Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace

Chorvatsko - Biograd na Moru - Zahraniční zájezdy

PLÁŽE LEMOVANÉ BOROVÝMI LESY

Biograd na Moru je krásně upravené a velice živé město vzdálené asi 30 km jižně od Zadaru. Jedná se o oblíbené turistické letovisko vyhledávané pro své rozlehlé čisté pláže lemované borovým lesem. Pláže jsou většinou štěrkovité s betonovými platy nebo písčité s oblázky a pozvolným vstupem do moře. Tady zažijete tu pravou přátelskou atmosféru a spoustu letní zábavy...restaurace, kavárny, taverny, disco-cluby, obchody, vodní tobogan, hřiště a tenisové kurty na pláži, ale i další turistické atrakce.

 

Nabídka k náhledu ZDE

 

 

Proč na školní výlet do Biogradu?

 

  • Děti poznají novou kulturu
  • Zážitky se spolužáky na celý život!
  • Celý objekt pouze pro Vaši akci

 

 

Kalkulace zájezdu - cena za žáka a pobyt:

Počet dní květen 2022 červen 2022
10 (pátek až neděle) 6.890,- Kč 7.490,- Kč

* Cena je kalkulována na min. 40 platících účastníků při dopravě z Prahy.

 

CENA ZAHRNUJE:

Ubytování (7 nocí), stravu 3 x denně, pitný režim, dopravu z Prahy do Biogradu a zpět klimatizovaným autobusem, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku, DPH.

 

Uvedené ceny jsou konečné a obsahují kompletní servis.

 

1 místo zdarma pro pedagogický dozor na každých 10 dětí!
 
 
 
 

UBYTOVÁNÍ:

V penzionu s apartmány a pokoji po 4 až 5 osobách se sprchou a WC. Celková kapacita 55 osob! Každý apartmán má 2-3 lůžkovou ložnici a obývací pokoj s 2-3 rozkládacími lůžky, kuchyň, balkon, připojení na wifi a TV. Ubytování je mimo rušnou část města.

 

STRAVOVÁNÍ: 

V ceně pobytu je plná penze včetně nápojů k jídlu. Český kuchař vaří poctivou domácí stravu, která dětem chutná a podává se v místě ubytování.

Stravování v Chorvatsku začíná večeří. Jídlo na cestu autobusem tam i zpět si zajišťují účastníci individuálně.

 

DOPRAVA: 

Klimatizovaným autobusem určeným pro zahraniční cesty od budovy školy z jakéhokoli města v ČR (za příplatek, z Prahy v ceně).

 

POJIŠTĚNÍ: 

Rádi Vám sjednáme cestovní pojištění u ČSOB pojišťovny. Cena je 300,-Kč za účastníka na celý pobyt, zahrnuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, odpovědnosti za škody a storna pobytu.
 

SPORTOVNÍ VYŽITÍ:

Na pláži se nachází volejbalové hřiště, tenisové kurty, vodní tobogan a skluzavka, půjčovny šlapadel, vodních skútrů a dalších atrakcí.

 

VÝLETY:

Za příplatek organizujeme výlety. Město Zadar s množstvím historických a kulturních památek je nejpřitažlivějším místem Dalmácie. Národní park řeky Krka s projížďkou lodí uchvátí četnými vodopády, krápníkovými prahy i možností koupání. Velice pěkné jsou také ostrovy Kornati. Nedaleké Vranské jezero je domovem spousta vodních ptáků a děti se zde mohou vykoupat.

 

 
Vyplňte nezávaznou poptávku
 
V ceně:
 
5 důvodů
proč s námi
31 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Na jaký typ tábora byste nejraději vyrazili?
Klasický tábor
19%
Adrenalin camp
33%
Tábor u moře
19%
Sport camp
7%
Pro teenagery
19%
Tábor pro nejmenší
4%
Hlasovalo celkem: 70