Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR

Velikonoční tábory

Bradavice v údivu
 

Zábava pro děti a teenagery  •  věk 6 - 15 let

 

Nechcete, aby se Vaše děti nudily o Velikonočních prázdninách ve městě? Pak jsme tu přesně my - pošlete je s námi na tábor do jihočeských lesů! Připravili jsme celotáborovou hru na motiv Bradavice v údivu. Zábava i dobrodružství se skvělými zážitky a bezvadnými vedoucími zaručeny. Chatičky jsou vytápěné.

 

 
Dance camp
 

DANCE CAMP •  věk 10 - 17 let

 

Nebaví tě malování vajíček, pletení pomlázek - no zkrátka tradiční Velikonoce ve městě? Pak jsme tu přesně pro tebe - pojeď s námi o velikonočních prázdninách na pohodovou akcičku do jihočeských lesů. Můžeš jet sám, nebo vzít své kamarády.! Ať jsi holka neno kluk, neseď celé podzimní prázdniny doma. Protanči se dny ke skvělým zážitkům a super náladě - jak jinak než pod vedením TOP tanečníků ČR. Jsme parta mladých profesionálů a chceme si užít prázdniny stejně jako ty! Každý den se ponese ve znamení rozmanitých tanečních lekcí všemožných stylů, zábavných battlů, soutěží a samozřejmě dance parties. Poznej nové lidi a nauč se, co jsi doteď neuměl/a.

Tanec se žije! Tak ho prožij s námi.

 

 
AirSoft Camp
 

JARNÍ AKCE PRO PŘÍZNIVCE AIRSOFTU  •  věk 10 - 17 let

 

Čas jakoby se zastavil. Smysly jedou na maximum. Tvůj vlastní tlukot srdce Ti rezonuje v hlavě. Krev buší ve spáncích. Snažíš se brzdit zrychlený přerývaný dech. Mozek vyhodnocuje rychlostí blesku možné varianty budoucího scénáře. A pak − když to konečně vypukne − už následuješ jen INSTINKT…

 
 

fotogalerie

fotografie z minulých ročníků tábora

 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 
5 důvodů
proč s námi
28 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Co je při výběru tábora pro Vás nejvíce rozhodující?
Téma
53%
Vedoucí
16%
Cena
13%
Lokalita
7%
Termín
10%
Hlasovalo celkem: 1111