Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR

O společnosti CK Topinka

O nás - stručně

 • Bavíme úspěšně Vaše děti již 28 let - jsme jedničkou na českém trhu
 • Nejširší výběr dětských táborů - vybere si opravdu každý
 • O děti se starají zkušené týmy vedoucích
 • Nové vedoucí dětských oddílů a zdravotníky velmi pečlivě vybíráme
 • Jsme pojištěni proti úpadku u Generali pojišťovny, a.s.
 • Máme pojištěnu odpovědnost do výše 25 mil. Kč
 • Kuchyně CK Topinka má vynikající pověst - vaříme stravu v domácí kvalitě
 • Pečlivě plníme veškeré zákonné požadavky kladené na pořadatele dětské rekreace
 • Všechny naše akce jsou řádně nahlášeny u Hygienické stanice a místních lékařů
 • Každý rok se v našich střediscích rekreuje více jak 5.000 dětíO nás - podrobně

Cestovní kancelář Topinka, s.r.o.
se sídlem Přemyslovská 21, 130 00 Praha 3, IČ: 27152251

 

Naše cestovní kancelář je jedním z největších organizátorů dětských letních táborů v ČR. Specializujeme se na dětskou rekreaci již více jak dvacetpět let a nabízíme solidnost zavedené firmy. Začínali jsme v roce 1991 jedním táborem o 100 dětech. V současné době naše rekreační střediska v jižních Čechách každoročně navštíví kolem 5-ti tisíc dětí.
Jsme kreativním lídrem trhu - jako první v ČR jsme nabídli mnohé typy táborů, které dnes běžně nabízejí i naši konkurenti: AirSoft a military campy, holčičí tábory, výtvarné tábory, tábory pro nejmenší, taneční tábory, adrenalinové campy pro teenagery a mnohé další...


Jsme ryze česká, na státu nezávislá firma, a proto Vám nabízíme maximální vstřícnost, ochotu a profesionální přístup všech našich zaměstnanců.

 

Jsme pojištěni proti úpadku u Generali Pojišťovny a.s.
Seznam pojištěných CK u Generali Pojišťovny

Certifikát o pojištění CK Topinka u Generali Pojišťovny


 
 
 
 
 
 Nabízíme Vám

 • dětské tábory v tuzemsku (naší hlavní působností jsou jižní Čechy: Písecko a Táborsko)
 • zájezdy pro děti a teenagery do zahraničí (Chorvatsko, Černá Hora, Bulharsko, Itálie, Španělsko, Rakousko)
 • školy v přírodě, školní výlety v Čechách i zahraničí, třídní zážitkové kurzy...
 • ubytování v našich rekreačních střediscích pro skupinové akce jiných organizátorů (sportovní soustředění, firemní akce, svatby, výlety dětských skupin apod.)Dětské tábory CK Topinka

Naše cestovní kancelář nabízí největší výběr nejrozmanitějších druhů táborů v ČR. Nabízíme pobyty pro všechny věkové kategorie (od 5 do 19 let věku): Dětské tábory pro začátečníky i pro pokročilé, drsné akce pro odvážné i romantické tábůrky pro jemné dívčí duše - stačí prostudovat naši nabídku a každý zájemce či zájemkyně o prázdninový pobyt jistě najde ten svůj nejlepší tábor. Díky naší mnohaleté zkušenosti a pečlivě vybraným týmům vedoucích se všichni rodiče mohou spolehnout, že jejich dítě stráví část svých prázdnin ve skvělém lidském prostředí, užije si zajímavý program a bude v naprostém bezpečí. Je samozřejmostí, že CK Topinka důsledně plní všechna zákonná nařízení týkající se organizace dětské rekreace a též dodržuje veškeré hygienické normy.
Ubytování a stravování

Naše rekreační střediska leží v krásné přírodě jižních Čech na Milevsku a u Orlické přehrady. Provozujeme také tábor na jižní Moravě u Rešic. Pro většinu dětí je zajištěno ubytování v dřevěných chatách a srubech, na military a adrenalinových akcích pro teenagery je připraveno stylové ubytování v podsadových stanech. Všechna střediska jsou vybavena profesionální kuchyní a vlastní jídelnou, kde se děti stravují z talířů. Samozřejmostí jsou učebny a klubovny pro případ špatného počasí, moderně zařízené umývárny s teplou vodou a splachovací toalety, několik volejbalových hřišť, stoly pro ping-pong, pláže s koupáním přímo ve střediscích a sportovní vybavení... Stravování je pro děti zajištěno pětkrát denně včetně pitného režimu. Vaří zkušené paní kuchařky a většina paní učitelek, která u nás pobývala na škole v přírodě, říkala, že jim u nás chutnalo více, než v jejich školní jídelně. Kvalita naší kuchyně je jednoduše řečeno jedním z významných momentů, který přispěl k popularitě CK Topinka mezi učiteli i mezi rodiči našich malých klientů.


Rekreační středisko Růžená - Milevsko, jižní Čechy
 
RS Růžená - ubytování v chatách
 
Dětem se u nás líbí
 
Koupání zajištěno v areálech
 
 
 Co všechno pro Vás můžeme udělat

CK Topinka je vstřícná a ochotná rodinná firma, která vyhoví jakýmkoli Vašim rozumným požadavkům - a to třeba i těm méně obvyklým. Stačí předem vše dohodnout s naším prodejním oddělením. Pro rodiče dětí, které k nám jedou na tábor v zásadě platí: Vše je již v ceně včetně dopravy z Prahy. Připlácí se jen za volitelné aktivity (viz příplatkové atrakce), cestovní pojištění či za dopravu ze vzdálenějších měst (zajišťujeme svozy z celé republiky!).
Pro organizované skupiny či firemní akce zajistíme cokoli: Nadstandardní stravování, hostiny a rauty, pronájem sportovišť v okolí středisek, adrenalinové zábavy (paintball, airsoft, rafty, tubing, koně, lanový park, zažitky ve stylu pevnost Boyard a cokoli dalšího...).
CK Topinka pro školy

Pro školy v přírodě nabízíme několik balíčků služeb: Základem je ubytování a stravování. Dále běžně zajišťujeme dopravu tam a zpět našimi autobusy. Nejčastěji školy využívají kompletní služby s našimi vychovateli a zdravotníkem. Vychovatelé mají pro děti připraven program na celé odpoledne (učitelé tak mají volno). Učitelé mají pobyt zdarma a jsou ubytování v chatách s vlastním sociálním zařízením. Pro školy máme dále připravenou celou řadu zajímavých výletů v Čechách i zahraničí.
Máte další otázky? Volejte, pište:

Telefon:  +420 602 403 470 (ve všední dny od 8:00 - 20:00 hod.)

E-mail:  prodej@tabory.cz


Doprava kvalitními autobusy
 
Zábava pro děti
 
Výlety po celých Čechách, na obrázku město Tábor
 
Adrenalinové atrakce - lanový park
 
 
 
 
 
 
5 důvodů
proč s námi
28 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
20.10.2018

Hledáme personál

Rozšiřujeme flotilu na rok 2019 a nabíráme nové posily na pozice: oddílový vedoucí, zdravotník, administrativní pracovník, kuchař (letní prázdniny), pomocný personál do kuchyně (květen-srpen).  více zde

29.11.2017

Facebook CK

Sledujte nás na našem facebookovém profilu. Najdete zde, kromě kompletní fotogalerie, také propagaci jednotlivých táborů.

 
 
Co je při výběru tábora pro Vás nejvíce rozhodující?
Téma
53%
Vedoucí
16%
Cena
13%
Lokalita
8%
Termín
10%
Hlasovalo celkem: 1080