Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace CK Topinka na Facebooku

Černá Hora - Ulcinj - Rodinné pobyty

 

RODINNÁ DOVOLENÁ V ZAPOMENUTÉ ZEMI  •  rodiče s dětmi

 

Vydejte se na společnou rodinnou dovolenou, během níž si vaše děti budou moci libovolně užívat výhod zábavného programu se svými vrstevníky a vy v poklidu relaxovat a odpočívat. Děti nad 7 let věku každý den rádi zapojíme do aktivit v rámci letní akce, která bude v místě souběžně probíhat. Nebudete ovšem nikterak omezováni, záležet bude jen na vás, zda této možnosti využijete nebo budete některý den raději trávit čas s celou rodinou pohromadě. Starobylé přístavní městečko Ulcinj v Černé Hoře vás okouzlí svou přívětivou atmosférou a bohatými možnostmi jak sportovního, tak kulturního vyžití. Dominantou této prázdninové destinace je nádherné pobřeží s rozlehlými, takřka tropickými plážemi. Nedotčenou přírodu a horské pásmo v pozadí můžete využít k výletům a poznávání místní krajiny.


RODINA A ADVENTURE:

Toužíte po tom prožít rodinnou dovolenou u moře tak trochu jinak? Třeba víc adrenalinově a dobrodružně?  Nechce se vám ale nic dlouze plánovat a složitě vymýšlet? TAK POZOR - my jsme to udělali za vás! Pojeďte vyzkoušet naší novinku letošní sezony – Adrenalin v Černé Hoře pro rodiče s dětmi.

Naše první zastávka bude ve městě Sarajevo - zažijeme kouzlo historického města a navštívíme místní tržiště Baščaršija. Po prohlídce města se přesuneme rovnou za adrenalinovými zážitky do kempu. Zažijeme úchvatný rafting na řece Tara, kde napětí při divokých sjezdech střídá pohoda při projížďkách krásnými přírodními scenériemi. Další den se vydáme na dobrodružnou horskou "jeep safari" projížďku do opravdové divočiny. Vrcholem adrenalinových aktivit bude sjezd nejdelší ZIPline v Evropě! Skluz volným nekonečným prostorem na laně nad roklí řeky Tara je rozhodně životním zážitkem pro každého. Poté budeme pokračovat k moři, kde strávíme pár dní v malebném přístavním městě Ulcinj. Písčité pláže, horké podnebí, skvělé koupání a hlavně velké množství zábavy v podobě kaváren, obchůdků, restaurací…


PROGRAM pro děti od 7 let (není povinný):

Malí i velcí účastníci budou rozděleni do skupin podle věku a veškeré aktivity se konají po skupinách společně s vedoucím. Děti čeká koupání v moři, plážový volejbal, fotbal, sportovní a zábavné soutěže, procházky po městě, nákupy na trzích, diskotéky... Předem lze objednat výlety v místě pobytu (více info níže).

 

 

Adrenalin a moře - Černá Hora - zájezd pro rodiče s dětmi
TermínDníHlavní vedoucíDopravaCena 
17.7. - 26.7.23
Poslední místa
10Ing. Topinka Miroslav doprava16990 KčObjednat

prodloužené termíny
17.7. - 2.8.23
Poslední místa
17Ing. Topinka Miroslav doprava25980 KčObjednat
 

Černá Hora - Ulcinj - zájezd pro rodiče s dětmi
TermínDníHlavní vedoucíDopravaCena 
24.7. - 2.8.23
10Ing. Topinka Miroslav doprava11990 KčVyprodáno
 

Prodloužený termín:

Prodloužený termín v destinaci Černá Hora vznikne spojením dvou akcí s odlišným programem. První týden pobytu je adrenalin a moře tak, jak je uvedeno výše. Následující týden na to navazuje pobyt pouze u moře, bez adrenalinové části. Druhý týden tedy budou účastníci užívat relax a pohodu na pláží či u bázenu. Můžete se samozřejmě zúčastnit i táborového programu společně s dětmi.

U prodloužených termínů je cena zvýhodněna díky spojení dvou turnusů. Je proto nutné počítat s tím, že se v polovině pobytu část dětí vystřídá. V některých případech může dojít také k výměně vedoucích. Doporučujeme délce pobytu přizpůsobit i výši kapesného dítěte.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CENA ZAHRNUJE:

Ubytování, plnou penzi + pitný režim, cestovní pojištění, dopravu klimatizovaným autobusem, program (v případě zájmu), zdravotníka, pojištění CK proti úpadku, DPH.

 

CENA NEZAHRNUJE:

• Povinné místní poplatky ve výši: děti do 12-ti let 340,- Kč, děti 12 let a starší 460,- Kč za pobyt.

• Výlety - nabídka výletů v místě pobytu s možností rezervace předem (více výše v textu).

• Jídlo na cestu autobusem tam i zpět - zajistí si každý účastník sám.

   Počítejte, prosím, s tímto výdajem v rámci kapesného.


CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ:

Cestovní pojištění je v ceně pobytu a zahrnuje: pojištění storno poplatku, pojištění léčebných výloh v zahraničí (do výše 1,5 mil. Kč), pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru, trvalé následky úrazu, smrt následkem úrazu, odpovědnost za újmu (na zdraví, majetku), více ZDE.


KAPESNÉ:

Doporučené kapesné cca 30 - 50 EUR (na běžnou útratu) + cca 20 - 50 EUR na výlety (nejsou-li objednány předem).


STRAVOVÁNÍ:

Plná penze včetně nápojů (voda, čaj). Stravování probíhá v místě ubytování. Česká kuchyně.

Stravování v Černé Hoře začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu snídaní. Jídlo na cestu autobusem tam i zpět si zajišťuje každý účastník samostatně.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Volitelné aktivity
Virpazar a Skadarské jezero Virpazar - navštívíme Virpazar, vesnici v Černé Hoře v obci ...více850 Kč
Cetinje a Lipská jeskyně Cetinje - Procházka po tomto malebném městě, které kdysi bývalo hlavním ...více950 Kč

UBYTOVÁNÍ:

Popis letoviska: Ulcinj je nejjižnějším městem na černohorském pobřeží. Ulcinj a jeho okolí patří mezi nejdůležitější turistické oblasti v Černé Hoře. Kromě starobylých památek a zachovalé přírody sem návštěvníky lákají hlavně ideální podmínky pro letní pobyty u moře, 217 slunečních dní v roce a průměrná teplota 26 °C. Z památek stojí za zmínku rozlehlý Ulcinski Grad na mysu mezi dvěma zátokami, který po staletí sloužil jako obrana proti komukoli, kdo zatoužil na město zaútočit. Přímo ve městě se nachází asi 600 m dlouhá Malá pláž, která se vyznačuje velmi pozvolným klesáním do moře a je lemována promenádou s množstvím restaurací, barů a kaváren. Jihovýchodně od města se až k ústí řeky Bojany táhne Velká pláž dlouhá téměř 13 km a široká až 100 m. Její písek je velmi jemný a díky vysokému obsahu jódu a dalších prvků má léčivé účinky.

 

Typ ubytování: Ubytování se nachází ve čtvrti Gjerana ve vile se zahradou, nově vybudovaným bazénem a pokoji po 3-5 osobách. WC, sprcha na pokoji. Vzdálenost 10 min. pěšky od Veliké pláže (písečná pláž), od centra cca 15 min. * Ubytování vždy minimálně po 4 osobách (pokoje jsou sdílené, počitejte s tím, že volná lůžka budou doplněna táborovými dětmi nebo rodiči s dětmi).

 

V bezprostřední blízkosti Veliké pláže se nachází hotelový komplex se sportovními terény na kopanou, tenis, házenou, košíkovou a volejbal. Přímo na pláži je možné si vypůjčit různé sportovní rekvizity - surf, vodní lyže, šlapadla, atd.

 

Adresa:

Green Garden

Gjerana 12 

853 60 Ulcinj

Montenegro

mapa zde

 

 
 
 
 
 
 

Pokyny k odjezdu:
Pokyny k odjezdu Vám budou zaslány společně se smlouvou o zájezdu, případně je můžete nalézt také v sekci Pokyny k odjezdu.
 
 

fotogalerie

fotografie z minulých ročníků táborů

 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 
5 důvodů
proč s námi
32 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Na jaký typ tábora byste nejraději vyrazili?
Klasický tábor
18%
Adrenalin camp
27%
Tábor u moře
26%
Sport camp
8%
Pro teenagery
15%
Tábor pro nejmenší
6%
Hlasovalo celkem: 1273