Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace

Stavebnicové školní výlety - Pro školy

Výlet jako stavebnice

Abychom Vám dali možnost jet s dětmi na výlet, který bude přesně podle Vašich představ, nabízíme Vám naši Stavebnici výletů: Sestavte si výlet jako lego jen z těch dílků, které se Vám líbí. Jestliže zde nějaký dílek lega nenajdete, zavolejte nám, a my ho do stavebnice přidáme jen pro Vás. Jak postupovat? Minimální základ tvoří ubytování a stravování, a to alespoň na jednu noc. K tomu můžete zvolit dopravu. Cenovou kalkulaci pobytu najdete níže v odkazu "Základní služby". Dále můžete (ale nemusíte) objednat různé příplatkové výjezdy a aktivity - ty jsou uvedeny pod odkazem "Příplatky". Račte tedy vybírat a sestavte si výlet přesně podle Vašeho přání!

Základní služby
 

Základní kameny každého školního výletu tvoří ubytování a stravování. Nabízíme Vám pobyt v některém z našich rekreačních středisek v  krásné přírodě jižních Čech. Výlet je možný již od jedné noci. Na Vaše přání zajistíme dopravu z jakéhokoli místa v ČR. Cenovou kalkulaci najdete v následujícím odkazu.

 
Příplatkové aktivity
 

Pro zpestření Vašeho pobytu v některém z našich středisek (v rámci školy v přírodě, či školního výletu) Vám nabízíme možnost doplnění o různé aktivity a výlety. Můžete si tak sestavit výlet přesně podle Vašeho přání. Přehled všech příplatkových výjezdů a aktivit najdete na následující stránce. Tak vybírejte, čekáme na Vaše objednávky!

 

Buřty k táboráku zdarma všem, když objednáte alespoň jednu příplatkovou aktivitu!!..více »

 
Adrenalinové aktivity
 

Adrenalinové aktivity jsou vítaným doplněním školního výletu zejména mezi staršími dětmi. Vybrat si můžete paintball, lanové dráhy nebo jízdu na motokárách. Na každou atrakci Vám zajistíme potřebné ochranné pomůcky a vybavení, bezpečnost a instruktáž zajišťují certifikované firmy.

 
5 důvodů
proč s námi
31 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
19.1.2021

Hledáme personál

Rozšiřujeme flotilu na rok 2021 a nabíráme nové posily na pozice: oddílový vedoucí, zdravotník, administrativní pracovník, kuchař (letní prázdniny), pomocný personál do kuchyně (květen-srpen).  více zde

10.1.2021

Facebook a instagram CK

Sledujte nás na našem facebookovém profilu a instagramu @tabory.cz. Najdete zde, kromě kompletní fotogalerie, také propagaci jednotlivých táborů a novinek.

 
 
Na jaký typ tábora byste nejraději vyrazili?
Klasický tábor
19%
Adrenalin camp
33%
Tábor u moře
19%
Sport camp
7%
Pro teenagery
19%
Tábor pro nejmenší
4%
Hlasovalo celkem: 70