Sledujeme dění kolem šíření koronaviru COVID-19 - přečtěte si prosím naše vyjádření k aktuální situaci.

Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace

Stavebnicové školní výlety - Pro školy

Výlet jako stavebnice

Abychom Vám dali možnost jet s dětmi na výlet, který bude přesně podle Vašich představ, nabízíme Vám naši Stavebnici výletů: Sestavte si výlet jako lego jen z těch dílků, které se Vám líbí. Jestliže zde nějaký dílek lega nenajdete, zavolejte nám, a my ho do stavebnice přidáme jen pro Vás. Jak postupovat? Minimální základ tvoří ubytování a stravování, a to alespoň na jednu noc. K tomu můžete zvolit dopravu. Cenovou kalkulaci pobytu najdete níže v odkazu "Základní služby". Dále můžete (ale nemusíte) objednat různé příplatkové výjezdy a aktivity - ty jsou uvedeny pod odkazem "Příplatky". Račte tedy vybírat a sestavte si výlet přesně podle Vašeho přání!

Základní služby
 

Základní kameny každého školního výletu tvoří ubytování a stravování. Nabízíme Vám pobyt v některém z našich rekreačních středisek v  krásné přírodě jižních Čech. Výlet je možný již od jedné noci. Na Vaše přání zajistíme dopravu z jakéhokoli místa v ČR. Cenovou kalkulaci najdete v následujícím odkazu.

 
Příplatkové aktivity
 

Pro zpestření Vašeho pobytu v některém z našich středisek (v rámci školy v přírodě, či školního výletu) Vám nabízíme možnost doplnění o různé aktivity a výlety. Můžete si tak sestavit výlet přesně podle Vašeho přání. Přehled všech příplatkových výjezdů a aktivit najdete na následující stránce. Račte tedy vybírat, čekáme na Vaše objednávky!

 

Buřty k táboráku zdarma všem, když objednáte alespoň jednu příplatkovou aktivitu!!

 
Adrenalinové aktivity
 

Adrenalinové aktivity jsou vítaným doplněním školního výletu zejména mezi staršími dětmi. Vybrat si můžete paintball, lanové dráhy nebo jízdu na motokárách. Na každou atrakci Vám zajistíme potřebné ochranné pomůcky a vybavení, bezpečnost a instruktáž zajišťují certifikované firmy.

 
5 důvodů
proč s námi
29 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
10.3.2020

Hledáme personál

Rozšiřujeme flotilu na rok 2020 a nabíráme nové posily na pozice: oddílový vedoucí, zdravotník, administrativní pracovník, kuchař (letní prázdniny), pomocný personál do kuchyně (květen-srpen).  více zde

2.10.2019

Facebook a instagram CK

Sledujte nás na našem facebookovém profilu a instagramu @cktopinka. Najdete zde, kromě kompletní fotogalerie, také propagaci jednotlivých táborů.

 
 
Co je při výběru tábora pro Vás nejvíce rozhodující?
Téma
54%
Vedoucí
18%
Cena
11%
Lokalita
8%
Termín
10%
Hlasovalo celkem: 1946