru, Pakoštane
 • od r. 2013 - Herecká a filmová škola

O mně:

Jsem improvizátor a pedagog. Věnuji se dramatické výchově, osobnostnímu rozvoji a improvizaci. Působím v improvizačních uskupeních The Randoms a Džem Theatre a pracovně na pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Mezi mé další zaměstnavatele patřilo také Horácké divadlo Jihlava či Outward Bound - Česká Cesta. Mám bohaté zkušenosti s lektorskou prací s dětmi, dospívajícími i dospělými. S CK Topinka spolupracuji již 13 let. S celým týmem se s vámi i letos těšíme na viděnou!
Můj tým vedoucích:
Flíčková Markéta, věk 18 letDron Venceslas Roland Daniel, věk 30 letKratinová Jitka, věk 25 letBc. Mašejová Ivana, věk 25 letTlapáková Kristýna, věk 24 letKonečný Petr, věk 33 letMgr. Andrášik Petra Marie, věk 30 letTaubingerová Pavlína, věk 24 letBc. Moravčíková Lucie, věk 24 letMgr. Vlčková Jitka, věk 52 letZáhorská Karin, věk 34 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceAxmannová Lucie, věk 22 let

Axmannová Lucie, věk 22 let
 

- asistent pedagoga v MŠ

- vedení taneční přípravky pro děti v MŠ

- dlouholeté zkušenosti s hlídáním dětí v rodinách

- Au pair ve Velké Británii

- účast na tanečních soutěžích ve Street dance


O mně:

Jsem studentka Pedagogické fakulty UK. Již několik let se věnuji práci s dětmi. Pracovala jsem jako asistentka v předškolním zařízení pro děti, kde jsem vedla taneční a pohybovou přípravku pro děti. Také aktivně hlídám v rodinách. Baví mě práce s lidmi a jsem osoba velice přátelská a komunikativní. Mezi mé zájmy patří Street dance, sport, cestování a historie. V létě 2017 jsem pracovala jako Au pair ve Velké Británii, kde jsem se stala součástí anglické rodiny a měla jsem tak možnost poznat zdejší zvyky a zlepšit si své jazykové schopnosti.
Můj tým vedoucích:
Zatloukalová Zuzana, věk 37 letMgr. Černá Bára, věk 27 letVacková Tereza, věk 19 let

zobrazit vedené akceMgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 36 let

Mgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 36 let
 

Pro CK Topinka:

 

 • 2018: Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let
 • 2017: Černá Hora - Ulcinj - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let                                     
 • 2017: Adrenalin a moře - Černá Hora - zájezd pro děti a teenagery 10 až 18 let                             
 • 2016: Chorvatsko - Pakoštane - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let                                                             
 • 2016: Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let                               
 • 2014: Adventure week Česko - Růžená - pro děti a teenagery 10 až 18 let                                       
 • 2014: Zážitkový tábor - pro děti a teenagery 10 až 18 let
 • 2014 – 2016: Adventure week - PBS

 

Jiné zkušenosti:

 

 • 2011 – 2018: Černá Hora (ve městech Kumbor a Bečiči) - Tábory u moře pro Veřejný fond dětské ochrany z Bosny a Hercegoviny. 

O mně:

V současné době jsem studentem doktorského studia na Pedagogické fakultě v Olomouci – program Pedagogika. Od raného dětství mě bavilo trávit čas v přírodě a zároveň jsem trénoval fotbal a basketbal. Mezi mé koníčky patří: plavání, pěší turistika, jízda na kole, rafting, basketbal a čtení. Vystudoval jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu v Banja Luce (Bosna a Hercegovina), poté magisterské a doktorské studium na Fakultě tělesné kultury v Olomouci – obory Aplikovaná tělesná výchova a Kinantropologie. V letech 2011 až 2018 jsem pracoval jako sportovní animátor v dětském kempu pod záštitou Veřejného fondu pro dětskou ochranu Bosny a Hercegoviny ve městěch Kumbor a Bečiči (Černá Hora).
Můj tým vedoucích:
Bc. Pejšová Michaela, věk 27 letBc. Králíková Lenka, věk 23 letPetrovičová Zuzana, věk 21 letPernica Ondřej, věk 20 letHlaváč Jarmil, věk 20 let

zobrazit vedené akceBalogh Patrik, věk 48 let

Balogh Patrik, věk 48 let
 

Vedené akce v sezóně 2018:

 

 • Můj první tábor - Do budoucnosti s rodinou Smolíkových - letní dětský tábor - "Na Baronu - Paprsek" ( 14.7. - 21.7.2018 )
 • Můj první tábor - Do budoucnosti s rodinou Smolíkových - letní dětský tábor - "Na Baronu - Paprsek" ( 21.7. - 28.7.2018 )
 • Poselství z budoucnosti - letní dětský tábor - "Na Baronu - Paprsek" ( 14.7. - 28.7.2018 )
 • Action camp - letní tábor - "Na Baronu - Paprsek" ( 14.7. - 28.7.2018 )
 • Můj první tábor - Do budoucnosti s rodinou Smolíkových - letní dětský tábor - "Na Baronu - Paprsek" ( 14.7. - 28.7.2018 )

 

 


O mně:

Patrik, jinak také hlavas Paťas, učitel a muzikant, ochotný divadelník a hráč her všeho druhu. Na prvním táboře jsem byl před čtyřiceti lety – to byl ještě zázrak, když byl někde poblíž telefon. Dnes bych se radoval, kdyby žádný telefon na táboře nebyl! :-)
Můj tým vedoucích:
Klíč Antonín, věk 48 letDukát Matěj, věk 19 letVeverková Karolína, věk 18 letMgr. Kempa Martin, Ph.D., věk 40 letBaziková Petra, věk 34 letHos Tomáš, věk 30 letKotlářová Hana, věk 22 let

zobrazit vedené akceBár Tadeáš, věk 22 let

Bár Tadeáš, věk 22 let
 

Pro CK Topinka:

 

2014 - 2016

 • Fotbalový tábor

2016

 • Výtvarný tábor

 

2017

 • Mini Military

 

 


O mně:

Jmenuji se Tadeáš Bár, je mi 21 let a dostudoval jsem na Technické škole ve Varnsdorfu (obor strojař). Pocházím ze severních Čech z města Rumburk, ale momentálně žiji v Olomouci. Od 6 do 13 let jsem se věnoval fotbalu a 3 roky fitness. Jsem přátelský, milý a nekonfliktní člověk se smyslem pro humor, který rád poznává nové lidi. Na všechny se těším, bude to skvělý týden plný zábavy a nových věcí! :)
Můj tým vedoucích:
Benčík Tomáš, věk 27 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceBechyně Roman, věk 21 let

Bechyně Roman, věk 21 let
 

PRAXE:

2016-2017 lektor AJ a NJ v jazykové škole (dětské kurzy)

2017- současnost externí pedagog volného času DDM Čáslav (umělecké, sportovní a hudební kroužky)

2014- současnost PEER skupina na G a SOŠPg Čáslav (organizování adaptačních kurzů pro žáky ZŠ a SŠ, prevence proti vzniku sociálně patologických jevů)

2018- 2019 souvislá pedagogická praxe ve školní družině

 

PRO CK TOPINKA:

2018 Fotbalový tábor (lektor)

2019 Kurz hlavní vedoucí (akreditace MŠMT)


O mně:

Dobrý den, jmenuji se Roman Bechyně. V současnosti studuji střední odbornou školu pedagogickou v maturitním ročníku. Ve volném čase pracuji jako externí pedagog volného času v DDM, kde vedu společně s bratrem-dvojčetem hudební, sportovní a umělecké kroužky, dále pracuji jako lektor angličtiny a němčiny pro děti. Na škole, kde studuji, pracuji jako vedoucí peerské skupiny, tudíž jsem velmi dobře obeznámen s problematikou sociálně patologických jevů. Rád čtu, jezdím na in-line bruslích, pracuji s dětmi. Věřím, že si společně užijeme spoustu zábavy a prožijeme příjemné letní dny.
Můj tým vedoucích:
Pertlová Anežka, věk 19 letRyndová Karolína, věk 19 letBechyně Radim, věk 21 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceBc. Beran Jiří, věk 29 let

Bc. Beran Jiří, věk 29 let
 

LDT Seč

 • 2005 - 2009 Praktikant oddílového vedoucího.

DoSvěta

 • 2018 - lektor a šéflektor adaptačních kurzů

 

Pro CK Topinka:

 

 • 2011 - oddílový vedoucí Harry Potter
 • 2012 - oddílový vedoucí Harry Potter a Cesenatico Itálie, Lektor pro PBS (Prague British School), vychovatel školy v přírodě
 • 2013 - lektor pro PBS, oddílový vedoucí Cesenatico Itálie
 • 2014 - lektor pro PBS, oddílový vedoucí Biograd na Moru Chorvatsko
 • 2015 - lektor pro PBS, zástupce hlavního lektora AW 2
 • 2016 - hlavní lektor AW 2 cz, koordinátor a asistent hlavního lektora u akcí AW Speciál, Mini AW a Pevnost Boyard, vychovatel školy v přírodě
 • 2017 - hlavní lektor AW 2 cz, zástupce hlavního lektora Adventure week speciál AJ, oddílový vedoucí Silvy Marina Itálie, lektor a kooridnátor týmu na adaptačním kurzu.
 • 2018 - hlavní lektor AW 2, AW 4 english, AW speciál english, zástupce hlavního lektora AW 1, koordinátor škol v přírodě, lektor a koordinátor týmu na adaptačním kurzu.
 • 2019 - hlavní lektor kurzu zážitkové pedagogiky pro ZŠ Unhošt, hlavní lektor Adventure week 2 cz, hlavní vedoucí Biograd na Moru Chorvatsko, noční vychovatel ŠVP

O mně:

Nerad sám sebe vychvaluji, to by měli dělat ostatní :-) Vystudoval jsem bakaláře jednooborové psychologie na Jihočeského univerzitě v Českých Budějovicích, na stejné univerzitě nyní dokončuji navazující magisterské studium učitelství výchovy ke zdraví a psychologie a k tomu působím jako učitel psychologie a výchovy ke zdraví na SŠ a VOŠ zdravotní v Českých Budějovicích. Miluji sport, především fotbal, kterému se věnuji už od mala. Jsem přátelský, zodpovědný a optimistický pohodář se smyslem pro humor a jsem pro každou srandu. Práce s dětmi mě baví a naplňuje. Je super pocit, že můžu předat účastníkům své zkušenosti a zároveň se učit od nich. Není hezčí odměny, než když dítě na konci tábora nechce odjet domů a další rok se celé nadšené znovu vrátí na další akci. U dětí jsem, myslím, oblíbený díky svému smyslu pro humor, ale také tím, že ví, že za mnou mohou kdykoli přijít s jakýmkoli problémem a já je vždy vyslechnu a pokud je to v mých silách, tak i poradím. U dětí mám přirozenou autoritu a všechny děti vědí, že u mě pochodí především férovým jednáním. V rámci CK Topinka jsem měl možnost projít si kurzy zážitkové pedagogiky v praxi 1, 2 a 3, kurz pro hlavní vedoucí a kurz přežití. Jezdím a soustředím se především na Adventure week, který je vedený pod principy zážitkové pedagogiky, toto téma je mi hodně blízké a pokud se udělá dobře, tak si účastníci odnesou životní zkušenosti, díky kterým se dokáží lépe popasovat s nástrahami života. Moje životní krédo zní: Muž se liší od chlapce pouze tím, že je výraznější.
Můj tým vedoucích:
Militká Soňa, věk 21 letHosnedl Mikuláš, věk 21 letMgr. Černíčková Andrea, věk 25 letŠnicerová Alena, věk 23 letNeckář Tomáš, věk 22 letOpatřilová Kristýna, věk 22 letBc. Ťoupalová Lenka, věk 22 letZáhorská Karin, věk 34 letVacková Tereza, věk 19 let

zobrazit vedené akceMgr. Blažková Tereza, věk 28 let

Mgr. Blažková Tereza, věk 28 let
 

Pro CK Topinka:

2018 English Camp (hlavní vedoucí)

2018 Itálie - Silvi Marina (lektor)

2018 Kreativní tábor (hlavní vedoucí)

2017 English Camp (hlavní vedoucí)

2017 Kreativní tábor (hlavní vedoucí)

2016 Anglický tábor (hlavní vedoucí)

2016 Airsoft camp (lektor)

 

Tábory mimo CK Topinka:

2015 - příměstský tábor s angličtinou, Praha

2015 - příměstský tábor s angličtinou, Domažlice

2013 - příměstský tábor - mažoretky, Domažlice

2012 - příměstský tábor s angličtinou, Domažlice

2008 - letní tábor dívčích klubů, Horšovský Týn

2007 - letní tábor dívčích klubů, Horšovský Týn

2006 - letní tábor dívčích klubů, Horšovský Týn

 

Absolvované kurzy a školení:

Gestalt psychologie
Zážitková pedagogika v praxi
Montessori principy ve výuce cizích jazyků 
Hry ve výuce cizích jazyků 
Didaktika Aj tvořivě ve 3. - 5. ročníku
Kresba pravou mozkovou hemisferou
Dítě s SPU

O mně:

Ahoj všichni, jmenuji se Tereza a už se na vás moc těším! Vystudovala jsem obor učitelství dějepis - německý jazyk pro výuku na ZŠ a SŠ, ale momentálně se věnuji hlavně práci s dětmi na prvním stupni. Konkrétně se jedná o výuku anglického jazyka, kreativní projekty k rozvoji jemné motoriky a využívání Montessori principů v celkovém přístupu k dětem. Volnočasovým aktivitám s dětmi se věnuji již od roku 2006 pod Domem dětí a mládeže v Domažlicích (instruktorka/vedoucí táborů s různým zaměřením) a od roku 2014 působím jako učitelka a vychovatelka na ZŠ, kde jsem se jen utvrdila v tom, že jsem si profesi zvolila správně. V neposlední řadě se soustředím na vlastní profesní rozvoj účastí na školeních všeho druhu - práce s dětmi s různými druhy SPU, Montessori principy ve výuce cizích jazyků, kresba pravou mozkovou hemisférou, zážitková pedagogika, ... Mezi mé zájmy patří hlavně četba, kresba, tvoření všeho druhu, zpěv a turistika. Nově se věnuji i výrobě vlastní kosmetiky od balzámů na rty po tvorbu vlastního parfému.
Můj tým vedoucích:
Čániová Čániová Soňa, věk 25 letVacková Tereza, věk 19 letKrálová Eliška, věk 23 let

zobrazit vedené akceBohata Ondřej, věk 23 let

Bohata Ondřej, věk 23 let
 

Minulé události:

 • Tanečník zaměřený na taneční styly Hip-hop, street dance, dancehall, vogue, wacking, street jazz aj.
 • Choreograf T.S, maturitních plesů, firemních akci aj.
 • Vice mistr Evropy 2016-Institute of TOG
 • Externí lextor v Centrum tance PRAHA, SECTOR
 • Muzikálové zkušenosti- Sibyla královna ze Sáby, Romeo a Julie, Srdcový král, Bonnie a Clyde, Ples upírů, Iago, Krysař, Orfeus v podsvětí, 
 • 2017 tančil s Lucií Bílou- fifty:fifty O2 ARENA, Dagmar Peckovou cabaretní revue WANTED LUCERNA

      MEJDAN ROKU S IMPULZEM 02 arena , Ewa farná,

 • 2018- KAREL GOTT- O2 ARENA, Daniel Hůlka koncert Lucerna

 

 • Spolupráce s Qaša, Petra Parvoničová, Pavel Strouhal, Libor Vaculík, Tomáš Kuťák, Jednotka rychlého nasazení aj...

 

Pro CK Topinka:

 • Dance camp - Růžená - pro děti 10 až 17 let ( 14.7. - 21.7.2018 )
 • Muzikálový tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let ( 18.8. - 25.8.2018 )
 • Taneční tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let ( 15.7. - 22.7.2017 )

 

 


O mně:

---TANEČNÍK: zaměřený na taneční styly Hip-hop, street dance, dancehall, vogue, wacking, street jazz aj. Vícemistr Evropy 2016-Institute of TOG, MS, Několikanásobný MČR. Externí lektor v Centrum tance PRAHA, SECTOR. --- CHOREOGRAF: tanečních skupin, maturitních plesů, firemních akcí, projektů, muzikálu aj. --- MUZIKÁLOVÝ UMĚLEC: Sibyla královna ze Sáby, Romeo a Julie, Srdcový král, Bonnie a Clyde, Ples upírů, IAGO, Doktor ox, GALILEO, KRYSAŘ. --- PROFESIONAL ACTOR: V roce 2017 jsem tančil s Lucií Bílou- fifty:fifty O2 ARENA, Dagmar Peckovou cabaretní revue WANTED LUCERNA. V roce 2017, 2018 a 2019 jsem tančil / budu tančit na velkém koncertu MEJDAN ROKU S IMPULZEM (doprovází: Lucie Bílá, Michal David, Ewa Farná, Karel Gott, Petr Kolář, Dasha) v O2 aréně. V roce 2018 jsem tančil na velkém narozeninovém koncertu s KARLGEM GOTTEM v O2 areně! Sólově účinkuji na koncertu DANA HŮLKY 50 v Lucerně... a mnoho dalších neméně malých projektů.
Můj tým vedoucích:
Korbutová Nella, věk 25 letSehnoutková Veronika, věk 24 letKocourková Eliška, věk 24 letPodzimková Veronika, věk 23 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceMgr. Bohumský Petr, věk 48 let

Mgr. Bohumský Petr, věk 48 let
 

Praxe na táborech:

1996 - 2004 Radětice (tábor České pojišťovny)

2005 - 2016 Varvažov / Ostrovec (CK Topinka)

 

Klasický tábor s nejrůznějšími aktivitami, které se během roku normálně provozovat nedají. Děti jsou často samy překvapené, jak může být pobyt v přírodě zajímavý.

 

Celotáborová hra neznamená jen několik pouhých etap, ale celých čtrnáct dní zasazených do daného tématu. To se každoročně obměňuje, i když některé zaručeně úspěšné aktivity občas zopakujeme. Oblíbené debaty účastníků, zda byla nejlepší Atlantida, Dračí doupě, William Shakespeare, Asterix a Obelix anebo Magické město, mají pěkné rozuzlení, že u nás si každý najde to své.

 

Přijeďte se přesvědčit!


O mně:

Na náš tábor jezdím od střední školy. Vážně jsem myslel, že končím založením vlastní rodiny, ale pak jsem byl rád, že děti nemusím posílat "někam jinam". Teď jsem zase rád, když samy přijdou, že se na tábor těší. Pro mě tábor znamená dokonalou aktivní dovolenou, kdo by při táborovém bláznění myslel na práci, a navíc možnost na chvíli omládnout a načerpat spoustu pozitivní energie od všech stejných nadšenců kolem.
Můj tým vedoucích:
Bryxová Pavla, věk 26 letLimberská Zdeňka, DiS., věk 32 letIng. Křečan Lukáš, věk 40 letMatušová Jana, věk 35 letŠnobl Radek, věk 30 let

zobrazit vedené akceBorešová Klára, věk 20 let

Borešová Klára, věk 20 let
 

Pro CK Topinka:

2018 - English camp (vedoucí)

2018 - Koňský tábor (vedoucí)

2018 - Škola v přírodě (lektor)

2017 - English camp (vedoucí)

2017 - Koňský tábor (hlavní vedoucí)

2017 - Miniadventure camp (vedoucí)

 

Praxe:

2018 - Lektor zájmových kroužků pro MŠ a ZŠ 

2017 - Lektor zájmových kroužků pro MŠ a ZŠ 

2016 - Au-pair v USA

 


O mně:

Jsem studentkou Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Kromě školy a táborů jsem zaměstnaná jako lektorka zájmových kroužků pro mateřské školy, kde učím angličtinu, sportovní nebo dramatický kroužek. Práci s dětmi u CK Topinka se věnuji od roku 2017, kdy jsem se zúčastnila svého vůbec prvního táboru a jednoduše řečeno, na táborech jsem se našla. Každou akci si užívám na 100 % a snažím se, aby to tak vnímaly i děti. Proto se mi vždy těžce loučí, když od nás odjíždí ty stmelené party, které ze začátku mezi sebou sotva promluvily. Co se týče mých vlastností, můžu o sobě říct, že jsem přátelská, obětavá, spravedlivá, týmová hráčka, která nemá ráda podrazy nebo neupřímné jednání.
Můj tým vedoucích:
Kubešová Dominika, věk 21 letKalina Lukáš, věk 24 letKohout Martin, věk 22 letKasala Richard, věk 20 letPořízková Kateřina, věk 20 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceCvik Adam, věk 27 let

Cvik Adam, věk 27 let
 

Práce na táborech:

 • 2010-2013 letní tábor pro SVČ Animo Žamberk (instruktor, vedoucí)
 • 2014-2018 spolupořadatel tábora Táborová jízda Žamberk, pod záštitou KČT Jiskra Nový Bydžov (oddílový vedoucí, programový vedoucí)
 • 2017-2019 Adaptační kurz OA Hradec Králové
 • 2019 Adaptační kurz pro SZŠ Pardubice
 • 2019 Adaptační kurzy pro další školy (ZŠ i SŠ)

 

Pro CK Topinka:

 • 2015 Mini-Military (Varvažov)
 • 2016 Chorvatsko - Pakoštane
 • 2017 Klasický tábor Scooby Doo (Stará Říše)
 • 2017 Itálie - Silvi Marina
 • 2018 Školy v přírodě (Varvažov)
 • 2018 Workout camp (Stará Říše)
 • 2018 Avengers (Stará Říše)
 • 2018 Chorvatsko - Biograd na Moru
 • 2018 Scooby Doo (Růžená) - podzimní tábor
 • 2019 Jarní tábor (Krkonoše - Velká Úpa) - zdravotník
 • 2019 Školy v přírodě (Růžená, Varvažov)
 • 2019 Workout a fotbal camp (Stará Říše)
 • 2019 Avengers nová mise a Bradavice (Stará Říše)
 • 2019 Airsoft camp (Stará Říše)
 • 2019 Chorvatsko - Biograd na Moru
 • 2019 Cyklistický tábor (Na Baronu - Paprsek)

O mně:

Pocházím ze Žamberka, z města, kterému se přezdívá brána Orlických hor. Zde jsem vychodil ZŠ. Dále jsem studoval na Obchodní akademii v Kostelci n. Orlicí a poté na Univerzitě Palackého v Olomouci, a to obor Tělesná výchova - Aplikovaná ekonomická studia. Jak už mé příjmení napovídá, mám rád pohyb, sport a vše kolem něj. Studium tělovýchovy mě přivedlo k trenérské činnosti hlavně u dětí (atletická, fotbalová a golfová přípravka). Ve volném čase rád relaxuji a trávím doma čas s rodinou. Tábory mě provází od dětství, byla to úžasná léta. Když už mi věková hranice nedovolila jezdit jako dítě, začal jsem jezdit jako instruktor a poté jako animátor a oddílový vedoucí. Už to trvá 10 let a pořád mě to baví, jelikož jsem zjistil, že tady je svět ještě v pořádku!
Můj tým vedoucích:
Tóthová Eva, věk 24 letLauterbach David, věk 21 letStrnad Michal, věk 19 letJanata Daniel, věk 19 letCvik Mikuláš, věk 21 letSuchodol Mikuláš, věk 21 letRybáková Bohumíra, věk 21 letStejskalová Adéla, věk 21 letKratochvílová Aneta, věk 21 letPokrajac Jan, věk 18 letBanýr Tomáš, věk 18 letKocur Daniel, věk 18 letHlaváč Jarmil, věk 20 letKrálová Eliška, věk 23 let

zobrazit vedené akceMgr. Dědeček Aleš, věk 39 let

Mgr. Dědeček Aleš, věk 39 let
 

Praxe


Taneční tábory 
2008-2013 Zderaz - organizátor 
2006-2007 Staré Hamry - organizátor 
2003-2005 Kobylí - organizátor 
2003-2005 Taneční tábor Chorvatsko - spoluorganizátor 
2006 Taneční tábor Itálie Gargáno - spoluorganizátor 

 

Sportovní tábory

2007 Biskupice
2010-2011 Itálie Gargáno 

Vodácké kurzy

2004-2018 Gymnázium Rájec, Gymnázium Blansko - spoluorganizátor 

 

Lyžařské a snowboardové výcvikové kurzy

2004-2018 Gymnázium Rájec -  spoluorganizátor 

2003-2018 Gymnázium Blansko - spoluorganizátor 

2008-2012 Rakousko Zettersfeld - organizátor 

 

Pro CK TOPINKA

 

2019    Airsoftový tábor - Růžená ( 27.7. - 3.8.2019 )

2019    Airsoftový tábor - Vysočina ( 30.6. - 6.7.2019 )

2018    Airsoftový tábor - Růžená ( 30.6. - 7.7.2018 )

2018    Airsoftový tábor - Vysočina ( 4.8. - 11.8.2018 )

2017    Airsoftový tábor - Vysočina ( 1.7. - 8.7.2017 )

2017    Airsoftový tábor - Vysočina ( 8.7. - 15.7.2017 )

2016    Airsoftový tábor - Růžená ( 9.7. - 16.7.2016 )

2016    Airsoftový tábor - Vysočina ( 6.8. - 13.8.2016 )

2015    Military tábor - Růžená ( 18.7. - 25.7.2015 )

2015    Taneční tábor - Růžená ( 8.8. - 15.8.2015 )

2014    Military tábor - Růžená ( 19.7. - 26.7.2014 )

2014    Taneční tábor - Růžená ( 9.8. - 16.8.2014 )

2014    Airsoftový tábor - Růžená ( 9.8. - 16.8.2014 )

2013    Military tábor - Růžená ( 20.7. - 27.7.2013 )

2013    Taneční tábor - Růžená ( 10.8. - 17.8.2013 )

2012    Military tábor - Růžená ( 7.7. - 14.7.2012 )

2012    Airsoftový tábor - Růžená ( 7.7. - 14.7.2012 )

2012    Zumba Camp a taneční tábor - Růžená ( 14.7. - 21.7.2012 )

2012    Military tábor - Růžená ( 21.7. - 28.7.2012 )

2012    Airsoftový tábor - Růžená ( 28.7. - 4.8.2012 )

2012    Paintballový tábor - Růžená ( 4.8. - 11.8.2012 )

2012    Taneční tábor - Růžená ( 11.8. - 18.8.2012 )

2012    Sebeobrana - tábor Varvažov ( 18.8. - 25.8.2012 )

2012    Cyklistický tábor - Varvažov ( 18.8. - 25.8.2012 )

2011    Zumba Camp - taneční tábor - Růžená ( 16.7. - 23.7.2011 )

2011    Military tábor - Růžená ( 23.7. - 30.7.2011 )

2011    Sportovní tábor - Růžená ( 23.7. - 30.7.2011 )

2011    Morava, Zubří - Hip-hop Camp ( 31.7. - 7.8.2011 )

2011    Morava, Zubří - Taneční tábor ( 31.7. - 7.8.2011 )

2011    Morava, Zubří - Military tábor ( 31.7. - 7.8.2011 )

2011    Airsoftový tábor - Růžená ( 13.8. - 20.8.2011 )

2011    Taneční tábor - Vestec ( 20.8. - 27.8.2011 )

2011    Hip-hop tábor - Vestec ( 20.8. - 27.8.2011 )

2011    Vestec - camp pro teenagery ( 20.8. - 27.8.2011 )

2010    Chorvatsko - Biograd na Moru ( 5.7. - 14.7.2010 )

2010    Military ( 24.7. - 31.7.2010 )

2010    Morava - Taneční tábor ( 31.7. - 7.8.2010 )

2010    Morava - Hip-Hop Camp ( 31.7. - 7.8.2010 )

2010    Morava - Military tábor ( 31.7. - 7.8.2010 )

2010    Paintballový tábor ( 7.8. - 14.8.2010 )

2010    Morava - Taneční tábor ( 7.8. - 14.8.2010 )

2010    Morava - Paintballový tábor ( 7.8. - 14.8.2010 )

2010    Rodinná military akce ( 7.8. - 14.8.2010 )

2010    Hip-Hop Camp - Vestec ( 21.8. - 28.8.2010 )

2010    Taneční tábor - Vestec ( 21.8. - 28.8.2010 )

2009    Military tábor - Růžená ( 26.7. - 2.8.2009 )

2009    Hip-Hop camp - Vestec ( 20.8. - 27.8.2009 )

 

 


O mně:

Po cca skoro dvaceti letech táborových zkušeností v pozici hlavního vedoucího nebo organizátora táborů trávím tábory u CK Topinka více než deset sezón, a někdy to byly i celé dva měsíce prázdnin. Po odchodu ze školství do soukromého sektoru vedu obvykle již jen dva turnusy táborů, jelikož časové možnosti jsou bohužel horší. I tak mi není líto obětovat dva týdny dovolené, protože mě i po letech tento druh práce stále naplňuje.
Můj tým vedoucích:
Bc. Kafka Petr, věk 24 letKalina Lukáš, věk 24 letTykva Lukáš, věk 23 letMaška Patrik, věk 22 letVrba Daniel, věk 20 letFremund Jan, věk 20 letMgr. Vlčková Jitka, věk 52 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceBc. Flachs Jan, věk 22 let

Bc. Flachs Jan, věk 22 let
 

Jmenuji se Honza, ale na táboře mi všichni říkají Flash. Rozdílná přezdívka od mého jména, ale vznikla zkomolením mého příjmení. Je mi 22 a rád se věnuji sportům všeho typu. Od malička dělám judo a sambo. Řídím se mottem: „Co tě nezabije, to tě posílí!“ Mám rád společnost přátelských a milých lidí, které se mi dostává na Paprsku. Nesnáším šikanu a když se k sobě lidé chovají ošklivě. Prostě jedu na fair play. Vážím si každého kamarádství a nikdy kamarády nepotopím. Na tábor jezdím od svých 13 let. Pátráním na internetu jsme na něj s kamarády narazily a od té doby jezdíme soustavně. Každý rok se nemůžu dočkat nových zážitků, které si s sebou zase domů přivezu!


O mně:

Jmenuji se Honza, ale na táboře mi všichni říkají Flash. Rozdílná přezdívka od mého jména ale vznikla zkomolením mého příjmení. Je mi 23 a rád se věnuji sportům všeho typu. Od malička dělám judo a sambo. Řídím se mottem: „Co tě nezabije, to tě posílí!“ Mám rád společnost přátelských a milých lidí, které se mi dostává na Paprsku. Nesnáším šikanu a když se k sobě lidé chovají ošklivě. Prostě jedu na fair play. Vážím si každého kamarádství a nikdy kamarády nepotopím. Na tábor jezdím od svých 13 let. Pátráním na internetu jsme na něj s kamarády narazily a od té doby jezdíme soustavně. Každý rok se nemůžu dočkat nových zážitků, které si s sebou zase domů přivezu!
Můj tým vedoucích:
Klimešová Eliška, věk 20 letUlrych Petr, věk 32 letBc. Panenka Vojtěch, věk 24 letLutrýn Jiří, věk 23 letNémet Antonín, věk 23 letŠtromajerová Kristýna, věk 23 letKolářová Dominika, věk 23 letBc. Jacik Filip, věk 22 letMelichar Mikoláš, věk 22 letFranková Tereza, věk 21 letSuneghová Klára, věk 21 letFranková Agáta, věk 21 letSolčianská Tereza, věk 20 letNevrtalová Adéla, věk 20 letŠabatová Adéla, věk 18 letKopeček Šimon, věk 17 letMazal Jakub, věk 16 letTaranzová Barbora, věk 16 letMarková Eva, věk 60 letKovář Vít, věk 31 letHampová Markéta, věk 20 let

zobrazit vedené akceHegerová Pavlína, věk 23 let

Hegerová Pavlína, věk 23 let
 

Praxe s tábory:

 • od raného dětství jsem na tábory jezdila jako dítě
 • od 15 let jsem již mohla jako praktikant vést svůj vlastní tým
 • od 18 let jezdím jako vedoucí
 • v současné době již jako hlavní vedoucí

To vše především s oddílem Netopýři a Netopýrci spadajícím pod NSEV Čabárna nedaleko Kladna.

 • poslední 2 roky spoluogranizuji dětský tábor v rámci hudebního festivalu MetalGate Czech Death Fest v Červeném Kostelci

 

Praxe s tábory u CK Topinka:

 • v roce 2018 - tábor u moře - Biograd na Moru, Chorvatsko (oddílová vedoucí)
 • v roce 2019 (letos) - tábor u moře - Biograd na Moru, Chorvatsko (hlavní vedoucí)

 

Pro funkci hlavní vedoucí mám splněný příslušný akreditovaný kurz u CK Topinka, který platí i pro tábory nespadající pod CK Topinka.


O mně:

Mimo práce s dětmi na táborech, na akcích pro veřejnost či v rodině se ráda věnuji výtvarným činnostem v podstatě všeho druhu: malba, modelování, jakákoli kreativní činnost. Proto jsem si i zvolila studium na pedagogické fakultě Karlovy univerzity, konkrétně obor výtvarná výchova a čeština, kde se mohu realizovat, a zároveň získávat praxi pro povolání budoucí učitelky. Ráda navštěvuji kulturní akce všeho druhu.
Můj tým vedoucích:
Mgr. Tělupilová Kristina, věk 36 letMgr. Švábová Kateřina, věk 33 letBc. Kaprálová Kristýna, věk 22 letBarabášová Valentýna, věk 20 letHrách Aleš, DiS., věk 32 let

zobrazit vedené akceBc. Henyš Martin, věk 30 let

Bc. Henyš Martin, věk 30 let
 

Můj tým vedoucích:
Cvik Adam, věk 27 let

zobrazit vedené akceHladký Petr, věk 28 let

Hladký Petr, věk 28 let
 

O mně:

Ahoj, Jmenuji se Petr. V současné době studuji Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy s oborem Učitelství základů společenských věd a dějepisu. Při studiu působím jako učitel na základní škole na Praze 10, kde učím angličtinu, výchovu k občanství a svět práce. Pro CK Topinka pracuji již od roku 2012 a byl jsem již téměř na všech typech táborů. Nejčastěji jste mě mohli potkat na Adventure Weeku, ale vyzkoušel jsem si třeba i English camp nebo tábor v zahraničí. Mám rád, poezii, historii, umění, filosofii, hudbu, ale samozřejmě také akci, adrenalin a skvělou společnost. Budu se na vás těšit!
Můj tým vedoucích:
Taubingerová Pavlína, věk 24 let

zobrazit vedené akceHlůšková Simona, věk 19 let

Hlůšková Simona, věk 19 let
 
-2018-školy v přírodě na Slovensku -od 2017-dětske tábory - praktikant, vedoucí, lektor, animátor -2019-Dance camp-Růžená-lektorka

O mně:

Mám za sebou 8 let v tanečním oboru na ZUŠ. Myslím, že mám kamarádskou povahu a miluji děti. Studuji čtvrtý ročník gymnázia a mířím na vysokou školu. Od mala toužím pracovat s dětmi a vždy vymyslím nějakou zábavu pro své blízké. Ovládám základy zumby, lidových tanců, baletu. Myslím si, že jsem velice trpělivá, což je při výuce tance dost důležité. Tančím dlouho a věřím, že dokážu děti nadchnout i jim předat své zkušenosti.
Můj tým vedoucích:
Vaňásek Tadeáš, věk 19 let

zobrazit vedené akceHolan Miloslav, věk 22 let

Holan Miloslav, věk 22 let
 

Pro CK Topinka:

 • 2019 - Adaptační kurzy pro studenty SŠ
 • 2019 - Malý vědátor
 • 2019 - Tábor u moře - Chorvatsko
 • 2019 - Nerf arena camp
 • 2018 - Tábor u moře - Chorvatsko
 • 2018 - Fotbalový tábor (2 turnusy)
 • 2017 - Kuchařský tábor
 • 2017 - Malý vědátor
 • 2017 - Fotbalový tábor
 • 2015 - Scooby Doo
 • 2015 - Malý vědátor

 

Další táborové zkušenosti:

 • 2019 - léčebně-ozdravný pobyt dětí v Černé Hoře
 • 2018 - léčebně-ozdravný pobyt dětí v Černé Hoře
 • 2017 - léčebně-ozdravný pobyt dětí v Černé Hoře
 • 2016 - léčebně-ozdravný pobyt dětí v Řecku
 • 2016 - sportovní tábor, Vysočina

 

Kurzy:

 • Školení hlavních vedoucích dětských táborů (akreditovaný kurz MŠMT)
 • Kurz školního lyžování (akreditovaný kurz MŠMT)

 

Práce s dětmi:

 • Spolupráce při organizaci soustředění a zahraničních výjezdů Pěveckého sboru Kvítek z.s.

O mně:

Pocházím z Poděbradska, ale v současnosti trávím nejvíce času v Ústí nad Labem, kde studuji na Pedagogické fakultě Univerzity J.E. Purkyně. Jelikož mě baví práce s dětmi, věnuji se každé léto táborům, na které jsem jezdil už od mala a vždy se moc těšil na zajímavé soutěže, hry, pobyt v přírodě a nové kamarády. Když jsem odrostl z věku táborového účastníka, začal jsem se na táborech podílet nejprve jako praktikant, později i jako oddílový či hlavní vedoucí. Mám zkušenosti nejen s tábory v Čechách, ale i se zahraničními destinacemi (Černá Hora, Chorvatsko, Řecko). Při tvorbě tábora je pro mě velmi důležité, abychom si na táboře nejen užili spoustu zábavy, ale aby se děti i něčemu novému přiučily. Ve volném čase se věnuji sportování, sborovému zpěvu, natáčení videí a fotografování.
Můj tým vedoucích:
Bechyně Roman, věk 21 letVavřinová Lucie, věk 18 letPrendká Michaela, věk 22 letBechyně Radim, věk 21 letTeplá Daniela, věk 21 letMarian Demeter, věk 18 letHron Marek, věk 22 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceHorňáček Jiří, věk 26 let

Horňáček Jiří, věk 26 let
 

O mně:

Mé jméno je Jiří Horňáček a je mi 24 let, jsem voják z povolání. Od raného dětství mi byla příroda velmi blízká, a trávil jsem v ní spousty volného času. Prožíval jsem různá dobrodružství a navštěvoval nejrůznější kroužky zaměřené na volnočasové aktivity, pobyty v přírodě a letní dětské tábory. Postupem času jsem začal působit jako oddílový vedoucí ve skautském oddíle Medvědi Šternberk, se kterým jsem zažil spousty zábavy, zážitků a získal mnoho zkušeností, které rád předávám ostatním. Mezi mé zájmy patří obecně sport, militaristika nebo-li vojenství, které mě doprovází značnou dobu a to především působením v klubu 3PARA Olomouc. Tato jednotka se zabývá reenactingem britských výsadkářů, přesněji 1 Pl, A Coy, 3 PARA, The Parachute regiment, 16th Air Assault Brigade. Snažíme se o co nejvěrnější napodobení našeho vzoru v letech 2006 - 2008. Vystudoval jsem obor dřevařství zakončené státní maturitní zkouškou. Poté jsem se rozhodl splnit si svůj životní sen a vstoupil jsem do Armády České republiky.

zobrazit vedené akceJanda Michal, věk 28 let

Janda Michal, věk 28 let
 

Ahoj, mé jméno je Michal a s CK Topinka už spolupracuji několik let. Začínal jsme jako vedoucí na školách v přírodě a postupem času i jako Vedoucí na Letních táborech. K mé oblíbenné činosti na akcich je zájem o to, jak se děti cítí a jestli se jim na akci líbí. Airsoftové akce jsou se mnou spojeny už minimálně tři sezóny. Máme kvalitní a pevný tým. Těšime se na vás! S pozdravem Michal


O mně:

Pracuji v české firmě s dlouholetou praxí v komunikační technologii. Jsem členem pětičlenného týmu pokrývající celou ČR. Mám zájem o techniku všeho druhu. Rád cestuji a poznávám nové lidi. Jsem komunikativní a velmi společenský. Prý se mnou je sranda a nikdo se nenudí. Michal :-)
Můj tým vedoucích:
Benda Jan, věk 19 letFerenčíková Lucie, věk 29 letVyleta Patrik, věk 27 letKoldovská Klára, věk 26 letPhDr. Rychlíková Marie, Ph.D., věk 36 letMgr. Lojdová Martina, věk 32 let

zobrazit vedené akceBc. Janečková Lucie, věk 24 let

Bc. Janečková Lucie, věk 24 let
 

Pro CK Topinka:

 

2015 Varvažov, Růžená - výtvarný ateliér

2016 Varvažov, Stará říše - výtvarný ateliér

2017 Varvažov, Stará říše - výtvarný ateliér

2018 Varvažov, Stará říše - výtvarný ateliér

2019 Varvažov, Stará říše - výtvarný ateliér

2019 Chorvatsko


O mně:

V letech 2000-2010 studovala ZUŠ, poté Střední školu umělecko-průmyslovou v Ústí nad Orlicí, obor: Design oděvu. Během studia střední školy byla na dvoutýdenní praxi v mateřské škole, školní družině a zúčastnila se plenéru v Čechách i na Slovensku. Vystudovala obor textilní a oděvní návrhářství na Technické Univerzitě v Liberci. V současné době studuje navazující magisterské studium obor design oděvů na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Studovala jeden semestr, v rámci programu Erasmus, v Portugalsku.
Můj tým vedoucích:
Paslerová Lucie, DiS, věk 24 letKarafiátová Světlana, věk 23 letRežná Kateřina, věk 21 letMalovcová Zuzana, věk 19 letKalinová Sofie, věk 20 let

zobrazit vedené akceBc. Javůrek Petr, věk 30 let

Bc. Javůrek Petr, věk 30 let
 
 • 2014 - LDT Doubrava - klasický tábor - Z pohádky do pohádky
 • 2015 - LDT Doubrava - klasický tábor - Tajný národ Sorfonů
 • 2016 - LDT Doubrava - klasický tábor - Divoký západ
 • 2017 - LDT Doubrava - klasický tábor - Kurz přežití

 

Pro CK Topinka:

 

 • 2018 Survivor - kdo přežije? - letní dětský tábor - Stará Říše - Vysočina
 • 2019 Survivor - kdo přežije? - letní dětský tábor - Stará Říše - Vysočina

O mně:

Bakalářské studium Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Katedra aplikované fyziky a techniky, Technická výchova se zaměřením na vzdělávání a Katedra informatiky, Informační technologie se zaměřením na vzdělávání Navazující magisterské studium - nedokončené Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Katedra aplikované fyziky a techniky, Učitelství fyziky a technické výchovy
Můj tým vedoucích:
Brestovská Adéla, věk 19 letTaller Filip, věk 30 letValík Jakub, věk 29 letPřibyl Petr, věk 28 letZejdová Vendula, věk 28 letBláha Tomáš, věk 27 letMgr. Hrůzová Monika, věk 27 letZima Václav, věk 26 letKováčová Veronika, věk 26 letPlecitá Veronika, věk 25 letTallerová Lenka, věk 22 letPhDr. Rychlíková Marie, Ph.D., věk 36 letMgr. Lojdová Martina, věk 32 let

zobrazit vedené akceIng. Jeřábková Lucie, věk 25 let

Ing. Jeřábková Lucie, věk 25 let
 

Dobrý den, ahoj :) Má studentská léta jsou již bohužel za mnou a od tohoto roku pracuji v jedné IT firmě na nákupním oddělení. Miluji zábavu a sport, přičemž v létě se snažím věnovat hlavně tenisu, jezdit na koni, cestovat, poznávat nové lidi... období zimy si však užívám o něco více, vzhledem k tomu, že mám možnost trávit svůj volný čas někde v horách s partou přátel a snowboardem na nohách. :) Na lyže jsem se poprvé postavila ve čtyřech letech a v období puberty jsem pak začala postupně "přesedlávat" na snowboard, který se stal mým asi největším zimním koníčkem. Momentálně jezdím na snb desátým rokem a snažím se učit novým věcem, abych mohla dětem ještě něco předat :)

Můj tým vedoucích:
Bc. Horník Štěpán, věk 34 let

zobrazit vedené akceBc. Kafka Petr, věk 24 let

Bc. Kafka Petr, věk 24 let
 

 

2014
Airsoftový tábor - Růžená
Military tábor - Růžená
 
2015
Airsoftový tábor - jižní Morava - Veverská Bítýška
Military tábor - Růžená
 
2016
Airsoftový tábor - Vysočina - Stará Říše
Airsoftový tábor - Růžená
 
2017
 Military tábor - Růžená
 Airsoftový tábor - Vysočina - Stará Říše
 Výtvarný tábor - Vysočina - Stará Říše
 Airsoftový tábor - Vysočina - Stará Říše
 Military tábor - Růžená
 
2018
 
Military tábor - Růžená
Airsoftový tábor - Vysočina - Stará Říše
Airsoftový tábor - Vysočina - Stará Říše
Military tábor - Růžená
 
 

 


O mně:

Jako účastník několika military táborů CK Topinka jsem se dopracoval až na místo vedoucího. Military tématika mě baví už od mého útlého dětství , to byl také jeden z důvod proč jsem si vybral a dokončil školu se zaměřením na bezpečnostní složky a integrovaný záchranný systém. V současné době studuji kriminalisticko právní specializaci na VŠFS. Už se nemůžu dočkat na práci s dětmi, které mají stejný zájem jako já.
Můj tým vedoucích:
Bečvařík Damián, věk 19 letŠtos Matěj Dalibor, věk 21 letKojetin Jakub, věk 25 letŠiffner Jan, věk 24 letKaňka Jan, věk 21 letFremund Jan, věk 20 letProcházka Jan, věk 19 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceKakáč Martin, věk 26 let

Kakáč Martin, věk 26 let
 

Pro CK Topinka:

 • Parkour camp - Vysočina - Stará Říše - pro děti 10 až 17 let. ( 21.7. - 28.7.2018 )

O mně:

Ahoj, jmenuji se Martin a již šestnáctým rokem se věnuji sportu s názvem Biketrial. Během této doby jsem byl již čtrnáctkrát členem reprezentačního teamu. Za tuto dobu jsme posbíral mnoho titulů mistrů i vícemistrů světa, Evropy a ČR, a to nejen v Biketrialu. Dvakrát jsme se stal mistrem Evropy v baseballu, kterému jsem se také věnoval. Pravidělně se zúčastňuji mistrovství světa v mnoha zemích. Za svoji kariéru jsem procestoval skoro vše od blízkého Španělska přes Čínu, Singapur, Japonsko a mnohé další země. Několik let jsem trénoval mládež reprezentaci ČR v biketrialu, konkrétně děti do 18 let. Jsem zakládajícím členem teamu Pulse Family, který se věnuje modernímu freerunu. Společně děláme různá vystoupení a předváděčky na plesech, firemních, školních a sportovních akcích. Freerunu (Parkouru) se věnuji již 8 let a patřím k lidem, kteří v Česku s touto disciplínou začínali. Rekreačně dělám řadu adrenalinových sportů - longboard, horolezectví, bike enduro, snowboarding. Nejlepší úspěchy: 4. místo MS v kat. Elite (top 20), 2x vícemistr světa v kat. Senior, mistr Evropy kat. Minime, mistr ČR v kat. Elite. Videa: Bike_ https://www.youtube.com/watch?v=YDMWxCB8nN8 , 3run- https://www.youtube.com/watch?v=en__AvQ-AlI
Můj tým vedoucích:
Kaš Petr, věk 19 letVraná Jana, věk 39 letStránský Vojtěch, věk 22 letAudy Jakub, věk 21 letPhDr. Rychlíková Marie, Ph.D., věk 36 letMgr. Lojdová Martina, věk 32 let

zobrazit vedené akceMgr. Karvánek Václavíková Alžběta, věk 33 let

Mgr. Karvánek Václavíková Alžběta, věk 33 let
 
Pro CK Topinka:
 • 2005 - 2019 Varvažov

O mně:

Nazdárek kamarádi, jmenuji se Alžběta Karvánek Václavíková. V roce 2011 jsem ukončila studium na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Ve své profesi vidím rozhodně smysl. Vyučuji humanitní předměty a v rámci všech aktivit s dětmi se snažím svým svěřencům rozšiřovat nové obzory. Táborům se věnuji již mnoho let. :-) Jsem přesvědčena, že je nutné akceptovat osobnost každého dítěte, a proto jsem schopna a ochotna vytvořit program rozvíjející tělo i duši dítěte. Mám stejně ráda sportovní hry jako výtvarné a kreativní aktivity. Přestože během školního roku pracuji spíše se staršími dětmi na střední škole, znám i duši mladších dětí. Hry, které prosazuji, mají děti nejen pobavit, ale přinést jim i silný emoční zážitek. Každé dítě se chce schovávat, mít svůj úkryt, rozdělávat oheň, zpívat u kytary a mít prázdninové kamarády a táborové lásky. Věřím v to, že děti je nutné správně motivovat, protože dobrodružství na nikoho nikde nečeká, to musí mít člověk v sobě a být schopen jej přenést i na ostatní. A mladší i starší děti určitě o prázdninách dobrodružství potřebují. Akce pro CK Topinka: 2007 - Ostrovec - Harry Potter 2008 - Varvažov - Ztraceni 2009 - Varvažov - Mumie a Král Škorpion 2010 - Varvažov - Cesta kolem světa 2011 - Varvažov - Hvězdná brána 2012 - Varvažov - Legenda krále Artuše 2013 - Varvažov - Souboj titánů 2014 - Varvažov - Avatar 2015 - Varvažov - Hobit 2016 - Varvažov - Piráti z Karibiku 2017 - Varvažov - Hotel Transylvánie/Underworld 2017 - Stará říše - Vysočina - Ztraceni v čase 2019 - Varvažov - Dobrodružství Rudých tváří
Můj tým vedoucích:
Pešek Michal, věk 42 letHamouz Pavel, věk 18 letLaštovková Tereza, věk 18 letMgr. Filipin Michal, věk 35 letMgr. Saaková Johanna, věk 26 letTesárek Jan, věk 24 letBc. Pivoňková Barbora, věk 24 letTišerová Michaela, věk 22 letBrychta Tomáš, věk 21 letAdamec Tomáš, věk 21 letDobozyová Adéla, věk 21 letFöldi Marek, věk 20 letCitová Adéla, věk 20 letPodraská Kamila, věk 20 let

zobrazit vedené akceKaš Petr, věk 19 let

Kaš Petr, věk 19 let
 

 

 

 

Zkušenosti

 

          2008-2012 člen pionýrského oddílu

 

          2013-2014 praktikant na pionýrských táborech

 

          2015-2016 pomocný vedoucí pionýrského oddílu

 

          2017-2018 trenér dětí Vodní záchrané služby


O mně:

Jsem student střední strojírenské školy v Brně. Baví mě adrenalinové sporty jako je snowboard, skateboard, wakeboard a airsoft. Také jsem byl 8 let aktivním členem Vodní záchrané služby města Brna. Bohužel jsem musel svou činnost ukončit kvůli škole. Rád pracuji s dětmi, jelikož si s nimi dobře rozumím a dokážu ocenit jejich kreativitu a vynalézavost.
Můj tým vedoucích:
Toman Jiří, věk 21 letToman David, věk 20 letZáhorská Karin, věk 34 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceBc. Kocourek Luděk, věk 30 let

Bc. Kocourek Luděk, věk 30 let
 

Narozen: 1989

 

Zkušenosti:

 • 2004 - 2007    Praktikant na soukromých táborech
 • 2009               Pedagogická praxe na ZŠ Jundrov, Brno
 • 2010               Pedagogická praxe na ZŠ Křídlovická, Brno

 

Pro CK Topinka

 • 2012 - 2019   Hlavní a oddílový vedoucí na tanečních, military, paintballových a airsoftových táborech 

O mně:

Pocházím z Blanska nedaleko Moravského krasu. Ze svých studií na pedagogické fakultě mám nemalé zkušenosti s výchovou a výukou mládeže díky praxím na základních školách v Brně. Můj hluboký hlas vzbuzuje přirozenou autoritu, kterou uplatňuji při vedení dětí na dětských táborech (CK Topinka) již sedmým rokem. K mým zálibám patří bojové sporty a umění, příroda, hudba a turistika. Jsem veselá povaha a rád všem vyjdu vstříc.
Můj tým vedoucích:
Pazderník Tobíáš, věk 18 letLichnovský Petr, věk 29 letKalina Lukáš, věk 24 letMaška Patrik, věk 22 letVrba Daniel, věk 20 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceKohout Martin, věk 22 let

Kohout Martin, věk 22 let
 

Již na základní škole jsem měl možnost vyučovat několik málo hodin žáky ve třetí třídě, jel jsem jako pomocný dozor na školní výlet šesťáků, organizoval jsem množství akcí pro ostatní žáky a studenty, několik let organizuji Mikulášské nadílky nejen ve školách, ale i soukromě. Podílel jsem se na tvorbě programu a celkovém vedení adaptačních kurzů pro studenty ZŠ a SŠ. Nyní, jako student učitelství na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity, jsem prošel řadou didaktických, pedagogických a psychologických předmětů, a to včetně asistentské praxe a výuky na jednom z brněnských gymnázií.

 

U CK Topinka jsem se v roce 2018 účastnil táborů Miniadventure 1 a 2, Harry Potter, Pevnost Boyard a pomáhal jsem i na táboře v Silvi Marina v Itálii. V letošním roce budu organizovat Fotbal camp ve Staré Říši, jako lektor budu působit na ZIP ZAP campu, AdventureWeeku, English campu, čarovat budu v Bradavicích a dobrodružství budu podnikat v Černé Hoře.

 

 


O mně:

Jsem studentem Masarykovy univerzity v Brně v bakalářském studiu Chemie a biologie se zaměřením na vzdělávání. Od malička miluji sport – dělal jsem judo, atletiku a jedenáct let jsem hrál volejbal, a to i na juniorské reprezentační úrovni. Rád poznávám a zkoumám přírodu a vše v ní, často vyrážím na procházky a výlety. Baví mě bavit druhé a připravovat pro ně zajímavý program, v němž se zvednou od počítačů a tabletů, zaměstnají na chvíli své tělo a něco nového se při tom dozví.
Můj tým vedoucích:
Kruchinová Veronika, věk 19 letŽurková Kateřina, věk 21 letMudr Šustková Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceBc. Konečná Denisa, věk 24 let

Bc. Konečná Denisa, věk 24 let
 

Pro CK Topinka:

 • Mimoni - letní dětský tábor - Vysočina - Stará Říše ( 30.6. - 7.7.2018 )
 • Itálie - Silvi Marina - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let ( 6.7. - 15.7.2018 )
 • Varvažov - letní dětský tábor - Scooby Doo ( 18.8. - 25.8.2018 )

O mně:

Jmenuji de Denisa Konečná. Mám vystudovanou střední odbornou školu pedagogickou v Nové Pace. Po studiu na střední škole jsem nastoupila na bakalářský obor učitelství pro mateřské školy v Liberci a úspěšně ho dokončila. Momentálně studuji navazující magisterské studium učitelství pro mateřské školy v Hradci Králové. Mám ráda přírodu a zvířata. Baví mě plavání, ráda si zahraji s přáteli volejbal a jezdím na kole.
Můj tým vedoucích:
Forejtová Kateřina, věk 19 letVácha Patrik, věk 34 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceKopecká Romana, věk 22 let

Kopecká Romana, věk 22 let
 

O mně:

Jmenuji se Romča a jsem vystudovaná policistka. Holka se smyslem pro humor, kterou jen tak něco nerozhodí. Už několik let se ve svém volném čase věnuji práci s dětmi - ať už se jedná o doučování, hlídání nebo právě letní tábory. S CK Topinka jsem dříve jezdila jako dítě, nyní už pár let jako oddílová vedoucí. Práce s dětmi mě baví a každý rok se těším na nová dobrodružství, která společně zažijeme.

zobrazit vedené akceIng. Kot Martin, věk 43 let

Ing. Kot Martin, věk 43 let
 

 


Pro CK Topinka:


 • 1997 - 1998 Bečice - klasický tábor
 • 1999 - 2010 Růžená - klasický tábor
 • 2011 Růžená - Call of Duty
 • 2012 Růžená - klasický tábor
 • 2013 Varvažov - klasický tábor
 • 2014 - 2017 Růžená - klasický tábor

O mně:

Nebudu tu házet tituly a funkcemi, koho to opravdu zajímá, stačí napsat mé jméno do googlu nebo seznamu. Za mě hovoří činy, léta strávená na táborech a stovky dětí, které jsem za ty roky měl ve svých oddílech. Takže jen krátce, pracuji ve vedení obchodní společnosti, ve volných chvílích se věnuji sportu (kickbox,fitness, badminton), k tomu jezdím automobilové závody a zbylý čas se věnuji historickým vozidlům. Mnohem důležitější je práce s dětmi, na tábory jezdím od malička, již jako dítě jsem jezdil na několik táborů ročně do Čech i zahraničí. Od roku 1997 pak jezdím každý rok jako oddílový vedoucí, v posledních letech pak jako vedoucí hlavní. Troufám si říct, že jsem u dětí oblíben, většina se jich na mé tábory každoročně vrací až do své dospělosti. To mohou potvrdit i někteří současní oddíloví vedoucí, kteří poprvé přijeli na tábor ještě jako děti!
Můj tým vedoucích:
Srbová Lucie, věk 37 letIng. Srba Jaromír, Ph.D., věk 37 letKupková Johana, věk 23 letJana Krömrová, věk 22 letPuchoň David, věk 21 letKrömrová Lenka, věk 27 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceBc. Králíková Lenka, věk 23 let

Bc. Králíková Lenka, věk 23 let
 

Pro CK Topinka:

 • 2018 – Graffiti & Street Art camp – Varvažov – pro děti a teenagery 9 až 18 let (18.8. – 25.8. 2018)
 • 2018 – Holčičí tábor – Varvažov – pro dívky 6 ž 12 let (4.8. – 11.8. 2018)
 • 2018 – Madagaskar – Stará Říše – letní dětský tábor (21.7. – 28.7. 2018)
 • 2018 – Škola v přírodě – Korunovační – Šmídová (25.5. – 1.6. 2018)
 • 2017 – Holčičí tábor – Varvažov – pro dívky 6 až 12 let (5.8. – 12.8. 2017)

 

Jiné

 • Chůva (2 děti ve věku 1-4 roky)

 

Kurzy:

 • Školení hlavních vedoucích dětských táborů (akreditovaný kurz MŠMT)

 


O mně:

Jmenuji se Lenka. Jsem studentka Farmaceutické fakulty UK v Hradci Králové. Od svých 8 let jsem jezdila na tábor Janovka u Velkého Šenova, takže v přírodě se neztratím. V 16 a 17 jsem na Janovce byla jako instruktorka a v 15 výpomoc do kuchyně. Doma mám malé sourozence, se kterými si ráda hraji. Mám zkušenosti i z dětských kroužků konkrétně divadelního, který jsem navštěvovala přibližně 5 let. Ve volném čase ráda čtu, kreslím a poslouchám hudbu.
Můj tým vedoucích:
Kureš Ondřej, věk 19 letPetrovičová Zuzana, věk 21 letBorešová Klára, věk 20 letPořízková Kateřina, věk 20 let

zobrazit vedené akceKratochvílová Aneta, věk 21 let

Kratochvílová Aneta, věk 21 let
 

Pro CK Topinka:

 

 • 2019 

          - Fotbal camp (oddílový vedoucí)

           - Airsoft camp (oddílový vedoucí)

           - Holčičí tábor (lektor)

           - Výtvarný tábor (hlavní vedoucí)
            - Bradavice - letní dětský tábor (oddílový vedoucí)

 

 • 2018

           - Pevnost Boyard (oddílový vedoucí)

           - Mini-Military (oddílový vedoucí)

 

Kurzy:

 • Akreditovaný kurz školení hlavních vedoucích od MŠMT
 • Kurz zážitkové pedagogiky v praxi I.
 • Akreditovaný kvalifikační kurz - Masér ve zdravotnictví

 

Táborové zkušenosti:

 • Fotografka na dětském táboře S.P.A. KEMP Čichořice (2017-2018)
 • Oddílový vedoucí na dětském táboře S.P.A. KEMP Žerotín (2019)

O mně:

Jmenuji se Aneta a pocházím z malého města, které se nachází poblíž Karlových Varů. Mezi mé největší záliby patří cestování, turistika a seznamování se s novými lidmi. Ve svém volném čase se věnuji fotografování a malování a ráda si také přečtu dobrou knihu. Ráda hraji kolektivní hry, jako je volejbal a basketbal, ale mým nejmilejším sportem je plavání a in-line bruslení. V zimě ráda zajedu na lyže, nebo si zajdu s přáteli zabruslit. Ráda trávím čas se svou rodinou a v kolektivu lidí, se kterými je zábava. Jako malá jsem sama jezdila na dětské tábory, ze kterých jsem si odnesla spousty zkušeností a krásných vzpomínek a to samé chci předávat i dalším generacím.
Můj tým vedoucích:
Malovcová Zuzana, věk 19 letHrazdil Michal, věk 24 letSchreiberová Kristýna, věk 20 letHlomová Eliška, věk 20 letHanáková Eliška, věk 19 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceKrupička Tomáš, věk 26 let

Krupička Tomáš, věk 26 let
 

O mně:

Jmenuji se Tomáš, ale na táboře mi říkají Krupa, je mi 25 let a studuji obor jaderné inženýrství. Na tábor „Na Baronu“ jezdím téměř nepřetržitě už od svých čtyř let a tak se pro mě stal mým druhým domovem. Jako dítě jsem si prošel všemi oddíly, takže mám představu, co děti na táboře baví. Coby vedoucí jsem kromě přípravy celotáborové hry měl na starost vždy nejstarší oddíl dětí (Action Camp), u kterých jsem se pokoušel dále rozvíjet jejich dovednosti. Letos jsem se nadšeně vhrnul do hlavasování celého tábora a už se těším, až se uvidíme!
Můj tým vedoucích:
Kocourková Barbora, věk 20 letHrubý Petr, věk 19 letMrázek Martin, věk 19 letNaxera Karel, věk 18 letHermannová Anna, věk 19 letKrejčíková Pavlína, věk 19 letKotlanová Veronika, věk 19 letKulichová Kristýna, věk 18 letJirásek Jiří, věk 33 letHurdálek Michal, věk 29 letFürst Lukáš, věk 25 letHlušcová Martina, věk 25 letŠtika Jiří, věk 24 letVondráčková Michaela, věk 24 letPloch Miroslav, věk 22 letSoukupová Linda, věk 20 letHermann Jiří, věk 17 letHavelková Ivana, DiS., věk 24 let

zobrazit vedené akceMgr. Kulhánek Tomáš, věk 27 let

Mgr. Kulhánek Tomáš, věk 27 let
 

Pro CK Topinka:

 • Fotbalový tábor - Růžená - pro děti 7 až 17 let ( 10.8. - 17.8.2019 )
 • Fotbalový tábor - Růžená - pro děti 7 až 17 let ( 11.8. - 18.8.2018 )
 • Fotbalový tábor - Růžená - pro děti 7 až 17 let ( 18.8. - 25.8.2018 )
 • Fotbalový tábor - Růžená - pro děti 7 až 17 let ( 19.8. - 26.8.2017 )

O mně:

Ahoj všichni! Jmenuji se Tomáš Kulhánek, je mi 27 let a pracuji jako šéfredaktor v Hradeckém deníku. Bydlím v Hradci Králové, kde jsem také založil a vedu největší klub v malém fotbale a futsale v kraji s více než padesáti členy převážně z řad mládeže. Práce s dětmi mě velmi baví, zkusil jsem si brigádu v soukromé mateřské školce nebo práci v neziskové organizaci pro podporu sportování mládeže. Mezi moje ostatní záliby patří kromě fotbalu i další sporty jako lyžování, tenis nebo volejbal. Na fotbalový tábor jedu jako vedoucí už počtvrté, loni jsem ve stejném srpnovém týdnu vedl v Růžené fotbalový tábor jako hlavní vedoucí. Věřím, že si společně užijeme týden plný pohybu a zábavy i letos, těším se na vás!
Můj tým vedoucích:
Novotný Marek, věk 19 letBc. Mlčáková Adéla, věk 24 letNovotný Jan, věk 21 letBareš Pavel, věk 21 letHrabalová Michaela, věk 20 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceLexa Patrik, věk 23 let

Lexa Patrik, věk 23 let
 

 

Pro CK Topinka:

 • Airsoftový tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let ( 1.7. - 8.7.2017 )
 • Airsoftový tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let ( 8.7. - 15.7.2017 )
 • Airsoftový tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let ( 27.6. - 4.7.2015 )
 • Airsoftový tábor - jižní Morava - Veverská Bítýška - pro děti 10 až 17 let ( 8.8. - 15.8.2015 )

O mně:

Pocházím z Prahy. Airsoftu se věnuji již devět let. Pár let jsem vedl svůj airsoftový tým, se kterým jsem se zúčastňoval spousty zajímavých akcí. Své zkušenosti bych rád předával dál. Pro CK Topinka jezdím jako vedoucí již řadu let. Tato sezóna je pro mě třetí za sebou ve funkci hlavního vedoucího. Rovněž spolupracuji s Tamis airsoft jako instruktor airsoftových her.
Můj tým vedoucích:
Weinlichová Tereza, Dis., věk 21 letKolářová Lenka, věk 19 letMusil Marek, věk 18 letBeran Jan, věk 18 letPalička Robert, věk 18 letBorůvková Nikola, věk 18 letMatějček Jan, věk 22 let

zobrazit vedené akceLipčák Petr, věk 20 let

Lipčák Petr, věk 20 let
 

O mně:

Zdravím, jmenuji se Petr a jsem studentem 1. ročníku právnické fakulty na Masarykově univerzitě. Pocházím z Ústí nad Labem, ale za studiem jsem se vydal do Brna, poznávat krásy Moravy. Zbožňuji hudbu, zvláště zpěv, kterému se věnuji od 8 let. Minulý rok jsem ukončil druhý cyklus sólového zpěvu na základní umělecké škole a tento semestr jsem nastoupil do pěveckého sboru Masarykovy univerzity. Samozřejmě rád trávím chvíle s přáteli, miluji společenské hry a zbytek volného času je v rukou filmů a knih. Dle mého názoru je pro dnešní děti velice důležité, aby dokázaly komunikovat se svými vrstevníky, ale i s dospělými a okolím, nejen pomocí technologií. Naučily se vzájemné empatii a porozumění. Rozvíjely své vlastnosti a dovednosti a nebály se prosadit si svoje, avšak s respektem vůči ostatním. Rád trávím čas s dětmi a snažím se jim být správným vzorem.
Můj tým vedoucích:
Forejtová Kateřina, věk 19 letKirchnerová Eliška, věk 19 letDolgeová Cynthia, věk 21 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceMgr. Lojdová Martina, věk 32 let

Mgr. Lojdová Martina, věk 32 let
 

 

Pro CK Topinka:

2017

 • Veletrh Holiday World Praha
 • Veletrh PVA EXPO Praha-For Kids
 • Metodika aneb průvodce pro vedoucí CK Topinka
 • Školení vedoucích Praha (metodika)
 • Kurz ,,Zážitkové pedagogiky v praxi 2"pro vedoucí Růžená
 • Kurz ,,Zážitkové pedagogiky v praxi 1"pro vedoucí Růžená
 • Zážitková škola v přírodě ZŠ Čakovice
 • Adventure week- The Prague British School Růžená
 • Mimoni Stará Říše
 • Zip Zap camp Stará Říše
 • Miniadventure 2 Stará Říše
 • Fotbalový tábor Stará Říše
 • Miniadventure 1 Stará Říše
 • Adventure week Česko 4 Stará Říše
 • Airsoft camp Stará Říše
 • Černá Hora Ulcinj
 • Pevnost Boyard Růžená
 • Adventure Special (English) Růžená
 • Adaptační kurzy Pardubice Ráj Letohrad
 • Veletrh PVA EXPO- For Toys

2016

 • Veletrh Holiday World Praha
 • Veletrh PVA EXPO Praha-For Kids
 • Metodika aneb průvodce pro vedoucí CK Topinka
 • Školení vedoucích Praha (metodika)
 • Kurz ,,Zážitkové pedagogiky v praxi"pro vedoucí Růžená
 • Snídaně s Novou-1.6.2016
 • Narozeniny Radia Blaník- Konopiště
 • Španělsko Oropesa del Mar
 • Fotbalový tábor Stará Říše
 • Miniadventure 1 Stará Říše
 • Adventure week Česko 4 Stará Říše
 • Airsoft camp Stará Říše
 • Adventure week Česko 3 Růžená
 • Pevnost Boyard Růžená
 • Miniadventure Růžená
 • Adventure week Česko Special Růžená

2015

 • Veletrh PVA EXPO Praha-For Kids
 • Snídaně s Novou-1.6.2015
 • Adventure week- The Prague British School Růžená
 • Adventure week Česko 1 Růžená
 • Adventure week Česko 2 Růžená
 • Teenage camp Hunger Games Růžená
 • Adventure week Česko 3 Růžená
 • Pevnost Boyard Růžená
 • Koňský tábor Růžená
 • Fotbalový tábor Růžená
 • Adventure week Česko Special Růžená

2014

 • Adventure week- The Prague British School Růžená
 • Chorvatsko Biograd na Moru
 • Adventure week Česko 1 Růžená
 • Adventure week Rakousko
 • Adventure week Česko 2 Růžená
 • Hobit Růžená
 • Zážitkový tábor Růžená
 • Adaptační kurz- Vokovice Růžená

2013

 • Adventure week- The Prague British School Růžená
 • Itálie Cesenatico
 • Hobit Růžená
 • Adventure week Česko Růžená
 • Adventure week Rakousko
 • Asterix a Obelix Růžená
 • Adaptační kurz- Vokovice Růžená

2012

 • Metodická pomůcka- Zážitkové programy CK Topinka
 • Adventure week- The Prague British School Růžená
 • Škola v přírodě- Hostivice Varvažov
 • Itálie Cesenatico

 • Harry Potter Varvažov

2011

 • Harry Potter Varvažov

 

Předchozí zkušenosti z táborů:

 • 2011 canisterapeutický tábor Třebíč
 • 2010 příměstský tábor Třebíč
 • 2008 - 2010 letní tábor Seč

 

 

 


O mně:

V současné době studentka doktorského programu Univerzity Palackého v Olomouci. V letech 2007–2012 studovala bakalářský a poté magisterský program na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích v oboru Pedagogika volného času. Po absolvování odborných seminářů (Seminář sociální práce a komunikace, Seminář psychosociální pomoci, Seminář psychoterapeutického výcviku) začala v roce 2007 s organizací volnočasových aktivit, kde působila v Občanském sdružení STŘED jako pedagog volného času, dále byla pracovníkem v Salesiánském středisku mládeže v Českých Budějovicích (2008-2009). Po absolvování kurzů Pedagogika zážitku 1,2,3 (2008-2009) stála v organizačním týmu lidí, kteří pořádali adaptační kurzy a programy zážitkové pedagogiky pro studenty středních a vysokých škol (Občanské sdružení OKNA 2009-2010 , JČU ČB 2009-2010). Zkušenosti také sbírala prostřednictvím letních dětských táborů jako oddílová vedoucí (LDT Seč, Příměstský tábor Třebíč, Canisterapeutický tábor Třebíč). Následoval Kurz první pomoci pro zdravotníky zotavovacích akcí, akreditace MŠMT (2009) a Kurz hlavní vedoucí dětských táborů, akreditace MŠMT (2011). Během studia v Českých Budějovicích splnila praxi v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež RUDA (2010), v Domově mládeže při Vyšší odborné škole v Třebíči (2010), praxi v Domě dětí a mládeže (2011), poté půlroční praxi v Psychoterapeutickém a krizovém centru pro děti a rodinu v Jihočeském kraji (2011). V Olomouci (2013) v rámci vzdělávání prošla kurzem Asertivita v praxi lektora, pro Fakultu tělesné kultury (2013) pořádala mezinárodní vědeckou konferenci a od roku 2013 působila v redakční radě časopisu Gymnasion-časopis pro zážitkovou pedagogiku spadající pod Prázdninovou školu Lipnice. Na jaře 2014 v rámci projektu POPUP odborně přednášela a organizovala teambuildingové akce v rámci ČR. V květnu 2015 se vrátila z čtvrtletní studijní stáže z Finska z University of Jyväskylä. Byla zapojena do projektu V4Voices týkající se mezinárodní integrace dětí a jejich zdraví, a to jako koordinátor pro volnočasovou oblast. V současné době je to již devátý rok, co spolupracuje s pražskou firmou CK Topinka, po získání Certifikátu o vedení zážitkového kurzu v anglickém jazyce jako hlavní lektor, píše pro organizaci metodické příručky, vede dětské tábory, adrenalinové či zážitkové programy v češtině, ale i angličtině, lektoruje adaptační a teambuildingové kurzy, organizuje zahraniční outdoorové pobyty v Itálii, Chorvatsku, Španělsku, Rakousku, Černé Hoře či na Slovensku. Realizuje programy a reprezentuje firmu v oblasti dětské reakreace na veletrzích (PVA EXPO Praha-For Kids , For Toys, Holiday World Praha) a v televizi (Snídaně s Novou). Od roku 2016 ve firmě působí jako personalista a lektor odborných campů. Ve volném čase působí jako lektor anglického jazyka v jazykové škole.

zobrazit vedené akceMaška Patrik, věk 22 let

Maška Patrik, věk 22 let
 

Pro CK Topinka:

2015

 • Airsoftový tábor - Růžená
 • Miliray tábor - Růžená

2016

 • Miliray tábor - Růžená
 • Airsoft camp - Vysočina Stará Říše
 • Airsoft camp - Růžená

2017

 • Airsoft camp - Vysočina Stará Říše
 • Miliray tábor - Růžená
 • Military tábor - Růžená                  - 

2018

 • Airsoft camp - Na Baronu Paprsek
 • Airsoft camp - Vysočina Stará Říše
 • Airsof camp - Růžená 
Můj tým vedoucích:
Bečvařík Damián, věk 19 letŇuňuk Tomáš, věk 18 letPazderník Tobíáš, věk 18 letTykva Lukáš, věk 23 letKratochvílová Aneta, věk 21 letFremund Jan, věk 20 letBc Štěrbová Radka, věk 45 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceMgr. Metelka Jan, věk 35 let

Mgr. Metelka Jan, věk 35 let
 

Pro CK Topinka:

 

 • Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let ( 6.7. - 15.7.2018 )
 • Bulharsko- Letecky pro teenagery 13-18 let ( 13.8. - 20.8.2018 )
 • Španělsko - Oropesa del Mar - zájezd pro teenagery 13 až 18 let ( 11.8. - 20.8.2017 )
 • Itálie - Silvi Marina - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let ( 15.7. - 24.7.2016 )
 • Snadný tábor pro děti 5 až 10 let - Varvažov - Pohádkový les ( 13.7. - 20.7.2013 )
 • Rodinný tábor - pro rodiče s dětmi - Varvažov ( 13.7. - 20.7.2013 )
 • Růžená - letní dětský tábor ( 30.6. - 12.7.2011 )

O mně:

Zkušená posila z řad pedagogů „tělocvikářů“ (UHK - Pedagogika volného času), která se po krátké pauze opět vrací k práci s dětmi na letních táborech. Sportovec a zastánce bezpečné dětské zábavy, který se nebojí zaujmout děti svým show-manstvím, hereckým nadáním a úžasnou hrou na kytaru či zpěvem. Má mnohaleté zkušenosti s prací s dětmi na letních táborech, lyžařských školkách, lanových centrech či jako plavčík (trenérský kurz) i zdravotník. Svojí kreativností, zábavností a mnohaletými zkušenostmi s prací s dětmi, by chtěl nejen děti, ale i teenagery dovést k tomu, aby na letních táborech získávaly vzpomínky, na které budou ještě dlouho vzpomínat. Táborové zkušenosti - CK Topinka: Klasický, Snadný, Rodinný - příměstský tábor, Pardubický kraj - Outdoorové centrum - Slovětický mlýn - Greenhors - Ruprechtice - Agama - Praha Práce s dětmi - lyžařská školka Ski-Lenka, Kebrlak - Vrchlabí - instruktor plavání a lanového parku - trenérství /OSVČ/
Můj tým vedoucích:
Žurek Petr, věk 50 letSolničková Kristýna, věk 28 letKoubek Vojtěch, věk 19 letTaubingerová Pavlína, věk 24 letHuťková Markéta, věk 23 letPodzemná Kateřina, věk 23 letOpatřilová Kristýna, věk 22 letAxmannová Lucie, věk 22 letPech Václav, věk 20 letSchallerová Alexandra, věk 20 let

zobrazit vedené akceBc. Michelová Kristýna, věk 25 let

Bc. Michelová Kristýna, věk 25 let
 

Pro CK Topinka:

 • Pevnost Boyard - letní dětský tábor - Varvažov ( 14.7. - 28.7.2018 )
 • Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let (3.8. - 12.8.2018)

 


O mně:

Jmenuji se Kristýna a jsem studentkou Západočeské univerzity v Plzni, obor Tělesná výchova a sport. Trénuji již 8. rok moderní gymnastiku, kterou jsem cvičila dlouhých 14 let a mám tak zkušenosti s pořádáním soustředění. Práce s dětmi mě velice baví, a proto také mimo jiné spolupracuji s Nadací sportující mládeže, kde se zaměřujeme na testování schopností a dovedností u předškolních dětí. Mezi mé koníčky patří jednoznačně sport, a to hlavně v podobě kolektivních her, nejvíce však miluji tanec. Dále ráda poslouchám hudbu a trávím čas v přírodě.
Můj tým vedoucích:
Hladký Petr, věk 28 letMgr. Dmitrišinová Kateřina, věk 25 letŠikola Jiří, věk 24 letVacková Tereza, věk 19 let

zobrazit vedené akceMlejnská Johana, věk 21 let

Mlejnská Johana, věk 21 let
 

CK Topinka

 

2018

 • Miniadventure Week special - Růžená - pro děti 6 až 12 let (25.8. - 1.9.2018) - Hlavní vedoucí
 • Miniadventure Week special - Růžená - pro děti 6 až 12 let (18.8. - 25.8.2018) - zástupce hlavního vedoucího
 • Cyklistický tábor - Varvažov - pro děti 10 až 17 let (4.8. - 11.8.2018) - hlavní vedoucí
 • Sebeobrana - tábor Varvažov - pro děti a teenagery 7 až 17 let (4.8. - 11.8.2018) - hlavní vedoucí
 • Miniadventure Week Česko 1 - Vysočina - Stará Říše - pro děti 6 až 12 let (14.7. - 21.7.2018) - hlavní vedoucí

2017 

 • Miniadventure Week Česko 1 - Vysočina - Stará Říše - pro děti 6 až 12 let - lektor
 • Cyklistický tábor - Varvažov - pro děti 10 až 17 let - oddílový vedoucí
 •  

2016

 • Cyklistický tábor - Varvažov - pro děti 10 až 17 let - oddílový vedoucí
 • Miniadventure week Česko 1 - Růžená - pro děti 6 až 12 let - lektor

O mně:

Jsem studentkou Pedagogické fakulty UK. Už několik let se věnuji práci s dětmi a v budoucnosti bych se chtěla pedagogice věnovat i nadále. Ráda trávím s dětmi čas, protože mají úplně jiný pohled na svět a rozhodně s nimi nikdy není nuda. Mám ráda hudbu, sport, divadlo a hlavně přírodu. Na letní tábory jezdím už několik let a baví mě to stále víc.
Můj tým vedoucích:
Bc. Savara Otakar, věk 24 letMlejnský Jakub, věk 23 letHolan Miloslav, věk 22 letHosnedl Mikuláš, věk 21 let

zobrazit vedené akceOpatřilová Kristýna, věk 22 let

Opatřilová Kristýna, věk 22 let
 

Pro CK Topinka:     

 

2019

 • ZIP ZAP camp - Vysočina - Stará Říše - pro děti 10 až 19 let - hl. vedoucí
 • Adventure Week Česko 4  -  Stará Říše  - pro děti a teenagery 10 až 19 let - hl. vedoucí
 • Itálie - Silvi Marina - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let - lektor
 • Adventure Week Česko 2 - Růžená - pro děti a teenagery 10 až 19 let -lektor
 • Miniadventure week speciál - Růžená - pro děti 6 až 12 let -Hl. vedoucí

 

2018 

 • ZIP ZAP camp - Vysočina - Stará Říše - pro děti 10 až 19 let - hl. vedoucí
 • Adventure Week Česko 4  -  Stará Říše  - pro děti a teenagery 10 až 19 let - hl. vedoucí
 • Itálie - Silvi Marina - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let - lektor
 • Adventure Week Česko 2 - Růžená - pro děti a teenagery 10 až 19 let -lektor
 • Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 - lektor
 • Miniadventure week speciál - Růžená - pro děti 6 až 12 let -Hl. vedoucí

2017  

 • ZIP ZAP camp - Vysočina - Stará Říše - pro děti 10 až 19 let - lektor
 • Adventure Week Česko 1 - Růžená - pro děti a teenagery 10 až 19 let -zástupce hl.vedoucího
 • Fotbalový tábor - Vysočina - Stará Říše - pro děti 7 až 17 let - zástupce hl.vedoucího
 • Adventure Week Česko 3 - Růžená - pro děti a teenagery 10 až 19 let -lektor
 • Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let-lektor
 • Adventure week - PBS   
 • Škola v přírodě - ZŠ Čakovice - Chromá 

2016

 • Fotbalový tábor - Vysočina - Stará Říše - pro děti 7 až 17 let -zástupce hl.vedoucího
 • Adventure week Česko 3 - Růžená - pro děti a teenagery 10 až 19 let -lektor
 • Miniadventure week Česko 1 - Růžená - pro děti 6 až 12 let -zástupce hl.vedoucího

2015  -Pevnost Boyard ( 22.8. - 29.8.2015 )-lektor

 

Kurzy

2017- Zažítková pedagogika v praxi III

2017-Zažítková pedagogika v praxi II

2016-Zažítková pedagogika v praxi I

 


O mně:

Jmenuji se Kristýna. V současné době studuji obor Masér sportovní a rekondiční. Mezi mé záliby patří sport (hlavně atletika), zvířátka, hudba, procházky v přírodě. Ve volném čase dělám trenérku atletiky mladšího žactva a kondiční atletiku v Ostravě-Vítkovicích. Tato činnost mě velmi baví a naplňuje, jelikož miluji atletiku a děti samotné. Jsem spolehlivá, přátelská, flexibilní, starostlivá a kreativní.
Můj tým vedoucích:
Vaňková Štěpánka, věk 19 letZlatohlávková Eliška, věk 18 letŠeligová Hana, věk 18 letPlecitá Veronika, věk 25 letHrazdil Michal, věk 24 letPisklák Jakub, věk 23 letKohout Martin, věk 22 letKrálová Eliška, věk 23 let

zobrazit vedené akceOšťádalová Barbora, věk 22 let

Ošťádalová Barbora, věk 22 let
 

Pro CK Topinka:

2014 - 2015:

 • Tábor pro nejmenší
 • Rodinný tábor

2015:

 • Výtvarný tábor
 • Scooby Doo

2016:

 • Výtvarný tábor
 • Military tábor - vedoucí

2017: 

 • Výtvarný tábor
 • Mini-military camp
 • Kuchařský tábor  
 • Zip zap camp - lektor

2018:

 • Výtvarný tábor
 • Zip zap camp
 • Fotbalový tábor
 • Itálie - Silvi Marina

 

 

Táborové zkušenosti:

2013 - 2015: Příměstské tábory - ASC UP v Olomouci

2013 - 2018: Příměstský camp v Omega centru sportu a zdraví - Aerobik klub Olomouc

 

Práce s dětmi:
- trenérství aerobiku (mistři ČR a SR - 2011, 2. místo MČR v pohybových skladbách)
- Licence - trenér aerobiku 

O mně:

Už moc se těším v létě na všechny malé i velké táborníky. Jmenuji se Barča a jsem studentkou Pedagogické fakulty v Olomouci. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje. Tyto dva důvody mě dovedly až k trenérství aerobiku, kde trénuji děti všech věkových kategorií, od malých holčiček od 3 let až po mladé slečny do 15 let. Ráda sportuji a když je venku hezky, ráda se podívám do přírody. Mám za sebou už mnoho táborů nejen jako táborník, ale i jako instruktor a vedoucí. Ráda předám dětem své zkušenosti a naučím je něco nového. Vždy najdu tu správnou táborovou hru a úsměv pro každého táborníka :-)
Můj tým vedoucích:
Jánská Markéta, věk 18 letHeržy Vojtěch, věk 22 letStránský Vojtěch, věk 22 let

zobrazit vedené akceBc. Palička Vladimír, věk 41 let

Bc. Palička Vladimír, věk 41 let
 

Pro CK Topinka:   

 

2017

 • Kuchařský tábor Ostrovec - odborný lektor

2018

 • Kuchařský tábor Ostrovec - odborný lektor
 • Kuchařský tábor Stará Říše - odnorný lektor

 


O mně:

Vladimír je rodák z Valašska, vystudoval hotelovou školu v Ostravě a barmanskou a someliérskou školu. Oblíbil si francouzskou, italskou a českou kuchyni, steaky, ryby i cukrářské výrobky. Dlouhodobě působil také v zahraničí, především v Irsku a na Blízkém východě. Je absolventem Kulinářské akademie a členem AKC ČR.
Můj tým vedoucích:
Petrovičová Zuzana, věk 21 let

zobrazit vedené akceBc. Pejšová Michaela, věk 27 let

Bc. Pejšová Michaela, věk 27 let
 

Pro CK Topinka

 

 • 2019 - Bradavice - zástupce hlavního vedoucího + oddílový vedoucí
 • 2019 - Scooby Doo - hlavní vedoucí
 • 2019 - Bradavice - hlavní vedoucí
 • 2019 - Tábor u moře (Biograd na Moru, Chorvastko) - lektor
 • 2019 - Školy v přírodě - vychovatel
 • 2018 - Harry Potter - zástupce hlavního vedoucího
 • 2018 - Tábor u moře (Biograd na Moru) - hlavní vedoucí
 • 2017 - Harry Potter - zástupce hlavního vedoucího + oddílový vedoucí
 • 2016 - Scooby Doo - oddílový vedoucí 

 

Další zkušenosti:
 

 • 2018 - 2019 - pracovní pobyt ve Velké Británii
 • 2017 - 2018 - učitelka v mateřské školce
 • 2016 - vedení kroužků pro SVČ Lužánky
 • 2012 - nyní - lektorka anglického jazyka
 • 2011 - 2012 - au pair ve Velké Británii
 • 2009 - lektor na adaptačním kurzu pro první ročníky gymnázia
 • vedoucí na vodáckých táborech pro děti (85.PS Letka Brno)

 

 • Pedagog volnočasových aktivit
 • Cambridge ESOL Certificate  - FCE

O mně:

Ahoj, jmenuju se Míša, narodila jsem se v Brně, kde jsem studovala a dodnes zde žiji, i když mezi tím občas bloumám někde po světě. Jako malá holka jsem začala jezdit na tábory, kterých jsem za těch několik let stihla dost - klasické a vodácké a v zimě lyžařské na horách. Vždy jsme se zajímala o sport a byla jsem k němu vedena, proto od útlého věku jezdím na lyžích, teď už ovšem preferuji snowboard, hrála jsem závodně volejbal a beachvolejbal. Volný čas využiji k procházce se svým psem, miluju knížky a moje největší hobby je cestování a fotografování. Již třetím rokem působím jako profesorka magie v Bradavicích, kde s mladými kouzelníky čarujeme a bojujeme za svět kouzelníků. Mimo to působím na akcích mudlů, kde s detektivy řešíme záhady či s mořeplavci brázdíme vody Chorvatska. Práce s dětmi je pro mě správně využitý čas, jsou mi inspirací a čas strávený s nimi mě neskutečně baví a naplňuje. Člověk se nikdy nenudí. Můžu o sobě říct, že jsem trpělivá, zodpovědná, komunikativní, nápaditá a veselá. Těším se na společné řádění na táboře! :)
Můj tým vedoucích:
Zatloukalová Zuzana, věk 37 letTurczyk David, věk 28 letKheilová Nikola, věk 21 letŠubrtová Lucie, věk 20 letPhDr. Rychlíková Marie, Ph.D., věk 36 letMgr. Lojdová Martina, věk 32 let

zobrazit vedené akcePetrovičová Zuzana, věk 21 let

Petrovičová Zuzana, věk 21 let
 

CK Topinka

 

2018 - hlavní vedoucí

- Madagaskar Stará Říše

- Holčičí tábor Varvažov

 

2018 - oddílový vedoucí

- Škola v přírodě Varvažov

- Miniadventure Week Česko 1 Stará Říše

- Chorvatsko Biograd na Moru

 

2017 - oddílový vedoucí

- Škola v přírodě Varvažov

- Kreativní tábor Stará Říše

- Miniadventure Week Česko 1 Stará Říše

- Hotel Transylvánie Varvažov

- Kreativní tábor Varvažov

- Fotbalový tábor Růžená

 

Kurzy

2018 - Kurz hlavních vedoucích Růžená


O mně:

Ahoj! Volám sa Zuzka, mám 21 rokov, pochádzam z malej dedinky na západe Slovenska a v Česku tretím rokom študujem v Zlíne obor Anglický jazyk pre manažérsku prax. Čo sa týka vyplnenia môjho voľného času, mám rada dlhé prechádzky v prírode, bicyklovanie, cestovanie, kreslenie, čítanie kníh, spoločnosť zvieratiek a detský smiech. V táboroch s deťmi sa cítim ako doma, dni strávené s nimi mi doslova dodávajú energiu a skvelú náladu.
Můj tým vedoucích:
Pokorná Lucie, věk 19 letBc. Králíková Lenka, věk 23 letForejtová Kateřina, věk 19 letKirchnerová Eliška, věk 19 letJánská Markéta, věk 18 letPechánek Patrik, věk 20 let

zobrazit vedené akceMgr. Pilnáčková Martina, věk 29 let

Mgr. Pilnáčková Martina, věk 29 let
 

Narozena: 1989

 

Táborové zkušenosti: 

 • 2007 - 2008  LDT Julinčino údolí  
 • 2010 LDT Údolí mloků 
 • 2012 - 2019 LDT a ŠVP HAUL 

 

Pro CK Topinka: 

2011 

 • Škola v přírodě ZŠ Štěchovice, Růžená
 • Klasický tábor - Prehistorická monstra, Růžená

2012

 • Klasický tábor - Asterix a Obelix, Růžená

2013

 • Škola v přírodě ZŠ Ke Kateřinkám, Varvažov
 • Škola v přírodě ZŠ Libčická, Varvažov

2015

 • Koňský tábor, Růžená

2016

 • Koňský tábor, Růžená

 


O mně:

Pocházím z Děčína. Vystudovala jsem česko - německé gymnasium v Německu. Bakalářské studium jsem absolvovala na univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem v oboru sociální práce, v témže oboru jsem úspěšně dokončila nástavbové magisterské studium na Masarykově univerzitě v Brně. Mám dokončené pedagogické minimum a v současnosti vyučuji několikátým rokem na základní škole jazyky. Práci s dětmi se věnuji již řadu let. Nejprve jako praktikantka na letních táborech, později jako vedoucí, zkušenosti mám již také z pozice hlavního vedoucího. Absolvovala jsem několik škol v přírodě na pozici vychovatele i koordinátora. Práce s dětmi mě naplňuje, proto se jí věnuji jak v zaměstnání, tak ve svém volném čase. Mám ráda rozmanitost. Nejraději se toulám přírodou, ať už na procházce nebo několikadenním vandru, ráda cestuji, zejména tam, kde je zeleno. Ráda po cestách přírodou hledám kešky. Lezu po ferratách. Miluji zvířata, sama jsem majitelkou tří malých tygrů. S přáteli často hraji deskové hry, nějakou dobu jsem hrála Dračí doupě, mám ráda fantasy. Ráda také čtu, zajdu do kina nebo divadla. Zbožňuji instrumentální hudbu. Pravidelně navštěvuji escapové hry. Jako správný Děčíňák fandím našemu basketu. Krom toho se ve volných chvílích zajímám o bytový design, ekologii a zero waste.

zobrazit vedené akcePisklák Jakub, věk 23 let

Pisklák Jakub, věk 23 let
 
Pro CK Topinka
 
V roce 2018 jsem se účastnil jako odborný lektor divadelní sekce na ZIP ZAP campu.
 
 
Kurzy
 
Kompletní krizová intervence (Déčko Liberec z.s.)

O mně:

Jmenuji se Kuba a v současné době studuji psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci. V budoucnu bych se rád zaměřil na školní psychologii a terapii. Od základní školy jsem navštěvoval dramaťák pod ZUŠ Litoměřice a od té doby je divadlo součástí mého života. To vedlo k tomu, že jsem před rokem s kamarádkou založil divadelní spolek Alter ego, který působí na naší katedře pod záštitou ČASP. Mimo divadla se věnuji historickému scénickému šermu pod skupinou SHŠ Soldáti, můžete nás vidět na dětských dnech, městských slavnostech a celé řadě podobně zaměřených akcí. Mezi mé další koníčky patří literatura, zejména severská krimi a klasická díla, dále pak cestování.
Můj tým vedoucích:
Peigerová Zdeňka, věk 20 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akcePlecitá Veronika, věk 25 let

Plecitá Veronika, věk 25 let
 

Táborové zkušenosti:  08/2013 praktikantka na JUDO soustředění

                                          08/2014 lektorka na JUDO soustředění

                                          08/2017 lektorka na JUDO soustředění

CK Topinka

2018

Holčičí tábor - Varvažov - pro dívky 6 až 12 let (14.7. - 21.7. 2018)

English camp - Varvažov - pro děti 7 až 17 let (21.7. - 28.7. 2018)

Koňský tábor - Růžená - výuka jízdy na koni pro děti 8 až 15 let (11.8. - 18.8. 2018)

škola v přírodě Varvažov

adaptační kurz Letohrad

 

Kurzy: Kurs v péči o děti, první pomoc a řešení nouzových situací, ABC – Kinderbetreuung Academy

 

Práce au - pair:  12/2014 - 12/2015 Velká Británie

                              12/2015 - 04/ 2017 Rakousko

 

Jazykové dovednosti:  Anglický jazyk - C1,The Certificate in Advance English (CAE)

 

 

 


O mně:

Jmenuji se Veronika a momentálně studuji v Plzni na Pedagogické fakultě – obory Němčina a Angličtina. Pocházím z malé vesnice, kde jsem členkou sdružení, které organizuje karneval pro děti, dětský den, Mikulášskou nadílku a jiné akce pro děti i dospělé. Po absolvování střední školy jsem vyrazila do zahraničí, kde jsem strávila 2 roky jako au-pair. Nejdříve jsem byla rok v Anglii a poté v Rakousku, abych nasbírala jazykové i životní zkušenosti. Baví mě práce s dětmi, dále ve volných chvílích se věnuji sportu – plavání, volejbal a jízda na kole jsou moje nejoblíbenější, ale pokud počasí nepřeje, tak ráda sáhnu po nějaké dobrodružné i romantické literatuře. Těším se na setkání s Vámi.
Můj tým vedoucích:
Plecitá Dagmar, věk 47 letTurečková Tereza, věk 24 letMarian Demeter, věk 18 letMaršík Tomáš, věk 29 letRomanova Iryna, věk 25 letŽurková Kateřina, věk 21 letKratochvílová Aneta, věk 21 letPlecitý Tomáš, věk 20 letMalá Adéla, věk 20 letMudr Šustková Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceIng. Puchalová Ivana, věk 27 let

Ing. Puchalová Ivana, věk 27 let
 

Pro CK:

 • 2018 Škola v přírodě

O mně:

V současné době jsem studentkou doktorského studia na čínské univerzitě Donghua se sídlem v Šanghaji. S mým studiem v zahraničí je spojeno spousta cestovaní jak po Asii, tak i rodné Evropě. V Číně jsem součástí programu pro rozvoj povědomí o Evropě u dětí na základních školách.
Můj tým vedoucích:
Bohata Ondřej, věk 23 letPodzemná Kateřina, věk 23 letKohout Martin, věk 22 letMgr. Vlčková Jitka, věk 52 let

zobrazit vedené akceMgr. Rosenkrancová Šárka, věk 56 let

Mgr. Rosenkrancová Šárka, věk 56 let
 

O mně:

Moje letité působení ve školství mě snad naučilo pracovat s dětmi. Téměř 15 let jsem jezdila na letní dětské tábory, nejprve jako oddílová vedoucí a posledních 5 let jako zástupce hlavního vedoucího. Během jarních prázdnin jsem pro děti organizovala zimní rekreaci na horách s výukou lyžování. Pro CK Topinka pracuji jako vedoucí od roku 2012 (Holčičí tábory, Chorvatsko).
Můj tým vedoucích:
Mgr. Ejemová Markéta, věk 45 letVíšek Vladislav, věk 42 letIng. Zoubková Kateřina, věk 39 letMgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 36 letMgr. Šámalová Eva, věk 35 let

zobrazit vedené akceRutar Petr, věk 48 let

Rutar Petr, věk 48 let
 

Předchozí zkušenosti z táborů:

 • 1993 - 1994 letní tábor pod Templštýnem
 • 2000 - 2002 instruktor sebeobrany

 

 

Pro CK Topinka:

2007 - 2016

 • Airsoftový tábor
 • Military tábor
 • Mini military tábor
 • Pánská jízda

O mně:

Pochází z Brna. Profesionální instruktor airsoftu (15 let). Odborný garant airsoftových programů. S CK Topinka spolupracuje od začátku na akcích založených na hře airsoft (Airsoft, military, mini military, pánská jízda). Původní profesí voják z povolání.
Můj tým vedoucích:
Frk Vladislav, věk 19 letFicek Jan, věk 18 letKozel Petr, věk 18 let

zobrazit vedené akceBc. Savara Otakar, věk 24 let

Bc. Savara Otakar, věk 24 let
 

Táborové zkušenosti (CK Topinka):

 

 • Růžená - letní dětský tábor - Pevnost Boyard (2016)
 • Itálie - Silvi Marina - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let (2017)
 • Adventure english (special) - Růžená (2017)
 • Itálie - Silvi Marina - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let (2018)
 • Adventure english (special) - Růžená (2018)
 • Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let (2019)
 • Adventure english (special) - Růžená (2019), hl. vedoucí

 

 

 


O mně:

Pocházím z Jižní Moravy, z rozhraní Valašska a Slovácka. Po gymnáziu jsem odcestoval pracovat do Ameriky, ale po téměř roce jsem se vrátil, abych si udělal vysokoškolský titul v oboru Biotechnologie a genového inženýrství. Mezi mé záliby patří hudba, sport a četba. Hraju na bicí nástroje, věnuji se produkci elektronické hudby a DJingu. Ze sportu pak zejména volejbal a box. Mluvím plynule anglicky a ve volných chvílích se učím němčinu. Mám rád práci s dětmi, myslím si, že je dokážu vést a vytvořit tak správnou atmosféru pro zdravé soutěžení.
Můj tým vedoucích:
Černíčková Tereza, věk 21 letVáclavek Richard, věk 25 let

zobrazit vedené akceBc. Skalka Petr, věk 26 let

Bc. Skalka Petr, věk 26 let
 

Pracovní zkušenosti:

 

U CK Topinka:

Hlavní vedoucí - Teenage camp BOYARD - 2017

Hlavní vedoucí - LARP tábor 2017, 2018
Hlavní vedoucí - Jak vycvičit Draka 2016

Vedoucí - Španělsko Oropesa del Mar 2016

Instruktor odborných aktivit - kurz přežití pro vedoucí

 

Vedoucí na dětských táborech Sluníčko, volný čas dětí a mládeže Zlín o.s. 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017

Vedoucí na na táborech Junák - český skaut, středisko Slušovice z.s. 2013, 2014, 2015, 2016, 2017

Instruktor a Šéfinstuktor Adaptačních pobytů, Atmosféra z.s. 2011,2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017

Instruktor a Instruktor lyžování CK HPsportservis s.r.o. 2014, 2015, 2016

Instruktor na příměstských táborech, Dům dětí a mládeže Zvonek Vizovice 2015, 2016- Pevnost Boyard, Sportovní tábor, Do světa Narnie 2017-Hry v Bradavicích

Instruktor ozdravných pobytů, Janta s.r.o. 2015


O mně:

Práci s dětmi a mládeží se věnuji už od doby, co mi odezněla puberta... :) Od této chvíle se také snažím pracovat na svém osobním rozvoji, absolvuji různé kurzy a tréninky směřující právě k této činnosti. Působím jako šéfinstruktor adaptačních kurzů, jako instruktor lyžování, ale i jako vedoucí na letních akcích. Zájmy mě navedly i ke studiu rekreologie v Olomouci, kde se rozvíjím po stránce spíše teoretické. Reprezentuji ČR ve famfrpálu, rád hraji na kytaru, užívám si různé outdoorové aktivity s přáteli, plavu a hraji deskové hry.
Můj tým vedoucích:
Řezáč Michal, věk 22 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceStilzová Veronika, věk 22 let

Stilzová Veronika, věk 22 let
 

 

Školy v přírodě pro CK Topinka

2015- Koordinátor pro ZŠ Louny (2015)

2015- Koordinátor pro ZŠ Štěchovice (2015)

 

Doprovod na výletech pro CK Topinka

2016- Doprovod pro ZŠ Česká lípa 

 

Letní tábory pro CK Topinka:

 • Koňský tábor (2015+2016)
 • Výtvarný tábor- Tábor pro nejmenší (2016)
 • Avatar (2017)
 • Šmoulové - Tábor pro nejmenší (2018)

 

Tábory u moře

 • Chorvatsko - Biograd na moru (2018)
 • Španělsko - Costa Brava (2019)

 

Zdravotnické zkušenosti:

2011: resuscitace dětí (zkušenosti při afektivních stavech)

2012: kurz první pomoci pro děti a dospělé

2014-2015: praxe ve FNKV, FN Motol a ÚVN Střešovice jako zdravotnický asistent na oddělení 

2015-2016: brigádně jako zdravotnický asistent pro nemocnici na Homolce

2016- (součastnost): praktická sestra na Všeobecné chirurgii nemocnici na Homolce

2017- součastnost: prakrická sestra všeobecné chirurgie, aseptický JIP

2018- (současnost): odběrová sestra, synlab

Práce s dětmi:

od r. 2006: pečovatelka o své sourozence (4 roky, 7 let, 14 let)

2008-2012: hypoterapie s handicapovanými dětmi, dětská lektorka jízdy na koních (3-20 let)

2014+2017: hlídání dětí z ciziny (2 roky)

2013-2015: pořadatelka dětských oslav pro děti (5-12 let)

od r. 2015: hlavní vedoucí pro CK Topinka

 


O mně:

Zdravím všechny rodiče a táborníky, pocházím z Prahy, kde také celý život žiji. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu Ruská, obor zdravotnický asistent, kde jsem každý týden absolvovala praxe v pražských nemocnicích (FN Motol, FN Královské Vinohrady, ÚVN Střešovice). Ovládám první pomoc a veškerou péči o pacienty. Studuji na Vysoké škole Duškova o.p.s., jako Všeobecná zdravotní sestra. Již čtvrtým rokem pracuji v nemocnici na Homolce, nejprve brigádně poté i na HPP. Dva roky jsem pod firmou McDonald's pořádala samostatné dětské oslavy pro děti různého věku, kde jsem vymýšlela chod celé oslavy a s tím spojené hry a zábavu. Mám bohaté zkušenosti s hlídáním dětí z cizích zemí. Pod vedením Miloně Pišla jsme organizovali různé hypoterapie na koních s handicapovanými dětmi. Také jsme učili děti různého věku jízdy na koních. Jsem z rodiny, kde mám čtyři mladší sestry, o které se pravidelně starám. Není pro mě proto problém starat se i o ty nejmenší dětičky. Děti pro mě nejsou žádná starost, ale radost! Tento tábor je pro mě příjemný odpočinek a další příležitost práce s dětmi. Jsem pracovitá, iniciativní a hodně nápaditá. Baví mě organizace různých her a zábav, hlavně miluji děti a péči o ně.
Můj tým vedoucích:
Strnad Michal, věk 19 letVlková Simona, věk 44 letBc. Janečková Lucie, věk 24 letKarafiátová Světlana, věk 23 letRybáková Bohumíra, věk 21 let

zobrazit vedené akceŠpunarová Jana, věk 24 let

Špunarová Jana, věk 24 let
 

Práce s dětmi:
- lektor tanečního kroužku
- vedoucí sportovního kroužku

Pro CK Topinka:

 

2018

- Mini dance camp (hlavní vedoucí)

- Chorvatsko (oddílový vedoucí)

 

2017

- Koňský tábor (oddílový vedoucí)

- Mini dance camp (hlavní vedoucí)

 


O mně:

Jsem studentkou pedagogické fakulty na Ostravské univerzitě. Již sedmým rokem se věnuji vedení tanečního kroužku a také působím jako vedoucí sportovního kroužku. Mezi mé záliby patří procházky se psem, jízda na kole a hlavně čas strávený s dětmi.
Můj tým vedoucích:
Műllerová Denisa, věk 23 letBělohoubková Věra, věk 23 letKročilová Kateřina, věk 22 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceŠrámková Michaela, věk 23 let

Šrámková Michaela, věk 23 let
 

Pro CK Topinka:

 • Miniadventure Week Česko 2 - Vysočina - Stará Říše - pro děti 6 až 12 let ( 30.6. - 7.7.2018 )
 • Koňský tábor - Růžená - výuka jízdy na koni pro děti 8 až 15 let ( 21.7. - 28.7.2018 )
 • Varvažov - letní dětský tábor - Scooby Doo ( 29.7. - 5.8.2017 )
 • Varvažov - letní dětský tábor - Hotel Transylvánie ( 22.7. - 29.7.2017 )

  •   Koňský tábor - Růžená - výuka jízdy na koni pro děti 8 až 15 let ( 20.7. - 27.7.2019 )

  •   Koňský tábor - Růžená - výuka jízdy na koni pro děti 8 až 15 let ( 27.7. - 3.8.2019 )


O mně:

Ahoj, jmenuji se Michaela. Vystudovala jsem Střední průmyslovou školu grafickou. Nyní studuji na Univerzitě v Pardubicích. Ráda pracuji s dětmi, sama jsem jezdila na tábory. Mám za sebou pár táborů (viz.přehled). Minulý rok (2018) jsem poprvé byla na koňském táboře a zamilovala si to zde. Chtěla bych, aby děti odjížděly s úsměvem a plné zážitků, vzpomínaly na to dlouho a v dobrém, jako jsem to měla minulý rok já a můj tým. Úspěšně jsem prošla odbornou přípravou na hlavního vedoucího zakončenou testem. Závodně hraji volejbal a věnuji se focení. • Letos bude tábor ve stylu divokého WESTERNU. •
Můj tým vedoucích:
Krausová Nela, věk 19 letŠrámková Denisa, věk 19 letVýmola Libor, věk 22 letZáhorská Karin, věk 34 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceŠvarcová Denisa, věk 24 let

Švarcová Denisa, věk 24 let
 

Pro CK Topinka:

2014- Mini-Military  (oddílový vedoucí)

2017- Koňský tábor (hlavní vedoucí)

       - Večerníčkový tábor (hlavní vedoucí)

       - Mini-military (hlavní vedoucí)

       - Moře a adrenalin Černá Hora (lektor)

       - Moře Chorvatsko (hlavní vedoucí)

       - Adaptační kurzy (lektor)

2018- 3x Škola v přírodě

       - Moře Itálie (lektor)

       - Airsoft camp (oddílový vedoucí) 2x

       - Airsoft camp (hlavní vedoucí)

       - Paintballový tábor (hlavní vedoucí) 2x

       - Moře Chorvatsko (lektor)

       - Adaptační kurzy (lektor)
2019- Moře Španělsko (lektor)

       - Paintballový tábor (hlavní vedoucí)

 

 

Mimo CK Topinka:

- CK Agentura H+H / 2012-2015 (praktikant, vedoucí)

- Handule 4x ŠVP

 

Jiné:

SOKOL - Lektor sportovního kroužku / 2014- 2017)

Praxe při střední škole (v MŠ a ŠD)
Praxe při vysoké škole (dětské akce)
Chůva (4 děti ve věku 0-7 let)

Zástup v družině (Ostrava- Pohodová škola)

 


O mně:

Na táborech mě nejvíce baví vymýšlet program, který bude stát opravdu za to, spolupráce s vedoucími, čas strávený venku a spousta dalšího. Ale to nejlepší ze všeho je to, když jsou děti šťastné, spokojené, spolupracují a vydají ze sebe maximum, aby předvedli, co v nich je.
Můj tým vedoucích:
Jašek Martin, věk 24 letHlaváč Jarmil, věk 20 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceIng. Topinka Miroslav, věk 49 let

Ing. Topinka Miroslav, věk 49 let
 

práce v táborech:

 • 1986 - 1990 Slapy nad Vltavou (tábor MTTÚ Praha)
 • 1990 - 1991 Rosička u Jindřichova Hradce (tábor MTTÚ Praha)
 • 1991 - Hutě pod Třemšínem (tábor ČKD Lokomotivka)

 

Pro CK Topinka:

 • 1991 - 1999 Sloup u Nového Boru
 • 1991 - Ostružno u Jičína
 • 1992 - Slapy nad Vltavou
 • 1996 - Světlá nad Sázavou
 • 1999 - Růžená
 • 2000 - 2001 Velká Úpa
 • 2002 - Horní Mísečky
 • 2002 - Chorvatsko - Novi Vinodolski
 • 2003 - Rakousko - Schladming
 • 2005 - Rakousko  - Villach
 • 2009 - Chorvatsko - Biograd na Moru
 • 2010 - Rakousko - Villach
 • 2010 - 2012 - Itálie - Cesenatico
 • 2016 - Chorvatsko - Biograd na Moru
 • 2017 - 2018 Černá Hora - Ulcinj

 

 


O mně:

Vystudoval ekonomiku na ČVUT, táborům se věnuje profesionálně od roku 1991. Zakladatel CK Topinka. Dcera: 25 let. Zájmy: lyžování, cestování, motoristický sport, adrenalinové akce
Můj tým vedoucích:
Bc. Skalka Petr, věk 26 letŠvarcová Denisa, věk 24 letStilzová Veronika, věk 22 let

zobrazit vedené akceTůma Petr, věk 64 let

 

O mně:

Narozen: 1955 Práce na táborech: 1973 - 1978 Orlické hory 1980 - 1983 Týn n/Vltavou 1985 - 1988 Hrachov 1992 - 1996 Louňovice Pro CK Topinka: 1998 - 2019 tábor Růžená
Můj tým vedoucích:

zobrazit vedené akceTurczyk David, věk 28 let

Turczyk David, věk 28 let
 

Práce s dětmi:
od 2010 házenkářské kempy

od 2017 The little gym

 

Pro CK Topinka:

2012

 • Škola v přírodě - Varvažov
 • Itálie Cesenatico 
 • Survivore - Růžená

2013

 • Avatar - Růžená

2014

 • Pevnost Boyard - Růžená

2015

 • Survivore (Kdo přežije) - Růžená

2016

 • Scooby Doo - Růžená

2017

 • Harry Potter - Varvažov

2018

 • Hary Potter - Varvažov
 • Tábor u moře - Chorvatsko

 


O mně:

Jmenuji se David Turczyk, narodil jsem se 28.12.1990 v Brně, kde také prozatím žiji. Nyní pracuji jako fitness trenér ve fitness v Brně a v The Little Gym, kde jsem lektorem nesportovní gymnastiky pro děti od 3 do 12let. Už od 6 let sportuji, začal jsem s fotbalem, poté následovalo plavání a poté házená. Nyní se věnuji naplno fitness. Jezdím na házenkářské kempy do Třeboně, od roku 2008 jako hráč a od roku 2010 jako trenér. Od roku 2012 jezdím s CK Topinka na dětský tábor a ŠVP. Práce s dětmi mě baví a nadále v ní budu pokračovat.
Můj tým vedoucích:
Bc. Pejšová Michaela, věk 27 letPejšová Marcela, věk 19 letBočková Sabina, věk 18 letFlek David, věk 18 letŠulc Martin, věk 18 letVališová Barbora, věk 18 letChrást Lukáš, věk 31 letChrást Jiří, věk 28 letKohout Martin, věk 22 letKratochvílová Aneta, věk 21 letStránský Vojtěch, věk 22 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceMgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 30 let

Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 30 let
 

Práce na táborech:

 • 2006-2008 různé letní tábory (praktikant, vedoucí)
 • 2007  škola v přírodě ZŠ SNP, Hradec Králové
 • 2012, 2014  Příměstská  letní škola globální rozvojové výchovy (organizátor, programový koordinátor, lektor)
 • 2014, 2015 Hokejová škola HC DYNAMO Pardubice
 • 2014-2018 Adaptační kurz OA Hradec Králové

Pro CK Topinka:

 • 2009  - 2018   Škola v přírodě, tábory Varvažov, Růžená, Ostrovec, Chorvatsko (vychovatelka, vedoucí, koordinátorka)
 • 2014  - 2015 - Koňský tábor (hlavní vedoucí)
 • 2015 - 2018 - zahraniční tábory ( Španělsko, Chorvatsko, Itálie; hlavní vedoucí, vedoucí), klasické tábory, firemní tábor a speciální tábory v ČR (hlavní vedoucí)
 • od 2017 - prezentace CK na veletrzích; tvorba a vedení odborných kurzů pro akreditační řízení MŠMT

O mně:

Narodila jsem se ve východočeském Hradci Králové, v něm vystudovala gymnázium i pedagogickou fakultu (Učitelství pro střední školy - český jazyk a literatura a základy společenských věd). V Olomouci ukončila školní docházku oborem Pedagogika v doktorském studijním programu. Nyní se věnuji naplno vzdělávání, lektoruji odborné přednášky ve školách a knihovnách, učím na Univerzitě Palackého v Olomouci. Prací s dětmi žiji od roku 2006. Vyzkoušela jsem různé formy, metody i pozice v hierarchii vedení akcí. Je jedno, jestli jde o malé hokejisty, středoškoláky nebo "obyčejný tábor", šéfovat tomuhle všemu mě moc baví. :) Ve formě krátkodobých záskoků jsem učila na druhém stupni základní školy, dětem se věnuji i individuálně při doučování. Mimo práci mě baví psát, zapojovat se do organizace kulturních akcí, sledovat hokej a cestovat.
Můj tým vedoucích:
Strnad Michal, věk 19 letRakovičová Veronika, věk 18 letKindermann Petr, věk 48 letMgr. Mlejnek Tomáš, věk 30 letMgr. Žaloudková Soňa, věk 30 letCvik Adam, věk 27 letBochníčková Michaela, věk 25 letBc. Rotterová Nicol, věk 24 letBc. Cibulková Zuzana, věk 23 letKopecká Romana, věk 22 letCvik Mikuláš, věk 21 letBližňák Viktor, věk 21 letNovotný Matěj, věk 21 letKellnerová Radka, věk 21 letRybáková Bohumíra, věk 21 letRosolová Lea, věk 21 letDohnalová Tereza, věk 20 letKavka Martin, věk 22 letLauterbach David, věk 21 letJanata Daniel, věk 19 letVelecká Kateřina, věk 22 letMudr Šustková Jana, věk 35 letKrálová Eliška, věk 23 let

zobrazit vedené akceVašťák Vít, věk 26 let

Vašťák Vít, věk 26 let
 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou velmi bohaté. Zajímám se především o to, jak přežít v přírodě i v nepříznivých podmínkách. Disponuji dvěma kurzy, a to kurzem S.E.R.E. (Survival, Evasion, Resistance and Extraction) a S.E.R.E.- B (jedná se o vyší stupeň) a také ovládám taktiku na úrovni družtev a čety. Mým koníčkem je samozřejmě i téma našeho táboru - Airsoft. Tomuto sportu se věnuji již 7. rokem, přičemž jsem navštívil různé akce po celé republice. Tábor chci se svým týmem Ladislavem Beveláguou (má stejné kurzy jako já a disponuje i zkušenostmi z všeobecného průzkumu), Markem Musilem (studuje poslední ročník policejní školy) a jeho dvěma spolužáky, Jirkou a Pavlem,  vést tak, aby se děti především bavily, měly dobré zážitky a něco nového se naučily. Něco, co  se bude hodit holkám i klukům, když se například ztratí v lese. Táboru CK Topinka se budu účastnit již třetím rokem, zatím jsme byli chváleni pro svou kreativitu a dobré vedení dětí.


O mně:

Ahoj, jmenuji se Víťa a baví mě turistika, zálesáctví a sporty. Rok jsem jezdil závodní cyklistiku, takže vím, co je to spolupráce. Jsem komunikativní a kreativní typ a jsem pro každou srandu.
Můj tým vedoucích:
Pivoda Jiří, věk 19 letMusil Marek, věk 18 letKurka Pavel, věk 18 letBevelágua Ladislav, věk 37 letVašťáková Markéta, věk 23 letZáhorská Karin, věk 34 let

zobrazit vedené akceMgr. Věcek František, věk 31 let

Mgr. Věcek František, věk 31 let
 

Zkušenosti s práci s dětmi

 • SŠ Pedagog
 • Adaptační a sportovní kurzy
 • Zážitkové víkendy
 • Školy v přírodě
 • Víkendovky
 • Školní výlety (do zahraničí)

 

Pro CK Topinka

 

2010

 • Škola v přírodě (Varvažov)
 • Tábor pro nejmenší - Letopisy Narnie (Varvažov)
 • Paintballový tábor (Růžená)
 • Klasický tábor - Indiana Jones (Růžená)

 

2011

 • Školy v přírodě (Růžená, Varvažov)
 • Klasický tábor - Pravěká monstra (Růžená)

 

2012

 • Školy v přírodě (Varvažov)
 • Klasický tábor - Asterix a Obelix (Růžená)

 

2013

 • Školy v přírodě (Varvažov, Ostrovec)

 

2014

 • Školy v přírodě (Varvažov)
 • Tábor u moře - Biograd na Moru (Chorvatsko)
 • Koňský tábor (Růžená)

 

2015

 • Školy v přírodě (Varvažov)
 • Koňský tábor (Růžená)
 • Zážitkový tábor - Hunger Games (Růžená)

 

2016

 • Zážitkový víkend
 • Klasický tábor - Star Wars (Ostrovec)
 • Adventure Week 3 CZ (Růžená)

 

2017

 • Zážitkový víkend 1, 2
 • Adventure Week 3 CZ (Růžená)

 

2018

 • Adventure Week 3 CZ (Růžená)
 • Černá Hora (Ulcinj)
 • Zážitkový víkend 1, 2

 

O prázdninách 2019 se na vás budu těšit na AW3CZ a v Černé hoře.

 

 

 

 


O mně:

Pochází z královehradeckého kraje, vystudoval Pedagogickou Fakultu Univerzity Hradec Králové a momentálně působí jako učitel na SPŠE Pardubice. Práci s dětmi se věnuje od roku 2010, kdy si poprvé vyzkoušel školu v přírodě s CK Topinka, od té doby se aktivně účastní škol v přírodě, táborů, víkendovek a dalších akcí s dětmi. Díky těmto zkušenostem se také rozhodl změnit studijní obor z informatiky na učitelství. Celoročně také působí jako vedoucí pionýrského oddílu. Díky absolvování mnoha akcí se seznámil s různými kolektivy dětí od nejmenších až po teenagery.
Můj tým vedoucích:
Mészáros Tomás, věk 33 letSuchý Ondřej, věk 31 letMgr. Pilnáčková Martina, věk 29 letMgr. Sládková Veronika, věk 27 letMUC. Kredbová Barbara, věk 24 letPilný Martin, věk 21 letKliková Milena, věk 21 letKalinová Sofie, věk 20 letZáhorská Karin, věk 34 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceVernerová Iva, věk 24 let

Vernerová Iva, věk 24 let
 

Pro CK Topinka: 

 

 • 2019 Airsoftový tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let ( 27.7. - 3.8.2018 ) - Hlavní vedoucí
 • 2018 Airsoftový tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let ( 21.7. - 28.7.2018 ) - Oddílový vedoucí
 • 2017 Airsoftový tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let ( 22.7. - 29.7.2017 ) - Oddílový vedoucí
 • 2017 Airsoftový tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let ( 29.7. - 5.8.2017 ) - Oddílový vedoucí
 • 2016 Airsoftový tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let ( 30.7. - 6.8.2016 ) - Oddílový vedoucí

O mně:

Airsoft hraji již přes šest let, a ačkoliv na něj teď není moc času, zůstává stále mou velkou vášní i prostředkem pro relaxaci. Školu už mám za sebou a jedinou mou náplní je nyní práce. Mé koníčky jsou hudba, četba, filmy, přátelé a hlavně zbraně a airsoft. S dětmi mám zkušenosti z předchozích let a z různých akcí jako pomocná síla. Jsem pro každou švandu a každé dobrodružství a troufnu si říct, že dokážu být fajn, ale i přísná a spravedlivá. Nejdůležitější pro mě ale bude, naučím-li někoho něco z toho, co umím já a pomůžou-li tyto zkušenosti v posunu dál i někomu jinému.
Můj tým vedoucích:
Havel Jiří, věk 40 letŠimek Jakub, věk 28 letFotr Lukáš, věk 21 letHauer Jiří, věk 21 letŠille Filip, věk 20 letZáhorská Karin, věk 34 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceMgr. Vlčková Jitka, věk 52 let

Mgr. Vlčková Jitka, věk 52 let
 
Práce s dětmi:
Školy v přírodě pro ZŠ Mikulovic
2002 – 2004 zástupce hlavního vedoucího, tábor Lesů CE WOOD Lančovská zátoka, Vranovská přehrada  
2004 – 2014 hlavní vedoucí tábor Lesů CE WOOD 
2015 – 2018 zdravotnice, oddílová nebo programová vedoucí  pro SVČ Znojmo – příměstské, putovní i pobytové tábory
 

O mně:

Pocházím ze Znojma. Pracuji jako učitelka 1. stupně na základní škole se specializací na hudební výchovu. Mezi mé zájmy a záliby patří cestování, hudba, rekreačně sport, společenský tanec, sebeobranný systém Krav maga. Na tábory jezdím od dětství v podstatě do současnosti. Ráda trávím volný čas s fajn lidmi a dětmi, které jsou na táboře rádi jako já.

zobrazit vedené akceWeberová Bára, věk 24 let

Weberová Bára, věk 24 let
 

2018

 • Adventure Week Česko 1 - Růžená (hlavní vedoucí)
 • Pevnost Boyard - Růžená (hlavní vedoucí)
 • Adventure Week Česko 2 - Růžená (lektorka)
 • Adventure Week Česko 4 - Doubrava (lektorka)
 • Chorvatsko - Biograd na Moru (zdravotník)
 • škola v přírodě - Varvažov (lektorka)
 • adaptační kurzy, RS Letohrad (lektorka)

2017

 • Adventure Week Česko 1 - Růžená (lektorka)
 • Adventure Week Česko 2 - Růžená (lektorka)
 • Koňský tábor - Růžená (hlavní vedoucí)
 • Pevnost Boyard - Růžená (vedoucí)
 • adaptační kurzy, RS Letohrad (lektorka)

 

2016

 • Adventure Week Česko 2 - Růžená (lektorka)

 

2015

 • škola v přírodě

 


O mně:

Dobrý den, jsem studentkou Jihočeské Univerzity v Českých Budějovicích, obor Psychologie na Pedagogické fakultě. Ráda trávím čas v přírodě, cestuji, kreslím a hraji deskové hry. Jsem pro každou srandu a práci s dětmi mám velmi ráda. Myslím, že i děti mne mezi sebe dobře přijímají, mimo jiné i díky mému malému vzrůstu. :-) Umím naslouchat jejich přáním, podpořit je v jejich kravinkách, ale včas "zarazit" větší průšvihy. Těším se na sluníčkové léto strávené s malými nezbedy. :-)
Můj tým vedoucích:
Kaš Petr, věk 19 letKalina Lukáš, věk 24 letZumr David, věk 23 letBc. Šlajsová Eliška, věk 23 letBc Štěrbová Radka, věk 45 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceZedníčková Barbora, věk 24 let

Zedníčková Barbora, věk 24 let
 

Práce s dětmi:

 

2012 - Příměstské tábory Akademik sport centrum UP

2016 - Craftcamp Boskovice

        - Speciální Olympiády - spoluorganizátor 

 

Pro CK Topinka:

2019 - Koňský tábor (Hlavní vedoucí)

 

2018 - Mini dance camp (Hlavní vedoucí)

          - Koňský tábor (Hlavní vedoucí)

 

2017 - Mimoni

          - Mini dance camp (Hlavní vedoucí) 

          - Harry Potter 

          - Ztraceni v čase 

 

 


O mně:

Je mi 24 let a pocházím z Kojetína, který se nachází kousek od Kroměříže. Jsem studentka Univerzity Palackého v Olomouci na Fakultě tělesné kultury a studuji obor Aplikované pohybové aktivity. Tento obor se zabývá volnočasovými aktivitami pro osoby se zdravotním postižením nebo zdravotním oslabením. Práce s dětmi mě baví a naplňuje, ať už jsou zdravé nebo ne. Účastním se táborů od roku 2012, kdy jsem začala s příměstskými a pokračovala jsem přes dobrovolnickou činnost u DDM, až jsem začala v létě 2016 jezdit na dětské tábory. Mezi mé koníčky a záliby patří sport, tanec, snowboarding, cestování, ale také zvířata a sporty spojené s nimi. Z ročních obdobích mám nejraději zimu, ale v létě se vždy těším na prázdniny, které strávím spolu s dětmi na táboře.
Můj tým vedoucích:
Borešová Klára, věk 20 letPavelková Monika, věk 24 letKubešová Dominika, věk 21 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceŽurek Petr, věk 50 let

Žurek Petr, věk 50 let
 

Pro CK Topinka:

 

§  2019 HV Mini Military Varvažov 

§  2019 Itálie Silvi Marina

§  2018 Lektor Military camp Růžená

 

Táborové zkušenosti:

 

§  2019 – CK Topinka  Škola v přírodě 

§  2019 – HV Školy v přírodě Živohošť 

§  2018 – HV Školy v přírodě Živohošť 

§  2018 – HV Školy v přírodě Nuselská 

§  2018 – HV Školy v přírodě Kořínek 

§  1995 – HV Letní tábor Nová Pláň –  organizátor

§  1993 – HV Letní tábor Kunčice p/O – organizátor

§  1990 - 1997 – Zakladatel a vedoucí dětského Turistického oddílu T.O.R

Vzdělání a kurzy :

UPOL - Pedagog rekreologie

Mezinárodní průkaz vůdce vodních plavidel M20   

 

Léto, výlety, hry, koupání a vše co k létu patří. Třeba tábory! Z pohledu dětí čas volna, zábavy a bezstarostého času. Z pohledu pedagoga prostor pro rozvoj aktivit, na které není ve výuce prostor. A forma ? Není myšlenka  "Škola hrou", dnes tak trochu posunuta na okraj? Kde jinde, kdy jindy je možno posunout vědomosti  a zkušenosti dětí dál nad rámec povinného vzdělávání  v prostředí, které je zaujme, v oblasti která se jim líbí, a obsahem, který budou sami tvořit ? 
A jaký je recept na nezapomenutelné léto ?

Uchopit do hrsti zkušenosti z letních táborů opepřit vědomostmi ze studií pedagogiky, doplnit armádní výcvik a společně se zdravým rozumem a kopcem nadšení a legrace umíchat ten pravý prázdninový zážitek. Oddíle : „ Končit !  POZOR ! Rozchod ! Jdeme si hrát :-)

 

nrtm v.z .


O mně:

Léto, výlety, hry, koupání a vše co k létu patří. Třeba tábory! Z pohledu dětí čas volna, zábavy a bezstarostnosti. Z pohledu pedagoga prostor pro rozvoj aktivit, na které není ve výuce prostor. A forma? Není myšlenka "Škola hrou" dnes tak trochu posunuta na okraj? Kde jinde, kdy jindy je možno posunout vědomosti a zkušenosti dětí dál nad rámec povinného vzdělávání a v prostředí, které je zaujme, v oblasti, která se jim líbí, a s obsahem, který budou sami tvořit? Jaký je recept na nezapomenutelné léto? Uchopit do hrsti zkušenosti z letních táborů, opepřit je vědomostmi ze studií pedagogiky a společně se zdravým rozumem a kopcem nadšení a legrace umíchat ten pravý prázdninový zážitek. Jdeme na to? Pro CK Topinka: - 2018 - Lektor Military camp Růžená Táborové zkušenosti: - 2019 - HV Školy v přírodě Živohošť - 2018 - HV Školy v přírodě Živohošť - 2018 - HV Školy v přírodě Nuselská - 2018 - HV Školy v přírodě Kořínek - 1995 - HV Letní tábor Nová Pláň - organizátor - 1993 - HV Letní tábor Kunčice p/O - organizátor - 1990 - 1997 - Zakladatel a vedoucí dětského Turistického oddílu T.O.R Vzdělání a kurzy : UPOL - Pedagog rekreologie Mezinárodní průkaz vůdce vodních plavidel M20 AČR - nrtm. v.z. Výkonný praporčík, velitel radiového vozu R3D
Můj tým vedoucích:
Hrazdil Michal, věk 24 letHanáková Eliška, věk 19 letMatušová Jana, věk 35 let
 
 
 
5 důvodů
proč s námi
29 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
2.10.2019

Hledáme personál

Rozšiřujeme flotilu na rok 2020 a nabíráme nové posily na pozice: oddílový vedoucí, zdravotník, administrativní pracovník, kuchař (letní prázdniny), pomocný personál do kuchyně (květen-srpen).  více zde

2.10.2019

Facebook a instagram CK

Sledujte nás na našem facebookovém profilu a instagramu @cktopinka. Najdete zde, kromě kompletní fotogalerie, také propagaci jednotlivých táborů.

 
 
Co je při výběru tábora pro Vás nejvíce rozhodující?
Téma
52%
Vedoucí
18%
Cena
13%
Lokalita
7%
Termín
10%
Hlasovalo celkem: 1180