Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace CK Topinka na Facebooku

Příplatkové aktivity - Stavebnicové školní výlety

Aquapark v Příbrami     Příplatek č.1

Aquapark je plně vybaven - tobogány, vířivky, chrliče vody, vnitřní i venkovní bazén, hřiště na plážový volejbal a další atrakce. Děti zde najdou vynikající vyžití. Výlet je spojen s prohlídkou města Příbrami, nákupy a společnou zábavou. Nejoblíbenější příplatková aktivita!

Cena za 1 žáka 490,- Kč zahrnuje: vstupné do aquaparku + dopravu autobusem.

 

Nerf     Příplatek č.2

Střílečka Nerf pistolemi s naprosto bezpečnými-molitanovými náboji. Zahrajete si bitvy uprostřed jihočeských lesů...vyřádíte se, zastřílíte si a užijete si společně napínavé hry, které vám jistě rozproudí adrenalin.

Cena za 1 žáka 250,- Kč zahrnuje: zbraň + náboje + instruktora.

 

Airsoft     Příplatek č.3

Moderní sportovní akce - simulace bitvy dvou týmů za použití airsoftových zbraní. Při hře jsou dodrženy nejpřísnější bezpečnostní předpisy. Veškeré vybavení je na místě k zapůjčení. Celá akce probíhá pod vedením odborných instruktorů.

Cena za 1 žáka 590,- Kč zahrnuje: zbraň + náboje + instruktora.

 

JUMParéna     Příplatek č. 4

Půldenní výlet do zastřešené arény v Táboře - pro děti již od 5 let. Na výběr je hned z několika možností: trampolíniště, Battle, Big Jupm, Maxi skoky, lezecká stěna, Basket, Pěnové moře, Parkour, Ninja. Přijď si zasportovat s kamarády do arény plné zábavy.

Cena za 1 žáka 590,- Kč zahrnuje: vstup do Jumparény + dopravu autobusem.

 

Lanové aktivity     Příplatek č.5

Naši instruktoři vytvoří systém lanových drah přímo v našem rekreačním středisku. Zde si pak vyzkoušíte několik různých překážek při jejichž zdolávání bezpečně zažijete vzrušení z adrenalinového napětí. Vybavení, bezpečnost a instruktář zajišťuje certifikovaná firma.

Cena za 1 žáka 690,- Kč zahrnuje: vybavení + instruktora. Probíhá v areálu tábora.

 

Laser game     Příplatek č.6

Nová generace venkovní zábavy. Absolutně bezpečná adrenalinová sportovní aktivita. Hra probíhá v areálu tábora na hřišti plném překážek nebo vhodném místě lesa, kdy každý z hráčů má na sobě speciální vestu a v ruce laserovou pistoli se kterou střílí po ostatních a sám se snaží "přežít". Může se hrát buď v týmech nebo každý samostatně.

Cena za 1 žáka 390,- Kč zahrnuje: zapůjčení veškerého potřebného vybavení ke hře. Probíhá v areálu tábora.

 

Rafting či kanoe     Příplatek č.7

Jednodenní splutí nejrychlejšího úseku Sázavy nebo Otavy na raftech či kánoích (dle počasí a stavu vody). Vše probíhá za doprovodu zkušených instruktorů. Postaráme se i o úplné vodácké začátečníky. V ceně je veškeré potřebné vybavení.

Cena za 1 žáka 1290,- Kč zahrnuje: zapůjčení veškerého vybavení + instruktora + dopravu autobusem.

 

Motokáry     Příplatek č.8

Jízda v benzinových motokárách v kryté hale spojená s občerstvením. Ochranné přilby jsou k zapůjčení na místě. Vhodné pro děti od 10-ti let. Vřele doporučujeme i učitelům – výborně se pobavíte! Po motokárovém vyžití zastávka v Táboře, prohlídka města, nákupy.

Cena za 1 žáka 590,- Kč zahrnuje: motokáry (jedna jízda = 10 min.) + doprava do Tábora.

 

TEP-FAKTOR     Příplatek č.9

Hry inspirované pevností Boyard: dobrodružství, tajemno, zdolávání překážek, luštění šifer. Čeká tě jednadvacet úkolů kde v týmu dvou až pěti osob zdoláváte pestrou variaci překážek na fyzičku, logiku šikovnost a trpělivost. V TEPfaktoru platí doslova "Jeden za všechny, všichni za jednoho". Ti nejúspěšnější získají indicie potřebné pro otevření "zlaté" komnaty. Místo konání: Chotilsko u Příbrami.

Cena za 1 žáka 1390,- Kč zahrnuje: vstup do TEPfaktoru + dopravu autobusem.

 

Koně     Příplatek č. 10

Výlet na profi koňskou farmu, která se nachází pár kilometrů od našeho střediska Růžená. Po příjezdu účastníci nejprve absolvují základní bezpečnostní a jezdeckou instruktáž. Začátečníci poté budou jezdit na vedeném koni, zkušenější jezdci vyrazí na samostatnou projížďku do přírody. Možnost příplatku pouze z areálu Růžená.

Cena za 1 žáka 690,- Kč zahrnuje: instruktory + dopravu autobusem.

 

Jízda parníkem po Orlíku     Příplatek č.11

Výlet k Orlické přehradě začíná prohlídkou zámku Orlík, který je jedním z dochovaných sídel staré rodové šlechty - Schwarzenbergů. Neméně slavný je přilehlý zámecký park. Dále nás čeká nádherná výletní plavba parníkem po Orlické přehradě ke hradu Zvíkov.

Cena za 1 žáka 490,- Kč zahrnuje: prohlídku zámku Orlík + jízdu parníkem + dopravu.

 

Jízda štolou v hornickém muzeu     Příplatek č.12

V Příbrami navštívíme největší hornické muzeum v ČR. Nabízí ke shlédnutí mnoho originálních expozic situovaných v několika hornických dolech. Ojedinělou technickou zajímavostí a atrakcí pro děti i dospělé je jízda důlním vláčkem opravdovými hornickými štolami.

Cena za 1 žáka 590,- Kč zahrnuje: vstupné do muzea + jízdu štolou + dopravu.

 

Jaderná elektrárna Temelín     Příplatek č.13

Zajímavá návštěva do provozu v naší největší jaderné elektrárně. Orientační rozvrh exkurze: 1) Úvodní výklad průvodce, 2) Návštěva místní expozice s výkladem (obrazový doprovod, makety reaktorů), 3) Návštěva reálného provozu elektrárny s výkladem (pro studenty ve věku 15 let a starší)!

Cena za 1 žáka 390,- Kč zahrnuje: vstupné + dopravu.

 

Motocyklové muzeum     Příplatek č.14

Návštěva velké expozice historických motocyklů s unikátními exponáty. Výstava je umístěna na hradu Kámen, který je též součástí prohlídky. Poté jízda z Obrataně starou úzkokolejkou do Jindřichova Hradce. Zde pak následuje prohlídka města.

Cena za 1 žáka 690,- Kč zahrnuje: prohlídku hradu Kámen + jízdenku na vlak + dopravu.

 

Prácheňské muzeum a Písek     Příplatek č.15

Prohlédneme si město Písek a navštívíme zdejší Prácheňské muzeum. Jeho moderně navržené expozice nenudí žádného návštěvníka – zajímavá je zejména expozice rýžování zlata v regionu a výstava z historie rybářství. Na tento výlet do Písku se jede vlakem. Možnost příplatku pouze z areálu Varvažov.

Cena za 1 žáka 180,- Kč zahrnuje: vstupné do muzea + jízdenku na vlak.

 

Archeopark a zámek Kratochvíle     Příplatek č.16

Navštívíme magický vrch Na Jánu, kde vzniká archeopark s kopiemi staveb středověkého hradiště. Přiblížíme si tak život v 10. až 13. století na našem území. Dále si prohlédneme renesanční zámek Kratochvíle se zajímavou expozicí z historie českého animovaného filmu.

Cena za 1 žáka 490,- Kč zahrnuje: Archeopark + prohlídku zámku + dopravu.

 

Podzemní labyrint pod Táborem     Příplatek č.17

Prohlídku Tábora začneme na Žižkově náměstí, které je kompozicí několika stavebních slohů. Navštívíme Husitské muzeum, kde se seznámíme s husitskými tradicemi. Odtud sestoupíme do středověkého podzemí, které vzniklo propojením sklepů jednotlivých měšťanských domů.

Cena za 1 žáka 590,- Kč zahrnuje: vstupné do muzea + podzemní labyrint + dopravu.

 

Výlet Křižíkovým vláčkem     Příplatek č.18

V Bechyni navštívíme zámek, který stojí na sklaním výběžku nad řekou Lužnicí. Po prohlídce města se můžete těšit na příjemnou projížďku prvním elektrifikovaným vláčkem na našem území. Trať se vine malebným údolím Lužnice až do Tábora. Čekají nás krásné výhledy!

Cena za 1 žáka 590,- Kč zahrnuje: prohlídku zámku + jízdenku na vlak + dopravu.

 

Na voru Českým Krumlovem     Příplatek č.19

Krumlov z netradiční perspektivy – z paluby dobových vorů plujících po Vltavě! Historickým centrem Českého Krumlova Vás provezou dva zkušení voraři, se kterými bezpečně splujete atraktivní jezy řeky Vltavy. Suché nohy po celou plavbu – aneb Český Krumlov jinak!

Cena za 1 žáka 850,- Kč zahrnuje: projížďku na vorech po Vltavě + dopravu.

 

Chýnovská jeskyně     Příplatek č.20

Chýnovská jeskyně byla objevena roku 1863 při práci v lomu. Roku 1868 se po úpravách stala první turisticky zpřístupněnou jeskyní na území ČR. Dodnes jsou zachována původní kamenná schodiště a prohlídka jeskyně je malou romantickou exkurzí do historie.

Cena za 1 žáka 590,- Kč zahrnuje: vstupné do jeskyně + dopravu.

Jindřichohradecká úzkokolejka
 
Jindřichohradecká úzkokolejka

Příklad výpočtu celkové ceny výletu pro 1 žáka:

Doprava z Prahy + ubytování + strava na 5 dnů/4 noci ........... 1.920,- Kč

Příplatková aktivita = návštěva aquaparku v Příbrami ................ 490,- Kč

Konečná cena za výlet na 1 žáka (včetně DPH) ...................... 2.410,- Kč

 

Buřty k táboráku zdarma všem, když objednáte alespoň jednu příplatkovou aktivitu!

 
Vyplňte nezávaznou poptávku
 
5 důvodů
proč s námi
31 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
7.12.2021

Hledáme personál

Rozšiřujeme flotilu na rok 2022 a nabíráme nové posily na pozice: oddílový vedoucí, zdravotník, administrativní pracovník, kuchař (letní prázdniny), pomocný personál do kuchyně (květen-srpen). více zde

7.12.2021

Facebook a instagram CK

Sledujte nás na našem facebookovém profilu a instagramu @cktopinka_tabory.

Najdete zde, kromě kompletní fotogalerie, také propagaci jednotlivých táborů a novinek.

 
 
Na jaký typ tábora byste nejraději vyrazili?
Klasický tábor
19%
Adrenalin camp
30%
Tábor u moře
24%
Sport camp
8%
Pro teenagery
14%
Tábor pro nejmenší
6%
Hlasovalo celkem: 799