Sledujeme dění kolem šíření koronaviru COVID-19 - přečtěte si prosím naše vyjádření k aktuální situaci.

Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR

Hlavní vedoucí našich táborů

zobrazit vedené akceMgr. Andrášik Tomáš, věk 33 let

Mgr. Andrášik Tomáš, věk 33 let
 

Pro CK Topinka:

  • 2006 Ostrovec CE Wood
  • 2009 - Růžená Paintball
  • 2009 - 2013 Varvažov - tábory pro nejmenší
  • 2010 - 2015  Chorvatsko - Biograd na Moru, Pakoštane
  • od r. 2013 - Herecká a filmová škola

O mně:

Jsem improvizátor a pedagog. Věnuji se dramatické výchově, osobnostnímu rozvoji a improvizaci. Působím v improvizačních uskupeních The Randoms a Džem Theatre a pracovně na pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Mezi mé další zaměstnavatele patřilo také Horácké divadlo Jihlava či Outward Bound - Česká Cesta. Mám bohaté zkušenosti s lektorskou prací s dětmi, dospívajícími i dospělými. S CK Topinka spolupracuji již 13 let. S celým týmem se s vámi i letos těšíme na viděnou!
Můj tým vedoucích:
Flíčková Markéta, věk 19 letKonečný Petr, věk 34 letMgr. Vacek Mojmír, věk 29 letTlapáková Kristýna, věk 25 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceAxmannová Lucie, věk 22 let

Axmannová Lucie, věk 22 let
 

- asistent pedagoga v MŠ

- vedení taneční přípravky pro děti v MŠ

- dlouholeté zkušenosti s hlídáním dětí v rodinách

- Au pair ve Velké Británii

- účast na tanečních soutěžích ve Street dance


O mně:

Jsem studentka Pedagogické fakulty UK. Již několik let se věnuji práci s dětmi. Pracovala jsem jako asistentka v předškolním zařízení pro děti, kde jsem vedla taneční a pohybovou přípravku pro děti. Také aktivně hlídám v rodinách. Baví mě práce s lidmi a jsem osoba velice přátelská a komunikativní. Mezi mé zájmy patří Street dance, sport, cestování a historie. V létě 2017 jsem pracovala jako Au pair ve Velké Británii, kde jsem se stala součástí anglické rodiny a měla jsem tak možnost poznat zdejší zvyky a zlepšit si své jazykové schopnosti.
Můj tým vedoucích:
Kozáková Kateřina, DiS., věk 25 let

zobrazit vedené akceMgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 36 let

Mgr. Balaban Vlado, Ph.D., věk 36 let
 

Pro CK Topinka:

 

  • 2019: Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let
  • 2018: Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let
  • 2017: Černá Hora - Ulcinj - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let                                     
  • 2017: Adrenalin a moře - Černá Hora - zájezd pro děti a teenagery 10 až 18 let                             
  • 2016: Chorvatsko - Pakoštane - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let                                                             
  • 2016: Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let                               
  • 2014: Adventure week Česko - Růžená - pro děti a teenagery 10 až 18 let                                       
  • 2014: Zážitkový tábor - pro děti a teenagery 10 až 18 let
  • 2014 – 2016: Adventure week - PBS

 

Jiné zkušenosti:

 

  • 2011 – 2019: Černá Hora (ve městech Kumbor a Bečiči) - Dětské tábory u moře pro Veřejný fond dětské ochrany z Bosny a Hercegoviny. 

O mně:

V současné době jsem studentem doktorského studia na Pedagogické fakultě v Olomouci – program Pedagogika. Od raného dětství mě bavilo trávit čas v přírodě a zároveň jsem trénoval fotbal a basketbal. Mezi mé koníčky patří: plavání, pěší turistika, jízda na kole, rafting, basketbal a čtení. Vystudoval jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu v Banja Luce (Bosna a Hercegovina), poté magisterské a doktorské studium na Fakultě tělesné kultury v Olomouci – obory Aplikovaná tělesná výchova a Kinantropologie. V letech 2011 až 2018 jsem pracoval jako sportovní animátor v dětském kempu pod záštitou Veřejného fondu pro dětskou ochranu Bosny a Hercegoviny ve městěch Kumbor a Bečiči (Černá Hora).
Můj tým vedoucích:
Mgr. Rosenkrancová Šárka, věk 56 letMgr. Holečková Šárka, věk 50 letMgr. Štenclová Veronika, věk 27 letMgr. Kohutová Veronika, věk 27 let

zobrazit vedené akceBalogh Patrik, věk 48 let

Balogh Patrik, věk 48 let
 

Vedené akce v sezóně 2018:

 

  • Můj první tábor - Do budoucnosti s rodinou Smolíkových - letní dětský tábor - "Na Baronu - Paprsek" ( 14.7. - 21.7.2018 )
  • Můj první tábor - Do budoucnosti s rodinou Smolíkových - letní dětský tábor - "Na Baronu - Paprsek" ( 21.7. - 28.7.2018 )
  • Poselství z budoucnosti - letní dětský tábor - "Na Baronu - Paprsek" ( 14.7. - 28.7.2018 )
  • Action camp - letní tábor - "Na Baronu - Paprsek" ( 14.7. - 28.7.2018 )
  • Můj první tábor - Do budoucnosti s rodinou Smolíkových - letní dětský tábor - "Na Baronu - Paprsek" ( 14.7. - 28.7.2018 )

 

 


O mně:

Patrik, jinak také hlavas Paťas, učitel a muzikant, ochotný divadelník a hráč her všeho druhu. Na prvním táboře jsem byl před čtyřiceti lety – to byl ještě zázrak, když byl někde poblíž telefon. Dnes bych se radoval, kdyby žádný telefon na táboře nebyl! :-)
Můj tým vedoucích:
Baziková Petra, věk 34 let

zobrazit vedené akceBár Tadeáš, věk 22 let

Bár Tadeáš, věk 22 let
 

Pro CK Topinka:

 

2014 - 2016

  • Fotbalový tábor

2016

  • Výtvarný tábor

 

2017

  • Mini Military

 

 


O mně:

Jmenuji se Tadeáš Bár, je mi 21 let a dostudoval jsem na Technické škole ve Varnsdorfu (obor strojař). Pocházím ze severních Čech z města Rumburk, ale momentálně žiji v Olomouci. Od 6 do 13 let jsem se věnoval fotbalu a 3 roky fitness. Jsem přátelský, milý a nekonfliktní člověk se smyslem pro humor, který rád poznává nové lidi. Na všechny se těším, bude to skvělý týden plný zábavy a nových věcí! :)
Můj tým vedoucích:

zobrazit vedené akceBechyně Roman, věk 21 let

Bechyně Roman, věk 21 let
 

PRAXE:

2014- současnost PEER skupina na G a SOŠPg Čáslav (organizování adaptačních kurzů pro žáky ZŠ a SŠ, prevence proti vzniku sociálně patologických jevů)

2016-současnost lektor AJ a NJ v jazykové škole (kurzy pro děti, dospělé i seniory)

2017- současnost externí pedagog volného času DDM Čáslav 

2017 Kurz psycholgoie (FF UK Praha)

2019- současnost externí pedagog volného času DDM České Budějovice 

2018- 2019 souvislá pedagogická praxe ve školní družině

2019 školení Osobnostní rozvoj hrou pro děti, Inkluze (MIDAS, akreditace MŠMT)

2019 kurz PP

 

PRO CK TOPINKA:

2018 Fotbalový tábor (lektor)

2019 Kurz hlavní vedoucí (akreditace MŠMT)

2019 Nerf arena camp (hlavní vedoucí- 2 turnusy)

2019 Malý vědátor (zástupce hlavního vedoucího)


O mně:

Zdravím všechny děti, teenagery i dospělé! Jmenuji se Roman Bechyně a v létě se potkáme na některém z mnoha skvělých táborů. Vystudoval jsem Střední odbornou školu pedagogickou v Čáslavi. Už během studia jsem měl možnost pracovat s dětmi nejrůznějšího věku a nejrůznějších specifik, což mi dalo nemalé zkušenosti. V současnosti jsem studentem Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, kde studuji kombinaci anglický a německý jazyk se zaměřením na vzdělávání. Ve volném čase pracuji jako lektor AJ a NJ v jazykové škole a jako externí pedagog volného času v DDM Čáslav a DDM České Budějovice, kde vedu umělecké, jazykové, sportovní a hudební kroužky. Několik let jsem byl členem a posléze i vedoucím PEER skupiny, která se zaměřovala na problematiku sociálně patologických jevů a řešení výchovných problémů. Věřím, že si společně užijeme skvělý týden plný her, zábavy a aktivního odpočinku!
Můj tým vedoucích:
Mlejnská Johana, věk 21 letPertlová Anežka, věk 20 letRyndová Karolína, věk 19 letBechyně Radim, věk 21 letTeplá Daniela, věk 22 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceBenčík Tomáš, věk 28 let

Benčík Tomáš, věk 28 let
 

O mně:

Ahoj! Jmenuji se Tomáš a jsem z Olomouce. S fotbalem mám více než dvacetileté zkušenosti. Začal jsem hrát ve čtyřech letech v Olomouci na Nových Sadech, postupně jsem si prošel více kluby až do dospělé kategorie. V současnosti fotbal již aktivně nehraji ze zdravotních a pracovních důvodů. Momentálně dokončuji 3. ročník na FTK UP, obor trenérství a sport - bakalářské studium. Mimo sport se zajímám také o jazyky a historii. Už se nemohu dočkat, až spolu strávíme týden plný fotbalu a ostatních her!
Můj tým vedoucích:
Kozáková Kateřina, DiS., věk 25 let

zobrazit vedené akceBenda Jiří, věk 21 let

Benda Jiří, věk 21 let
 

Ahoj jmenuji se Jirka a bydlím v Příbrami. Na tábory jezdím již od dětských let a když už jsem se nemohl táborů účastnit jako dítě, začal jsem jezdit jako vedoucí. Mým velkým koníčkem je právě airsoft a vše s military tematikou spojené. Jsem pohodář a nezkazím žádnou legraci, jsem zapamatovatelný právě pro svůj smysl pro humor. Pro CK jsem jezdil jako vedoucí na tábory s mým bratrem Patrikem Lexou, který dělal hlavního vedoucího.  Ačkoliv nejsem studentem a nemohu být součástí táborů jako dříve, vždy si snažím najít čas, abych mohl jet na tábor a tvořit zábavu a hry pro ostatní. Doufám, že předám své nadšení a zkušenosti zase dál.


O mně:

Ahoj jmenuji se Jirka a bydlím v Příbrami. Na tábory jezdím již od dětských let a když už jsem se nemohl táborů účastnit jako dítě, začal jsem jezdit jako vedoucí. Mým velkým koníčkem je právě airsoft a vše s military tematikou spojené. Jsem pohodář a nezkazím žádnou legraci, jsem zapamatovatelný právě pro svůj smysl pro humor. Pro CK jsem jezdil jako vedoucí na tábory s mým bratrem Patrikem Lexou, který dělal hlavního vedoucího. Ačkoliv nejsem studentem a nemohu být součástí táborů jako dříve, vždy si snažím najít čas, abych mohl jet na tábor a tvořit zábavu a hry pro ostatní. Doufám, že předám své nadšení a zkušenosti zase dál.
Můj tým vedoucích:
Dubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceBc. Beran Jiří, věk 29 let

Bc. Beran Jiří, věk 29 let
 

LDT Seč

  • 2005 - 2009 Praktikant oddílového vedoucího.

DoSvěta

  • 2018 - lektor a šéflektor adaptačních kurzů

 

Pro CK Topinka:

 

  • 2011 - oddílový vedoucí Harry Potter
  • 2012 - oddílový vedoucí Harry Potter a Cesenatico Itálie, Lektor pro PBS (Prague British School), vychovatel školy v přírodě
  • 2013 - lektor pro PBS, oddílový vedoucí Cesenatico Itálie
  • 2014 - lektor pro PBS, oddílový vedoucí Biograd na Moru Chorvatsko
  • 2015 - lektor pro PBS, zástupce hlavního lektora AW 2
  • 2016 - hlavní lektor AW 2 cz, koordinátor a asistent hlavního lektora u akcí AW Speciál, Mini AW a Pevnost Boyard, vychovatel školy v přírodě
  • 2017 - hlavní lektor AW 2 cz, zástupce hlavního lektora Adventure week speciál AJ, oddílový vedoucí Silvy Marina Itálie, lektor a kooridnátor týmu na adaptačním kurzu.
  • 2018 - hlavní lektor AW 2, AW 4 english, AW speciál english, zástupce hlavního lektora AW 1, koordinátor škol v přírodě, lektor a koordinátor týmu na adaptačním kurzu.
  • 2019 - hlavní lektor kurzu zážitkové pedagogiky pro ZŠ Unhošt, hlavní lektor Adventure week 2 cz, hlavní vedoucí Biograd na Moru Chorvatsko, noční vychovatel ŠVP

O mně:

Nerad sám sebe vychvaluji, to by měli dělat ostatní :-) Vystudoval jsem bakaláře jednooborové psychologie na Jihočeského univerzitě v Českých Budějovicích, na stejné univerzitě nyní dokončuji navazující magisterské studium učitelství výchovy ke zdraví a psychologie a k tomu působím jako učitel psychologie a výchovy ke zdraví na SŠ a VOŠ zdravotní v Českých Budějovicích. Miluji sport, především fotbal, kterému se věnuji už od mala. Jsem přátelský, zodpovědný a optimistický pohodář se smyslem pro humor a jsem pro každou srandu. Práce s dětmi mě baví a naplňuje. Je super pocit, že můžu předat účastníkům své zkušenosti a zároveň se učit od nich. Není hezčí odměny, než když dítě na konci tábora nechce odjet domů a další rok se celé nadšené znovu vrátí na další akci. U dětí jsem, myslím, oblíbený díky svému smyslu pro humor, ale také tím, že ví, že za mnou mohou kdykoli přijít s jakýmkoli problémem a já je vždy vyslechnu a pokud je to v mých silách, tak i poradím. U dětí mám přirozenou autoritu a všechny děti vědí, že u mě pochodí především férovým jednáním. V rámci CK Topinka jsem měl možnost projít si kurzy zážitkové pedagogiky v praxi 1, 2 a 3, kurz pro hlavní vedoucí a kurz přežití. Jezdím a soustředím se především na Adventure week, který je vedený pod principy zážitkové pedagogiky, toto téma je mi hodně blízké a pokud se udělá dobře, tak si účastníci odnesou životní zkušenosti, díky kterým se dokáží lépe popasovat s nástrahami života. Moje životní krédo zní: Muž se liší od chlapce pouze tím, že je výraznější.
Můj tým vedoucích:
Šnicerová Alena, věk 23 letOpatřilová Kristýna, věk 23 letBc. Ťoupalová Lenka, věk 23 letMilitká Soňa, věk 21 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceMgr. Blažková Tereza, věk 28 let

Mgr. Blažková Tereza, věk 28 let
 

Pro CK Topinka:

2019 Kreativní tábor - Tobě na míru! (hlavní vedoucí)

2018 English Camp (hlavní vedoucí)

2018 Itálie - Silvi Marina (lektor)

2018 Kreativní tábor (hlavní vedoucí)

2017 English Camp (hlavní vedoucí)

2017 Kreativní tábor (hlavní vedoucí)

2016 Anglický tábor (hlavní vedoucí)

2016 Airsoft camp (lektor)

 

Tábory mimo CK Topinka:

2015 - příměstský tábor s angličtinou, Praha

2015 - příměstský tábor s angličtinou, Domažlice

2013 - příměstský tábor - mažoretky, Domažlice

2012 - příměstský tábor s angličtinou, Domažlice

2008 - letní tábor dívčích klubů, Horšovský Týn

2007 - letní tábor dívčích klubů, Horšovský Týn

2006 - letní tábor dívčích klubů, Horšovský Týn

 

Absolvované kurzy a školení:

Gestalt psychologie
Zážitková pedagogika v praxi
Montessori principy ve výuce cizích jazyků 
Hry ve výuce cizích jazyků 
Didaktika Aj tvořivě ve 3. - 5. ročníku
Kresba pravou mozkovou hemisferou
Dítě s SPU

O mně:

Ahoj všichni, jmenuji se Tereza a už se na vás moc těším! Vystudovala jsem obor učitelství dějepis - německý jazyk pro výuku na ZŠ a SŠ, jsem třídní v šestém ročníku, ale také se věnuji práci s dětmi na prvním stupni. Konkrétně se jedná o výuku anglického jazyka, kreativní projekty k rozvoji jemné motoriky a využívání Montessori principů v celkovém přístupu k dětem. Volnočasovým aktivitám s dětmi se věnuji již od roku 2006 pod Domem dětí a mládeže v Domažlicích (instruktorka/vedoucí táborů s různým zaměřením) a od roku 2014 působím jako učitelka a vychovatelka na ZŠ, kde jsem se jen utvrdila v tom, že jsem si profesi zvolila správně. V neposlední řadě se soustředím na vlastní profesní rozvoj účastí na školeních všeho druhu - práce s dětmi s různými druhy SPU, Montessori principy ve výuce cizích jazyků, kresba pravou mozkovou hemisférou, zážitková pedagogika, ... Mezi mé zájmy patří hlavně četba, kresba, tvoření všeho druhu, zpěv a turistika. Nově se věnuji i výrobě vlastní kosmetiky od balzámů na rty po tvorbu vlastního parfému.
Můj tým vedoucích:
Chvátalová Eva, věk 20 letBorešová Klára, věk 21 letVacková Tereza, věk 20 let

zobrazit vedené akceBohata Ondřej, věk 23 let

Bohata Ondřej, věk 23 let
 

ONDŘEJ BOHATA

 

  • Profesionální tanečník zaměřený na taneční styly Hip-hop, street dance, dancehall, vogue, wacking, street jazz aj.
  • Narodil se v Litoměřicích, kde se jako malý věnoval komerčnímu aerobiku. Od 14 let závodně tančil a následně i choreografoval v taneční škole Dmc Revolution. Následně se přesunul do Mostecké taneční skupiny Institute of TOG, kde získal s týmem titul vice-mistr Evropy. Aktuálně ho můžete vidět tančit v mnoha předních pražských muzikálech a s taneční skupinou IF dancers tanečně doprovázet přední české zpěváky a akce.

MUZIKÁLY:

  • V roce 2016 úspěšně obstál u konkurzu do pražského muzikálu Sibyla královna ze Sáby, která mu odstartovala divadelní kariéru, které se věnuje   dodnes. Na svém účtu má přes desítku muzikálových titulů např.: Ples upírů, Krysař, Wicked, Bonnie a Clyde, Galileo a další. 

SHOW:

  • Od roku 2017 začal spolupracovat s předními hudebními produkcemi a díky tomu tanečně doprovázel hudební špičky české scény jako je například Lucie bílá, Ewa Farná, Michal David, Dagmar Pecková, Daniel Hůlka, Petr Kolář a nebo sám mistr Karel Gott, kde měl tu čest účinkovat na jeho posledním koncertu v o2 aréně. Dále se podílel na akcích- Mejdan roku s impulsem 2017,2018,2019. Rok 2020 odstartoval velkou muzikálovou show- Nejslavnější české muzikály v o2 aréně.

CHOREOGRAF:

  • Začátky choreografování byly hned ze začátku v taneční skupině DMC Revolution. Následně přes choreografování maturitních plesů začal choreografovat své vlastní taneční projekty. Aktuálně spolupracuje s tanečnicí Qašou a k tomu již Druhým rokem choreografuje Ústecké muzikály pod vedením DDM UnL. 

 

Pro CK Topinka:

  • Dance camp - Růžená - pro děti 10 až 17 let ( 14.7. - 21.7.2018 )
  • Muzikálový tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let ( 18.8. - 25.8.2018 )
  • Taneční tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let ( 15.7. - 22.7.2017 )

O mně:

Profesionální tanečník zaměřený na taneční styly Hip-hop, street dance, dancehall, vogue, wacking, street jazz aj. Narodil se v Litoměřicích, kde se jako malý věnoval komerčnímu aerobiku. Od 14 let závodně tančil a následně i choreografoval v taneční škole DMC Revolution. Následně se přesunul do Mostecké taneční skupiny Institute of TOG, kde získal s týmem titul vice-mistr Evropy. Aktuálně ho můžete vidět tančit v mnoha předních pražských muzikálech a s taneční skupinou IF dancers tanečně doprovázet přední české zpěváky a akce. MUZIKÁLY: V roce 2016 úspěšně obstál u konkurzu do pražského muzikálu Sibyla královna ze Sáby, která mu odstartovala divadelní kariéru, které se věnuje dodnes. Na svém účtu má přes desítku muzikálových titulů např.: Ples upírů, Krysař, Wicked, Bonnie a Clyde, Galileo a další. SHOW: Od roku 2017 začal spolupracovat s předními hudebními produkcemi a díky tomu tanečně doprovázel hudební špičky české scény jako je například Lucie bílá, Ewa Farná, Michal David, Dagmar Pecková, Daniel Hůlka, Petr Kolář anebo sám mistr Karel Gott, kde měl tu čest účinkovat na jeho posledním koncertu v o2 aréně. Dále se podílel na akcích Mejdan roku s impulsem 2017,2018,2019. Rok 2020 odstartoval velkou muzikálovou show - Nejslavnější české muzikály v o2 aréně. CHOREOGRAF: Začátky choreografování byly hned ze začátku v taneční skupině DMC Revolution. Následně přes choreografování maturitních plesů začal choreografovat své vlastní taneční projekty. Aktuálně spolupracuje s tanečnicí Qašou a k tomu již Druhým rokem choreografuje Ústecké muzikály pod vedením DDM UnL. Pro CK Topinka: Dance camp - Růžená - pro děti 10 až 17 let ( 14.7. - 21.7.2018 ) Muzikálový tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let ( 18.8. - 25.8.2018 ) Taneční tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let ( 15.7. - 22.7.2017 )
Můj tým vedoucích:
Sehnoutková Veronika, věk 24 letPodzimková Veronika, věk 23 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceMgr. Bohumský Petr, věk 48 let

Mgr. Bohumský Petr, věk 48 let
 

Praxe na táborech:

1996 - 2004 Radětice (tábor České pojišťovny)

2005 - 2016 Varvažov / Ostrovec (CK Topinka)

 

Klasický tábor s nejrůznějšími aktivitami, které se během roku normálně provozovat nedají. Děti jsou často samy překvapené, jak může být pobyt v přírodě zajímavý.

 

Celotáborová hra neznamená jen několik pouhých etap, ale celých čtrnáct dní zasazených do daného tématu. To se každoročně obměňuje, i když některé zaručeně úspěšné aktivity občas zopakujeme. Oblíbené debaty účastníků, zda byla nejlepší Atlantida, Dračí doupě, William Shakespeare, Asterix a Obelix anebo Magické město, mají pěkné rozuzlení, že u nás si každý najde to své.

 

Přijeďte se přesvědčit!


O mně:

Na náš tábor jezdím od střední školy. Vážně jsem myslel, že končím založením vlastní rodiny, ale pak jsem byl rád, že děti nemusím posílat "někam jinam". Teď jsem zase rád, když samy přijdou, že se na tábor těší. Pro mě tábor znamená dokonalou aktivní dovolenou, kdo by při táborovém bláznění myslel na práci, a navíc možnost na chvíli omládnout a načerpat spoustu pozitivní energie od všech stejných nadšenců kolem.
Můj tým vedoucích:
Matušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceBorešová Klára, věk 21 let

Borešová Klára, věk 21 let
 

Pro CK Topinka:

2019 - Nerf - Arena camp (hlavní vedoucí)

2019 -English camp (hlavní vedoucí)

2019 - Koňský tábor (vedoucí)

2019 - English cmapm (hlavní vedoucí)

2019 - Malý vědátor (vedoucí)

2018 - English camp (vedoucí)

2018 - Koňský tábor (vedoucí)

2018 - Škola v přírodě (lektor)

2017 - English camp (vedoucí)

2017 - Koňský tábor (hlavní vedoucí)

2017 - Miniadventure camp (vedoucí)

 

Praxe:

2018 - Lektor zájmových kroužků pro MŠ a ZŠ 

2017 - Lektor zájmových kroužků pro MŠ a ZŠ 

2016 - Au-pair v USA


O mně:

Jsem studentkou Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Kromě školy a táborů jsem zaměstnaná jako lektorka zájmových kroužků pro mateřské školy, kde učím angličtinu, sportovní nebo dramatický kroužek. Práci s dětmi u CK Topinka se věnuji od roku 2017, kdy jsem se zúčastnila svého vůbec prvního táboru a jednoduše řečeno, na táborech jsem se našla. Každou akci si užívám na 100 % a snažím se, aby to tak vnímaly i děti. Proto se mi vždy těžce loučí, když od nás odjíždí ty stmelené party, které ze začátku mezi sebou sotva promluvily. Co se týče mých vlastností, můžu o sobě říct, že jsem přátelská, obětavá, spravedlivá, týmová hráčka, která nemá ráda podrazy nebo neupřímné jednání.
Můj tým vedoucích:
Kubešová Dominika, věk 21 letPořízková Kateřina, věk 21 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceMgr. Coufal Roman, věk 44 let

Mgr. Coufal Roman, věk 44 let
 

Jmenuji se Roman Coufal a od roku 1975 poznávám tento svět. 

 

Vest tábory, připravovat a realizovat etapové hry mě baví, takže je logické, že v různých obměnách (hlavní vedoucí, zástupce, zdravotník nebo vedoucí) jezdím na tábory od roku 1994.

 

  • Nejprve jsem spoluvedl tábornicko-turistický oddíl Shin-ko-do se zaměřením na karate a sebeobranu. 
  • Od roku 2010 spolupracuji s CK Topinka jako hlavní vedoucí nebo zástupce.
  • Dále spolupracuji na táborech jako zdravotník a sportovní vedoucí s občanským sdružením rodičů a přátel ZŠ a MŠ Zeleneč a vedu také tábory s občanským sdružením Venango.

O mně:

Zdravím všechny rodiče i děti. Jmenuji se Roman Coufal a od roku 1975 poznávám tento svět. Na tábory jsem začal jezdit v 1. třídě, v 7. třídě jsem vstoupil do tábornicko-turistického oddílu se zaměřením na karate a sebeobranu Shin-ko-do, kde jsem byl nejprve jako účastník, později jako instruktor, vedoucí, zdravotník a následně i jako zástupce hlavního vedoucího. Pracuji jako učitel TV, INF a Metodiky TV na střední pedagogické škole. Rád předávám získané znalosti a zkušenosti dále a tábor mi připadá jako velice dobrá varianta pro nenásilné volnočasové učení. Ve Varvažově jsem dělal hlavního vedoucího již od roku 2010. Společně s Bětkou Václavíkovou a Michalem Peškem jsme tvořili kostru etapových her, pomáháli realizovat etapy a společně jsme vedli tábor 8 let. Mojí specialitou je navrhování a realizace technických částí etapových her. Po 3leté odmlce, kdy jsem založil vlastní rodinu, se vracím do táborového prostředí, tentokrát na tábor v Chorvatsku.
Můj tým vedoucích:

zobrazit vedené akceCvik Adam, věk 27 let

Cvik Adam, věk 27 let
 

Práce na táborech:

  • 2010-2013 letní tábor pro SVČ Animo Žamberk (instruktor, vedoucí)
  • 2014-2018 spolupořadatel tábora Táborová jízda Žamberk, pod záštitou KČT Jiskra Nový Bydžov (oddílový vedoucí, programový vedoucí)
  • 2017-2019 Adaptační kurz OA Hradec Králové
  • 2019 Adaptační kurz pro SZŠ Pardubice
  • 2019 Adaptační kurzy pro další školy (ZŠ i SŠ)

 

Pro CK Topinka:

  • 2015 Mini-Military (Varvažov)
  • 2016 Chorvatsko - Pakoštane
  • 2017 Klasický tábor Scooby Doo (Stará Říše)
  • 2017 Itálie - Silvi Marina
  • 2018 Školy v přírodě (Varvažov)
  • 2018 Workout camp (Stará Říše)
  • 2018 Avengers (Stará Říše)
  • 2018 Chorvatsko - Biograd na Moru
  • 2018 Scooby Doo (Růžená) - podzimní tábor
  • 2019 Jarní tábor (Krkonoše - Velká Úpa) - zdravotník
  • 2019 Školy v přírodě (Růžená, Varvažov)
  • 2019 Workout a fotbal camp (Stará Říše)
  • 2019 Avengers nová mise a Bradavice (Stará Říše)
  • 2019 Airsoft camp (Stará Říše)
  • 2019 Chorvatsko - Biograd na Moru
  • 2019 Cyklistický tábor (Na Baronu - Paprsek)

O mně:

Pocházím ze Žamberka, z města, kterému se přezdívá brána Orlických hor. Zde jsem vychodil ZŠ. Dále jsem studoval na Obchodní akademii v Kostelci n. Orlicí a poté na Univerzitě Palackého v Olomouci, a to obor Tělesná výchova - Aplikovaná ekonomická studia. Jak už mé příjmení napovídá, mám rád pohyb, sport a vše kolem něj. Studium tělovýchovy mě přivedlo k trenérské činnosti hlavně u dětí (atletická, fotbalová a golfová přípravka). Ve volném čase rád relaxuji a trávím doma čas s rodinou. Tábory mě provází od dětství, byla to úžasná léta. Když už mi věková hranice nedovolila jezdit jako dítě, začal jsem jezdit jako instruktor a poté jako animátor a oddílový vedoucí. Už to trvá 10 let a pořád mě to baví, jelikož jsem zjistil, že tady je svět ještě v pořádku!
Můj tým vedoucích:
Strnad Michal, věk 20 letKopecký Ondřej, věk 20 letJanata Daniel, věk 19 letBlažek Tomáš, věk 24 letBc. Cieslarová Zuzana, věk 24 letCvik Mikuláš, věk 22 letSuchodol Mikuláš, věk 22 letRybáková Bohumíra, věk 21 letStejskalová Adéla, věk 21 letPetruška Ondřej, věk 20 letMgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 30 letChasák Filip, věk 27 letVelecká Kateřina, věk 22 letBc. Rotterová Nicol, věk 24 letHlaváč Jarmil, věk 20 let

zobrazit vedené akceČihounek František, věk 22 let

Čihounek František, věk 22 let
 

Pro CK Topinka:

 

2019 - Pevnost Boyard (vedoucí)

2019 - Škola v přírodě (lektor)

2019 - Adaptický kurz pro SŠ - zážitková pedagogika (lektor) 

 

 

Praxe:

 

2014-2018 - Centrum volného času Domino, tábory (vedoucí)

2015-2016 - Asistent pedagoga

2016-2017 - vychovatel v jesličkách

2016-2017 - vychovatel v kojeneckém ústavě

2016-2017 - sociální pracovník v nízkoprahovém centru "Sovička"- Most


O mně:

Ahoj, vystudoval jsem střední zdravotnickou školu, obor sociální činnost. Od svých deseti let jsem jezdíval na tábory jako dítě a následně jsem začal jezdit jako vedoucí. Ve funkci oddílového vedoucí jsem tak už 8 let. Mám rád spolupráci s dětmi, především jejich kreativitu a nápaditost. Pracuji jako administrátor likvidace v Generali České pojišťovně. Mezi mé zájmy patří především poslech hudby, hra na kytaru a občas si rád zahraji v divadle. Především rád vymýšlím aktivity pro děti a následně mám radost, když se podaří to, aby si děti odnášely spoustu zážitků a úsměv na tváři.
Můj tým vedoucích:
Metelková Tereza, věk 19 letKrejčiř Daniel, věk 28 letHrazdil Michal, věk 24 letSuttnerová Michaela, věk 22 letStrejčková Kateřina, věk 20 letMatušová Jana, věk 35 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceMgr. Dědeček Aleš, věk 40 let

Mgr. Dědeček Aleš, věk 40 let
 

Praxe


Taneční tábory 
2008-2013 Zderaz - organizátor 
2006-2007 Staré Hamry - organizátor 
2003-2005 Kobylí - organizátor 
2003-2005 Taneční tábor Chorvatsko - spoluorganizátor 
2006 Taneční tábor Itálie Gargáno - spoluorganizátor 

 

Sportovní tábory

2007 Biskupice
2010-2011 Itálie Gargáno 

Vodácké kurzy

2004-2018 Gymnázium Rájec, Gymnázium Blansko - spoluorganizátor 

 

Lyžařské a snowboardové výcvikové kurzy

2004-2018 Gymnázium Rájec -  spoluorganizátor 

2003-2018 Gymnázium Blansko - spoluorganizátor 

2008-2012 Rakousko Zettersfeld - organizátor 

 

Pro CK TOPINKA

 

2019    Airsoftový tábor - Růžená ( 27.7. - 3.8.2019 )

2019    Airsoftový tábor - Vysočina ( 30.6. - 6.7.2019 )

2018    Airsoftový tábor - Růžená ( 30.6. - 7.7.2018 )

2018    Airsoftový tábor - Vysočina ( 4.8. - 11.8.2018 )

2017    Airsoftový tábor - Vysočina ( 1.7. - 8.7.2017 )

2017    Airsoftový tábor - Vysočina ( 8.7. - 15.7.2017 )

2016    Airsoftový tábor - Růžená ( 9.7. - 16.7.2016 )

2016    Airsoftový tábor - Vysočina ( 6.8. - 13.8.2016 )

2015    Military tábor - Růžená ( 18.7. - 25.7.2015 )

2015    Taneční tábor - Růžená ( 8.8. - 15.8.2015 )

2014    Military tábor - Růžená ( 19.7. - 26.7.2014 )

2014    Taneční tábor - Růžená ( 9.8. - 16.8.2014 )

2014    Airsoftový tábor - Růžená ( 9.8. - 16.8.2014 )

2013    Military tábor - Růžená ( 20.7. - 27.7.2013 )

2013    Taneční tábor - Růžená ( 10.8. - 17.8.2013 )

2012    Military tábor - Růžená ( 7.7. - 14.7.2012 )

2012    Airsoftový tábor - Růžená ( 7.7. - 14.7.2012 )

2012    Zumba Camp a taneční tábor - Růžená ( 14.7. - 21.7.2012 )

2012    Military tábor - Růžená ( 21.7. - 28.7.2012 )

2012    Airsoftový tábor - Růžená ( 28.7. - 4.8.2012 )

2012    Paintballový tábor - Růžená ( 4.8. - 11.8.2012 )

2012    Taneční tábor - Růžená ( 11.8. - 18.8.2012 )

2012    Sebeobrana - tábor Varvažov ( 18.8. - 25.8.2012 )

2012    Cyklistický tábor - Varvažov ( 18.8. - 25.8.2012 )

2011    Zumba Camp - taneční tábor - Růžená ( 16.7. - 23.7.2011 )

2011    Military tábor - Růžená ( 23.7. - 30.7.2011 )

2011    Sportovní tábor - Růžená ( 23.7. - 30.7.2011 )

2011    Morava, Zubří - Hip-hop Camp ( 31.7. - 7.8.2011 )

2011    Morava, Zubří - Taneční tábor ( 31.7. - 7.8.2011 )

2011    Morava, Zubří - Military tábor ( 31.7. - 7.8.2011 )

2011    Airsoftový tábor - Růžená ( 13.8. - 20.8.2011 )

2011    Taneční tábor - Vestec ( 20.8. - 27.8.2011 )

2011    Hip-hop tábor - Vestec ( 20.8. - 27.8.2011 )

2011    Vestec - camp pro teenagery ( 20.8. - 27.8.2011 )

2010    Chorvatsko - Biograd na Moru ( 5.7. - 14.7.2010 )

2010    Military ( 24.7. - 31.7.2010 )

2010    Morava - Taneční tábor ( 31.7. - 7.8.2010 )

2010    Morava - Hip-Hop Camp ( 31.7. - 7.8.2010 )

2010    Morava - Military tábor ( 31.7. - 7.8.2010 )

2010    Paintballový tábor ( 7.8. - 14.8.2010 )

2010    Morava - Taneční tábor ( 7.8. - 14.8.2010 )

2010    Morava - Paintballový tábor ( 7.8. - 14.8.2010 )

2010    Rodinná military akce ( 7.8. - 14.8.2010 )

2010    Hip-Hop Camp - Vestec ( 21.8. - 28.8.2010 )

2010    Taneční tábor - Vestec ( 21.8. - 28.8.2010 )

2009    Military tábor - Růžená ( 26.7. - 2.8.2009 )

2009    Hip-Hop camp - Vestec ( 20.8. - 27.8.2009 )

 

 


O mně:

Po cca skoro dvaceti letech táborových zkušeností v pozici hlavního vedoucího nebo organizátora táborů trávím tábory u CK Topinka více než deset sezón, a někdy to byly i celé dva měsíce prázdnin. Po odchodu ze školství do soukromého sektoru vedu obvykle již jen dva turnusy táborů, jelikož časové možnosti jsou bohužel horší. I tak mi není líto obětovat dva týdny dovolené, protože mě i po letech tento druh práce stále naplňuje.
Můj tým vedoucích:
Bc. Kafka Petr, věk 24 letKalina Lukáš, věk 24 letDubská Lucie, DiS, věk 25 letKozáková Kateřina, DiS., věk 25 let

zobrazit vedené akceBc. Flachs Jan, věk 23 let

Bc. Flachs Jan, věk 23 let
 

Jmenuji se Honza, ale na táboře mi všichni říkají Flash. Rozdílná přezdívka od mého jména, ale vznikla zkomolením mého příjmení. Je mi 22 a rád se věnuji sportům všeho typu. Od malička dělám judo a sambo. Řídím se mottem: „Co tě nezabije, to tě posílí!“ Mám rád společnost přátelských a milých lidí, které se mi dostává na Paprsku. Nesnáším šikanu a když se k sobě lidé chovají ošklivě. Prostě jedu na fair play. Vážím si každého kamarádství a nikdy kamarády nepotopím. Na tábor jezdím od svých 13 let. Pátráním na internetu jsme na něj s kamarády narazily a od té doby jezdíme soustavně. Každý rok se nemůžu dočkat nových zážitků, které si s sebou zase domů přivezu!


O mně:

Jmenuji se Honza, ale na táboře mi všichni říkají Flash. Rozdílná přezdívka od mého jména ale vznikla zkomolením mého příjmení. Je mi 23 a rád se věnuji sportům všeho typu. Od malička dělám judo a sambo. Řídím se mottem: „Co tě nezabije, to tě posílí!“ Mám rád společnost přátelských a milých lidí, které se mi dostává na Paprsku. Nesnáším šikanu a když se k sobě lidé chovají ošklivě. Prostě jedu na fair play. Vážím si každého kamarádství a nikdy kamarády nepotopím. Na tábor jezdím od svých 13 let. Pátráním na internetu jsme na něj s kamarády narazily a od té doby jezdíme soustavně. Každý rok se nemůžu dočkat nových zážitků, které si s sebou zase domů přivezu!
Můj tým vedoucích:
Klimešová Eliška, věk 21 letŠabatová Adéla, věk 19 letKopeček Šimon, věk 18 letBc. Panenka Vojtěch, věk 24 letLutrýn Jiří, věk 23 letNémet Antonín, věk 23 letŠtromajerová Kristýna, věk 23 letRubešová Petra, věk 23 letBc. Jacik Filip, věk 23 letMelichar Mikoláš, věk 22 letFranková Tereza, věk 21 letSuneghová Klára, věk 21 letFranková Agáta, věk 21 letSolčianská Tereza, věk 21 letNevrtalová Adéla, věk 20 letMazal Jakub, věk 16 letTaranzová Barbora, věk 16 letMarková Eva, věk 61 letKovář Vít, věk 32 letHampová Markéta, věk 20 let

zobrazit vedené akceHartingerová Adéla, věk 26 let

Hartingerová Adéla, věk 26 let
 

O mně:

Ahoj, jmenuji se Adéla a studuji Mezinárodní konzervatoř v Praze, obor klasický zpěv. Mimo školu se věnuji dalším odvětvím umění, jako například psaní, malování a herectví. Hudbě se věnuji od svých šesti let, kdy jsem začala chodit do základní umělecké školy na hru na klavír a zpěv. Později jsem se přihlásila do dramatického kroužku, kde jsem načerpala své základy herectví, které se snažím i nadále rozvíjet. Má zkušenost s dětmi je krátká. Příležitostně supluji za svou bývalou profesorku zpěvu v základní umělecké škole, kde s dětmi zpíváme jak klasiku, tak pop. Sama od letošního roku pracuji jako učitelka zpěvu ve dvou mateřských školkách.
Můj tým vedoucích:

zobrazit vedené akceBc. Henyš Martin, věk 30 let

Bc. Henyš Martin, věk 30 let
 

zobrazit vedené akceHeráková Anna, věk 21 let

Heráková Anna, věk 21 let
 

Ahoj, jmenuji se Anna a letos funguji v roli hlavního vedoucího na záchranářském táboře.

V minulých letech jsem se účastnila jako zdravotník na LDT v ČR i zahraničí. Mám bohaté zkušenosti s poskytováním první pomoci v terénu, díky mé práci v Záchranném týmu, oblastnímu spolku ČČk, armádě a projektu First responder. Všechny své zkušenosti a znalosti pravidelně předávám na školeních zdravotníků, pedagogických pracovníků nebo ve školách a školkách. Z Emergency tábora Vám zpět přijedou děti plné nových informací, zážitků a s nakažlivým nadšením pro tohle poslání.


O mně:

Aktivní člen Oblastního spolku Českého červeného kříže Opava - záchranného týmu Valkýra, dále diseminátor MHP a Firsrt responder pro Moravskoslezský kraj. Účast na školách v přírodě a na táborech ve střediscích Růžená i Varvažov. Zdravotník na LDT v Itálii a Chorvatsku.
Můj tým vedoucích:
Matušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceHladký Petr, věk 29 let

Hladký Petr, věk 29 let
 

O mně:

Ahoj, Jmenuji se Petr. V současné době studuji Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy s oborem Učitelství základů společenských věd a dějepisu. Při studiu působím jako učitel na základní škole na Praze 10, kde učím angličtinu, výchovu k občanství a svět práce. Pro CK Topinka pracuji již od roku 2012 a byl jsem již téměř na všech typech táborů. Nejčastěji jste mě mohli potkat na Adventure Weeku, ale vyzkoušel jsem si třeba i English camp nebo tábor v zahraničí. Mám rád, poezii, historii, umění, filosofii, hudbu, ale samozřejmě také akci, adrenalin a skvělou společnost. Budu se na vás těšit!
Můj tým vedoucích:
Pechánek Patrik, věk 20 letVacková Tereza, věk 20 let

zobrazit vedené akceHolan Miloslav, věk 22 let

Holan Miloslav, věk 22 let
 

Pro CK Topinka:

  • 2019 - Adaptační kurzy pro studenty SŠ
  • 2019 - Malý vědátor
  • 2019 - Tábor u moře - Chorvatsko
  • 2019 - Nerf arena camp
  • 2018 - Tábor u moře - Chorvatsko
  • 2018 - Fotbalový tábor (2 turnusy)
  • 2017 - Kuchařský tábor
  • 2017 - Malý vědátor
  • 2017 - Fotbalový tábor
  • 2015 - Scooby Doo
  • 2015 - Malý vědátor

 

Další táborové zkušenosti:

  • 2019 - léčebně-ozdravný pobyt dětí v Černé Hoře
  • 2018 - léčebně-ozdravný pobyt dětí v Černé Hoře
  • 2017 - léčebně-ozdravný pobyt dětí v Černé Hoře
  • 2016 - léčebně-ozdravný pobyt dětí v Řecku
  • 2016 - sportovní tábor, Vysočina

 

Kurzy:

  • Školení hlavních vedoucích dětských táborů (akreditovaný kurz MŠMT)
  • Kurz školního lyžování (akreditovaný kurz MŠMT)

 

Práce s dětmi:

  • Spolupráce při organizaci soustředění a zahraničních výjezdů Pěveckého sboru Kvítek z.s.

O mně:

Pocházím z Poděbradska, ale v současnosti trávím nejvíce času v Ústí nad Labem, kde studuji na Pedagogické fakultě Univerzity J.E. Purkyně. Jelikož mě baví práce s dětmi, věnuji se každé léto táborům, na které jsem jezdil už od mala a vždy se moc těšil na zajímavé soutěže, hry, pobyt v přírodě a nové kamarády. Když jsem odrostl z věku táborového účastníka, začal jsem se na táborech podílet nejprve jako praktikant, později i jako oddílový či hlavní vedoucí. Mám zkušenosti nejen s tábory v Čechách, ale i se zahraničními destinacemi (Černá Hora, Chorvatsko, Řecko). Při tvorbě tábora je pro mě velmi důležité, abychom si na táboře nejen užili spoustu zábavy, ale aby se děti i něčemu novému přiučily. Ve volném čase se věnuji sportování, sborovému zpěvu, natáčení videí a fotografování.
Můj tým vedoucích:
Vavřinová Lucie, věk 18 letPrendká Michaela, věk 22 letReindl Jakub, věk 22 letTeplá Daniela, věk 22 letHron Marek, věk 22 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceHorňáček Jiří, věk 27 let

Horňáček Jiří, věk 27 let
 

O mně:

Mé jméno je Jiří Horňáček a je mi 24 let, jsem voják z povolání. Od raného dětství mi byla příroda velmi blízká, a trávil jsem v ní spousty volného času. Prožíval jsem různá dobrodružství a navštěvoval nejrůznější kroužky zaměřené na volnočasové aktivity, pobyty v přírodě a letní dětské tábory. Postupem času jsem začal působit jako oddílový vedoucí ve skautském oddíle Medvědi Šternberk, se kterým jsem zažil spousty zábavy, zážitků a získal mnoho zkušeností, které rád předávám ostatním. Mezi mé zájmy patří obecně sport, militaristika nebo-li vojenství, které mě doprovází značnou dobu a to především působením v klubu 3PARA Olomouc. Tato jednotka se zabývá reenactingem britských výsadkářů, přesněji 1 Pl, A Coy, 3 PARA, The Parachute regiment, 16th Air Assault Brigade. Snažíme se o co nejvěrnější napodobení našeho vzoru v letech 2006 - 2008. Vystudoval jsem obor dřevařství zakončené státní maturitní zkouškou. Poté jsem se rozhodl splnit si svůj životní sen a vstoupil jsem do Armády České republiky.
Můj tým vedoucích:
Dubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceHosnedl Mikuláš, věk 21 let

Hosnedl Mikuláš, věk 21 let
 

O mně:

Jmenuji se Mikuláš, ve volném čase se věnuji hlavně hudbě a fotografii, v minulých letech jsem působil jako hlavní vedoucí na tanečních táborech a také jako vedoucí na školách v přírodě. Mám rád adrenalinové sporty, výlety do přírody a také práci s dětmi.
Můj tým vedoucích:
Mrázek David, věk 24 let

zobrazit vedené akceJanda Michal, věk 28 let

Janda Michal, věk 28 let
 

Ahoj, mé jméno je Michal a s CK Topinka už spolupracuji několik let. Začínal jsme jako vedoucí na školách v přírodě a postupem času i jako Vedoucí na Letních táborech. K mé oblíbenné činosti na akcich je zájem o to, jak se děti cítí a jestli se jim na akci líbí. Airsoftové akce jsou se mnou spojeny už minimálně tři sezóny. Máme kvalitní a pevný tým. Těšime se na vás! S pozdravem Michal


O mně:

Pracuji v české firmě s dlouholetou praxí v komunikační technologii. Jsem členem pětičlenného týmu pokrývající celou ČR. Mám zájem o techniku všeho druhu. Rád cestuji a poznávám nové lidi. Jsem komunikativní a velmi společenský. Prý se mnou je sranda a nikdo se nenudí. Michal :-)
Můj tým vedoucích:
Šimko Luboš, věk 20 letTomík Matěj, věk 18 letFerenčíková Lucie, věk 30 letVyleta Patrik, věk 27 letBalog Dominik, věk 20 let

zobrazit vedené akceBc. Janečková Lucie, věk 25 let

Bc. Janečková Lucie, věk 25 let
 

Pro CK Topinka:

 

2015 Varvažov, Růžená - výtvarný ateliér

2016 Varvažov, Stará říše - výtvarný ateliér

2017 Varvažov, Stará říše - výtvarný ateliér

2018 Varvažov, Stará říše - výtvarný ateliér

2019 Varvažov, Stará říše - výtvarný ateliér

2019 Chorvatsko


O mně:

V letech 2000-2010 studovala ZUŠ, poté Střední školu umělecko-průmyslovou v Ústí nad Orlicí, obor: Design oděvu. Během studia střední školy byla na dvoutýdenní praxi v mateřské škole, školní družině a zúčastnila se plenéru v Čechách i na Slovensku. Vystudovala obor textilní a oděvní návrhářství na Technické Univerzitě v Liberci. V současné době studuje navazující magisterské studium obor design oděvů na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Studovala jeden semestr, v rámci programu Erasmus, v Portugalsku.
Můj tým vedoucích:
Matušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceJánská Markéta, věk 19 let

Jánská Markéta, věk 19 let
 

Pro CK Topinka: Miniadventure special 2019

                        Madagaskar 2019


O mně:

Ahoj, jmenuji se Markéta a už se moc těším na letošní tábory. Studuji na víceletém Gymnáziu v Kolíně a příští rok se chystám na vysokou školu. Práce s dětmi mě baví. Trénuji předškoláky basketball. Co se týče sportu, mám ráda všechny druhy, hlavně ty adrenalinové. Moje nejoblíbenější prostředí jsou hory.
Můj tým vedoucích:
Dubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceBc. Javůrek Petr, věk 30 let

Bc. Javůrek Petr, věk 30 let
 
  • 2014 - LDT Doubrava - klasický tábor - Z pohádky do pohádky
  • 2015 - LDT Doubrava - klasický tábor - Tajný národ Sorfonů
  • 2016 - LDT Doubrava - klasický tábor - Divoký západ
  • 2017 - LDT Doubrava - klasický tábor - Kurz přežití

 

Pro CK Topinka:

 

  • 2018 Survivor - kdo přežije? - letní dětský tábor - Stará Říše - Vysočina
  • 2019 Survivor - kdo přežije? - letní dětský tábor - Stará Říše - Vysočina

O mně:

Bakalářské studium Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Katedra aplikované fyziky a techniky, Technická výchova se zaměřením na vzdělávání a Katedra informatiky, Informační technologie se zaměřením na vzdělávání Navazující magisterské studium - nedokončené Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích, Katedra aplikované fyziky a techniky, Učitelství fyziky a technické výchovy
Můj tým vedoucích:
Brestovská Adéla, věk 20 letTaller Filip, věk 31 letValík Jakub, věk 29 letPřibyl Petr, věk 29 letIng. Havrdová Nikola, věk 29 letZejdová Vendula, věk 28 letBláha Tomáš, věk 28 letZima Václav, věk 26 letKováčová Veronika, věk 26 letPlecitá Veronika, věk 25 letVlnatý Jakub, věk 24 letTallerová Lenka, věk 22 letBalog Dominik, věk 20 let

zobrazit vedené akceIng. Jeřábková Lucie, věk 26 let

Ing. Jeřábková Lucie, věk 26 let
 

Dobrý den, ahoj :) Má studentská léta jsou již bohužel za mnou a od tohoto roku pracuji v jedné IT firmě na nákupním oddělení. Miluji zábavu a sport, přičemž v létě se snažím věnovat hlavně tenisu, jezdit na koni, cestovat, poznávat nové lidi... období zimy si však užívám o něco více, vzhledem k tomu, že mám možnost trávit svůj volný čas někde v horách s partou přátel a snowboardem na nohách. :) Na lyže jsem se poprvé postavila ve čtyřech letech a v období puberty jsem pak začala postupně "přesedlávat" na snowboard, který se stal mým asi největším zimním koníčkem. Momentálně jezdím na snb desátým rokem a snažím se učit novým věcem, abych mohla dětem ještě něco předat :)

Můj tým vedoucích:
Bc. Horník Štěpán, věk 35 letHladíková Barbora, věk 24 letKárná Kristýna, věk 22 letMgr. Vlčková Jitka, věk 53 let

zobrazit vedené akceKakáč Martin, věk 27 let

Kakáč Martin, věk 27 let
 

Pro CK Topinka:

  • Parkour camp - Vysočina - Stará Říše - pro děti 10 až 17 let. ( 21.7. - 28.7.2018 )

O mně:

Ahoj, jmenuji se Martin a již šestnáctým rokem se věnuji sportu s názvem Biketrial. Během této doby jsem byl již čtrnáctkrát členem reprezentačního teamu. Za tuto dobu jsme posbíral mnoho titulů mistrů i vícemistrů světa, Evropy a ČR, a to nejen v Biketrialu. Dvakrát jsme se stal mistrem Evropy v baseballu, kterému jsem se také věnoval. Pravidělně se zúčastňuji mistrovství světa v mnoha zemích. Za svoji kariéru jsem procestoval skoro vše od blízkého Španělska přes Čínu, Singapur, Japonsko a mnohé další země. Několik let jsem trénoval mládež reprezentaci ČR v biketrialu, konkrétně děti do 18 let. Jsem zakládajícím členem teamu Pulse Family, který se věnuje modernímu freerunu. Společně děláme různá vystoupení a předváděčky na plesech, firemních, školních a sportovních akcích. Freerunu (Parkouru) se věnuji již 8 let a patřím k lidem, kteří v Česku s touto disciplínou začínali. Rekreačně dělám řadu adrenalinových sportů - longboard, horolezectví, bike enduro, snowboarding. Nejlepší úspěchy: 4. místo MS v kat. Elite (top 20), 2x vícemistr světa v kat. Senior, mistr Evropy kat. Minime, mistr ČR v kat. Elite. Videa: Bike_ https://www.youtube.com/watch?v=YDMWxCB8nN8 , 3run- https://www.youtube.com/watch?v=en__AvQ-AlI
Můj tým vedoucích:
Audy Jakub, věk 21 let

zobrazit vedené akceKalinová Sofie, věk 20 let

Kalinová Sofie, věk 20 let
 

Na různé tábory jsem každoročně jezdila již od útlého dětství. Právě z táborů pochází jedny z mých nejlepších vzpomínek na dětství, proto jsem se rozhodla, že by bylo super něco takového umožnit i ostatním jako vedoucí a později jako hlavní vedoucí.


O mně:

Jmenuji se Sofča, jsem z Prahy a momentálně studuji na jazykové škole s cílem získat jazykový certifikát. Příští rok bych se chtěla dostat na vysokou nebo vyšší odbornou uměleckou školu. Jsem upovídaná, veselá a nadšení pro téměř cokoliv mi rozhodně nechybí. Mezi mé největší zájmy patří kreslení, videohry, fantasy obecně a streamování.
Můj tým vedoucích:
Kalinová Iveta, věk 45 letMarková Jana, věk 20 let

zobrazit vedené akceMgr. Karvánek Václavíková Alžběta, věk 33 let

Mgr. Karvánek Václavíková Alžběta, věk 33 let
 
Pro CK Topinka:
  • 2005 - 2019 Varvažov

O mně:

Nazdárek kamarádi, jmenuji se Alžběta Karvánek Václavíková. V roce 2011 jsem ukončila studium na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Ve své profesi vidím rozhodně smysl. Vyučuji humanitní předměty a v rámci všech aktivit s dětmi se snažím svým svěřencům rozšiřovat nové obzory. Táborům se věnuji již mnoho let. :-) Jsem přesvědčena, že je nutné akceptovat osobnost každého dítěte, a proto jsem schopna a ochotna vytvořit program rozvíjející tělo i duši dítěte. Mám stejně ráda sportovní hry jako výtvarné a kreativní aktivity. Přestože během školního roku pracuji spíše se staršími dětmi na střední škole, znám i duši mladších dětí. Hry, které prosazuji, mají děti nejen pobavit, ale přinést jim i silný emoční zážitek. Každé dítě se chce schovávat, mít svůj úkryt, rozdělávat oheň, zpívat u kytary a mít prázdninové kamarády a táborové lásky. Věřím v to, že děti je nutné správně motivovat, protože dobrodružství na nikoho nikde nečeká, to musí mít člověk v sobě a být schopen jej přenést i na ostatní. A mladší i starší děti určitě o prázdninách dobrodružství potřebují. Akce pro CK Topinka: 2007 - Ostrovec - Harry Potter 2008 - Varvažov - Ztraceni 2009 - Varvažov - Mumie a Král Škorpion 2010 - Varvažov - Cesta kolem světa 2011 - Varvažov - Hvězdná brána 2012 - Varvažov - Legenda krále Artuše 2013 - Varvažov - Souboj titánů 2014 - Varvažov - Avatar 2015 - Varvažov - Hobit 2016 - Varvažov - Piráti z Karibiku 2017 - Varvažov - Hotel Transylvánie/Underworld 2017 - Stará říše - Vysočina - Ztraceni v čase 2019 - Varvažov - Dobrodružství Rudých tváří
Můj tým vedoucích:
Adamec Tomáš, věk 21 letDobozyová Adéla, věk 21 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceKindermann Petr, věk 48 let

Kindermann Petr, věk 48 let
 

O mně:

Podnikám a studuji na ČZU v Praze. Jsem sportovně založený, proto jezdím hlavně na tábory se sportovní tematikou. Vedu také sportovní kroužek na místní ZŠ. Mám zájem o přírodu, ekologii a zdravý životní styl.
Můj tým vedoucích:
Balog Dominik, věk 20 let

zobrazit vedené akceBc. Kocourek Luděk, věk 30 let

Bc. Kocourek Luděk, věk 30 let
 

Narozen: 1989

 

Zkušenosti:

  • 2004 - 2007    Praktikant na soukromých táborech
  • 2009               Pedagogická praxe na ZŠ Jundrov, Brno
  • 2010               Pedagogická praxe na ZŠ Křídlovická, Brno

 

Pro CK Topinka

  • 2012 - 2019   Hlavní a oddílový vedoucí na tanečních, military, paintballových a airsoftových táborech 

O mně:

Pocházím z Blanska nedaleko Moravského krasu. Ze svých studií na pedagogické fakultě mám nemalé zkušenosti s výchovou a výukou mládeže díky praxím na základních školách v Brně. Můj hluboký hlas vzbuzuje přirozenou autoritu, kterou uplatňuji při vedení dětí na dětských táborech (CK Topinka) již sedmým rokem. K mým zálibám patří bojové sporty a umění, příroda, hudba a turistika. Jsem veselá povaha a rád všem vyjdu vstříc.
Můj tým vedoucích:

zobrazit vedené akceKopecká Romana, věk 22 let

Kopecká Romana, věk 22 let
 

Zdravím, jmenuji se Romana a jsem vystudovaná policistka. Po ukončení studia na policejní škole jsem začala studovat dálkově vychovatelství na Technické Univerzitě v Liberci. Práci s dětmi se věnuji několik let - během roku individuálně doučuji český jazyk, nárazově hlídám děti svých známých a v letních měsících jezdím jako vedoucí na tábory. S CK Topinka jsem jezdila dříve jako dítě, od 18 let jezdím jako oddílová vedoucí. Nyní pracuji jako vychovatelka v Domově Mládeže na střední škole v Liberci, kde mám na starost plnoletou výchovnou skupinu, kde je 17 dívek a 15 chlapců. Mám tedy zkušenosti s různými věkovými kategoriemi.


O mně:

Jmenuji se Romča a jsem vystudovaná policistka. Holka se smyslem pro humor, kterou jen tak něco nerozhodí. Už několik let se ve svém volném čase věnuji práci s dětmi - ať už se jedná o doučování, hlídání nebo právě letní tábory. S CK Topinka jsem dříve jezdila jako dítě, nyní už pár let jako oddílová vedoucí. Práce s dětmi mě baví a každý rok se těším na nová dobrodružství, která společně zažijeme.
Můj tým vedoucích:
Strnad Michal, věk 20 letRybáková Bohumíra, věk 21 letBayraktarová Pavla, věk 48 let

zobrazit vedené akceIng. Kot Martin, věk 44 let

Ing. Kot Martin, věk 44 let
 

 


Pro CK Topinka:


  • 1997 - 1998 Bečice - klasický tábor
  • 1999 - 2010 Růžená - klasický tábor
  • 2011 Růžená - Call of Duty
  • 2012 Růžená - klasický tábor
  • 2013 Varvažov - klasický tábor
  • 2014 - 2017 Růžená - klasický tábor

O mně:

Nebudu tu házet tituly a funkcemi, koho to opravdu zajímá, stačí napsat mé jméno do googlu nebo seznamu. Za mě hovoří činy, léta strávená na táborech a stovky dětí, které jsem za ty roky měl ve svých oddílech. Takže jen krátce, pracuji ve vedení obchodní společnosti, ve volných chvílích se věnuji sportu (kickbox,fitness, badminton), k tomu jezdím automobilové závody a zbylý čas se věnuji historickým vozidlům. Mnohem důležitější je práce s dětmi, na tábory jezdím od malička, již jako dítě jsem jezdil na několik táborů ročně do Čech i zahraničí. Od roku 1997 pak jezdím každý rok jako oddílový vedoucí, v posledních letech pak jako vedoucí hlavní. Troufám si říct, že jsem u dětí oblíben, většina se jich na mé tábory každoročně vrací až do své dospělosti. To mohou potvrdit i někteří současní oddíloví vedoucí, kteří poprvé přijeli na tábor ještě jako děti!
Můj tým vedoucích:
Ing. Srba Jaromír, Ph.D., věk 38 letSrbová Lucie, věk 38 letKrömrová Lenka, věk 27 letJana Krömrová, věk 22 letPuchoň David, věk 21 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceBc. Králíková Lenka, věk 23 let

Bc. Králíková Lenka, věk 23 let
 

Pro CK Topinka:

 

 

  • 2019 Mini Dance camp - Varvažov - 8 až 15 let ( 24.8. - 31.8.2019 ) Hlavní vedoucí
 
  • 2019 Holčičí tábor- Princezny - Varvažov - pro dívky 6 až 12 let ( 3.8. - 10.8.2019 )
  • 2019 Graffiti & Street Art camp - Varvažov - pro děti a teenagery 9 až 18 let ( 27.7. - 3.8.2019 )
  • 2019 Malý vědátor - Varvažov - pro děti 7 až 12 let ( 13.7. - 20.7.2019 ) Hlavní vedoucí
  • 2019 Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let ( 28.6. - 7.7.2019 )
  • 2018 – Graffiti & Street Art camp – Varvažov – pro děti a teenagery 9 až 18 let (18.8. – 25.8. 2018)
  • 2018 – Holčičí tábor – Varvažov – pro dívky 6 ž 12 let (4.8. – 11.8. 2018)
  • 2018 – Madagaskar – Stará Říše – letní dětský tábor (21.7. – 28.7. 2018)
  • 2018 – Škola v přírodě – Korunovační – Šmídová (25.5. – 1.6. 2018)
  • 2017 – Holčičí tábor – Varvažov – pro dívky 6 až 12 let (5.8. – 12.8. 2017)

 

Jiné

  • Chůva (2 děti ve věku 1-4 roky)

 

Kurzy:

  • Školení hlavních vedoucích dětských táborů (akreditovaný kurz MŠMT)

O mně:

Jmenuji se Lenka. Jsem studentka Farmaceutické fakulty UK v Hradci Králové. Od svých 8 let jsem jezdila na tábor Janovka u Velkého Šenova, takže v přírodě se opravdu neztratím. V 16 a 17 jsem na Janovce byla jako instruktorka a v 15 letech jako výpomoc do kuchyně. Doma mám malé sourozence, se kterými si ráda hraji. Mám zkušenosti i z dětských kroužků, konkrétně divadelního, který jsem navštěvovala přibližně 5 let. Ve volném čase ráda čtu, kreslím a poslouchám hudbu.
Můj tým vedoucích:
Borešová Klára, věk 21 letPertlová Anežka, věk 20 let

zobrazit vedené akceKratochvílová Aneta, věk 21 let

Kratochvílová Aneta, věk 21 let
 

Pro CK Topinka:

 

  • 2020

           - Výtvarný tábor (hlavní vedoucí)

           - Holčičí tábor (hlavní vedoucí)

 

  • 2019 

           - Bradavice - letní dětský tábor (oddílová vedoucí)

           - Výtvarný tábor (hlavní vedoucí)
           - Holčičí tábor (lektor)
           - Airsoft camp (oddílová vedoucí)

           - Fotbal camp (oddílová vedoucí)

           

  • 2018

            - Mini-Military (oddílová vedoucí) 

            - Pevnost Boyard (oddílová vedoucí)

 

Kurzy:

  • Akreditovaný kurz školení hlavních vedoucích od MŠMT
  • Kurz zážitkové pedagogiky v praxi I.
  • Akreditovaný kvalifikační kurz - Masér ve zdravotnictví
  • Mezinárodně uznávaná jazyková zkouška z anglického jazyka FCE

 

Táborové zkušenosti:

  • Fotografka na dětském táboře S.P.A. KEMP Čichořice (2017-2019)
  • Oddílová vedoucí na dětském táboře S.P.A. KEMP Žerotín (2019)

O mně:

Jmenuji se Aneta a pocházím z malého města, které se nachází poblíž Karlových Varů. Mezi mé největší záliby patří cestování, turistika a seznamování se s novými lidmi. Ve svém volném čase se věnuji fotografování a malování a ráda si také přečtu dobrou knihu. Ráda hraji kolektivní hry, jako je volejbal a basketbal, ale mým nejmilejším sportem je plavání a in-line bruslení. V zimě ráda zajedu na lyže, nebo si zajdu s přáteli zabruslit. Ráda trávím čas se svou rodinou a v kolektivu lidí, se kterými je zábava. Jako malá jsem sama jezdila na dětské tábory, ze kterých jsem si odnesla spousty zkušeností a krásných vzpomínek, a to samé chci předávat i dalším generacím.
Můj tým vedoucích:
Malovcová Zuzana, věk 20 letHrazdil Michal, věk 24 letHlomová Eliška, věk 21 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceKrupička Tomáš, věk 27 let

Krupička Tomáš, věk 27 let
 

O mně:

Jmenuji se Tomáš, ale na táboře mi říkají Krupa, je mi 25 let a studuji obor jaderné inženýrství. Na tábor „Na Baronu“ jezdím téměř nepřetržitě už od svých čtyř let a tak se pro mě stal mým druhým domovem. Jako dítě jsem si prošel všemi oddíly, takže mám představu, co děti na táboře baví. Coby vedoucí jsem kromě přípravy celotáborové hry měl na starost vždy nejstarší oddíl dětí (Action Camp), u kterých jsem se pokoušel dále rozvíjet jejich dovednosti. Letos jsem se nadšeně vhrnul do hlavasování celého tábora a už se těším, až se uvidíme!
Můj tým vedoucích:
Hermannová Anna, věk 19 letFürst Lukáš, věk 25 let

zobrazit vedené akceMgr. Kulhánek Tomáš, věk 27 let

Mgr. Kulhánek Tomáš, věk 27 let
 

Pro CK Topinka:

  • Fotbalový tábor - Růžená - pro děti 7 až 17 let ( 10.8. - 17.8.2019 )
  • Fotbalový tábor - Růžená - pro děti 7 až 17 let ( 11.8. - 18.8.2018 )
  • Fotbalový tábor - Růžená - pro děti 7 až 17 let ( 18.8. - 25.8.2018 )
  • Fotbalový tábor - Růžená - pro děti 7 až 17 let ( 19.8. - 26.8.2017 )

O mně:

Ahoj všichni! Jmenuji se Tomáš Kulhánek, je mi 27 let a pracuji jako šéfredaktor v Hradeckém deníku. Bydlím v Hradci Králové, kde jsem také založil a vedu největší klub v malém fotbale a futsale v kraji s více než padesáti členy převážně z řad mládeže. Práce s dětmi mě velmi baví, zkusil jsem si brigádu v soukromé mateřské školce nebo práci v neziskové organizaci pro podporu sportování mládeže. Mezi moje ostatní záliby patří kromě fotbalu i další sporty jako lyžování, tenis nebo volejbal. Na fotbalový tábor jedu jako vedoucí už počtvrté, loni jsem ve stejném srpnovém týdnu vedl v Růžené fotbalový tábor jako hlavní vedoucí. Věřím, že si společně užijeme týden plný pohybu a zábavy i letos, těším se na vás!
Můj tým vedoucích:
Bayraktarová Pavla, věk 48 let

zobrazit vedené akceLexa Patrik, věk 24 let

Lexa Patrik, věk 24 let
 

 

Pro CK Topinka:

  • Airsoftový tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let ( 1.7. - 8.7.2017 )
  • Airsoftový tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let ( 8.7. - 15.7.2017 )
  • Airsoftový tábor - Růžená - pro děti 10 až 17 let ( 27.6. - 4.7.2015 )
  • Airsoftový tábor - jižní Morava - Veverská Bítýška - pro děti 10 až 17 let ( 8.8. - 15.8.2015 )

O mně:

Pocházím z Prahy. Airsoftu se věnuji již devět let. Pár let jsem vedl svůj airsoftový tým, se kterým jsem se zúčastňoval spousty zajímavých akcí. Své zkušenosti bych rád předával dál. Pro CK Topinka jezdím jako vedoucí již řadu let. Tato sezóna je pro mě třetí za sebou ve funkci hlavního vedoucího. Rovněž spolupracuji s Tamis airsoft jako instruktor airsoftových her.

zobrazit vedené akceLipčák Petr, věk 20 let

Lipčák Petr, věk 20 let
 

O mně:

Zdravím, jmenuji se Petr a jsem studentem 1. ročníku právnické fakulty na Masarykově univerzitě. Pocházím z Ústí nad Labem, ale za studiem jsem se vydal do Brna, poznávat krásy Moravy. Zbožňuji hudbu, zvláště zpěv, kterému se věnuji od 8 let. Minulý rok jsem ukončil druhý cyklus sólového zpěvu na základní umělecké škole a tento semestr jsem nastoupil do pěveckého sboru Masarykovy univerzity. Samozřejmě rád trávím chvíle s přáteli, miluji společenské hry a zbytek volného času je v rukou filmů a knih. Dle mého názoru je pro dnešní děti velice důležité, aby dokázaly komunikovat se svými vrstevníky, ale i s dospělými a okolím, nejen pomocí technologií. Naučily se vzájemné empatii a porozumění. Rozvíjely své vlastnosti a dovednosti a nebály se prosadit si svoje, avšak s respektem vůči ostatním. Rád trávím čas s dětmi a snažím se jim být správným vzorem.
Můj tým vedoucích:
Matušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceMgr. Lojdová Martina, věk 32 let

Mgr. Lojdová Martina, věk 32 let
 

 

Pro CK Topinka:

2017

  • Veletrh Holiday World Praha
  • Veletrh PVA EXPO Praha-For Kids
  • Metodika aneb průvodce pro vedoucí CK Topinka
  • Školení vedoucích Praha (metodika)
  • Kurz ,,Zážitkové pedagogiky v praxi 2"pro vedoucí Růžená
  • Kurz ,,Zážitkové pedagogiky v praxi 1"pro vedoucí Růžená
  • Zážitková škola v přírodě ZŠ Čakovice
  • Adventure week- The Prague British School Růžená
  • Mimoni Stará Říše
  • Zip Zap camp Stará Říše
  • Miniadventure 2 Stará Říše
  • Fotbalový tábor Stará Říše
  • Miniadventure 1 Stará Říše
  • Adventure week Česko 4 Stará Říše
  • Airsoft camp Stará Říše
  • Černá Hora Ulcinj
  • Pevnost Boyard Růžená
  • Adventure Special (English) Růžená
  • Adaptační kurzy Pardubice Ráj Letohrad
  • Veletrh PVA EXPO- For Toys

2016

  • Veletrh Holiday World Praha
  • Veletrh PVA EXPO Praha-For Kids
  • Metodika aneb průvodce pro vedoucí CK Topinka
  • Školení vedoucích Praha (metodika)
  • Kurz ,,Zážitkové pedagogiky v praxi"pro vedoucí Růžená
  • Snídaně s Novou-1.6.2016
  • Narozeniny Radia Blaník- Konopiště
  • Španělsko Oropesa del Mar
  • Fotbalový tábor Stará Říše
  • Miniadventure 1 Stará Říše
  • Adventure week Česko 4 Stará Říše
  • Airsoft camp Stará Říše
  • Adventure week Česko 3 Růžená
  • Pevnost Boyard Růžená
  • Miniadventure Růžená
  • Adventure week Česko Special Růžená

2015

  • Veletrh PVA EXPO Praha-For Kids
  • Snídaně s Novou-1.6.2015
  • Adventure week- The Prague British School Růžená
  • Adventure week Česko 1 Růžená
  • Adventure week Česko 2 Růžená
  • Teenage camp Hunger Games Růžená
  • Adventure week Česko 3 Růžená
  • Pevnost Boyard Růžená
  • Koňský tábor Růžená
  • Fotbalový tábor Růžená
  • Adventure week Česko Special Růžená

2014

  • Adventure week- The Prague British School Růžená
  • Chorvatsko Biograd na Moru
  • Adventure week Česko 1 Růžená
  • Adventure week Rakousko
  • Adventure week Česko 2 Růžená
  • Hobit Růžená
  • Zážitkový tábor Růžená
  • Adaptační kurz- Vokovice Růžená

2013

  • Adventure week- The Prague British School Růžená
  • Itálie Cesenatico
  • Hobit Růžená
  • Adventure week Česko Růžená
  • Adventure week Rakousko
  • Asterix a Obelix Růžená
  • Adaptační kurz- Vokovice Růžená

2012

  • Metodická pomůcka- Zážitkové programy CK Topinka
  • Adventure week- The Prague British School Růžená
  • Škola v přírodě- Hostivice Varvažov
  • Itálie Cesenatico

  • Harry Potter Varvažov

2011

  • Harry Potter Varvažov

 

Předchozí zkušenosti z táborů:

  • 2011 canisterapeutický tábor Třebíč
  • 2010 příměstský tábor Třebíč
  • 2008 - 2010 letní tábor Seč

 

 

 


O mně:

V současné době studentka doktorského programu Univerzity Palackého v Olomouci. V letech 2007–2012 studovala bakalářský a poté magisterský program na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích v oboru Pedagogika volného času. Po absolvování odborných seminářů (Seminář sociální práce a komunikace, Seminář psychosociální pomoci, Seminář psychoterapeutického výcviku) začala v roce 2007 s organizací volnočasových aktivit, kde působila v Občanském sdružení STŘED jako pedagog volného času, dále byla pracovníkem v Salesiánském středisku mládeže v Českých Budějovicích (2008-2009). Po absolvování kurzů Pedagogika zážitku 1,2,3 (2008-2009) stála v organizačním týmu lidí, kteří pořádali adaptační kurzy a programy zážitkové pedagogiky pro studenty středních a vysokých škol (Občanské sdružení OKNA 2009-2010 , JČU ČB 2009-2010). Zkušenosti také sbírala prostřednictvím letních dětských táborů jako oddílová vedoucí (LDT Seč, Příměstský tábor Třebíč, Canisterapeutický tábor Třebíč). Následoval Kurz první pomoci pro zdravotníky zotavovacích akcí, akreditace MŠMT (2009) a Kurz hlavní vedoucí dětských táborů, akreditace MŠMT (2011). Během studia v Českých Budějovicích splnila praxi v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež RUDA (2010), v Domově mládeže při Vyšší odborné škole v Třebíči (2010), praxi v Domě dětí a mládeže (2011), poté půlroční praxi v Psychoterapeutickém a krizovém centru pro děti a rodinu v Jihočeském kraji (2011). V Olomouci (2013) v rámci vzdělávání prošla kurzem Asertivita v praxi lektora, pro Fakultu tělesné kultury (2013) pořádala mezinárodní vědeckou konferenci a od roku 2013 působila v redakční radě časopisu Gymnasion-časopis pro zážitkovou pedagogiku spadající pod Prázdninovou školu Lipnice. Na jaře 2014 v rámci projektu POPUP odborně přednášela a organizovala teambuildingové akce v rámci ČR. V květnu 2015 se vrátila z čtvrtletní studijní stáže z Finska z University of Jyväskylä. Byla zapojena do projektu V4Voices týkající se mezinárodní integrace dětí a jejich zdraví, a to jako koordinátor pro volnočasovou oblast. V současné době je to již devátý rok, co spolupracuje s pražskou firmou CK Topinka, po získání Certifikátu o vedení zážitkového kurzu v anglickém jazyce jako hlavní lektor, píše pro organizaci metodické příručky, vede dětské tábory, adrenalinové či zážitkové programy v češtině, ale i angličtině, lektoruje adaptační a teambuildingové kurzy, organizuje zahraniční outdoorové pobyty v Itálii, Chorvatsku, Španělsku, Rakousku, Černé Hoře či na Slovensku. Realizuje programy a reprezentuje firmu v oblasti dětské reakreace na veletrzích (PVA EXPO Praha-For Kids , For Toys, Holiday World Praha) a v televizi (Snídaně s Novou). Od roku 2016 ve firmě působí jako personalista a lektor odborných campů. Ve volném čase působí jako lektor anglického jazyka v jazykové škole.
Můj tým vedoucích:
Jánská Markéta, věk 19 letBc. Jindra Miroslav, věk 28 letSedláčková Koutná Renata, věk 26 letMgr. Černíčková Andrea, věk 25 letČihounek František, věk 22 letOpatřilová Kristýna, věk 23 letPernica Ondřej, věk 20 letPechánek Patrik, věk 20 let

zobrazit vedené akceMgr. Metelka Jan, věk 36 let

Mgr. Metelka Jan, věk 36 let
 

Pro CK Topinka:

 

  • Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let ( 6.7. - 15.7.2018 )
  • Bulharsko- Letecky pro teenagery 13-18 let ( 13.8. - 20.8.2018 )
  • Španělsko - Oropesa del Mar - zájezd pro teenagery 13 až 18 let ( 11.8. - 20.8.2017 )
  • Itálie - Silvi Marina - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let ( 15.7. - 24.7.2016 )
  • Snadný tábor pro děti 5 až 10 let - Varvažov - Pohádkový les ( 13.7. - 20.7.2013 )
  • Rodinný tábor - pro rodiče s dětmi - Varvažov ( 13.7. - 20.7.2013 )
  • Růžená - letní dětský tábor ( 30.6. - 12.7.2011 )

O mně:

Zkušená posila z řad pedagogů „tělocvikářů“ (UHK - Pedagogika volného času), která se po krátké pauze opět vrací k práci s dětmi na letních táborech. Sportovec a zastánce bezpečné dětské zábavy, který se nebojí zaujmout děti svým show-manstvím, hereckým nadáním a úžasnou hrou na kytaru či zpěvem. Má mnohaleté zkušenosti s prací s dětmi na letních táborech, lyžařských školkách, lanových centrech či jako plavčík (trenérský kurz) i zdravotník. Svojí kreativností, zábavností a mnohaletými zkušenostmi s prací s dětmi, by chtěl nejen děti, ale i teenagery dovést k tomu, aby na letních táborech získávaly vzpomínky, na které budou ještě dlouho vzpomínat. Táborové zkušenosti - CK Topinka: Klasický, Snadný, Rodinný - příměstský tábor, Pardubický kraj - Outdoorové centrum - Slovětický mlýn - Greenhors - Ruprechtice - Agama - Praha Práce s dětmi - lyžařská školka Ski-Lenka, Kebrlak - Vrchlabí - instruktor plavání a lanového parku - trenérství /OSVČ/
Můj tým vedoucích:
Hladký Petr, věk 29 let

zobrazit vedené akceBc. Michelová Kristýna, věk 25 let

Bc. Michelová Kristýna, věk 25 let
 

Pro CK Topinka:

  • Pevnost Boyard - letní dětský tábor - Varvažov (14.7. - 28.7.2018)
  • Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let (3.8. - 12.8.2018)
  • Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let (9.8. - 18.8.2029)

 

Kurzy:

  • Školení hlavních vedoucích dětských táborů (akreditovaný kurz MŠMT)
  • licence Instrukror lyžování (MŠMT)
  • licence Trenér a rozhodčí moderní gymnastiky (III. třídy)

 

Práce s dětmi:

  • trenérka moderní gymnastiky
  • organizace soustředění pro moderní gymnastky
  • učitelka a asistentka pedagoga
  • testování předškolních dětí (schopnosti a dovednosti)

O mně:

Jmenuji se Kristýna a vystudovala jsem bakalářský titul na Západočeské univerzitě v Plzni, obor Tělesná výchova a sport. Pracuji jako učitelka na prvním stupni ZŠ (tělesná a výtvarná výchova) a zároveň na stejné škole pracuji jako asistent pedagoga. Trénuji již 9. rok moderní gymnastiku, kterou jsem cvičila dlouhých 14 let. Gymnastkám mimo jiné pořádám i soustředění. Mezi mé koníčky patří jednoznačně sport, a to hlavně v podobě kolektivních her, nejvíce však miluji tanec. Dále ráda poslouchám hudbu a trávím čas v přírodě.
Můj tým vedoucích:
Mgr. Dmitrišinová Kateřina, věk 26 letHolan Miloslav, věk 22 let

zobrazit vedené akceMlejnská Johana, věk 21 let

Mlejnská Johana, věk 21 let
 

CK Topinka

 

2019

  • Kytarový tábor - Varvažov - pro děti 10 až 17 let (13.7.-20.7.2019)
  • Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let (2.8.-11.8.2019)

2018

 
  • Miniadventure Week special - Růžená - pro děti 6 až 12 let (25.8. - 1.9.2018) - Hlavní vedoucí
  • Miniadventure Week special - Růžená - pro děti 6 až 12 let (18.8. - 25.8.2018) - zástupce hlavního vedoucího
  • Cyklistický tábor - Varvažov - pro děti 10 až 17 let (4.8. - 11.8.2018) - hlavní vedoucí
  • Sebeobrana - tábor Varvažov - pro děti a teenagery 7 až 17 let (4.8. - 11.8.2018) - hlavní vedoucí
  • Miniadventure Week Česko 1 - Vysočina - Stará Říše - pro děti 6 až 12 let (14.7. - 21.7.2018) - hlavní vedoucí

2017 

  • Miniadventure Week Česko 1 - Vysočina - Stará Říše - pro děti 6 až 12 let - lektor
  • Cyklistický tábor - Varvažov - pro děti 10 až 17 let - oddílový vedoucí
  •  

2016

  • Cyklistický tábor - Varvažov - pro děti 10 až 17 let - oddílový vedoucí
  • Miniadventure week Česko 1 - Růžená - pro děti 6 až 12 let - lektor

Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let ( 2.8. - 11.8.2019 )


O mně:

Jsem studentkou Pedagogické fakulty UK. Už několik let se věnuji práci s dětmi a v budoucnosti bych se chtěla pedagogice věnovat i nadále. Ráda trávím s dětmi čas, protože mají úplně jiný pohled na svět a rozhodně s nimi nikdy není nuda. Mám ráda hudbu, sport, divadlo a hlavně přírodu. Na letní tábory jezdím už několik let a baví mě to stále víc.
Můj tým vedoucích:
Holan Miloslav, věk 22 letMgr. Dmitrišinová Kateřina, věk 26 letŠikola Jiří, věk 24 letBayraktarová Pavla, věk 48 let

zobrazit vedené akceBc. Moravčíková Lucie, věk 24 let

Bc. Moravčíková Lucie, věk 24 let
 

O mně:

V prostředí filmu a divadla se pohybovala již na gymplu, kdy šéfovala divadelnímu zákulisí a točila a stříhala amatérské studentské filmy. V současnosti se věnuje improvizačnímu divadlu, je členkou nedávno vzniklé improskupiny Krutý sendviče. Studium učitelství ruštiny a angličtiny vyměnila za obor sociální pedagogiky a volný čas se zaměřením na dramatickou výchovu, kterou se zabývala už při předchozím studiu. Jazyky ji však baví stále, a tak příležitostně doučuje nebo supluje na školách, kdy využívá právě principy dramatické výchovy. Kromě klasických táborů si vyzkoušela lektorování také v mezinárodním prostředí. Poté, co se sama zúčastnila několika zahraničních projektů, se rozhodla odstartovat vlastní neziskovou organizaci s cílem tvořit neformálně vzdělávací programy a projekty na různá vzdělávací a seberozvojová témata.
Můj tým vedoucích:
Flíčková Markéta, věk 19 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceMusil Marek, věk 19 let

Musil Marek, věk 19 let
 

Airsoftu se věnuji již od malička. Nyní se účastním větších akcí, jako je například Lizzard. Účastním se i převádění policejní taktiky s vlastní taktickou skupinou. Zkušenosti mám z oblasti CQB, taktiky Policie a z určité části i zelené taktiky. Rád předám své zkušenosti všem nadšeným táborníkům.


O mně:

Jmenuji se Marek, je mi 19 let a pocházím z malé vesničky poblíž Brna. Jsem studentem posledního ročníku policejní školy Ministerstva Vnitra v Praze. Jsem pohodář se smyslem pro humor a nezkazím žádnou srandu. Kromě airsoftu si občas zaběhnu Gladiator Race, či vyrazím na lyže. Jsem velký fanda fotografování nebo natáčení videí, kterému se rád věnuji ve volném čase.
Můj tým vedoucích:
Kurka Pavel, věk 19 letMikulec František, věk 18 letMatějček Jan, věk 23 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceOpatřilová Kristýna, věk 23 let

Opatřilová Kristýna, věk 23 let
 

Pro CK Topinka:     

 

2019

  • ZIP ZAP camp - Vysočina - Stará Říše - pro děti 10 až 19 let - hl. vedoucí
  • Adventure Week Česko 4  -  Stará Říše  - pro děti a teenagery 10 až 19 let - hl. vedoucí
  • Itálie - Silvi Marina - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let - lektor
  • Adventure Week Česko 2 - Růžená - pro děti a teenagery 10 až 19 let -lektor
  • Miniadventure week speciál - Růžená - pro děti 6 až 12 let -Hl. vedoucí

 

2018 

  • ZIP ZAP camp - Vysočina - Stará Říše - pro děti 10 až 19 let - hl. vedoucí
  • Adventure Week Česko 4  -  Stará Říše  - pro děti a teenagery 10 až 19 let - hl. vedoucí
  • Itálie - Silvi Marina - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let - lektor
  • Adventure Week Česko 2 - Růžená - pro děti a teenagery 10 až 19 let -lektor
  • Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 - lektor
  • Miniadventure week speciál - Růžená - pro děti 6 až 12 let -Hl. vedoucí

2017  

  • ZIP ZAP camp - Vysočina - Stará Říše - pro děti 10 až 19 let - lektor
  • Adventure Week Česko 1 - Růžená - pro děti a teenagery 10 až 19 let -zástupce hl.vedoucího
  • Fotbalový tábor - Vysočina - Stará Říše - pro děti 7 až 17 let - zástupce hl.vedoucího
  • Adventure Week Česko 3 - Růžená - pro děti a teenagery 10 až 19 let -lektor
  • Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let-lektor
  • Adventure week - PBS   
  • Škola v přírodě - ZŠ Čakovice - Chromá 

2016

  • Fotbalový tábor - Vysočina - Stará Říše - pro děti 7 až 17 let -zástupce hl.vedoucího
  • Adventure week Česko 3 - Růžená - pro děti a teenagery 10 až 19 let -lektor
  • Miniadventure week Česko 1 - Růžená - pro děti 6 až 12 let -zástupce hl.vedoucího

2015  -Pevnost Boyard ( 22.8. - 29.8.2015 )-lektor

 

Kurzy

2017- Zažítková pedagogika v praxi III

2017-Zažítková pedagogika v praxi II

2016-Zažítková pedagogika v praxi I

 


O mně:

Jmenuji se Kristýna. V současné době studuji obor Masér sportovní a rekondiční. Mezi mé záliby patří sport (hlavně atletika), zvířátka, hudba, procházky v přírodě. Ve volném čase dělám trenérku atletiky mladšího žactva a kondiční atletiku v Ostravě-Vítkovicích. Tato činnost mě velmi baví a naplňuje, jelikož miluji atletiku a děti samotné. Jsem spolehlivá, přátelská, flexibilní, starostlivá a kreativní.
Můj tým vedoucích:
Šikola Jiří, věk 24 letMilitká Soňa, věk 21 let

zobrazit vedené akceOšťádalová Barbora, věk 22 let

Ošťádalová Barbora, věk 22 let
 

Pro CK Topinka:

2014 - 2015:

  • Tábor pro nejmenší
  • Rodinný tábor

2015:

  • Výtvarný tábor
  • Scooby Doo

2016:

  • Výtvarný tábor
  • Military tábor - vedoucí

2017: 

  • Výtvarný tábor
  • Mini-military camp
  • Kuchařský tábor  
  • Zip zap camp - lektor

2018:

  • Výtvarný tábor
  • Zip zap camp
  • Fotbalový tábor
  • Itálie - Silvi Marina

2019:

  • Madagaskar

 

 

Táborové zkušenosti:

2013 - 2015: Příměstské tábory - ASC UP v Olomouci

2013 - 2018: Příměstský camp v Omega centru sportu a zdraví - Aerobik klub Olomouc

 

Práce s dětmi:
- trenérství aerobiku (mistři ČR a SR - 2011, 2. místo MČR v pohybových skladbách)
- Licence - trenér aerobiku 

O mně:

Už moc se těším v létě na všechny malé i velké táborníky. Jmenuji se Barča a jsem studentkou Pedagogické fakulty v Olomouci. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje. Tyto dva důvody mě dovedly až k trenérství aerobiku, kde trénuji děti všech věkových kategorií, od malých holčiček od 3 let až po mladé slečny do 15 let. Ráda sportuji a když je venku hezky, ráda se podívám do přírody. Mám za sebou už mnoho táborů nejen jako táborník, ale i jako instruktor a vedoucí. Ráda předám dětem své zkušenosti a naučím je něco nového. Vždy najdu tu správnou táborovou hru a úsměv pro každého táborníka :-)
Můj tým vedoucích:
Jánská Markéta, věk 19 letBár Tadeáš, věk 22 letBc. Houserová Miroslava, věk 25 letLhotka Radek, věk 24 letLisnerová Kateřina, věk 20 letKureš Ondřej, věk 20 letVandělíková Barbora, věk 24 letČihounek František, věk 22 letDrašnar Vojtěch, věk 21 letDubská Lucie, DiS, věk 25 letKozáková Kateřina, DiS., věk 25 letVernerova Tereza, věk 22 let

zobrazit vedené akceBc. Palička Vladimír, věk 42 let

Bc. Palička Vladimír, věk 42 let
 

Pro CK Topinka:   

 

2017

  • Kuchařský tábor Ostrovec - odborný lektor

2018

  • Kuchařský tábor Ostrovec - odborný lektor
  • Kuchařský tábor Stará Říše - odnorný lektor

 


O mně:

Vladimír je rodák z Valašska, vystudoval hotelovou školu v Ostravě a barmanskou a someliérskou školu. Oblíbil si francouzskou, italskou a českou kuchyni, steaky, ryby i cukrářské výrobky. Dlouhodobě působil také v zahraničí, především v Irsku a na Blízkém východě. Je absolventem Kulinářské akademie a členem AKC ČR.
Můj tým vedoucích:
Sedláčková Koutná Renata, věk 26 let

zobrazit vedené akcePetruška Ondřej, věk 20 let

Petruška Ondřej, věk 20 let
 

O mně:

Ahoj, jmenuji se Ondra, na dětské tábory jezdím již třetím rokem jako zdravotník ale také jako vedoucí převážně airsoftovych táborů. Tomuto sportu se věnuji již sedmým rokem a to především působením v klubu 3PARA Olomouc. Tato jednotka se zabývá reenactingem britských výsadkářů, přesněji 1 Pl, A Coy, 3 PARA, The Parachute regiment, 16th Air Assault Brigade. Snažíme se o co nejvěrnější napodobení našeho vzoru v letech 2006 - 2008.

zobrazit vedené akcePlecitá Veronika, věk 25 let

Plecitá Veronika, věk 25 let
 

Táborové zkušenosti:  08/2013 praktikantka na JUDO soustředění

                                          08/2014 lektorka na JUDO soustředění

                                          08/2017 lektorka na JUDO soustředění

CK Topinka

2019

Holčičí tábor - Varvažov

Nerf Arena Camp - Stará říše

Zážitkové pobyty - Růžená

 

2018

Holčičí tábor - Varvažov - pro dívky 6 až 12 let (14.7. - 21.7. 2018)

English camp - Varvažov - pro děti 7 až 17 let (21.7. - 28.7. 2018)

Koňský tábor - Růžená - výuka jízdy na koni pro děti 8 až 15 let (11.8. - 18.8. 2018)

škola v přírodě Varvažov

adaptační kurz Letohrad

 

Kurzy: Kurs v péči o děti, první pomoc a řešení nouzových situací, ABC – Kinderbetreuung Academy

           Zážitková pedagogika I.

           Kurz Hlavní vedoucí od MŠMT

 

Práce au - pair:  12/2014 - 12/2015 Velká Británie

                              12/2015 - 04/ 2017 Rakousko

 

Jazykové dovednosti:  Anglický jazyk - C1,The Certificate in Advance English (CAE)


O mně:

Jmenuji se Veronika a momentálně studuji v Plzni na Pedagogické fakultě – obory Němčina a Angličtina. Pocházím z malé vesnice, kde jsem členkou sdružení, které organizuje karneval pro děti, dětský den, Mikulášskou nadílku a jiné akce pro děti i dospělé. Po absolvování střední školy jsem vyrazila do zahraničí, kde jsem strávila 2 roky jako au-pair. Nejdříve jsem byla rok v Anglii a poté v Rakousku, abych nasbírala jazykové i životní zkušenosti. Baví mě práce s dětmi, dále se ve volných chvílích věnuji sportu – plavání, volejbal a jízda na kole jsou moje nejoblíbenější, ale pokud počasí nepřeje, tak ráda sáhnu po nějaké dobrodružné i romantické literatuře. Těším se na setkání s Vámi.
Můj tým vedoucích:
Opatřilová Kristýna, věk 23 letNovotná Radka, věk 19 letPlecitá Dagmar, věk 47 letTurečková Tereza, věk 25 letKratochvílová Aneta, věk 21 letMészáros Tomás, věk 33 letPilný Martin, věk 22 letMatušová Jana, věk 35 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceIng. Puchalová Ivana, věk 27 let

Ing. Puchalová Ivana, věk 27 let
 

Pro CK:

  • 2018 Škola v přírodě

O mně:

V současné době jsem studentkou doktorského studia na čínské univerzitě Donghua se sídlem v Šanghaji. S mým studiem v zahraničí je spojeno spousta cestovaní jak po Asii, tak i rodné Evropě. V Číně jsem součástí programu pro rozvoj povědomí o Evropě u dětí na základních školách.
Můj tým vedoucích:
Bohata Ondřej, věk 23 letMgr. Vlčková Jitka, věk 53 let

zobrazit vedené akceMgr. Rosenkrancová Šárka, věk 56 let

Mgr. Rosenkrancová Šárka, věk 56 let
 

O mně:

Moje letité působení ve školství mě snad naučilo pracovat s dětmi. Téměř 15 let jsem jezdila na letní dětské tábory, nejprve jako oddílová vedoucí a posledních 5 let jako zástupce hlavního vedoucího. Během jarních prázdnin jsem pro děti organizovala zimní rekreaci na horách s výukou lyžování. Pro CK Topinka pracuji jako vedoucí od roku 2012 (Holčičí tábory, Chorvatsko).

zobrazit vedené akceSchallerová Alexandra, věk 21 let

Schallerová Alexandra, věk 21 let
 

- asistent pedagoga v MŠ

- vedení basketbalové přípravky

- dlouhodobá zkušenost s hlídáním dětí


O mně:

Ahoj, jsem Saša, je mi 21 let a nyní bydlím v Brně. Vystudovala jsem OA v Písku a pracuji jako asistentka pedagoga v mateřské škole v Brně. Tento rok snad budu studentem VŠ v oboru speciální pedagogika a vychovatelství. Baví mě hudba, sport, procházky. Práce s dětmi mě naplňuje, a proto chci v pedagogice pokračovat dál. Těším se na tábory i až poznám nové lidi a děti.
Můj tým vedoucích:
Bc. Lukášková Ludmila, věk 25 letJanošťák Martin, věk 23 letDubská Lucie, DiS, věk 25 let

zobrazit vedené akceBc. Skalka Petr, věk 27 let

Bc. Skalka Petr, věk 27 let
 

Pracovní zkušenosti:

 

U CK Topinka:

Hlavní vedoucí - Teenage camp BOYARD - 2017

Hlavní vedoucí - LARP tábor 2017, 2018
Hlavní vedoucí - Jak vycvičit Draka 2016

Vedoucí - Španělsko Oropesa del Mar 2016

Instruktor odborných aktivit - kurz přežití pro vedoucí

 

Vedoucí na dětských táborech Sluníčko, volný čas dětí a mládeže Zlín o.s. 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017

Vedoucí na na táborech Junák - český skaut, středisko Slušovice z.s. 2013, 2014, 2015, 2016, 2017

Instruktor a Šéfinstuktor Adaptačních pobytů, Atmosféra z.s. 2011,2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017

Instruktor a Instruktor lyžování CK HPsportservis s.r.o. 2014, 2015, 2016

Instruktor na příměstských táborech, Dům dětí a mládeže Zvonek Vizovice 2015, 2016- Pevnost Boyard, Sportovní tábor, Do světa Narnie 2017-Hry v Bradavicích

Instruktor ozdravných pobytů, Janta s.r.o. 2015


O mně:

Práci s dětmi a mládeží se věnuji už od doby, co mi odezněla puberta... :) Od této chvíle se také snažím pracovat na svém osobním rozvoji, absolvuji různé kurzy a tréninky směřující právě k této činnosti. Působím jako šéfinstruktor adaptačních kurzů, jako instruktor lyžování, ale i jako vedoucí na letních akcích. Zájmy mě navedly i ke studiu rekreologie v Olomouci, kde se rozvíjím po stránce spíše teoretické. Reprezentuji ČR ve famfrpálu, rád hraji na kytaru, užívám si různé outdoorové aktivity s přáteli, plavu a hraji deskové hry.
Můj tým vedoucích:
Švarcová Denisa, věk 25 letŘezáč Michal, věk 22 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceStilzová Veronika, věk 23 let

Stilzová Veronika, věk 23 let
 

Školy v přírodě pro CK Topinka

2015- Koordinátor pro ZŠ Louny (2015)

2015- Koordinátor pro ZŠ Štěchovice (2015)

 

Doprovod na výletech pro CK Topinka

2016- Doprovod pro ZŠ Česká lípa 

 

Letní tábory pro CK Topinka:

  • Koňský tábor (2015+2016)
  • Výtvarný tábor- Tábor pro nejmenší (2016)
  • Avatar (2017)
  • Šmoulové - Tábor pro nejmenší (2018)

 

Tábory u moře

  • Chorvatsko - Biograd na moru (2018 + 2019)
  • Španělsko - Costa Brava (2019)

 

Zdravotnické zkušenosti:

2011: resuscitace dětí (zkušenosti při afektivních stavech)

2012: kurz první pomoci pro děti a dospělé

2014-2015: praxe ve FNKV, FN Motol a ÚVN Střešovice jako zdravotnický asistent na oddělení 

2015-2016: brigádně jako zdravotnický asistent pro nemocnici na Homolce

2016- (součastnost): praktická sestra na Všeobecné chirurgii nemocnici na Homolce

2017- součastnost: prakrická sestra všeobecné chirurgie, aseptický JIP

2018- (současnost): odběrová sestra, synlab

Práce s dětmi:

od r. 2006: pečovatelka o své sourozence 

2008-2012: hypoterapie s handicapovanými dětmi, dětská lektorka jízdy na koních (3-20 let)

2014+2017: hlídání dětí z ciziny (2 roky)

2013-2015: pořadatelka dětských oslav pro děti (5-12 let)

od r. 2015: hlavní vedoucí pro CK Topinka


O mně:

Zdravím všechny rodiče a táborníky, pocházím z Prahy, kde také celý život žiji. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu Ruská, obor zdravotnický asistent, kde jsem každý týden absolvovala praxe v pražských nemocnicích (FN Motol, FN Královské Vinohrady, ÚVN Střešovice). Ovládám první pomoc a veškerou péči o pacienty. Studuji na Vysoké škole Duškova o.p.s., jako Všeobecná zdravotní sestra. Již čtvrtým rokem pracuji v nemocnici na Homolce, nejprve brigádně, poté i na HPP. Dva roky jsem pod firmou McDonald's pořádala samostatné dětské oslavy pro děti různého věku, kde jsem vymýšlela chod celé oslavy a s tím spojené hry a zábavu. Mám bohaté zkušenosti s hlídáním dětí z cizích zemí. Pod vedením Miloně Pišla jsme organizovali různé hypoterapie na koních s handicapovanými dětmi. Také jsme učili děti různého věku jízdy na koních. Jsem z velké rodiny, mám čtyři mladší sestry, o které se pravidelně starám. Není pro mě proto problém starat se i o ty nejmenší dětičky. Děti pro mě nejsou žádná starost, ale radost! Tento tábor je pro mě příjemný odpočinek a další příležitostí pro práci s dětmi. Jsem pracovitá, iniciativní a hodně nápaditá. Baví mě organizace různých her a zábav, hlavně miluji děti a péči o ně.

zobrazit vedené akceŠikola Jiří, věk 24 let

Šikola Jiří, věk 24 let
 

O mně:

Jsem sportovně naladěný, 7 let se věnuji atletice a vytrvalostním běhům. Rád chodím na výlety do přírody, nejraději do hor. Dříve jsem se podílel na vedení ozdravných pobytů pro děti v Řecku a Chorvatsku, nyní již druhým rokem spolupracuji s CK Topinka. Mezi mé koníčky patří lezení ferrat po skalách, běhání, pěší turistika, kolo, cestování, vlastní kreativita. Vůči každému dítěti volím individuální přístup tak, aby si užilo každý den na táboře, jak je to jen možné.

zobrazit vedené akceŠrámková Michaela, věk 23 let

Šrámková Michaela, věk 23 let
 

Pro CK Topinka:

  • Varvažov - letní dětský tábor - Scooby Doo ( 29.7. - 5.8.2017 )
  • Varvažov - letní dětský tábor - Hotel Transylvánie ( 22.7. - 29.7.2017 )
  • Miniadventure Week Česko 2 - Vysočina - Stará Říše - pro děti 6 až 12 let ( 30.6. - 7.7.2018 )
  • Koňský tábor - Růžená - výuka jízdy na koni pro děti 8 až 15 let ( 21.7. - 28.7.2018 )

  •   Koňský tábor - Růžená - výuka jízdy na koni pro děti 8 až 15 let ( 20.7. - 27.7.2019 )

  •   Koňský tábor - Růžená - výuka jízdy na koni pro děti 8 až 15 let ( 27.7. - 3.8.2019 )

  • Malý vědátor - Varvažov - pro děti 7 až 12 let (18.7 - 25.7. 2020)

O mně:

Ahoj, jmenuji se Michaela. Vystudovala jsem Střední průmyslovou školu grafickou. Nyní studuji na Univerzitě v Pardubicích (chemická fakulta). Ráda pracuji s dětmi, sama jsem jezdila na tábory. Mám za sebou několik táborů – viz přehled. Jako inspiraci sbírám mnoho zkušeností a tipů ve škole z oblasti chemie a fyziky, které bych dětem ráda předala zábavnou formou. Chtěla bych, aby děti odjížděly s úsměvem a plné zážitků, na tábor vzpomínaly dlouho a v dobrém. Úspěšně jsem prošla odbornou přípravou na hlavního vedoucího zakončenou testem. Závodně hraji volejbal a věnuji se focení. • Pojď nám pomoct zastavit šíleného vědátora a prožít zábavný týden plný pokusů. •
Můj tým vedoucích:
Šrámková Denisa, věk 19 letVýmola Libor, věk 22 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceŠvarcová Denisa, věk 25 let

Švarcová Denisa, věk 25 let
 

Pro CK Topinka:

2014- Mini-Military  (oddílový vedoucí)

2017- Koňský tábor (hlavní vedoucí)

       - Večerníčkový tábor (hlavní vedoucí)

       - Mini-military (hlavní vedoucí)

       - Moře a adrenalin Černá Hora (lektor)

       - Moře Chorvatsko (hlavní vedoucí)

       - Adaptační kurzy (lektor)

2018- 3x Škola v přírodě

       - Moře Itálie (lektor)

       - Airsoft camp (oddílový vedoucí) 2x

       - Airsoft camp (hlavní vedoucí)

       - Paintballový tábor (hlavní vedoucí) 2x

       - Moře Chorvatsko (lektor)

       - Adaptační kurzy (lektor)
2019- Moře Španělsko (lektor)

       - Paintballový tábor (hlavní vedoucí)

 

 

Mimo CK Topinka:

- CK Agentura H+H / 2012-2015 (praktikant, vedoucí)

- Handule 4x ŠVP

 

Jiné:

SOKOL - Lektor sportovního kroužku / 2014- 2017)

Praxe při střední škole (v MŠ a ŠD)
Praxe při vysoké škole (dětské akce)
Chůva (4 děti ve věku 0-7 let)

Zástup v družině (Ostrava- Pohodová škola)

 


O mně:

Na táborech mě nejvíce baví vymýšlet program, který bude stát opravdu za to, spolupráce s vedoucími, čas strávený venku a spousta dalšího. Ale to nejlepší ze všeho je to, když jsou děti šťastné, spokojené, spolupracují a vydají ze sebe maximum, aby předvedli, co v nich je.
Můj tým vedoucích:
Bechyně Roman, věk 21 let

zobrazit vedené akceTůma Petr, věk 65 let

 

O mně:

Narozen: 1955 Práce na táborech: 1973 - 1978 Orlické hory 1980 - 1983 Týn n/Vltavou 1985 - 1988 Hrachov 1992 - 1996 Louňovice Pro CK Topinka: 1998 - 2019 tábor Růžená
Můj tým vedoucích:

zobrazit vedené akceTurczyk David, věk 29 let

Turczyk David, věk 29 let
 

Práce s dětmi:
od 2010 házenkářské kempy

od 2017 The little gym

 

Pro CK Topinka:

2012

  • Škola v přírodě - Varvažov
  • Itálie Cesenatico 
  • Survivore - Růžená

2013

  • Avatar - Růžená

2014

  • Pevnost Boyard - Růžená

2015

  • Survivore (Kdo přežije) - Růžená

2016

  • Scooby Doo - Růžená

2017

  • Harry Potter - Varvažov

2018

  • Hary Potter - Varvažov
  • Tábor u moře - Chorvatsko

2019

  • Hary Potter - Varvažov
  • Hary Potter - Ostrovec
  • Scooby Doo - Stará Říše

O mně:

Jmenuji se David Turczyk, narodil jsem se 28.12.1990 v Brně, kde také prozatím žiji. Nyní pracuji jako fitness trenér ve fitness v Brně a v The Little Gym, kde jsem lektorem nesportovní gymnastiky pro děti od 3 do 12 let. Už od 6 let sportuji, začal jsem s fotbalem, poté následovalo plavání a pak házená. Nyní se věnuji naplno fitness. Jezdím na házenkářské kempy do Třeboně, od roku 2008 jako hráč a od roku 2010 jako trenér. Od roku 2012 jezdím s CK Topinka na dětský tábor a ŠVP. Práce s dětmi mě baví a nadále v ní budu pokračovat.
Můj tým vedoucích:
Chrást Jiří, věk 28 letKheilová Nikola, věk 21 letŠubrtová Lucie, věk 20 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceMgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 30 let

Mgr. Vaníčková Vanda, Ph.D., věk 30 let
 

Práce na táborech:

  • 2006-2008 různé letní tábory (praktikant, vedoucí)
  • 2007  škola v přírodě ZŠ SNP, Hradec Králové
  • 2012, 2014  Příměstská letní škola globální rozvojové výchovy (organizátor, programový koordinátor, lektor)
  • 2014, 2015 Hokejová škola HC DYNAMO Pardubice
  • 2014-2018 Adaptační kurz OA Hradec Králové
  • 2019         Adaptační kurz SZŽ Pardubice

 

Pro CK Topinka:

  • 2009  - 2019   Škola v přírodě, tábory Varvažov, Růžená, Ostrovec, Chorvatsko (vychovatelka, vedoucí, koordinátorka)
  • 2014  - 2015 - Koňský tábor (hlavní vedoucí)
  • 2015 - 2019 - zahraniční tábory ( Španělsko, Chorvatsko, Itálie; hlavní vedoucí, vedoucí), klasické tábory, firemní tábor a speciální tábory v ČR (hlavní vedoucí)
  • od 2017 - prezentace CK na veletrzích; tvorba a vedení odborných kurzů pro akreditační řízení MŠMT

O mně:

Narodila jsem se ve východočeském Hradci Králové, v něm vystudovala gymnázium i pedagogickou fakultu (Učitelství pro střední školy - český jazyk a literatura a základy společenských věd). V Olomouci ukončila školní docházku oborem Pedagogika v doktorském studijním programu. Nyní se věnuji naplno vzdělávání, lektoruji odborné přednášky ve školách a knihovnách, učím na Univerzitě Hradec Králové. Prací s dětmi žiji od roku 2006. Vyzkoušela jsem různé formy, metody i pozice v hierarchii vedení akcí. Je jedno, jestli jde o malé hokejisty, středoškoláky nebo "obyčejný tábor", šéfovat tomuhle všemu mě moc baví. :) Ve formě krátkodobých záskoků jsem učila na druhém stupni základní školy, dětem se věnuji i individuálně při doučování. Mimo práci mě baví psát, zapojovat se do organizace kulturních akcí, sledovat hokej a cestovat.
Můj tým vedoucích:
Mgr. Mlejnek Tomáš, věk 31 letCvik Adam, věk 27 letKopecká Romana, věk 22 let

zobrazit vedené akceVašťák Vít, věk 26 let

Vašťák Vít, věk 26 let
 

Dobrý den, mé zkušenosti jsou velmi bohaté. Zajímám se především o to, jak přežít v přírodě i v nepříznivých podmínkách. Disponuji dvěma kurzy, a to kurzem S.E.R.E. (Survival, Evasion, Resistance and Extraction) a S.E.R.E.- B (jedná se o vyší stupeň) a také ovládám taktiku na úrovni družtev a čety. Mým koníčkem je samozřejmě i téma našeho táboru - Airsoft. Tomuto sportu se věnuji již 7. rokem, přičemž jsem navštívil různé akce po celé republice. Tábor chci se svým týmem Ladislavem Beveláguou (má stejné kurzy jako já a disponuje i zkušenostmi z všeobecného průzkumu), Markem Musilem (studuje poslední ročník policejní školy) a jeho dvěma spolužáky, Jirkou a Pavlem,  vést tak, aby se děti především bavily, měly dobré zážitky a něco nového se naučily. Něco, co  se bude hodit holkám i klukům, když se například ztratí v lese. Táboru CK Topinka se budu účastnit již třetím rokem, zatím jsme byli chváleni pro svou kreativitu a dobré vedení dětí.


O mně:

Ahoj, jmenuji se Víťa a baví mě turistika, zálesáctví a sporty. Rok jsem jezdil závodní cyklistiku, takže vím, co je to spolupráce. Jsem komunikativní a kreativní typ a jsem pro každou srandu.
Můj tým vedoucích:

zobrazit vedené akceMgr. Věcek František, věk 31 let

Mgr. Věcek František, věk 31 let
 

Zkušenosti s práci s dětmi

  • SŠ Pedagog
  • Adaptační a sportovní kurzy
  • Zážitkové víkendy
  • Školy v přírodě
  • Víkendovky
  • Školní výlety (do zahraničí)

 

Pro CK Topinka

 

2010

  • Škola v přírodě (Varvažov)
  • Tábor pro nejmenší - Letopisy Narnie (Varvažov)
  • Paintballový tábor (Růžená)
  • Klasický tábor - Indiana Jones (Růžená)

 

2011

  • Školy v přírodě (Růžená, Varvažov)
  • Klasický tábor - Pravěká monstra (Růžená)

 

2012

  • Školy v přírodě (Varvažov)
  • Klasický tábor - Asterix a Obelix (Růžená)

 

2013

  • Školy v přírodě (Varvažov, Ostrovec)

 

2014

  • Školy v přírodě (Varvažov)
  • Tábor u moře - Biograd na Moru (Chorvatsko)
  • Koňský tábor (Růžená)

 

2015

  • Školy v přírodě (Varvažov)
  • Koňský tábor (Růžená)
  • Zážitkový tábor - Hunger Games (Růžená)

 

2016

  • Zážitkový víkend
  • Klasický tábor - Star Wars (Ostrovec)
  • Adventure Week 3 CZ (Růžená)

 

2017

  • Zážitkový víkend 1, 2
  • Adventure Week 3 CZ (Růžená)

 

2018

  • Adventure Week 3 CZ (Růžená)
  • Černá Hora (Ulcinj)
  • Zážitkový víkend 1, 2

 

O prázdninách 2019 se na vás budu těšit na AW3CZ a v Černé hoře.

 

 

 

 


O mně:

Pochází z královehradeckého kraje, vystudoval Pedagogickou Fakultu Univerzity Hradec Králové a momentálně působí jako učitel na SPŠE Pardubice. Práci s dětmi se věnuje od roku 2010, kdy si poprvé vyzkoušel školu v přírodě s CK Topinka, od té doby se aktivně účastní škol v přírodě, táborů, víkendovek a dalších akcí s dětmi. Díky těmto zkušenostem se také rozhodl změnit studijní obor z informatiky na učitelství. Celoročně také působí jako vedoucí pionýrského oddílu. Díky absolvování mnoha akcí se seznámil s různými kolektivy dětí od nejmenších až po teenagery.
Můj tým vedoucích:
Bohata Ondřej, věk 23 letMUC. Kredbová Barbara, věk 24 let

zobrazit vedené akceMgr. Vlčková Jitka, věk 53 let

Mgr. Vlčková Jitka, věk 53 let
 
Práce s dětmi:
Školy v přírodě pro ZŠ Mikulovic
2002 – 2004 zástupce hlavního vedoucího, tábor Lesů CE WOOD Lančovská zátoka, Vranovská přehrada  
2004 – 2014 hlavní vedoucí tábor Lesů CE WOOD 
2015 – 2018 zdravotnice, oddílová nebo programová vedoucí  pro SVČ Znojmo – příměstské, putovní i pobytové tábory
 

O mně:

Pocházím ze Znojma. Pracuji jako učitelka 1. stupně na základní škole se specializací na hudební výchovu. Mezi mé zájmy a záliby patří cestování, hudba, rekreačně sport, společenský tanec, sebeobranný systém Krav maga. Na tábory jezdím od dětství v podstatě do současnosti. Ráda trávím volný čas s fajn lidmi a dětmi, které jsou na táboře rádi jako já.
Můj tým vedoucích:
Bc. Mlčáková Adéla, věk 24 letLipčák Petr, věk 20 letMatušová Jana, věk 35 let

zobrazit vedené akceŽurek Petr, věk 51 let

Žurek Petr, věk 51 let
 

Pro CK Topinka:

§  2019 – NERF Aréna Růžená

§  2019 – NERF Adaptační kurzy

§  2019 – HV Mini Military Varvažov 

§  2019 – CK Topinka  Škola v přírodě 

§  2019 Itálie Silvi Marina

§  2018 Lektor Military camp Růžená

Táborové zkušenosti:

§  2019 – HV Školy v přírodě Živohošť 

§  2018 – HV Školy v přírodě Živohošť 

§  2018 – HV Školy v přírodě Nuselská 

§  2018 – HV Školy v přírodě Kořínek 

§  1995 – HV Letní tábor Nová Pláň –  organizátor

§  1993 – HV Letní tábor Kunčice p/O – organizátor

§  1990 - 1997 – Zakladatel a vedoucí dětského Turistického oddílu T.O.R

Vzdělání a kurzy :

Lektor - adaptační Kurz-CK Topinka

UPOL - Pedagog rekreologie

Mezinárodní průkaz vůdce vodních plavidel M20,

 

Léto, výlety, hry, koupání a vše co k létu patří. Třeba tábory! Z pohledu dětí čas volna, zábavy a bezstarostého času. Z pohledu pedagoga prostor pro rozvoj aktivit, na které není ve výuce prostor. A forma ? Není myšlenka  "Škola hrou", dnes tak trochu posunuta na okraj? Kde jinde, kdy jindy je možno posunout vědomosti  a zkušenosti dětí dál nad rámec povinného vzdělávání  v prostředí, které je zaujme, v oblasti která se jim líbí, a obsahem, který budou sami tvořit ? 
A jaký je recept na nezapomenutelné léto ?

Uchopit do hrsti zkušenosti z letních táborů opepřit vědomostmi ze studií pedagogiky, doplnit armádní výcvik a společně se zdravým rozumem a kopcem nadšení a legrace umíchat ten pravý prázdninový zážitek. Oddíle : „ Končit !  POZOR ! Rozchod ! Jdeme si hrát :-)

 

nrtm v.z .


O mně:

Léto, výlety, hry, koupání a vše co k létu patří. Třeba tábory! Z pohledu dětí čas volna, zábavy a bezstarostnosti. Z pohledu pedagoga prostor pro rozvoj aktivit, na které není ve výuce prostor. A forma? Není myšlenka "Škola hrou" dnes tak trochu posunuta na okraj? Kde jinde, kdy jindy je možno posunout vědomosti a zkušenosti dětí dál nad rámec povinného vzdělávání a v prostředí, které je zaujme, v oblasti, která se jim líbí, a s obsahem, který budou sami tvořit? Jaký je recept na nezapomenutelné léto? Uchopit do hrsti zkušenosti z letních táborů, opepřit je vědomostmi ze studií pedagogiky a společně se zdravým rozumem a kopcem nadšení a legrace umíchat ten pravý prázdninový zážitek. Jdeme na to? Pro CK Topinka: - 2018 - Lektor Military camp Růžená Táborové zkušenosti: - 2019 - HV Školy v přírodě Živohošť - 2018 - HV Školy v přírodě Živohošť - 2018 - HV Školy v přírodě Nuselská - 2018 - HV Školy v přírodě Kořínek - 1995 - HV Letní tábor Nová Pláň - organizátor - 1993 - HV Letní tábor Kunčice p/O - organizátor - 1990 - 1997 - Zakladatel a vedoucí dětského Turistického oddílu T.O.R Vzdělání a kurzy : UPOL - Pedagog rekreologie Mezinárodní průkaz vůdce vodních plavidel M20 AČR - nrtm. v.z. Výkonný praporčík, velitel radiového vozu R3D
Můj tým vedoucích:
Kuklová Šárka, věk 18 let
 
 
 
5 důvodů
proč s námi
29 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
10.3.2020

Hledáme personál

Rozšiřujeme flotilu na rok 2020 a nabíráme nové posily na pozice: oddílový vedoucí, zdravotník, administrativní pracovník, kuchař (letní prázdniny), pomocný personál do kuchyně (květen-srpen).  více zde

2.10.2019

Facebook a instagram CK

Sledujte nás na našem facebookovém profilu a instagramu @cktopinka. Najdete zde, kromě kompletní fotogalerie, také propagaci jednotlivých táborů.

 
 
Co je při výběru tábora pro Vás nejvíce rozhodující?
Téma
53%
Vedoucí
17%
Cena
12%
Lokalita
8%
Termín
10%
Hlasovalo celkem: 1573