Sledujte nás na Instagramu a na Facebooku - pro nejčerstvější novinky o událostech a chystaných akcích.

Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace
 
 
 
 
CK Topinka na Facebooku

Recenze zákazníků CK Topinka
27.8.2023

English camp 19.-26.8.

Díky za velmi povedený tábor. Naše děti přijely spokojene, ba přímo nadšené a už teď chtějí další tábor. S vedoucími byla sranda, program byl opravdu povedený, perník k svačině a vánočka k snídani chutná, děti si nejvíce užili karaoke. Mne zase potěšilo portfolio, se kterým přijely. Děkujeme moc a moc!!!

27.8.2023

Divoký západ, Ostrovec, 2023

Rádi bychom poděkovali za skvělý tábor s úžasnými hrami, bezva partou vedoucích i dětí.
Syn už se nemůže dočkat tábora příští prázdniny se stejnou tlupou. :-)

Jana Š.
26.8.2023

English camp Varvažov

Tabor všem doporučujeme. Syn byl spokojený s ubytováním, moc se mu líbilo v Jump Areně, byl uchvácený agentským programem, chováním vedoucích a veškerou péčí, kterou dětem věnovali. Myslím, že tohle se už jen tak běžně nevidí. Za nás máte 100 % a příští rok jedeme zase!

26.8.2023

English camp Varvažov

Děkujeme za poskytnutí bezchybné péče o naši dceru na anglickém táboře. Přijela moc spokojená, vyprávěla dlouhou dobu spousty zážitků. Celotáborová hra byla podle ní velmi propracovaná od úvodní scénky až po závěrečný souboj se zloduchem. Jsme potěšení a děkujeme!

26.8.2023

NERF ARENA CAMP VARVAŽOV

Rádi bychom poděkovali za perfektně připravený program na táboře pod vedením pana Romana Bechyně. Děcka přijely spokojené, líbily se jim různé hry s nerf vybavením, tak taky celotáborová hra na téma Johnny English. Závěrečná bitva byla prý suprová. Děkujeme moc!

26.8.2023

English

Dobrý den, opět po roce nám přijela velmi spokojená dcera z tábora, který je už její naprostou srdcovkou. Sama to říká. Děkujeme vedoucím za dobře odvedenou práci a spoustu srandy! Příští rok opakujeme akci!

NM
26.8.2023

Nerf tábor

Chtěla bych noc poděkovat za Nerf tábor, syn se vrátil nadšený a plný zážitků! Celotáborová hra prý byla geniální, Madame M a agent Johnny English prý podali skvělý herecký výkon. Příště pojede znovu, děkujeme.

19.8.2023

Biograd na moru 11.8.-20.8.

Tábor můžu jen doporučit. Jídlo bylo moc dobré a pokoje dobře zařízené. Co se týče programu, tak nechyběli hry a ani volný čas. Chodí se k molu kde se může skákat, k bazénu a i na večerní procházky městem, kde je okrajově i menší pouť a herna. Největší uznání patří vedoucím, kteří byli úplně skvělí. Začleňují úplně všechny, takže nemusí být žádný strach, že by někdo byl mimo kolektiv. Lepší vedoucí nikde nenajdete!!!
Příště určítě pojedu zas.

19.8.2023

Biograd na Moru Chorvatsko

turnus od 11. do 20.8. byl ten nejlepsi ktery jsem si snad mohla vybrat nejsimpatictejsi vedouci co jsem snad mohla dostat vecerka az v jedenact vecer nejlepsi na taborech jsme ji meli vzdycky uz od 21. Dekuju vsem za uzasnych 10 dni miluju vas

19.8.2023

Biograd na moru

Musím říct že sem od toho moc neočekával, ale moc sem si to užil.
Vařili tam dobrá jídla, byly skvělé výlety, hlavně Zadar atd.
Nejlepší na tom všem bylo to že jsme mohly k moři, skákat z mola a také chodit do města po večeři.
Vedoucí jsou sympatičtí, mýlí a vždycky se vším pomůžou.
Příští rok pojedu určitě znovu, byly to ten nejlepší týden z celých prázdnin!

19.8.2023

Biograd na moru

Tabor v Chorvatsku byl úžasný!. Příští rok určitě jedu znovu. ????????

19.8.2023

Biograd na Moru Chorvatsko

Byla jsem na turnusu 11.-20. 8. a jsem nadšená. Příští rok se určitě chystám jet znova. Ze začátku jsem se bála že se nezačlením, ale úžasným kolektivem a vedoucíma jsem se vůbec nemusela bát.

Viktorie Compelová
19.8.2023

Biograd na Moru 11.8-20.8

Skvělý jako minule, příští rok jedu zase. Vedoucí skvělí.

19.8.2023

Biograd na Moru 11.8-20.8

Skvělý jako minule, příští rok jedu zase. Vedoucí skvělí.

19.8.2023

Biograd

Určitě pojedu zas! Skvěla vedoucí a program milujeme andy♥️

Valča
19.8.2023

Biograd 11.8.-20.8.2023

Skvělý tábor, příští rok jedu zas !!

Anička
19.8.2023

Biograd na moru 11.8-20.8

Moc jsem si tábor užil hlavně díky vedoucím a aktivitám které jsme dělali. Užil jsem si každej den a pojedu znovu

Oliver
19.8.2023

chorvatsko

skvělý program všechno skvělý super

19.8.2023

Biograd 1.8.-20.8.2023

Skvělý tábor a nejlepší vedoucí pojedu zas

19.8.2023

Chorvatsko-Biograd na Moru 11.8-20.8

Bylo to super, pojedu zas❤️❤️

Mathew
17.8.2023

Dance Camp

Dcera byla z tábora nadšená. Nebylo nic co by ji vadilo. Moc děkujeme týmu z Dance Campu za super program a vyžití. Dcera hned po příjezdu řekla, že příští rok jede znovu a to byla letos na táboře poprvé. Velký dík všem

15.8.2023

Adwenture week 3

Skvělý tábor, skvělý program. Kluci 12 a 13 lety byli nadšeni. Vedoucí výborní - dokázali děti zaujmout. Díky moc všem, co se na táborech podílejí!!
Příští rok chtějí zas!

Jana
8.8.2023

Fotbal camp

Dobrý den..
Moji synové letos byli maximálně spokojeni.
Vzpomínají a vypráví zážitky.
Jak vedoucí,jídlo a výlety(aquapark,jump i laser)
Příští rok pojedou zas.⚽????

5.8.2023

Nerf tábor

Syn byl maximálně nadšený. Moc se mu tam líbilo. Vedoucí super, jídlo super, vše super ????????????????

4.8.2023

Biograd s Romanem

Opožděně musím napsat ještě recenzi na tábor v Chorvatsku s hlavním vedoucím Romanem Bechyně a jeho týmem. Byl to nadupaný týden, obzvlášť oceňuji přístup vedoucích a jejich komunikaci, to jsem ještě neviděla. Program byl fajn, jídlo super a hlavně kopec srandy, vzpomínek a hlášek. Moc děkuji a všem vřele doporučuji Chorvatsko s Romčou, nebudete litovat!

30.7.2023

Biograd na Moru Chorvatsko

Moc jsem si to užila na tábore bylo hodne srandy , hlavne Skvele vedouci , kloubok dolu před všemi vedoucími co jsem s nima byla jste parádní , pomáháte a vymíšlíte programy , počasí nám také přálo , jsem hrozně šťastná že jsem byla v Chorvatsku , a jinak taky děkuji Víťovi za skvělé jídla a také děkuji pánům řidičům co nás v
Pořádku dovezli tam i zpátky , příští rok jedu znova ale už na dýl jsem si hlavně našla bezva kamarádky , hlavmě vedocí jsou skvělý a mililý a vstřícný , mám vás ráda

S pozdravem Adéla Dellingerová ❤️

26.7.2023

Černá Hora, Adrenalinový tábor, Ulcinj

Moc děkuji za krásné zážitky, legraci a program, který můj syn strávil na tomto táboře. Když se vrátil, byl nadšený a hned říkal, že by jel příští rok znovu. Děti se tam opravdu nenudili a užili si nejenom adrenalin, ale také naprosto úžasnou přírodu v Černé Hoře. Díky facebooku, jsme se mohli částečně mohli být s nimi a vidět, jak nadherná místa naše děti navštívili. Moc děkuji za za super kolektiv vedoucích a celé cestovní kanceláři Topinka. A taky velký dík pánům řidičům, které naše děti dovezli tam i zpět v pořádku.

Anna Divišová
23.7.2023

Biograd na Moru 2023

Velmi mile jsem byla překvapená vyprávěním mého syna o táboře v Chorvatsku, byl úplně prvně a ještě nezavřel pusu, pořád básní o tom, jak to bylo úžasný. Jsem ráda, že jsme narazili na tak empatické vedoucí, Romču, Ráďu, Péťu, Mílu, Dádu a Mojmíra, teří umí zaujmout všechny věkové skupiny. Za rok prý pojede zas.

Spokojená maminka
23.7.2023

Chorvatsko s Romčou

Nejlepší tábor! Vedoucí byli skvělí, jídlo bylo dobrý a počasí nám taky vyšlo na jedničku. Velký díky patří Romčovi, kterej to má celý pod palcem a jen tak něco ho nerozhodí, a taky dalším vedoucím, kteří byli stejně fajn, jako on.

22.7.2023

Biograd 1. turnus 2023

Opět se mi potvrdilo, že Romča s Ráďou jsou jediná správná volba! Sehraný dvojčata a jejich kolegové předvedli jednoduše koncert. Skvělé výlety, program, legrace hlavně miliarda zážitků. Díky moc.

AV
22.7.2023

Biograd Chorvatsko

Ještě jsem nedojela domu a jsem plná dojmů! Úžasný týden v Chorvatsku díky skvělé bandě vedoucích za to fakt stál! Do Chorvatska už jedině s Romčou, Ráďou, Mílou, Dádou, Peťou a Mojmou. Díky za skvělý zážitky, jste úžasní!

22.7.2023

chorvatsko-Biograd na moru

Tábor byl skvělý, výborní vedoucí a obzvlášť hlavní vedoucí Roman Bechyně. Program byl úžasný, doporučuji výlet na ostrov Tkon, který jsem si moc užila. Vřele doporučuji
-Sofie Pleslová

22.7.2023

Biograd na moru

Byla jsem tam teď od 14-23.7.2023 a bylo to skvěle super vedoucí a dobrý kolektiv jsem rada ze jsem tam jela a moc jsem si to užila a příští rok jedu znovu (Roman Bechyně je skvělý hlavní vedoucí i Zdravotnik)

Dominika Chalupová
22.7.2023

Biograd na moru

Dobrý den,
Tábor v Chorvatsku byl super spoustu zábavy a Hlavním vedoucím Romanem byla také zábava. Děkuji za všechny zážitky a těším se na příští rok. :-)

JD
18.7.2023

AirSoft camp

Syn byl na táboře velmi spokojený. Prověřil si na táboře svoji fyzickou kondici s partou kamarádů s obdobnými zájmy a zažil spoustu legrace. Příští rok chce jet zase.
Díky všem co tábor připravovali.

Sochorová M.
18.7.2023

Biograd na Moru

Úplne skvely tábor , nejlepší vedoucí , bylo plno srandy , vedoucí vždycky vyjdou vstric , byla jsem na Tábore od 30.6 - 16.7 2023 , byla jsem hrozne spokojená moc Dekuji za Krásnych 17 dní . Ted v patek jedu znova na tyden už se hrozne tesim
S pozdravem Adéla Dellingerová

15.2.2023

Military camp

Syn jezdí na military camp opakovaně už několik let a je vždycky moc spokojený. Získal tam nové přátele a každý rok se domlouvají na stejném termínu, aby se tam potkali. Tábor asi nevyhovuje všem, protože je poměrně drsný, ale klukům, kteří se zajímají o airsoft a vojenské techniky, ti budou určitě nadšení. Já navíc kvituji i to, že je možné objednat i bezlepkovou stravu, takže nemusím mít starost, jestli bezlepkovou dietu dodržuje.

28.8.2022

English camp

Opet legendarni tyden plny zazitku a uzasnych chvil. Skvele jidlo a zazemi. Moc dekujeme odbornemu tymu vedoucich, kteri jsou pro kazdou srandu. Porad nam tu hraje nastupova pisnicka a rezonuje vtip o delce jmena jednoho z vedoucich. Dekujeme a moc Vas zdravime!!! Pristi rok opet ve velkem.

Novotna
28.8.2022

English camp

Děkujeme za skvělé zážitky pro naše děti. Skvěle promyšlená vystoupení vedoucích prý vždycky vykouzlila úsměv na rtech. Máte být na co hrdí. A to, že zkoušite učit angličtinu i nejmenší děti, to je naprostá paráda.

28.8.2022

English Varvazov

Od dětí slyším pouze samou chválu, velké poděkování patří paní kuchařce za vynikající stravu. Děkujeme i za snahu dělat něco s vaším areálem. Od loňska se hodně podařilo vylepšit. Jedeme již poněkolikáté a opět velmi spokojeni. Příští rok by to prý ale chtělo vrátit karaoke a táborák!!! Jinak moc děkujeme.

Velmi potěšena maminka
28.8.2022

English camp

Dobrý den, dcera včera přijela z anglického tábora a pěje ódu na velmi slušný program, super ubytování i se sprchami a WC a hlavně si nemůže vynachválit velmi zábavné vedoucí, kteří se vždy snažili vydat ze sebe co nejvíce. Je super vidět, že existují i lidé, kterým záleží na tom, jak si děti užívají, umí jim pomoci, umí se o ně postarat. Smekame klobouky a děkujeme!!!

NM
28.8.2022

English camp

Nejlepší parta vedoucích, nejlepší parta lidí!!!! a rok musíme jet zase!

27.8.2022

Výtvarný ateliér

Takze, nejlepsi vedouci i na avatarovi. Obzvlast musim vyzdvihnout hlavni vedouci Žanetu Macháčkouvou a z avataru Matěje Bílého.
5 hvezd z 5

Vase milovana Andyyy
23.8.2022

Biograd na moru 12.8-21.8

Nejlepší parta lidí, kterou jsem našla na táboře. Tábor byl skvělý díky našim vedoucím, největší díky patří Andy, Aničce, Šárce pomohli nám se vším a vyšli nám vstříc ve všem.

valinka
23.8.2022

Biograd na moru 12.8-20.8

Nejlepší tábor na kterém jsem byl moc jsem si to užil poznal jsem skvělé lidi a super vedoucí nikdy na ně nezapomenu byla s nima velká sranda a byli vždy ochotní pomoct těším se na vás i příští rok.

Nikita Fiala
22.8.2022

Bradavice 2022

Tábor byl jako minulý rok skvělý. Nové prostředí mi nevadí, chatky byli v pořádku a vše ostatní taky. Vedoucí jsou moc fajn a je vidět že se snaží. Programy jsou zábavné a je fajn že si je můžu užít s lidmi které vidím jednou za rok. Pro mě je nejdůležitější že na táboře si užijeme plno srandy jak s kamarádkami tak s vedoucími. Už se mi stýská a těším se na další rok s vámi

Peťulka K.
22.8.2022

Biograd na moru 12.8-20.8

Vedoucí jsou nejlepší je s nima sranda a jsou ochotni pomoct komunita lidí je perfektní a hlavně Andrea a Anička pro nás hodně udělali.

Eduard Chalupa
22.8.2022

Biograd na Moru 12.8-20.8

Lepší tábor sem si přát nemohl naprosto skvělý vedoucí, kteří byli přátelský, hodný a šli dětem vstříc, skvělý kolektiv lidi, dobrý program. Jsem naprosto spokojený příští rok jedu znovu.

Suchý Matyáš
22.8.2022

Bradavice

Už třetím rokem jezdím do bradavic a vždy si to moc moc užiju.Všichni vedoucí jsou moc príma a hlavní vedoucí taky,program je hezky připraven a je to na něm vidět, vždycky se moc těším až je uvidím. Mám plno nezapomenutelných zážitku které jsou prostě nezapomenutelný. Chatky byly veliký a bylo tam všechno co jsme potřebovali (i když chybělo nám tam koště????) prostě chatky jsou v pohodě a areál docela taky. Těším se na další rok s vámi.

Eliška Plačková
21.8.2022

Bradavice

Vrátili jsme se z tábora a nejradši bych odjela hned zpátky. Prostředí, vedoucí i lidi, které jsem tam potkala, mi už teď moc chybí. Chatka docela prostorná, mohli jsme se navštěvovat a užívat si tak volný čas spolu. Během programu jsme pracovali v týmech (kolejích) a myslím že si to užili jak nejmenší, tak ti starší. S vedoucími jsme mohli mluvit o čemkoliv, smáli jsme se spolu a těšíme se na ně zas. Díky tomuto táboru jsme si vytvořili několik neuvěřitelných přátelství a vzpomínek. Na jiný tábor s jinými lidmi už nechci, takže doufám, že nám klapne zas příští rok!

Kadeřábková Aneta
20.8.2022

Koňský tábor

Dobrý den,
stručně:Koňský tábor Milevsko SUPER, SKVĚLE, DĚKUJEME,za rok zase!!!!!Jste skvělí!

Newaldovi
14.8.2022

Avatar

Dobrý den, dcera se vrátila z tábora Avatar nadšená a spokojená s tím, že příští rok jede znova. Já teda byla hodně mile překvapená jak perfektně to máte zmáklý co se týče organizace, komunikace, logistiky. Když jsme vybíraly tábor, dala jsem na dlouholetou historii a jsem ráda, že se to povedlo. Jste fakt super!!!!!!!!
Děkujeme a příští rok nashledanou...

Machalíková
14.8.2022

Avatar

Dobrý den, syn se mi včera vrátil z táboru Avatar a byl opět naprosto spokojený!!!! Děkujeme vedoucím a celému týmu CK Topinka! Příští týden jede znovu, tentokrát na English tábor kde byl už minulý rok a už teď se moc těší.

Abrahámová
14.8.2022

Action camp Paprsek

Chtěla bych poděkovat vedoucím z Action campu, syn je jak vyměněný, takhle nabitého pozitivní energií jsem ho neviděla. Našel si spoustu kamarádů a má spoustu vzpomínek. Děkuji moc, nevím jak jste to udělaly, příští rok jede znovu. Palec nahoru vedoucím.

7.8.2022

Záhady s.r.o.

Dobrý den.
Včera nám přijely holky 8 a 10 let ze svého prvního tábora. To,že jsou spokojené a tábor se jim líbil je jasné.Ovšem to co předvedla CK Topinka při příjezdu z tábora je až ohromující.České dráhy se opět předvedly a plánovaný vlak ani nevyjel.Holky jsme měli cca. 300 km z domova a nebyla možnost si pro ně ani dojet.Cesta zpět se prodloužila asi o 4 hodiny a my doma trnuli strachy. Nakonec CK Topinka vše zvládla přeorganizovat,děti nám přivezly v pořádku,ještě jim zajistili vše potřebné a zabavili je (podotýkám,že na svůj účet). Skvělý svozový vedoucí p. Žurek nám celou cestu posílal sms s informacemi,kde zrovna jsou a jak jsou na tom děti a jen díky skvělé práci jeho i celé kanceláře jsme se strachy nezbláznili. Ráno koukám na email a tam hned po půlnoci veškeré lékařské zprávy o vyšetření,či nevyšetření holek (mladší dcera je tak trochu kaskadér - šlo jen o rozbité koleno a zvrácení z horka ????????). Teď když vidím své spokojené, unavené a vyřáděné, spící zlatíčka ve svých postelích,jsem neskutečně vděčná,že když už byly tak strašně daleko, tak že jsem je svěřila zrovna CK Topince. V neposlední řadě děkujeme i vedoucím v táboře, prý byli srandovní,ale to si teprve ještě všechno musíme poslechnout.Děkujeme Vám,jste BORCI !!! ????????

B. Janečková
6.8.2022

Záhady S.R.O 2022

Ahoj,tábor byl v pohodě, skvělý hlavní vedoucí Lipy a skvělí týmoví vedoucí Luky a Kryštof. Velice mi vadila týmová vedoucí Lidu která naštěstí nebyla se mnou v týmu. Měla hnusné poznámky . Třeba jsme šli na záchod bylo nás víc ale že stejné chatky ona nás vyděla a začala to jdete jako na záchod všechny?(tak ne asi proč by jsme tam jinak šli?) .Za mně to byla velice nepříjemná vedoucí.... Dále bych chtěla poděkovat panu zdravotníkovi že mi opravdu pomohl když jsem na zdravku přišla. Na. Taboře se mi líbila bojovka street dance a různé aktivity jako např. Pantomima. Jídlo nic moc ,k snidani byl každý den rohlík ???? a pomazánka... Velice fajn byl i výlet do jump arény a vyrábění škrabošek????...

Adri .K
5.8.2022

Španělsko - Costa Brava

Hezký den,
Děkujeme za skvělý tábor. Hugo byl velmi spokojen. Příští rok jede zas ????

F.
27.7.2022

Action camp Paprsek

Přijel jsem z dovolené, tak píšu recenzi až teď. Nejde to popsat jedním slovem, super kolektiv lidí, skvělý program a nejlepší vedoucí, které jsem kdy potkal. Příští rok s nimi jedu na 100% znovu, udělali nám skvělou atmosféru, program a odvezli jsme si spoustu krásných vzpomínek. Za to moc děkuji vedoucím, bez takových vedoucích by ten tábor nebyl takový, jaký byl.
NA MALÍČEK, příští rok. :)

27.7.2022

Military tábor

Na tábor jsem jel už po několikáté, letošní rok s Jiřím Hornačkem byl jedním slovem super. Dodržel, že "militerka" byla nejdrsnější tábor. Musím pochválit vedoucí "Fyllipy" a "Ludvu" za skvělé scénáře do airsoftu, které mě bavili a dost toho naučili

David Krajči
20.7.2022

Action camp

V minulých letech uz jsem na pár táborech byla, ovšem Action byl jednoznačně ten nejlepší. Vedoucí byli skvělí, zachovali se profesionálně v každé situaci a nikdy nezůstali na holičkách! Parta lidí se sešla úplně skvěle, všichni za ty dva týdny neskutečně přirostli k srdci. Chtěla bych všem poděkovat za skvělý zážitek a doufám, že se příští rok vidíme znova!

20.7.2022

Paprsek Action

Děkuji moc za tábor plný vzpomínek, doufám, že se uvidíme příští rok a i mimo tábor. Velké díky patří skvělým lidem ale hlavně pětici vedoucích, kterých si moc vážím a mají můj velký obdiv. Od tohoto roku chci jet jen s vámi!
Děkuji

20.7.2022

Action camp

Letošní tábor byl skvělý a moc jsem si ho užila, sešla se skvělá parta lidí, jak dětí, tak vedoucích. Program byl hodně pestrý a vyjížďky na kole po Jihočeském kraji úžasné. Už se těším na příští rok a doufám, že se zase všichni sejdeme.

20.7.2022

Biograd Chorvatsko

Nejlepší tábor, na kterém jsem kdy byl! Bezkonkurenční vedoucí, zdravotníci, hlavas i kuchyně! Díky moc Ráďovi za povídání a pomoc, Mílovi za pořád dobrou náladu, Márovi za pomoc, Lůce za skvělou zdravotní péči, Terče za každou srandu a hlavně Romčovi, že to všechno zvládl zorganizovat a dát do kupy tak super lidi! Už aby bylo.další léto, pojedu určitě!

20.7.2022

Chorvatsko 2.turnus 2022

Skvělí vedoucí, super program, užitý týden! Za rok jedu zase!

20.7.2022

Biograd na Moru

Chtěla bych moc poděkovat za skvělý start prázdnin mých dětí! Byla jsem nervózní, protože jsem prvně posílala svoje ratolesti za hranice republiky samotné. Nervozita mě odpadla už na Florenci, kdy se nás hlavní vedoucí Roman a jeho tým Ráďa, Lucka, Míla, Mára a Terka naprosto profesionálně ujali. Tak hladký průběh odbavení jsem nečekala, stejně jako kladný a empatický přístup celého týmu. Během pobytu jsem nezaznamenala jedinou stížnost od dětí, byly maximálně spokojené. Program se jim líbil, vedoucí si ze sebe uměli udělat legraci, ale zároveň drželi nastavená pravidla. Už je to pár dní, co mám svoje dárečky doma, a od té doby u nás jede jen a pouze Biograd s Romčou, Ráďou a ostatními. Takže příští rok pojedou prý zase, už abych je prý přihlásila. Děkuji za skvělé odvedenou práci a profesionální přístup, kéž by bylo více takových lidí jako byl tento tým.

M.K.
20.7.2022

Action camp

Až teď jsem se dostala k napsání recenze pac stále vstřebávám ty skvělé pocity a zážitky z nejlepšího action campu!! Na prázdniny jsem se ani moc netěšila ale těch 14 dni na tomto skvělém táboře me nakoplo vic než nikdy!!! Pokud si to teď čte nějaká maminka, tatínek, babička nebo dědeček a přemýšlíte o tom ze byste poslali ve dítě, teenagera nebo velkého puberťáka a tábor, tak si myslím ze jste si vybrali vic než skvěle a s radosti vás odkazuji na to že byste vašeho syna nebo dceru na tento suprový tábor měli poslat!! za těch 14 dni jsem poznala spoustu skvělých, ochotných pečlivých lidí kteří semnou na táboře byli! Rozdělili nás do oddílu po 10 a všichni bojovali o vítězství v celotáborovce sešla se skvělá parta lidi kteří se nechtěli flákat ale něco zažít!! Program byl pestrý! A nebyl čas na nudu! jízda na kole, koupání se, hraní scének,vymýšlení písniček a básniček, karaoke, tancování, sportovní aktivity, večerní táboráky, diskotéky,vědomostní hry ale také spousta ostatních her kterém jsem si velmi užila! Kdybych vám tady měla říct něco o každém vedoucím tak jsme tady do noci, ale stejně si dovolím o každém říct par slov! Začala bych hlavní vedoucí Sašence S. která je naprosto užasná! vždycky nám všem dokázala pomoct, vždy jsme za ni mohli přijít s jakýmkoliv problémem a vždy nás vyslechla a snažila se nám poradit jak nejvíc to šlo, s vždy se to taky povedlo! byla plna úsměvu a dobré nálady což nás motivovalo, nikdy na ni nezapomenu! Další máme Lidušku L., pro nás Lidu se kterou to vždycky bylo v klidu, jedna nejvtipnějších žen co znám! ochotna, vstřícná, zábavná a vždy si uměla srovnat pořádek protože co se na táboře uvaří to se tam tak sní. A poslední vedoucí ženského pohlaví byla naše Elda H. ta cool vedoucí v barevné mikině co má kouzelný ruce! Potěšeni pro uši když nám hrála na kytaru! Velké díky byla ma oddílová vedoucí-skvělá vedoucí! Nakonec obrovské díky taky Lukymu a Kryštofovi skvělým parťákům se kterými byla vždy sranda a nikdy jsme se s nimi nenudili, mohli se na cokoliv zeptat, povídali nám spoustu příběhu a byli také skvělými rozhodčími našich her! VELKÉ DÍKY VŠEM! a moc doufám ze pojedu na ACTION camp příští rok zase!!

Nikola C.
20.7.2022

Action camp

Tak letošní lajk si určitě zaslouží tento tábor. Na 14 denní tábor jsem jela poprvé a bylo to asi to nejlepší rozhodnutí, nejen že jsme se tak stihli více poznat a vytvořit skvělý kolektiv ale taky jsme toho spoustu stihli. Obrovské dík patří hlavně Sašence, Lidu, Lukymu, Elišce a Kryštofovi. Ti totiž z tábora udělali něco tak super že si moc přeju jet příští rok. Děkuju všem za nejlepší zážitek.

19.7.2022

Action camp

Tento tábor byl naprosto skvělý. Vedoucí a noví kamarádi byli jedním slovem úžasní! Program byl dobře promyšlený, a proto nikdy nebyla nuda. Příští rok se určitě vidíme! Posílám jedno velké DEKUJI

19.7.2022

Action camp Paprsek

Skvělé místo, lidi a nejskvělejší vedoucí. Budem se na vás těšit příští rok. ❤️

19.7.2022

Action camp

Syn dorazil z tábora nadšený, pochvaluje si hlavně celý tým vedoucích a skvělou partu dětí, který se tam sešly.
Příští rok s vedoucími a kamarády určitě znovu.
Ještě jednou děkuji za něj Saše, Lidu, Elišce, Lukášovi a Kryštofovi.

18.7.2022

Chorvatsko - Biograd na Moru

Tábor v Biogradu mě velmi bavil, moře bylo super a počasí taky. Co se týče programu, tak jsem si ho náramně užila. Největší pochvalu ale ode mě mají vedoucí, kteří byli neuvěřitelně přátelští a vstřícní a se vším si dokonale poradili.

18.7.2022

Biograd na Moru

Úžasný tábor a vedoucí. Romča a kolektiv (Ráďa, Terka, Míla, Lukáš a Jožka) se nám vždy snažili vyjít vstříc. Na programu jsme se vždy mohli domluvit a vedoucí vždy zajímal náš názor. Ubytování i stravování také perfektní. Celý pobyt proběhl bez jediného problému a neskutečně jsme si ho užili.

18.7.2022

Biograd na Moru

Úžasný tábor skvělá atmosféra a prostředí. Velká pochvala patří vedoucím za jejich trpělivost a starost. Program byl skvěle přizpůsobený všem věkovým kategoriím. Ještě jednou děkuji vedoucím, hlavně nejlepšímu hlavnímu vedoucímu Romčovi za všechno, co pro nás udělal.

18.7.2022

Španělsko Costa Brava

Velká pochvala, synové se vrátili z tábora nadšeni. Moc se jim tábor líbil. Byl to jejich první tábor a díky vám určitě ne posledni. Děkujeme moc.

Dominika
17.7.2022

Action camp

Skvělý kolektiv, super vedoucí a výborný program. Nejlepší tábor na kterém jsem kdy byl.

17.7.2022

Action camp

Dobrý den, chtěl bych pochválit vedoucí z action campu. Naše dcera se vrátila s úsměvem na tváři, že už chce další léto s těmito lidmi. Tímto chci poděkovat hlavně vedoucím action tábora a za skvělou organizaci. Příští rok chce jet se stejnými lidmi znovu. Děkujeme

16.7.2022

Action camp

Nejlepší tábor na kterém jsem kdy byla, super kolektiv, vynikající vedoucí a skvělý program. Dávám 10 z 10.
Doufám že se tam příští rok opět uvidíme ❤❤❤❤
????????????

12.7.2022

Biograd na Moru

Musíme říct, že toto byl nejlepší tábor, na kterém jsme kdy byly. Já a moje sestra jezdíme na tábory už od malička, každý tábor byl fajn, neměly jsme žádný, který by byl top, ale tenhle tábor byl zaručeně nejlepší. A to hlavně díky skvělým vedoucím. Bylo to plné zábavy, obrovské srandy, a vzniklo nám díky tomu spousta nádherných vzpomínek, na které nikdy nezapomeneme. Děkujeme za skvělý start prázdnin a doufáme, že příští rok pojedou stejní vedoucí na stejnou lokalitu a že si užijeme více nebo stejně srandy jako tento rok. Ještě jednou Děkujeme moc.

Kačka a Anička Vančurovy
6.9.2021

Trosečník

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za svého syna, přijel z tábora velice spokojený, měli prý super program a našel si kamarády. Za to bych chtěla nejvíce poděkovat hlavní vedoucí Saše a dvoum vedoucím Adrianě a Elišce. Pokud příští rok pojedou vedoucí zas, určitě pojede s nimi. Děkuji Vám

2.9.2021

NERF tábor Varvažov

Super tábor! Super program! Vynikající vedoucí Roman! Výborné jídlo! Příští rok znovu!

Jana
31.8.2021

English camp Varvažov

Již po několikáté jsme měli dítě na English táboru... A opět naprostá spokojenost a velká chvála! Letos i chatičky s WC a sprchou. No bombastický program, vedoucí velmi obětaví, vtipní, pro každou srandu. Letos bylo sice trošku méně fotek, ale pokud máte potomka na English campu ve Varvažově, apk se není čeho bát! Děkujeme všem za skvěle odvedenou práci!!!

31.8.2021

English camp - RS Spolana Varvažov

Naše dcera již po několikáté přijela naprosto očarována z Englishe. Tentokrát si nemohla vynachválit novou partu vedoucích. Byla nadšená z karaoke večera i závěrečné megadiskotéky! Děkujeme moc a příští rok zase...

Klára V.
28.8.2021

English camp Varvažov

Naše dítě přijelo z anglického tábora na Varvažově více než spokojené. Vyprávělo mnoho zážitků, chválilo si zábavný program, výuku angličtiny, strava prý byla také chutná. Co se ubytování týče, i tady nám byla sdělena pouze chvála. Vedoucí byli prý naprosto úžasní. V příštím roce s CK Topinka zkusíme i jiné tábory, ale English jasně zůstává!!! Děkujeme moc! :)

8.8.2021

Chorvatsko -Biograd na moru

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za fantastický tábor, syn byl tak nadšený, že chce jet další rok znovu, už po třetí. Ani nestíhal domů volat, ani si nestěžoval jako na jiných táborech. Moc děkuji za organizaci takového tábora.
Dokonce Vám chci poděkovat i za ty krásné fotky, které jsou na fb.
Přeji mnoho štěstí

Mgr.Barbora Pačandová
3.8.2021

Výtvarný tábor Varvažov 24.-31.7.2021

Krásný den,
velmi děkuji za přípravu a vedení tábora, který si dcerka velmi hezky prožila. Byl to její první "spací" tábor a má na něj příjemné vzpomínky. Přivezla spoustu krásných obrazů, kde je vidět, kolik výtvarných technik jste vyzkoušeli. Nadšená je i z batikovaného trička, který ji také zůstane jako príma vzpomínka.
Děkuji Vám a přeji samé spokojené děti a následně i jejich rodiče :-)
Vše dobré do další práce a příjemné léto.

28.7.2021

Bradavice 17.7.-24.7.2021

Děkuji za krásné zážitky, které si dcera přivezla z tábora.
Z nadšením se k nim ve vyprávění vrací a už hlásí , že chce jet na tábor i příští rok…????????????

Eva Písková
27.7.2021

Výtvarný ateliér Varvažov 17.-24. 7. 2021

Dcera byla již po několikáté na táboře s CK Topinka, byla moc spokojená, a my také. Líbilo se jí a určitě v dalších ročnících pojede zase. Spoustu nových přátel a zážitků.

Krumlová Petra
17.7.2021

Action camp 3.7. - 17.7.

Tábor byl skvělý, vedoucí na špičkové úrovni, hodnocení vedoucích 10/10, bohužel o jídle to už říct nejde.

13.7.2021

Nerv Camp Arena 3.7-10.7.2021

Syn byl opravdu z tabora nadceny spoustu zabavy, pestry velmi dobre pripraveny a ruznorody program od rozcvicky pres tymove hry az do vecera deti se opravdu nenudili a syn vypravel a vypravel ma spoustu zazitku a o to slo.Zvlastni dik patri panu Bechynemu za bezpecne preckani osklive bourky a velmi dobrou volbu vyberu jeho vedoucich evidentne je to clovek na svem miste a deti ma rad Nas Lukasek stale vzpomina na Lucku velmi milou a hodnou slecnu a nutno rict ze jsem byla svedkem jak se s detmi Loucila po prijezdu na Florenc velmi vrele deti obejmula a konkretne se loucila bylo to velmi dojemne.Moc dekuji take kucharkam synovi chutnalo pry vic nez doma????dodnes vzpomina na naprosto perfektne ochuceny caj vonici po medu.Ackoliv doma mi caj pit nechce.Diky taboru jsem si uvedomila jak mam sikovneho a samostatneho syna ktery se o sebe dokaze postarat sam a to patrim mezi uzkostlive maminky tabor prospel jak jemu tak i nam si uvedomit spoustu veci a min se o syna bat coz jsem opravdu potrebovala zjistit.Jeste jednou dekuji vsem za vse pristi rok uz ted vime ze na tabor syn vyrazi zas.????

Michaela Greplova
10.7.2021

Nerf tábor RS Spolana Varvažov

Dnes se nám syn Samík vrátil z tábora Nerf a byl moc šťastný kolik toho zažil . Na táboře byl poprvé takže jsme měli obavu jak to zvládne a musíme říct že to předčilo očekávání. Musíme poděkovat všem vedoucím jak se o něj starali a jak se rozjedl. Moc nám nechtěl jíst a po táboru se to o 100% zlepšilo. Taky se nás ptal kdy pojede znovu moc ho bavili aktivity a jak se k němu vedoucí chovali . Nejvíce chválil vedoucího Romana a vedoucí Danielu. Takže za nás ho určitě pošleme znovu . Ještě jednou všem děkujeme .

Novákovi
3.6.2021

španělsko, costa brava

nejlepší tábor. Nespočet zážitků, skvělý lidi, instruktoři byli mega cool a to moře, bože to byla nádhera!!! Doporučuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

14.9.2020

Koňský tábor

Dobrý den
Má dcera byla účastnicí koňského tábora v Růžené 25.7.-1.8.
Mohu vám jen velice poděkovat a oznámit, že příští rok pojede opět s vámi. Byla nejmladší a nejmenší účastnicí, měli jsme tedy pochopitelně strach jak celý tábor zvládne a volili jsme tedy kratší termín na týden.
Dcera nenapsala jediný pohled nebo dopis, ani jednou nezavolala, nestáli jsme jí ani za sms. Prostě měla spoustu práce a neměla čas ani na stýskání. Přivezla si spoustu zážitků a vzpomínek a tříhodinová cesta domů byla na všechno to povídání zážitků krátká.
Slečny instruktorky odvedli perfektní práci, tímto bych jim tedy chtěla z celého srdce poděkovat, protože co si budeme povídat, první zkušenost je nejdůležitější a na té děti potom staví a vaše instruktorky byli v každém případě perfektní. A ještě patří díky kuchařce, protože prý vaří lépe než já.
Děkuji

Pištěková Anna
30.8.2020

Nerf tábor Varvažov 22-29.8.2020

Jménem syna Viktora K. děkujeme za skvělý tábor! Viki byl poprvé na táboře a i když občas ukápla slzička a stýskalo se mu, tak přesto byl z tábora nadšený. Moc si to užil, střílečky, výlet i spousty zábavy. Už se těší až pojede s vámi příště, dokonce se domluvil s kamarády a jelo bych jich více:) Pozdravuje hlavně Romana a Lukáše, ale i ostatní vedoucí:)
Pochvalu dejte i do kuchyně, takto nadšený z jídla moc nebývá:))
Ještě jednou děkujeme a příště na viděnou!

Haklová/Kudrna
22.8.2020

Bradavice 2020 Varvažov

Děkujeme Davidovi T. a Míše P. za opět super týden v Bradavicích. Již po několikáté se domluvila parta dětí z celé ČR a setkali se ve Varvažově. Opět si užili spoustu legrace, pohody a skvěle připravený program.
Velké diky patří i ostatním vedoucím.
Velkou pochvalu vyřiďte prosím do kuchyně. Děkujeme Bendíci

Bendová M.
22.8.2020

Miniadventure speciál

Dnes jsem si přivezla děti z tábora z Růžené. Kluci uplne nadšení. Celou cestu (3hodiny ) vyprávěli zážitky, což u našich kluků není vůbec běžné. Většinou mi řekli na vše jen "dobré" a zbytek jsem z nich tahala. Dnes se prekrikovali co mi kdo řekne. Jídlo prý výborné hlavně polívky si pochvalovali. Ani se jim prý nechtělo domů. Už vybíráme tábor na příští rok.

Kubíčkovi
21.8.2020

Fotbalový tábor

Dobrý den, syn Jonáš Mesaroš byl na táboře moc spokojený. Byl již podruhé a moc se mu líbilo. Příští rok by rád jel znovu. Děkuji Mesarošová

Mesarošová Václava
17.8.2020

Chorvatsko - Biograd na Moru

Dobrý den,chtěla bych poděkovat všem "účastníkům zájezdu" do Chorvatska na Biograd v termínu 7-16.8. Syn Oliver Flos se vrátil zcela nadšen, maximálně spokojený se vším. S ubytováním, stravou a hlavně s vedoucími a zdravotníkem, se kterým se vídal pravidelně 2x denně díky nasazeným antb. Nemohl si zdravotníka, jeho ochotu a vstřícnost, vynachválit. Rovněž velice pěkně mluvil i ostatních vedoucích, táborovém programu, organizaci a výletech. Příští rok by chtěl jet s vámi do Chorvatska znovu i s jeho kamarádem Simonem a pokud možno se stejnými vedoucími. Myslíte, že by bylo možné mi napsat jejich jména, aby člověk pak mohl třeba i podle toho vybírat termín tábora? Olí si pamatuje pouze křestní jména a přezdívky :)

Ještě jednou velice děkuji za vše, i za zdravotní péči, protože Olí odjížděl se zánětem uší z předchozího tábora a antibiotikama a kapkama atd. Byl jak důchodce na cestou s taštičkou plnou léků a instrukcí. Takže jsem vděčná, že kluci vše zdárně zvládli na 1*
Mějte se všichni skvěle, žádné úrazy a spokojené nejen děti, ale i rodiče. Absolvovali jsme s vámi již několik táborů a všechny byly super. Pro nás jste každé léto "jasná volba!" :))Se srdečným pozdravem se loučí

Romana Flosová
8.8.2020

Madagaskar Varvažov 1.8. - 8.8.2020

Dobrý den, dcera se dnes vrátila z tábora opět nadšená. Jezdí s CK Topinka již třetím rokem a pokaždé je moc spokojená. Výborní vedoucí ( letos Barča a Fanda ), super paní kuchařky oceněné diplomem od dětí za úžasné jídlo, bezva parta dětí, co víc si přát. Kdo v ještě váháte, přečtěte si pochvalné recenze, zabalte dětem kufr a hurá na tábor s CK Topinka ❤

Martina Vomočilová
20.7.2020

Cesta kolem světa - Varvažov

Dobrý den,
děti se nám vrátily z tábora na Varvažově. Musíme říci, že takto spokojené již dlouho nebyly. Vyprávěly neustále množství zážitků, pochvalovaly si práci vedoucích, proghram, byly unešené ze stravy (prý by ale rohlíky mohly být vyměněné i něčím jiným), moc se jim líbilo prostředí areálu a koupání v říčce. Příští rok prý moc chtějí jet znovu.
Mockrát děkujeme!!!

18.7.2020

Nerf Camp

Dobrý den, syn se dnes vrátil z tábora. Je nadšený, tábor se mu moc líbil. Vedoucí "Picachu" byl podle vyprávění syna naprosto perfektní. Vařili výborně, Kubovi moc chutnalo - a to je co říct, protože má mlsný jazýček. Syn nám u vlaku hned oznamoval, že příští rok jede zase. Moc za vše děkujeme a rozhodně vás budeme doporučovat všem našim známým a kolegům.

Lucie a Radek Šenovští.
11.6.2020

Costa brava španělsko 2019

Ahoj, byla jsem s mojí kamarádkou ve španělsku . A byl to ten nejlepší tábor ever. Super lidi, instruktoři, moře čisté až průhledné, o zábavu bylo bohatě postaráno. :) :) Doporučuji všem jak pro menší tak pro větší. Návštěva Barcelony byla skvělá sice za příplatek, ale stálo to za to. V aguaparku jsem sice nebyla,ale z povídání od kámarádů, kteří tam byly to byl exkluzivní zážitek.:)
Instruktoři byly zábavní, vtipní, kreativní byla snimy prdel.
Kdyby to bylo možné jela bych toto léto znova, ale vzhledem k této vyjiímečné situaci.
Přístí rok pojedeme s kamarádkou znova.:):):):):)

MÁJA, LINDA
3.5.2020

Růžená

S Topinkou na tábor jsem jezdila jako dítě celej život. Jak areál tak i vedoucí supeer. Syn 6let jede příští rok. A věřím, že bude taky tak nadšeny jako já celejch 10let. Děkuji za skvělé léto :)

Hejnicová
30.3.2020

CK TOPINKA VŠEOBECNĚ

Posílám na tábory od CK Topinka své dva syny a letos by to mělo být již čtvrtým rokem. Dvakrát byli ve středisku Varvažov a vloni poprvé na Růžené. Vždy přijeli velmi nadšení, spokojení, vydovádění a plní nových zážitků. Velkou výhodou je i navázání kontaktů s novými přáteli, s nimiž jsou ve spojení i během zbytku roku. Velmi si pochvalovali práci vedoucích, hry v lese, milují táboráky. Moc se jim líbilo i na příplatkových aktivitách. Já mám zase velkou radost, že nás na tábor kancelář svezla až z Moravskoslezského kraje a že vím, že jsou v perfektních rukou velmi schopných zdravotníků. Takže super! A navíc jsme si s manželem na týden o prázdninách mohli odrazit i my dva, a přitom o děti bylo postaráno! Co více si přát... Jen mám do dalšího roku vzkázat, že by bylo super více sladkých snídaní, a naopak méně sladkých obědů. Po těch mají prý kluci hlad... Snad se letos opět léto vydaří!!! Děkujeme!

A. Novotná
28.3.2020

Bradavice-Varvažov-Turczyk

Na tábory pod CK TOPINKOU jezdím už 11 let.Vše pro mě skončilo a mrzí mě, že pro mě skončili nejlepší léta v životě...Letní tábory patří k nejlepší letním zážitkům vůbec a právě to zajišťuje perfektně pan Topinka a jeho společnost...Když měl vyzdvihnout Davida Turczyk a jeho Bradavice!!Vaše děti pod jeho velením jsou v naprostém bezpečí.Vše má svůj řád a pravidla!A hlavně se děti vůbec nenudí, zažijí úžasné zážitky/poznají nové kamarády na které se pak celý rok těší!
Mohu také říci jako obrovskou změnou prošel Varvažov,' všech 11 let jsem jezdil tam a za tu dobu let si prošel obrovskou změnou k lepšímu jako je výbava chatek,toalety,jídelna.
Jediné co bych vytkl a vyškrtl aktivity navíc jako je tubing/aquapark a jiné aktivity.Jsem zastáncem toho názoru že tyto aktivity mohu vaše ratolesti zažít s vámi rodiči..Tyto aktivity pak zasahují co celotáborové hry.

Zoro
22.3.2020

English camp

Syn se minulé léto účastnil tohoto tábora a byl naprosto nadšený:-) Z programu, aktivit a nejvíce ze skvělého a přátelského přístupu všech vedoucích tábora. Tak skvělý tábor a přístup ještě nezažil:-)

Již nyní se těší až pojede znovu - již máme zaplaceno na léto 2020. Moc děkujeme!!!

S pozdravem

E. Habrová Pražáková

3.3.2020

Skate camp

Tábor, nic moc. V okolí nikde žádnej skatepark a po táboře je zakázano jezdit na skejtu. Bylo více povídání než ježdění. Nebylo žádné uskupení pro začátečníky a pokročilí.

30.12.2019

Military camp

Dobrý den,
syn byl od Vás na Military campu Růžená od 13.7 - mimochodem mooooc nadšen :--))
Děkuji předem za supr tábor - díky všem organizátorům

Marie Pazynová
30.12.2019

Kytarový tábor

Péťa se naučil krásně nahlas hrát a také konečně zpívá. Jsme moc spokojeni.
Moc děkujeme.

Žákovi
28.9.2019

Cyklistický tábor

Dobrý den, synovi se moc líbilo na táboře , krásné výlety a skvělý vedouci.
Moc děkuji , příští rok chce opět pojede. S pozdravem Nádvorniková

Nadvornik Patrik
27.9.2019

airsoft camp

Parádní tábor se super vedoucíma. Příště jedu zas.

Lisák
1.9.2018

Mini Military

Syn se vrátil úplně nadšený a spokojený, byl na Mini-Military

Helena Kacálková
1.9.2018

Kuchařský tábor

Moc děkujeme! Dcera se vrací nadšená z Kuchařského tábora. Byla již na čtyřech táborech od CK Topinka a tento byl prý nejlepší. Zírám, jak jí vaření chytlo.

Monika Volfová
1.9.2018

Avatar

Také děkujeme, syn se vrátil strašně nadšený, jako prvňáček byl rovnou na dva týdny na Avataru v červenci, zážitků byl plný a za rok chce znovu. Vedoucí dle jeho slov perfektní, program bohatý..... Mějte se krásně a za rok se budeme těšit zase

Pavla Rozporková
1.9.2018

Airsoftový tábor

Syn jezdí pravidelně na dva letní tábory již tři roky. Pokaždé je nadšený a my spokojení. Chválím mini military, koňský, airsoft. Děkujeme

Jitka Konečná
1.9.2018

Černá Hora

Černá hora úžasná, nejen na zážitky,ale dík patří všem instruktorům a lidem kteří se o děti staraly. Syn přijel nadšený.Moc děkujeme

Petra Nováková
1.9.2018

Airsoftový tábor

Syn 13 na airsoft jel snad již po čtvrté. Jen dobré zkušenosti, děkujeme

Jana Zímová
26.8.2018

Airsoftový tábor

Včera se syn vrátil z tábora Růžena,byl to poslední turnus a byl nadšený a za rok chce jet znova. Poznal tam super lidi a moc všem děkujeme. Maca

Monika Macků
26.8.2018

Scooby Doo

Tábor Scooby Doo 18-25.8 . Dcera na mně chrlí jen samé pozitivní dojmy ,nestěžuje si vůbec na nic. O vedoucích mluví hezky, o ostatních dětech taky

Markéta Plocková
24.8.2018

Military

Syn byl na táboře Military a moc se mu líbilo!

Petra Karajic
22.8.2018

Koňský tábor

uz několik let jen s Topinkou :) děti nadšené a já mám jistotu, že je o ně po všech stránkách postaráno.

Andrea Cinklová
19.8.2018

Harry Potter

Moc děkujeme za perfektní tábor Harry Potter, děti byli moc spokojení s programem , vedoucími a příští rok určitě přijedeme zase.

Edita Jech
19.8.2018

Malý vědátor

Syn se včera vrátil moc nadšený z tábora Malý vědátor. První slova byla, jestli máme doma škrob a sádru... Obrovské díky vedoucím

Michaela Ďurčová
18.8.2018

Koňský tábor

Dnes se dcera vrátila nadšená z Růžené z Koňského tábora. S CK Topinka byla již podruhé - v loňském roce na táboře Scooby-Doo, kde se ji také moc líbilo. CK mohu jen doporučit!

Kateřina Egermajerová
12.8.2018

Harry Potter

Děti jsou na táboře teprve první den,ale už teď jsme spokojeni s přístupem vedoucích. Když si měli děti vyzvednout na nádraží předem volali že vlak za chvíli přijede,že ve vlaku nás čeká vedoucí, který si děti převezme. Po příjezdu na místo nám s manželem každému přišla SMS a email že děti v pořádku dorazili. Což nás velmi mile překvapilo. Vloni byl syn na táboře od jiné společnosti a takovýto přehled jsme tedy neměli. A jsme moc rádi že jsem dáváte fotky dětí s informacemi 

Lada Lukášková
12.8.2018

Airsoftový tábor

Syn se včera vrátil z Airsoftového tábora Růžená (4.-11.8.) naprosto spokojený. Program tábora byl podle jeho vyprávění super připravený, moc si to užil. Velký dík patří všem vedoucím, ale i kuchařkám (moc mu chutnalo).

Petra Holá
7.8.2018

Survivor

Dcerka dorazila nadšená, šátek doteď nechce sundat z krku. Děkujeme :) Tak zase příští rok ,-)

Viera Bohoňková
4.8.2018

Airsoftový tábor

Dobrý večer,dnes se vrátil syn z Airsoftu Camp Růžená 28.7.-4.8. plný dojmů,zážitků,spokojen.tento tábor jsme vybrali zcela náhodou a za nás velká jednička určitě za rok jede znovu jak hned vykřikoval u autobusu.Velké díky celému týmu Airsoft Campu a Vám všem za tak skvělé tábory.

Jitka Svobodová
29.7.2018

Avatar

Dcerka se včera vrátila z tábora v Růžené. Chceme poděkovat celému týmu včetně kuchařek (mňam!) zdravotníků a vedoucích oddílu (+řidiči autobusu) za vaši péči a starostlivost a hlavně za postarání se o zábavu pro tolik děti!!! Děti byly opravdu spokojeně a tím pádem i my -rodiče, příští rok bychom rádi je-li znovu-pokud bude možnost. Pěkné letní dny a ještě jednou děkujeme za všechno

Šárka Soukupová
28.7.2018

Šmoulové - tábor pro nejmenší

Syn byl na Varvažově na šmoulím táboře. Byl to jeho první tábor a opravdu byl nadšený. Moc děkuji všem vedoucím a hlavasce Verunce za opravdu poutavý scénář a chytlavé hry po dobu celého tábora. Jen tak dál!

Karina Holina
21.7.2018

Malý vědátor

Syn a dcera byli poprvé na táboře - Malý vědátor ve Varvažově. Dnes jsem je vyzvedla a jsou neskutečně spokojeni a plánují další tábor. Děkuji

Kateřina Sejková
19.7.2018

Airsoftový tábor

Včera v noci se nám vrátil synek z Airsoftového tábora z Růžené. Byl nadšený, měl spoustu zážitků a k mému úžasu mu ani moc nevadilo vstávání v 6 ráno. Moc si pochvaloval vedoucí a taky jídlo. Za rok prý pojede zase. Přesto, že to na fotkách nebylo vidět, tak se chodili i koupat. Děkuji všem, kteří dětem připravovali program a vařili.

Zuzana Ederová
15.7.2018

Harry Potter

Dcera včera přijela z tábora Harry Potter Růžená. Mooc se ji líbilo,vedoucí byli hodný. Když odjížela plakala, že už musí jet domu. Moc děkujeme, že měla krásných čtrnáct dní. Rodiče Kačenky Nárovcové

Lucie Hucková
15.7.2018

Harry Potter

Chtěla bych moc poděkovat vedoucím na táboře Harry Potter 30.6.-14.7. Dcera byla poprvé na táboře a je nadšená a už se těší na příští rok. Jste úžasný....

Nebesařová Lenka
15.7.2018

Airsoftový tábor

Můj syn byl s vámi poprvé na airsoft campu,přijel v sobotu a byl maximálně spokojeny!!!!! Příští rok jede pry znovu a prý týden byl moc malo,takže to vidíme na 2turnusy :-)

Lucie Křížová
14.7.2018

Avengers

Syn se dnes vrátil z tábora Avengers a byl úplně nadšený. Celému týmu děkujeme.

Ladislav Růžička
9.7.2018

Airsoftový tábor

Syn byl na táboře od CK Topinka už 4x. Military camp, Miniadventure camp, Chorvatsko a letos Airsoft camp. Vždycky přijel nadšený a plný zážitků. Letos jel poprvé i s dvěma spolužáky. Věřím, že i jim se camp bude líbit. Komunikaci a vstřícnost CK hodnotím pozitivně vždycky všechno vyřešeno k mojí spokojenosti

Lenka Vargová
27.9.2017

Madagaskar

Syn už byl po šesté na táboře s CK Topinka a byl jako každý rok nadšený. Moc děkujeme!

Hanka Votroubková
18.9.2017

Harry Potter

Naše 8letá dcera byla v srpnu na LT Varvažov - Harry Potter. Dle jejích slov byla maximálně spokojená. Po návratu neustále vyprávěla, co všechno zažila. :) První věta při návratu byla, že tam chce jet příští rok znova. :) Za mě jako za rodiče jsem byla ráda, že jste vkládali aktuální fotky na FB. Díky nim jsem měla představu, jak tábor probíhá. A co mě moc od srdce potěšilo, dcera na táboře nechala peněženku a říkala, že jí tam zůstalo trochu peněz, takže jsem nic neřešila.... Pěněženka nám nečekaně přišla poštou, jelikož v ní byla kopie kartičky pojišťovny. :) Ocenila jsem i zaslání zprávy na e-mail o ošetření dcery. Ještě jednou děkujeme!

Dáša Melichová
26.8.2017

Večerníčkový tábor pro nejmenší

Děkuji všem, kteří se starali o dětičky na Večerníčkovém táboře pro nejmenší ve Varvažově. Tomík byl poprvé na táboře a je spokojený. Moc se mu u vás líbilo. Hned mi hlásil, že se s klukama domluvil a pojedou za rok znova. Také mě potěšily fotky, které byly každý večer na Facebook a my jako rodiče byli díky nim hned klidnější.

Šárka Zavadilová
20.8.2017

Mini Military

Dobrý den, chtěla bych poděkovat všem, co se podíleli na Mini Military ve Stará Říši 12-19.8.2017. Syn byl moc nadšený z programu i všech vedoucích. Přijel se spoustou zážitků a říkal, že pojede příští rok zase.

Lucie Kautzká
20.8.2017

Itálie a English Camp

Letos byla dcera na dvou vašich táborech: u moře v Itálii a na English campu. Oba tábory si moc užila a rozhodně příští rok jede zase. Děkujeme za dobrou zábavu a péči vašich vedoucích.

Markéta Kučerová
30.7.2017

Madagaskar

Chtěla bych moc poděkovat za svou dcerku, která byla poprvé na táboře a hned na 14 dní. Byla na Madagaskaru a byla velice nadšená, kdyby mohla, pobyt by si prodloužila. Už teď se těší na příští rok, aby mohla jet znovu. Má spoustu nových kamarádek a spoustu krásných zážitků. Mnohokrát děkujeme.

Lucie Hanusová
29.7.2017

Madagaskar

Dobrý den, dnes se dcera vrátila z RS Růžená z Madagaskaru. Protože to byl její první tábor a hned na 14 dnů, měli jsme trochu obavy, jak vše zvládne, ale přijela naprosto nadšená, plná krásných zážitků a dojmů. Touto cestou děkuji za organizaci a program, který jste dětem nachystali a už teď se těšíme všichni na příští rok, že pojede znovu. Děkujeme.

Jana Kovářová
29.7.2017

Koňský tábor

Díky všem, kteří se na Koňském táboře podíleli. Nejen z fotek, ale i zpráv dcery, je vidět, že je prostě "super". Přiznávám, že v neděli ráno přišly poněkud naštvané a nespokojené SMS, jež pramenily zejména z toho, že nepřijel nikdo z těch, kteří byli minulý rok. Naštěstí dcerka přijala rázné utnutí diskuse o nevydařeném táboře a začala si program užívat. Zpráv chodilo minimum (což vždy vítám, neboť svědčí o spokojenosti), ale zato opravdu nadšených. Opět se potvrdilo "Pozor na mobil".  V průběhu týdne jsme samozřejmě obdrželi zprávu, že příští léto máme počítat opět s "Topinkou". Opravdu díky moc. Zaměstnat dnešní děti tak, že se skutečně baví a k tomu se něco naučí, je opravdu náročné. Blahopřeji, držím palce do dalších let a Vaše tábory určitě doporučuji :)

Monika Machová
16.7.2017

Madagaskar

Nejstarší dcera jezdí do Růžené již 14 let, teď už jako oddílová vedoucí. Mladší dcery jezdí 9 a 5 let. Maximální spokojenost! Petr Tůma – nejlepší hlavní vedoucí. Děti vždy přijedou nadšené a už se těší na další rok. Vřele doporučuji!

Gabriela Smítková
8.10.2015

Skate camp

Dobrý den,
ráda bych Vám dodatečně poděkovala za super červencový tábor. Syn Vašek přijel maximálně spokojený a nadšený, jeho slovy 'to byl nejlepší tábor s nejlepšími vedoucími na jakém kdy byl'. Naučil se nejen řádit na skatu, ale i se o něj starat a podle potřeby upravovat. A nejen to, naučil se být i ohleduplný a tolerantní k ostatním. Je to především zásluhou výborného vedouciho pana Michala Vorlíčka ale i jeho týmu 'skejťáku'. Už teď se těší na příští rok a doufá, že Michal s nimi pojede zase. Vůbec se nebudeme zlobit, když by byl tábor o pár dní delší :-)
Ještě jednou moc děkujeme a přejeme spoustu spokojených táborníků.

Helena Valentová, Praha
27.8.2015

Mini military

Ráda bych poděkovala všem, kteří se aktivně podíleli na přípravě, organizaci a samotném průběhu letního dětského tábora MINI-MILITARY CAMP 2015 ve Varvažově. Velká pochvala patří hlavnímu vedoucímu p. Hartlovi, který se svým týmem spolupracovníků s nemalou péčí a velikou snahou připravil pro děti sedm báječných dní v přírodě. Každý den, jsme byli na sociální síti, informováni o dění na táboře, velkým množstvím fotek.
Pro syna to byl první tábor a odjížděl s obavami. Nicméně, při příjezdu pro něj, bylo v jeho očích vidět velké nadšení. Chválil jak vedoucí, tak program. Pro něj to byl ten „NEJÚŽASNĚJŠÍ TÁBOR,“ i když vlastně jiný nezažil.
Dle mého mínění se jedná o jeden z nejlépe připravených táborů, kam můžeme své děti bez obav poslat. Ještě jednou veliké díky a těšíme se na setkání v příštím roce!

Jana Přecechtělová, Račice
11.8.2015

Adventure Česko 3

Vážený pane Topinko,

jménem syna Jana bych Vám rád poděkoval za příjemně strávený tábor s názvem Adventure week Česko -3.
Poděkování patří samozřejmě Všem vedoucím , zdravotníkům, kuchařům ..... a dalšímu personálu , kteří se o naše ratolesti starali.
Ještě jednou děkujeme.

PS: už teď se těšíme na příští rok - na další tábor :-)

Jiří Keller, Lázně Bělohrad
11.8.2015

Paintballový tábor

moc Vám děkuji za srpnový paintballový camp.
Můj syn Prokop Čadek se opět vrátil nadšený a vidět toho drzýho puberťáka, jak se na Florenci celý dojatý loučí s ostatními, to je zážitek za všechny peníze...:-)

Michaela Doběcká, Praha
4.8.2015

Herecká filmová škola

Velice bych Vám a celému týmu Herecké a filmové školy hlavně pro obor Technická práce u filmu v RS Růžená v termínu od 4. 7. do 11. 7. 2015 chtěla za svého syna Tomáše Lehečku (2002), ostříleného táborníka, velmi poděkovat.

Z tábora přijel po prvotním zděšení na autobusovém nádraží Florenc v Praze, že jedou na zmíněný tábor v podstatě samá děvčata, velice nadšený a spokojený.

Byl nadšen z úžasných zážitků, nových zkušeností se sestříháním filmů, jejich doplnění hudbou. Získal nové zkušenosti k práci s fotografiemi, počítačové programy pro úpravu záznamů. Všichni lektoři a nakonec i děvčata a pár chlapců vytvořili skvělé týmy, zažili spoustu legrace a navázali přátelství.

Jeden týden pro něj byl strašně krátký a při návratu místo pozdravu sdělil, že za rok jede znova a rovnou další týden naváže AirSoftovým Campem, který jej rovněž lákal a měl možnost porovnávat se zážitky kamarádů z Karlových Varů z 2. běhu.

Obdivuji Vás za nápady na témata a organizování táborů. V dnešní době je to velmi záslužná práce. Na Vaši organizaci pějeme jen chválu a lákáme další táborníky pro příští rok.

Přeji Vám mnoho spokojených táborníků a rodičů do dalších let. Již nyní se těšíme, převážně syn, na nabídku zaměření táborů pro rok 2016.

Miluše Lehečková, Karlovy Vary
1.8.2015

Airsoftový tábor

Dobrý den,
chci vám poděkovat za perfektní a profesionální organizaci airsoftového tábora, jakož i výbornou informovanost rodičů a řadu pěkných fotek na památku. Syn s vámi byl jiz podruhé, opět velmi spokojený a zcela jistě ne naposledy. Vaši CK všem jen doporučuji :-) Prěji pěkné léto a samé povedené tábory.

Daniela Krýslová, Praha
30.7.2015

Adventure Česko 1

Dobrý den,
chtěla bych vám poděkovat za skvělou práci a zážitky, které si syn z vašeho tábora přivezl...
Syn si vás našel na internetu (podle tématu tábora), neměli jsme na vás žádné doporučení, o to víc jste mě překvapili kvalitou vašich služeb:
od perfektních informací před konáním tábora, přes e-mail, že děti v pořádku dorazily, spoustu fotek na facebooku, kvalitu vedoucích, které se dětem věnovali po celou dobu opravdu naplno až po ochotu se zasláním zapomenuté věcí...

Daniela Červená, Praha
6.9.2014

Holčičí tábor

Dobrý den,
na úvod bych Vám a vedoucím Holčičího tábora z druhého turnusu chtěla jménem svým i dcery moc a moc poděkovat.
Dcerka byla nadšená a přes to, že jela na tábor úplně sama a nikoho neznala, když jsme si pro ni přijeli, nechtěla vůbec domů a při odjezdu si i poplakala jaké že to bylo skvělé a škoda že už musí domů. Už plánuje jak příští rok pojede znova. Děláte skvělou práci. Jen tak dál.

Olga Andělová, Všeradice
10.8.2014

Paintballový tábor

Ráda bych Vám poděkovala za krásný tábor. Syn se dnes vrátil z paintballového tábora plný krásných zážitků i když pravda někdy byl na dně svých sil. Tento tábor byl opravdu velmi fyzicky náročný.

Kateřina Obrtlíková, Ústí nad Labem
29.7.2014

Adventure Česko 1

Dobrý den,
zpětně bych vám chtěla poděkovat za skvělou organizaci Adventure Campu, odkud se syn vrátil opravdu nadšený, což se v jeho věku 14ti let nestává často :-)
Již dnes plánuje účast v příštím roce.

Hana Uhlíková, Praha
14.7.2014

Airsoftový tábor

Dobrý den,
v sobotu se syn vrátil z Vašeho airsoftového tábora a říkal, že je to nelepší tábor, na kterém kdy byl :-) Velice Vám děkuji a obdivuji, že vydržel týden bez elektroniky a PC her :-) Při příjezdu u autobusu to vypadalo, že, ač odjížděl aniž by někoho z ostatních znal, si udělal spoustu kamarádů a zažil spoustu (adrenalinové) zábavy :-) I za sebe, z pohledu rodiče, musím říct, že veškerá organizace Vašeho tábora, od prvotního kontaktu někdy v únoru, až do sobotního příjezdu, byla naprosto skvělá a je vidět, že jste profesionálové, kteří svoji práci umí, a která Vás baví.

Přeji mnoho dalších úspěšných turnusů táborů a budu se těšit (já i syn a možná i mladší dcera...) příští prázdniny na další dobrodružství.

Markéta Fuchsová, Praha
7.7.2014

Koňský tábor 2014

Dobrý den, pane Topinka,
tábory pořádáte skvělé, není jednoduché v dnešní době nadchnout pubertální mládež závislou na prostředcích komunikační techniky.
To, že se k Vám děti rády vracejí je jasná známka kvality. Zvažuji je k Vám ještě poslat na poslední prázdninový týden :-)

Mějte se a držím palce do dalšího podnikání.

Mgr. Alena Pokrajačová, Praha
7.7.2014

Airsoftový tábor

Dobrý den,

můj syn se zúčastnil letos poprvé airsoftového tábora s vaší cestovní kanceláří. Vrátil se opravdu nadšený a spokojený, stejně tak i jeho kamarádi. Já zase oceňuji perfektní organizaci, rychlou a vstřícnou komunikaci ze strany vaší kanceláře, dostatek informací a v neposlední řadě i pravidelné foto na Facebooku, které vždy potěšilo i širší rodinu.

Přejeme vám hodně spokojených zákazníků a rádi se k vám příští rok zase vrátíme i vás budeme dále doporučovat.

Daniela Krýslová, Praha
17.8.2013

Tábor pro nejmenší - Pohádkový les

Dobrý den Renáto,

Konečně se dostávám k tomu, abych Vám i všem, kdo se o naše o rok rozmazlenější dětičky starali, moc poděkovala za oslňující výkony.
Holky byly opět úplně nadšené programem i vedoucími ( Mety byl prý – cituji „ještě úžasnější než Marcel a to už snad ani neni móžný“ ), přijely vysmáté, ve skvělé formě, úměrně špinavé i šťastné  a pěly jen chválu na vše, nač se člověk zeptal ( i na to, nač se ani neptal ).
Díky tedy ještě jednou, jste prima parta a mám radost, že i náš závislý mamánek, menší makak Markétka, je na táboře šťastný.
Škoda, že už nám Petruška přerostla věkovou hranici a příští rok už nebude moci jet.
Přeji krásný zbytek léta a ještě jednou moc děkujeme za luxusní týdenní azyl pro naše milované makaky. :-)

Jana Kubištová, České Budějovice
12.8.2013

Snadný tábor (tábory pro nejmenší)

Dobrý den,
ráda bych poděkovala za tábor Pohádkový les 13-20.7.2013. Dcera Adina se z něj vrátila naprosto nadšená a nejraději by jela hned zas. Speciálně si velmi chválila instruktorku Báru. Ale říkala, že všichni byli moc fajn. Ještě jednou děkuji a příští rok pojede určitě zas!

Květa Sunarto, Praha
10.8.2013

Adventure week CZ

Náš Ondra se dnes vrátil z táboru Adventure Week. Je úplně nadšený, byl to prý jeho nejlepší tábor v životě a rozhodně chce jet příští rok zase .
Chci poděkovat všem organizátorům a hlavně všem vedoucím za úžasný týden plný super zážitků. Přeji Vám hodně úspěchů a co nejvíce stejně spokojených táborníků.

Lea Hampejsová, Dobříš
10.8.2013

Klasický tábor - Varvažov

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za prima tábor, syn se vrátil včera z Varvažova-Podmořský svět (27.7.-9.8.). Byl spokojený a pro mě je moc důležité, že se ze svého úplně prvního tábora, kdy byl bez rodičů poprvé na celých 14 dní ještě jako předškolák nevrací s tím, že už nikdy nikam nepojede :) I přes rozmary počasí- noční bouřky, výpadky elektřiny děti vše zvládly v pohodě, i když to jistě bylo náročné pro vedoucí.
Děkujeme organizátorům a kolektivu vedoucích za profesionální práci a péči a je dost pravděpodobné, že příští rok na jaře Vám opět pošleme přihlášku.

Lenka Pavlištová, Praha
6.8.2013

Adventure week CZ

Moc Vám děkuji za skvělý nápad zveřejňovat fotografie z tábora na Facebooku!!!!! Nás rodiče to určitě moc potěší, když svá dítka vidíme šťastná a plná nadšení:-)

Mgr. Monika Zdanovcová, Chodov
25.7.2013

Klasický tábor Růžená - 2. turnus

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat, že jste se perfektně postarali o mé děti na táboře Simpsonových v Růžené.
Oceňuji především systém dozoru nad dodržováním hygieny (např. hlídání čištění zubů) a pečlivý pitný režim (na vyzvání vedoucích se chodili všichni napít). Preventivní vstupní prohlídka a kontrola vší ihned na začátku tábora je také skvělé opatření .
Samozřejmě Vám patří dík, že se děti po celou dobu dobře bavily a přijely nadšené a spokojené.

Ing. Iva Váňová, Pelhřimov
22.7.2013

Itálie - Cesenatico

Dobrý den.
Včera se naše dcera vrátila z Vašeho tábora v Itálii.
Byla moc spokojená.
Chtěli jsme Vám poděkovat a popřát hodně úspěchů ve Vaší činnosti i v této složité době.

Jana Čiháková, Úvaly


Další recenze můžete najít na Facebooku CK Topinka


 
 
 
5 důvodů
proč s námi
33 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
6.10.2023

Hledáme personál

Rozšiřujeme flotilu na rok 2024 a nabíráme nové posily na pozice: oddílový vedoucí, zdravotník, administrativní pracovník, kuchař (letní prázdniny), pomocný personál do kuchyně (květen-srpen). více zde

1.11.2022

Facebook a instagram CK

Sledujte nás na našem facebookovém profilu a instagramu @cktopinka_tabory.

Najdete zde, kromě kompletní fotogalerie, také propagaci jednotlivých táborů a novinek.

 
 
Na jaký typ tábora byste nejraději vyrazili?
Klasický tábor
16%
Adrenalin camp
26%
Tábor u moře
30%
Sport camp
8%
Pro teenagery
14%
Tábor pro nejmenší
6%
Hlasovalo celkem: 1932
 
 
 

Dáte nám souhlas s používáním cookies, prosím?

Na našich stránkách používáme automaticky jen cookies nezbytné pro jejich fungování.
Pouze s vaším souhlasem budeme používat také volitelné cookies, které měří návštěvnost
a přizpůsobují reklamní obsah. Díky nim naše stránky vylepšujeme a nabízíme vám tábory přesně pro vás.

Souhlasím a pokračovat
Odmítnout volitelné cookies