Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR

Action Camp - Klasické tábory

 

Sleva 700,- Kč
při zaplacení objednávky
do 24.12.2018

TÁBOR PRO TEENAGERY   věk 15 - 17 let

 

Akční léto plné aktivit, výletů, sportovních disciplín a neustálého pohybu pro starší táborníky od 14 do 17 let. Prima parta vrstevníků, pestrý program a krásná příroda jihočeských lesů jsou zárukou super zábavy! I letos budeme podnikat spoustu cyklovýletů, proto berte kola s sebou. Čeká nás návštěva lanového parku a zdolávání zapeklitých překážek v korunách stromů. Jeden den se vydáme na puťák a cestou budeme spát mimo tábor pod širákem. Těšit se můžete rovněž na velký vodácký výlet a kdyby nám počasí nepřálo, máme připravenou jinou, stejně akční alternativu. K tomu samozřejmě noční napínavá hra, posezení u táboráku, diskotéka a velké množství her a soutěží. Těšíme se na všechny dobrodruhy tělem i duší!

 

POPIS AREÁLU:

Malebný chatkový areál Na Baronu - Paprsek je umístěn v krásné oblasti jihočeských lesů, kterými je obklopen ze všech stran. Leží na břehu řeky Nežárky 13 km od Veselí nad Lužnicí a 20 km od Třeboně. Nejbližší vesnice je vzdálena 5 km a široké okolí tábora je díky tomu bez automobilové dopravy. Křišťálově čistý vzduch a zurčící řeka dodávají místu tu pravou táborovou atmosféru. Kapacita areálu je 100 dětí. Jako hlavní klubovna a společenská místnost v případě nepříznivého počasí slouží jídelna. Součástí vybavení areálu jsou sprchy, splachovací WC a budova marodky. Děti mohou využívat hřiště na kopanou, volejbal, basketbal, badminton, prostor pro míčové hry, nafukovací rafty a skluzavku.

 

  • Adresa na akci:

     Jméno dítěte, Action Camp

     LDT Na Baronu - Paprsek

     Veselí nad Lužnicí

     391 81

     mapa zde

 

 
 
 
 
 
 

UBYTOVÁNÍ:

Chatky se 4 lůžky. V chatičkách jsou k dispozici pokrývky, polštáře a čisté ložní prádlo. Splachovací WC, sprchy, teplá voda se nachází v hlavní budově

 

STRAVOVÁNÍ:

Plná penze + dopolední a odpolední svačina, pitný režim zajištěn po celý den. Stravování probíhá v jídelně hlavní budovy střediska. Vynikající strava v domácí kvalitě.

 

PROGRAM:

Účastníci se mohou těšit na prima partu vrstevníků, návštěvu lanového parku, koupání, různé sporty, hry a soutěže, puťák s přespáním mimo tábor, posezení u táboráku, noční hru, diskotéku aj. Součásti programu jsou také cyklistické výlety, převážně v rovinnatém terénu. Připraven je také vodácký výlet (dle stavu vody) -  vodácké vybavení zajištěno v místě.

 

NUTNÉ VYBAVENÍ:

Součástí programu tábora jsou cyklo výlety- VLASTNÍ KOLO SEBOU!

 

DOPORUČENÝ SEZNAM VĚCÍ:

trička (krátký i dlouhý rukáv), kraťasy, tepláky, kalhoty, mikiny, svetr, bunda (nepromokavá, větrovka), příp. pláštěnka, spodní prádlo, plavky, ponožky, pyžamo, osuška, malý ručník, kšiltovka nebo klobouček proti slunci, obuv: sandály, sportovní obuv, holínky, boty do lodě (starší cvičky nebo tenisky – sandály nejsou vodní boty ! spadnou, uplavou), papírové kapesníky, hygienické potřeby (mýdlo, šampon, opalovací krém, hřeben, zubní kartáček a pasta, jelení lůj, sáček na špinavé prádlo), ostatní: REPELENT nebo jiný prostředek proti komárům, dobrá baterka + náhradní baterie, plast. lahev na pití, plechový či plastový hrneček, malá plastová či kovová lžička, bílé obyčejné bavlněné tričko k pomalování/popsání, šátek na hry, jednoduchá (příp. rozmyšlená) maska na karneval, psací potřeby, známky, pálka a míček na ping-pong (kdo chce).  Podle zálib knihu, karty, kytaru … Na puťák: spacák, karimatka, batoh na věci na 2-3denní výlet (nepromokavý nebo pláštěnka, která přikryje i batoh na zádech při cyklovýletech) Na cyklovýlety - nutné: kolo, helma, pumpička. Doporučené: zámek na kolo (příp. kamarádi společný pro více kol), sada lepení na duše, základní klíče pro úpravy kola, sluneční brýle Vybavenost kola: v zájmu bezpečnosti a bezproblémových výletů doporučujeme vybavenost v souladu a vyhláškou č. 102/95 Sb., čili oba blatníky, funkční přední i zadní brzda, kryt řetězu, oranžová odrazka na paprscích každého kola, přední bílé světlo a zadní červené světlo nebo alespoň přední bílá a zadní červená odrazka. Kolo nemusí být krásné, ale musí být funkční!

 

POKYNY K ODJEZDU:

Pokyny k odjezdu Vám budou zaslány společně se smlouvou o zájezdu, případně je můžete nalézt také v sekci Pokyny k odjezdu.

 
Action Camp - letní tábor - "Na Baronu - Paprsek"
TermínVěk dětíHlavní vedoucíProgramCena 
29.6. - 13.7.1914 - 17 letBc. Krupička Tomáš Action camp6290,- KčObjednat
13.7. - 27.7.1914 - 17 letBalogh Patrik Action camp6290,- KčObjednat
27.7. - 10.8.1914 - 17 letFlachs Jan Action camp6290,- KčObjednat
 

CENA ZAHRNUJE:

Stravu 5x denně, pitný režim, cestovné z Prahy a zpět, ubytování, lůžkoviny, výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, celotáborový program, pojištění záruky proti úpadku CK u Generali Pojišťovny a.s., DPH.

 

DOPRAVA:

Doprava na akci je zajištěna kvalitními zájezdovými autobusy. Doprava z Prahy je zahrnuta v ceně.
Doprava z dalších měst za příplatek - výše příplatku dle věku dětí (více viz. níže).

Sraz vždy půl hodiny před odjezdem!

 
Místo odjezdu/příjezduČas odjezduČas příjezduDopravce
Praha, Praha 4, Opatov, Starochodovská 10, sraz v 9:00 hod.9:3016:00Bus Agentura ESO

 

DALŠÍ INFORMACE:

O účastníky se po celou dobu pobytu stará řádně vyškolený personál včetně zdravotníka.

Příspěvek odborů (FKSP) u všech akcí možný až do výše ceny poukazu.

 
 

fotogalerie

fotografie z minulých ročníků tábora

 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 
5 důvodů
proč s námi
28 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Co je při výběru tábora pro Vás nejvíce rozhodující?
Téma
45%
Vedoucí
20%
Cena
17%
Lokalita
12%
Termín
7%
Hlasovalo celkem: 101