Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace CK Topinka na Facebooku

Příplatkové aktivity - Stavebnicové školní výlety

Aquapark v Příbrami     Příplatek č.1

Aquapark je plně vybaven - tobogány, vířivky, chrliče vody, vnitřní i venkovní bazén, hřiště na plážový volejbal a další atrakce. Děti zde najdou vynikající vyžití. Výlet je spojen s prohlídkou města Příbrami, nákupy a společnou zábavou. Nejoblíbenější příplatková aktivita!

Cena za 1 žáka 490,- Kč zahrnuje: vstupné do aquaparku + dopravu autobusem.

 

Nerf     Příplatek č.2

Střílečka Nerf pistolemi s naprosto bezpečnými-molitanovými náboji. Zahrajete si bitvy uprostřed jihočeských lesů...vyřádíte se, zastřílíte si a užijete si společně napínavé hry, které vám jistě rozproudí adrenalin.

Cena za 1 žáka 250,- Kč zahrnuje: zbraň + náboje + instruktora.

 

Airsoft     Příplatek č.3

Moderní sportovní akce - simulace bitvy dvou týmů za použití airsoftových zbraní. Při hře jsou dodrženy nejpřísnější bezpečnostní předpisy. Veškeré vybavení je na místě k zapůjčení. Celá akce probíhá pod vedením odborných instruktorů.

Cena za 1 žáka 650,- Kč zahrnuje: zbraň + náboje (1 zásobník 500ks) + ochranné pomůcky + instruktora. Každý další zásobník navíc +50,- Kč

 

JUMParéna     Příplatek č. 4

Půldenní výlet do zastřešené arény v Táboře - pro děti již od 5 let. Na výběr je hned z několika možností: trampolíniště, Battle, Big Jupm, Maxi skoky, lezecká stěna, Basket, Pěnové moře, Parkour, Ninja. Přijď si zasportovat s kamarády do arény plné zábavy.

Cena za 1 žáka 590,- Kč zahrnuje: vstup do Jumparény + dopravu autobusem.

 

Lanový park     Příplatek č.5

Různě náročné lanové překážky (vertikální dráhy, mosty, kladky, provazové žebříky, houpačky, hrazdy). Překonej strach z výšek, protáhni své svaly a zjisti jak jsi na tom s rovnováhou a obratností při překonávání lanových překážek. Vše probíhá s profesionálním jištěním a pod vedením odborných instruktorů!

Cena za 1 žáka 690,- Kč zahrnuje: vstup do Lanového centra + doprava autobusem.

 

Laser game     Příplatek č.6

Nová generace venkovní zábavy. Absolutně bezpečná adrenalinová sportovní aktivita. Hra probíhá v areálu tábora na hřišti plném překážek nebo vhodném místě lesa, kdy každý z hráčů má na sobě speciální vestu a v ruce laserovou pistoli se kterou střílí po ostatních a sám se snaží "přežít". Může se hrát buď v týmech nebo každý samostatně.

Cena za 1 žáka 390,- Kč zahrnuje: zapůjčení veškerého potřebného vybavení ke hře. Probíhá v areálu tábora.

 

Rafting či kanoe     Příplatek č.7

Jednodenní splutí nejrychlejšího úseku Sázavy nebo Otavy na raftech či kánoích (dle počasí a stavu vody). Vše probíhá za doprovodu zkušených instruktorů. Postaráme se i o úplné vodácké začátečníky. V ceně je veškeré potřebné vybavení.

Cena za 1 žáka 1490,- Kč zahrnuje: zapůjčení veškerého vybavení + instruktora + dopravu autobusem.

 

Motokáry     Příplatek č.8

Jízda v benzinových motokárách v kryté hale spojená s občerstvením. Ochranné přilby jsou k zapůjčení na místě. Vhodné pro děti od 10-ti let. Vřele doporučujeme i učitelům – výborně se pobavíte! Po motokárovém vyžití zastávka v Táboře, prohlídka města, nákupy.

Cena za 1 žáka 690,- Kč zahrnuje: motokáry (jedna jízda = 10 min.) + doprava do Tábora.

 

TEP-FAKTOR     Příplatek č.9

Hry inspirované pevností Boyard: dobrodružství, tajemno, zdolávání překážek, luštění šifer. Čeká tě jednadvacet úkolů kde v týmu dvou až pěti osob zdoláváte pestrou variaci překážek na fyzičku, logiku šikovnost a trpělivost. V TEPfaktoru platí doslova "Jeden za všechny, všichni za jednoho". Ti nejúspěšnější získají indicie potřebné pro otevření "zlaté" komnaty. Místo konání: Chotilsko u Příbrami.

Cena za 1 žáka 1490,- Kč zahrnuje: vstup do TEPfaktoru + dopravu autobusem.

 

Koně     Příplatek č. 10

Výlet na profi koňskou farmu, která se nachází pár kilometrů od našeho střediska Růžená. Po příjezdu účastníci nejprve absolvují základní bezpečnostní a jezdeckou instruktáž. Začátečníci poté budou jezdit na vedeném koni, zkušenější jezdci vyrazí na samostatnou projížďku do přírody. Možnost příplatku pouze z areálu Růžená.

Cena za 1 žáka 790,- Kč zahrnuje: instruktory + dopravu autobusem.

 

Jízda parníkem po Orlické přehradě     Příplatek č.11

Výlet k Orlické přehradě začíná prohlídkou hradu Zvíkov - raně gotickým hradem založeným Přemyslem Otakarem I. ve 13. století. Odtud se projedeme parníkem po Orlické přehradě až k zámku Orlík kde si můžeme prohlédnout zámecké zahrady i se Schwarzenberskou hrobkou.

Cena za 1 žáka 790,- Kč zahrnuje: prohlídku hradu Zvíkov + jízdu parníkem + dopravu.

 

Jízda štolou v hornickém muzeu     Příplatek č.12

V Příbrami navštívíme největší hornické muzeum v ČR. Nabízí ke shlédnutí mnoho originálních expozic situovaných v několika hornických dolech. Ojedinělou technickou zajímavostí a atrakcí pro děti i dospělé je jízda důlním vláčkem opravdovými hornickými štolami.

Cena za 1 žáka 590,- Kč zahrnuje: vstupné do muzea + jízdu štolou + dopravu.

 

Archeopark a zámek Kratochvíle     Příplatek č.13

Navštívíme magický vrch Na Jánu, kde vzniká archeopark s kopiemi staveb středověkého hradiště. Přiblížíme si tak život v 10. až 13. století na našem území. Dále si prohlédneme renesanční zámek Kratochvíle se zajímavou expozicí z historie českého animovaného filmu.

Cena za 1 žáka 590,- Kč zahrnuje: Archeopark + prohlídku zámku + dopravu.

 

Podzemní labyrint pod Táborem     Příplatek č.14

Prohlídku Tábora začneme na Žižkově náměstí, které je kompozicí několika stavebních slohů. Navštívíme Husitské muzeum, kde se seznámíme s husitskými tradicemi. Odtud sestoupíme do středověkého podzemí, které vzniklo propojením sklepů jednotlivých měšťanských domů.

Cena za 1 žáka 590,- Kč zahrnuje: vstupné do muzea + podzemní labyrint + dopravu.

 

Na voru Českým Krumlovem     Příplatek č.15

Krumlov z netradiční perspektivy – z paluby dobových vorů plujících po Vltavě! Historickým centrem Českého Krumlova Vás provezou dva zkušení voraři, se kterými bezpečně splujete atraktivní jezy řeky Vltavy. Suché nohy po celou plavbu – aneb Český Krumlov jinak!

Cena za 1 žáka 990,- Kč zahrnuje: projížďku na vorech po Vltavě + dopravu.

 

Chýnovská jeskyně     Příplatek č.16

Chýnovská jeskyně byla objevena roku 1863 při práci v lomu. Roku 1868 se po úpravách stala první turisticky zpřístupněnou jeskyní na území ČR. Dodnes jsou zachována původní kamenná schodiště a prohlídka jeskyně je malou romantickou exkurzí do historie.

Cena za 1 žáka 690,- Kč zahrnuje: vstupné do jeskyně + dopravu.

Lanové aktivity
 
Lanové aktivity

Příklad výpočtu celkové ceny výletu pro 1 žáka:

Ubytování + strava na 5 dnů/4 noci ...................... 2.760,- Kč

Lanové aktivity ....................................................... 690,- Kč

Konečná cena za výlet na 1 žáka (včetně DPH) ...... 3.450,- Kč

 
Vyplňte nezávaznou poptávku
 
5 důvodů
proč s námi
32 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
18.11.2022

Hledáme personál

Rozšiřujeme flotilu na rok 2023 a nabíráme nové posily na pozice: oddílový vedoucí, zdravotník, administrativní pracovník, kuchař (letní prázdniny), pomocný personál do kuchyně (květen-srpen). více zde

1.11.2022

Facebook a instagram CK

Sledujte nás na našem facebookovém profilu a instagramu @cktopinka_tabory.

Najdete zde, kromě kompletní fotogalerie, také propagaci jednotlivých táborů a novinek.

 
 
Na jaký typ tábora byste nejraději vyrazili?
Klasický tábor
18%
Adrenalin camp
27%
Tábor u moře
26%
Sport camp
8%
Pro teenagery
15%
Tábor pro nejmenší
6%
Hlasovalo celkem: 1273