Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace CK Topinka na Facebooku

Stavebnicové školní výlety - Pro školy

Výlet jako stavebnice

Abychom Vám dali možnost jet s dětmi na výlet, který bude přesně podle Vašich představ, nabízíme Vám naši Stavebnici výletů: Sestavte si výlet jako lego jen z těch dílků, které se Vám líbí. Jestliže zde nějaký dílek lega nenajdete, zavolejte nám, a my ho do stavebnice přidáme jen pro Vás. Jak postupovat? Minimální základ tvoří ubytování a stravování, a to alespoň na jednu noc. K tomu můžete zvolit dopravu. Cenovou kalkulaci pobytu najdete níže v odkazu "Základní služby". Dále můžete (ale nemusíte) objednat různé příplatkové či adrenalinové aktivity. Račte tedy vybírat a sestavte si výlet přesně podle Vašeho přání!

 
 

Základní služby

Základní služby
 

Základní kameny každého školního výletu tvoří ubytování a stravování. Nabízíme Vám pobyt v některém z našich rekreačních středisek v  krásné přírodě jižních Čech. Výlet je možný již od jedné noci. Na Vaše přání zajistíme dopravu z jakéhokoli místa v ČR. Cenovou kalkulaci najdete v následujícím odkazu.

 
 

Příplatkové aktivity

Příplatkové aktivity
 

Pro zpestření Vašeho pobytu v některém z našich středisek (v rámci školy v přírodě, či školního výletu) Vám nabízíme možnost doplnění o různé aktivity a výlety. Můžete si tak sestavit výlet přesně podle Vašeho přání. Přehled všech příplatkových výjezdů a aktivit najdete na následující stránce. Tak vybírejte, čekáme na Vaše objednávky!

 

 

 
 

Adrenalinové aktivity

Adrenalinové aktivity
 

Adrenalinové aktivity jsou vítaným doplněním školního výletu zejména mezi staršími dětmi. Vybrat si můžete airsoft, TEPfaktor, rafty, lanové aktivity, motokáry a další. Na každou atrakci Vám zajistíme potřebné ochranné pomůcky a vybavení, bezpečnost a instruktáž zajišťují certifikované firmy.

 
5 důvodů
proč s námi
32 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
18.11.2022

Hledáme personál

Rozšiřujeme flotilu na rok 2023 a nabíráme nové posily na pozice: oddílový vedoucí, zdravotník, administrativní pracovník, kuchař (letní prázdniny), pomocný personál do kuchyně (květen-srpen). více zde

1.11.2022

Facebook a instagram CK

Sledujte nás na našem facebookovém profilu a instagramu @cktopinka_tabory.

Najdete zde, kromě kompletní fotogalerie, také propagaci jednotlivých táborů a novinek.

 
 
Na jaký typ tábora byste nejraději vyrazili?
Klasický tábor
18%
Adrenalin camp
27%
Tábor u moře
26%
Sport camp
8%
Pro teenagery
15%
Tábor pro nejmenší
6%
Hlasovalo celkem: 1273