Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace CK Topinka na Facebooku

Akreditované kurzy

Baví tě práce s dětmi a láká tě prostředí dětských táborů? Chceš přijít na kloub zážitkové pedagogice, zkusit práci hlavního vedoucího nebo zdravotníka? Přijeď si k nám rozšířit své obzory a zvýšit tak svou kvalifikaci...

 
 

Kurz pro hlavní vedoucí

Kurz pro hlavní vedoucí
 

ŠKOLENÍ HLAVNÍCH VEDOUCÍCH DĚTSKÝCH TÁBORŮ

Akreditováno MSMT-16190/2020-2

 

Pro koho je kurz určený: Pro všechny budoucí i stávající hlavní vedoucí, kteří chtějí získat kromě teoretických a praktických informací také akreditované potvrzení o odborné přípravě na pozici hlavního vedoucího dětských táborů, věk min. 18 let.

 

Láká tě práce s dětmi a prostředí dětských táborů? Chceš si vyzkoušet práci hlavního vedoucího? Zjistit jak děti zaujmout a jaký vymyslet program, aby je bavil? Pak přijeď k nám, my tě to naučíme... Prostřednictvím kurzu zjistíš jak dát svým programům hlubší smysl. Jak zaujmout všechny věkové skupiny, jak vytvořit poutavý a komplexní program od začátku do konce. Naučíš se zvládat krizové situace, které mohou během tábora nastat a zároveň koučovat svůj vlastní tým vedoucích.

 
 

Zdravotní kurz

Zdravotní kurz
 

KURZ ZDRAVOTNÍKA ZOTAVOVACÍCH AKCÍ

 

Chceš si udělat kurz a jezdit jako zdravotník na dětské tábory nebo jiné akce pro děti a mládež? Pak přijeď na náš 2-víkendový kurz zdravotníka zotavovacích akcí a nebudeš litovat. Dokonale tě na tuhle práci připravíme jak po teoretické, tak i po praktické stránce. Naučíme tě jak si poradit se závažnými zdravotními stavy, jak zvládnout první pomoc nebo jak vyřešit zdánlivě banální situace rychle a efektivně. Kurzem tě budou provázet uznávaní lékaři s mnohaletou praxí.

 

Pro koho je kurz určený: pro všechny kdo chtějí vykonávat zdravotní dozor na jakýchkoliv zotavovacích akcích dle vyhlášky č. 422/2013 Sb, věk min. 18 let.

 
 

Úvod do zážitkové pedagogiky 1

Úvod do zážitkové pedagogiky 1
 

ÚVOD DO ZÁŽITKOVÉ PEDAGOGIKY 1

Akreditováno MŠMT pod č. j. 11085/2020-3-230

 

Pro koho je kurz určený: pedagogové (MŠ, ZŠ, SŠ, VŠ), pedagogové volného času, vychovatelé, trenéři, lektoři, táboroví vedoucí, studenti, sociální pracovníci, všichni zájemci o vlastní seberozvoj, věk min. 18 let.

 

Chceš zjistit, co skutečně znamená "zážitková pedagogika"? A ještě na akreditovaném kurzu? Nebaví tě programy, kde se jen sedí? Chceš se aktivně zapojit a zažít si tak vše na vlastní kůži? Jsi pedagog, vychovatel, táborový vedoucí, pracovník volnočasového centra nebo jen zájemce o vlastní seberozvoj? Máš chuť propojit své dosavadní zkušenosti s novým konceptem a dát myšlenkám, i tvé budoucí přípravě programů, nový rozměr? Přijeď si rozšířit obzory a své odborné znalosti a zjistit, jak velký přínos může mít hra při neformálním učení.

Kurz má i letos jen omezenou kapacitu. Poplatek za kurz je možné hradit z šablon.

 
 

Úvod do zážitkové pedagogiky 2

Úvod do zážitkové pedagogiky 2
 

ÚVOD DO ZÁŽITKOVÉ PEDAGOGIKY 2

Akreditováno MŠMT pod č. j. 11085/2020-3-230

 

Pro koho je kurz určený: pro účastníky předchozího kurzu Úvod do zážitkové pedagogiky 1, věk min. 18 let.

 

Nestačí ti se v oboru zážitkové pedagogiky jen orientovat, ale chceš mu rozumět jako pokročilí odborníci? Pak právě na tebe čeká tento akreditovaný kurz! Rozšíří a prohloubí tvé znalosti z předchozí části, aktivně zapojí celou tvou osobu a posune nejen tvé psychické, ale i fyzické limity. To vše na vlastní kůži. Chceš se zdokonalit ve formulaci konečného cíle programu a z pouhé počáteční idey tak umět vytvořit dramaturgicky ucelený program? Máš zájem si získat větší osobní nadhled a sdílet zkušenosti ostatních? A co nepředpokládané situace, které mohou kdykoli během programu nastat? Umíš je efektivně vyřešit a poradit si? Říká ti něco reflexe a dokážeš ji řídit nebo vést? A víš, kdy a kde ji zařadit? Nahlédni za oponu, diskutuj, uč se od druhých. Věř, že domů neodjedeš stejný.

Kurz má omezenou kapacitu. Poplatek za kurz je možné hradit z šablon.

 
 

fotogalerie

fotografie z minulých ročníků táborů

 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 
5 důvodů
proč s námi
32 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Na jaký typ tábora byste nejraději vyrazili?
Klasický tábor
18%
Adrenalin camp
27%
Tábor u moře
26%
Sport camp
8%
Pro teenagery
15%
Tábor pro nejmenší
6%
Hlasovalo celkem: 1273