Sledujte nás na Instagramu a na Facebooku - pro nejčerstvější novinky o událostech a chystaných akcích.

Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace
 
 
 
 
CK Topinka na Facebooku

CK Topinka v médiích

6.4.2019

FOR KIDS 2019

 

Veletrh For Kids  byl opět plných zvídavých dětí a aktivních rodičů. Letos tábory opravdu frčí a my jsme přímo na místě poskytli spoustu informací o novinkách a letním dění u nás na střediscích. Nemohli jsme zde chybět! Návštěvníkům jsme představovali naše tábory. Pro děti jsme měli připravené malé překvapení, výborný popcorn a rodičům jsme radili, jak svému dítku správně vybrat dětský letní tábor. Máme rádi zdejší atmosféru a ještě jednou děkujeme za vaši návštěvu. 

23.2.2019

Holiday World 2019

 

Již tradičně jsme se zúčastnili veletrhu Holiday World, který i letos nabídl neskutečné množství inspirace pro cestovatele tělem i duší. My máme jasno, kam se vydat na toulky světem, a věříme, že mnoho návštěvníků nyní ví, kam vyslat svá dítka na tábor! :-)) Děkujeme vám za návštěvu našeho modro-oranžového stánku a s těmi, se kterými jsme se letos neviděli, třeba za rok. Budeme tu zas! 

1.6.2018

CK Topinka, Snídaně s Novou

Den dětí s TV Nova je už takovou naší klasikou. I letos jsme připravili pestrý výběr našich táborů a děti si na jednotlivých stanovištích mohly vyzkoušet táborové aktivity, které se k danému tématu vážou. Tančili jsme, zažili adrenalin, vyzkoušeli vědecké pokusy zábavnou formou, tvořili a malovali jsme a příznivci AirSoftu se naučili střílet. Pestrobarevný den jsme si všichni moc užili! 

 

15.4.2018

FOR KIDS 2018

 

Jarní veletrh For Kids je o zábavě, hraní i praktických potřebách dětí. Nemohli jsme zde chybět! Návštěvníkům jsme představovali naše tábory. Pro děti jsme měli připravené malé překvapení, rodičům jsme radili, jak svému dítku správně vybrat dětský letní tábor. Máme rádi zdejší atmosféru a ještě jednou děkujeme za vaši návštěvu. 

15.2.2018

Holiday World 2018

 

Na Holiday World je vždycky o zábavu postaráno, obzvláště s naší sehranou partou vedoucích, kteří se specializují na zážitkovou pedagogiku. Cestování, dobrodružství, toulky do neznáma, výpravy plné příběhů - o tom tento veletrh je a o tom jsou i naše tábory. Rok 2018 nás potěšil vaší hojnou účastí. Děkujeme za vaše dotazy, podněty i tipy na nové tábory. Těším se zase za rok znovu!

23.10.2017

FOR TOYS 2017

 

Máme za sebou parádní barevný víkend. Od čtvrtka do soboty jsme vás vítali u našeho stánku na festivalu hraček a chytrých her FOR TOYS. Dětem zářily očka radostí jako malým večerníčkům. S rodiči jsme si dlouze povídali, vybírali nejvhodnější témata táborů a pochytili jsme mnoho zajímavé tvůrčí inspirace do letošní sezóny. Zde jen malá ochutnávka... Děkujeme vám všem za účast a radostnou atmosféru!

27.7.2017

Český rozhlas

Úspěšná slovní přestřelka pana Topinky a paní Jílkové na téma mobilní telefony na táboře "ANO - NE" ?

10.4.2017

FOR KIDS 2017

 

Opět jsme měli skvělou příležitost zúčastnit se veletrhu zaměřeného na děti a jejich zájmy. Byly jsme potěšeni Vaším zájmem a pozitivní reakcí na dění kolem práce, která nás naplňuje a baví. Zjískali jsme od Vás spoustu nové inspirace a tipů do dalších let. Děti si pochutnali na popcornu, a také si sebou mohli odnést drobný suvenýr ve formě balonku, čepičky, nálepky, náramku, anebo pastelek na památku. Po celou dobu jsme se s radostí bavili.

Děkujeme Vám za vaši přízeň a budeme se těšit v létě na Vaše dětičky.

22.2.2017

Holiday World 2017

 

Letošní ročník Holiday World byl opět parádní. Tři dny nabité přednáškami, cestopisy a rozhovory s inspirativními osobnostmi neměly chybu. Naše spanilé vedoucí se u stánku CK Topinka proměnily ve sličné modelky a ve veselých oranžových šatech doslova zářily. :-) Kdo jste přišel, měl jste příležitost užít si společně s námi rozvernou náladu. Pro děti jsme měly připravený zábavný program, zodpověděli jsme moře dotazů a všechny do jednoho nás tahle akce nabila optimismem. Ve vzduchu je už prostě cítit jaro a je to znát všude kolem. Těšíme se na letošní 26. táborový ročník a věříme, že se vydaří a znovu posune laťku zas o kousek výš...

 

6.6.2016

17. narozeniny rádia Blaník

 

V sobotu 4. června jsme se účastnili parádní akce na Konopišti. Konal se zde koncert k 17. narozeninám rádia Blaník. Vystoupily zde například kapely Mandrage, Žlutý pes či Divokej Bill. A my jsme, jakožto partneři, koncertu mohli být u toho! Zodpovídali jsme vaše četné dotazy týkající se letošní táborové sezony. Fajn nálada, skvělá atmosféra a super počasí vykouzlily všem účastníkům úsměv na tváři. Tak snad zase za rok!

2.6.2016

CK Topinka na Nově

 

Jak už všichni víte, na Den dětí jsme byli hosty oblíbeného pořadu televize Nova Snídaně s Novou, která vysílá každý všední den od 5:55 do 8:45. A byla to paráda!

Děti měly možnost vyzkoušet si spolu s našimi lektory a vedoucími takřka všechna speciální zaměření našich táborů. Fyzikální pokusy v praxi, AirSoft střílečky i military výcvik, taneční kreace pod vedením profi tanečníků, základy graffiti, jízdu na skatu nebo kresbu a malbu s výtvarníky. Děkujeme všem za podporu a účast.

11.4.2016

FOR KIDS 2016

 

I tento rok jsme byli u toho! Na největším tuzemském veletrhu, který pomáhá zorientovat se v nepřeberné nabídce toho, co dětem zpříjemní a rodičům usnadní život, prostě nemůžeme chybět.

Nejen díky soutěžím, balonkům, popcornu a večerníčkovým čepicím, jsme měli plno. Naše okouzlující a stále usměvavé hlavní slečny vedoucí - společně se sympaťáky hlavasy Františkem a Tomášem - byli lákadlem sami o sobě.

22.2.2016

Holiday World 2016

 

I my jsme se zúčastnili jubilejního 25. ročníku veletrhu cestovního ruchu Holiday World. Slavili jsme tedy společně, protože CK Topinka letošní léto také oslaví čtvrt století své existence.

Mile nás překvapil nebývalý zájem z řad dětí, rodičů i prarodičů, kteří k nám proudili a povídali si s námi o našich klasických i speciálních táborech a letošních novinkách. Rozdali jsme nespočet propagačních materiálů a balónků, které si děti zamilovaly. V areálu výstaviště to chvílemi vypadalo doslova jako v pohádce. Velký úspěch totiž slavily naše večerníčkové čepice! Děkujeme všem návštěvníkům za příjemně strávený víkend a jsme zvědaví, jaký tábor si vaše ratolesti vyberou.

1.6.2015

CK Topinka ve snídani s Novou

 

Snídaně s Novou neměla chybu! Měli jste možnost seznámit se s našimi vedoucími i některými tábory. Skate camp potěšil všechny nadšence do skateboardingu a navíc děti v průběhu vysílání vytvořily originální graffity. Naše profesionální tanečnice, které vedou Taneční tábor, rozproudily skvělou zábavu a všechny přítomné zapojily do víru tance. Lektoři z Adventure campů přispěli do vysílání pořádnou dávkou adrenalinu a děti si prvně ozkoušely bumper bally. Vedoucí holčičího tábora zase dětem malovaly na obličej a připravily výtvarné aktivity. Malí táborníci měli také možnost zastřílet si z airsfotových zbraní. Děkujeme všem za účast i úžasnou atmosféru.

14.4.2015

FOR KIDS 2015

 

Účast na veletrhu FOR KIDS 2015 byla naprostá pecka! Dveře se u nás takzvaně netrhly a bzučelo to zde jako v úle. Moc Vám děkujeme za skvělou atmosféru a příležitost si s Vámi popovídat, načerpali jsme díky Vám spoustu inspirace i námětů do dalších let. Děti byly nadšené z barev, balónků, popocornu i soutěže... Ale hlavně, byla to fakt zábava a už dlouho jsme se tak nezasmáli.

27.8.2013

Talentmania s Leošem Marešem u CK Topinka

Leoš Mareš a pořad Talentmania zavítali na dětský taneční tábor CK Topinka. Naše děti se na návštěvu řádně připravily a svým hostům ukázaly nacvičenou taneční sestavu. Moderní tanec v hip-hopovém stylu byl mimo jiné doprovázen i jednou skladbou od L. Mareše, čímž chtěly děti populárního moderátora potěšit. A podařilo se. Zatancoval si s nimi, stejně jako Kristina Kloubková, která je dokonce naučila pár vlastních choreografických kroků...

25.7.2013

Tábory CK Topinka v magazínu hypermarketu Globus

 

Zákazníkům hypermarketu Globus poskytla Ing. Hana Heligrová cenné informace ohledně výběru letních táborů.

"Letní tábory pro děti u nás mají dlouhou tradici již od dob skautů. V posledních letech zaznamenaly výraznou evoluci a dnes nabízejí nevšední zážitky všeho druhu. Každé dítě má jinou představu o strávení prázdnin a organizátoři si to velmi dobře uvědomují. Proto začínají nabízet dětské pobyty ušité takřka na míru..."

12.7.2013

TV Metropol - rozhovor o dětských táborech CK Topinka

Vedoucí prodejního oddělení CK Topinka Ing.Hana Heligrová poskytla rozhovor pražské televizi TV Metropol do jejího pořadu o dětech a rodičích "Supermáma".

22.6.2012

Deník METRO a CK Topinka informují o dětských táborech

 

Deníku METRO jsme v poskytli informace o výběru a cenové hladině táborů. Kolik dnes stojí týdenní či dvoutýdenní tábor, jaké jsou náměty celotáborových her, kolik dětí jezdí v současnosti na tábory...

21.6.2012

Reportáž ČT1 o školách v přírodě probíhajících ve střediscích CK Topinka

Reportáž ČT 1 s názvem "Zájem o školy v přírodě neklesá" natáčel televizní štáb v našem rekračním středisku Růžená u Milevska.

20.6.2012

Reportáž ČT 1 o dětských táborech CK Topinka

Reportáž ČT 1 o výběru letních táborů byla natočena v našem rekreačním středisku Růžená v červnu 2012. Informace poskytli Ing. Miroslav Topinka - jednatel CK a Ing. Hana Heligrová - vedoucí prodejního oddělení.

3.6.2010

Mladá Fronta Dnes píše o táboře CK Topinka...

 

Mladá Fronta popisuje program našeho tábora pro teenagery "Volby 2010".

10.7.2009

Lidové noviny a CK Topinka o dětských táborech

 

Informace pro článek Lidových novin "Zájem o dětské tábory roste" z července roku 2009 poskytla redakci Ing. Hana Heligrová - vedoucí prodejního oddělení.

 
 
 
5 důvodů
proč s námi
33 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
6.10.2023

Hledáme personál

Rozšiřujeme flotilu na rok 2024 a nabíráme nové posily na pozice: oddílový vedoucí, zdravotník, administrativní pracovník, kuchař (letní prázdniny), pomocný personál do kuchyně (květen-srpen). více zde

1.11.2022

Facebook a instagram CK

Sledujte nás na našem facebookovém profilu a instagramu @cktopinka_tabory.

Najdete zde, kromě kompletní fotogalerie, také propagaci jednotlivých táborů a novinek.

 
 
Na jaký typ tábora byste nejraději vyrazili?
Klasický tábor
16%
Adrenalin camp
26%
Tábor u moře
30%
Sport camp
8%
Pro teenagery
14%
Tábor pro nejmenší
6%
Hlasovalo celkem: 1932
 
 
 

Dáte nám souhlas s používáním cookies, prosím?

Na našich stránkách používáme automaticky jen cookies nezbytné pro jejich fungování.
Pouze s vaším souhlasem budeme používat také volitelné cookies, které měří návštěvnost
a přizpůsobují reklamní obsah. Díky nim naše stránky vylepšujeme a nabízíme vám tábory přesně pro vás.

Souhlasím a pokračovat
Odmítnout volitelné cookies