Sledujeme dění kolem šíření koronaviru COVID-19 - přečtěte si prosím naše vyjádření k aktuální situaci.

Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace

Akce pro teenagery

Už tě nebaví tábory pro malé děti? Tak pojeď s námi na pořádnou teenagerskou jízdu! Stačí si vybrat nějakou akcičku podle tvé nátury: adventure camp, klasický tábor v Jižních Čechách, pohodový pobyt u moře, nebo zimní lyžovačku. Můžeš s námi jet jako jednotlivec, anebo s celou svojí partou! A co víc: Mladé páry, kterým už bylo 15 let, mohou být ubytovány společně na pokoji! Jedinou podmínkou je písemný souhlas rodičů.

Outdoor Exit Game
 

TAK TROCHU JINÝ GEOCACHING    věk 12 - 19 let

 

Máš rád dobrodružství, adrenalin, hry zahalené tajemstvím, hledání skrytých míst a luštění záludných otázek a šifer přímo v terénu? Pak na tebe čeká tahle nová akce přímo od tvůrců adventure weeků. Vytvoř tým, zorientuj se v terénu, aktivuj skrytá místa, odhal otázky, sesbírej indicie, vylušti konečnou šifru a odešli na centrálu. V rámci celého týdne tě čekají celkem tři města, která navštívíš. Tři výzvy, tři nadupané hry v terénu. Pokoříš se svým týmem Jihlavu, Telč i Třebíč? Na hru je stanovený čas 3 až 4 hodiny, účastníky provede kolem historicky nejzajímavějších míst každého města a donutí je na obvyklých místech řešit neobvyklé situace. Ve zbylém čase budou v areálu tábora probíhat aktivity a program, který připraví, jak tvé nohy, tak tvou mysl na nevšední úkoly. Ukáže ti, jak číst z mapy, orientovat se v terénu a další. To už je pořádná výzva, co myslíš?..více »

 
Action Camp
 

TÁBOR PRO TEENAGERY  •  věk 14 - 17 let

 

Akční léto plné aktivit, výletů, sportovních disciplín a neustálého pohybu pro starší táborníky od 14 do 17 let. Prima parta vrstevníků, pestrý program a krásná příroda jihočeských lesů jsou zárukou super zábavy! I letos budeme podnikat spoustu cyklovýletů, proto berte kola s sebou. Jeden den se vydáme na puťák a cestou budeme spát mimo tábor pod širákem. Těšit se můžete rovněž na velký vodácký výlet a kdyby nám počasí nepřálo, máme připravenou jinou, stejně akční alternativu. K tomu samozřejmě noční napínavá hra, posezení u táboráku, diskotéka a velké množství her a soutěží. Těšíme se na všechny dobrodruhy tělem i duší!..více »

 
Adventure Week Česko 2
 

ADRENALINOVÁ JÍZDA V ČECHÁCH    věk 10 - 19 let

•  2. TURNUS  •

 

Váháš mezi několika tábory a nevíš, který si vybrat? Jsi akční a potřebuješ změnu a stále nové podněty? Pro všechny nerozhodnuté a sportovně založené kluky a holky jsme proto připravili tuhle speciální outdoorovou akci. Každý den tě bude čekat nová výzva. V kolektivní týmové hře inspirované pevností Boyard budeš zdolávat překážky náročné nejen na fyzičku, ale zapojíš i logiku, šikovnost a trpělivost. Vyzkoušíš si jízdu na plachetnici na Slapské přehradě, v lanovém parku prověříš svou zdatnost na zapeklitých lanových překážkách. V krásných jihočeských lesích se utkáš s ostatními týmy v propracované válečné bitvě a zažiješ pořádnou adrenalinovou střílečku airsoftovými zbraněmi. Vyzkoušíš si tubing a na speciálních gumových kruzích si raketovou rychlostí zajezdíš na letní obdobě bobové dráhy. A to už je pořádně nabitý balíček, co říkáš?..více »

 
Adventure 2 (English)
 

ADRENALIN ADVENTURE IN CZECH    10 - 19 years

•  2nd TURNUS  •

 

Are you thinking about which camp is the best for you this summer? Are you the one who likes action and moreover needs some change? If your answer is "Yes!", this action is right for you! You will enjoy a lot of outdoor adventure activities and we will prepare challenge for you for every day of the camp. During this week you will you´ll try Tep Factor where you will meet other teams in an elaborate war battle and experience a proper adrenaline shooter with airsoft guns in beautiful South Bohemian forests.  You will also try Tubing and you can enjoy "rocket" speed on special rubber rings  on summer bobsleigh track. In the rope park then there is no choice but to check your fitness on the intricate rope obstacles. You can also try sailing. It's a blast! Don't ́t you think? Each adventure camp has different adrenaline activities, choose an adventure stay according to the adrenaline activities you prefer...více »

 
Adventure Week Česko 3
 

ADRENALINOVÁ JÍZDA V ČECHÁCH    věk 10 - 19 let

•  3. TURNUS  •

 

Váháš mezi několika tábory a nevíš, který si vybrat? Jsi akční a potřebuješ změnu a stále nové podněty? Pro všechny nerozhodnuté a sportovně založené kluky a holky jsme proto připravili tuhle speciální outdoorovou akci. Každý den tě bude čekat nová výzva. Na tomto táboře se utkáš s ostatními při laser game, pobavíš se při body zorbingu. V lanovém parku prověříš svou zdatnost na zapeklitých lanových překážkách. Vyzkoušíš si jízdu na terénní koloběžce a dáme i motokárový závod. A to už je pořádně nabitý balíček, co říkáš?..více »

 
Adventure 3 (English)
 

ADRENALIN ADVENTURE IN CZECH    10 - 19 years

•  3rd TURNUS  •

 

Are you thinking about which camp is the best for you this summer? Are you the one who likes action and moreover needs some change? If your answer is "Yes!", this action is right for you! You will enjoy a lot of outdoor adventure activities and we will prepare challenge for you for every day of the camp. During this week you can try zorbing. Have you ever run in a huge puffy ball? No?! So you have to try it now! In the rope park then there is no choice but to check your fitness on the intricate rope obstacles. You can also try off-road scooter and give the go-kart race. It is worth mentioning outdoor lasergame, how about a battle outdoors and at night? It's a really full package, isn't it?

Each adventure camp has different adrenaline activities, choose an adventure stay according to the adrenaline activities you prefer...více »

 
Adventure Week Česko 4
 

POŘÁDNÝ ADVENTURE NA VYSOČINĚ  •  věk 10 - 19 let

•  4. TURNUS  •

 

Ano, je to tu. Kvůli velkému zájmu adventure week rozšířil své pole působnosti. Poprvé v historii, a to právě teď, pořádáme tuto jedinečnou velkolepou jízdu na Vysočině. Nedotčená divoká příroda, hluboké lesy, adrenalinové výzvy a pobyt nadupaný odspodu až k vrchu extrémními zážitky, maximálním nasazením a výzvou v takovém tempu, které budou zvládat jen ti nejlepší z nejlepších, nejzkušenější z nejzkušenějších. Tahle akce není pro každého, je jen pro ty, co jsou připraveni posunout své hranice. Nečekej na nic, jdi do toho…..více »

 
Adventure 4 (English)
 

BIG ADVENTURE AT VYSOČINA AREA  •  10 - 19 years

•  4th TURNUS  •

 

We are here for you again! More adventure and new games! We have seen a big interest in adventure camps within the last few years so we have prepared already fourth one. Our adventure is in Vysočina this time. Wild nature, deep forest, adrenalin adventure challenges and the most modern extreme experiences, maximum commitment and challenge at a place that only the best of the best, the most experienced of the most experienced can handle. This action is not for everyone, it is only for those who are ready to push their limits. Don't wait for anything, go for it...

Each adventure camp has different adrenaline activities, choose an adventure stay according to the adrenaline activities you prefer...více »

 
Výtvarný ateliér
 

ZÁKLADY PROFESIONÁLNÍ KRESBY A MALBY  •  věk 12 - 17 let

 

Výtvarný ateliér je týden plný kreslení, malování a vytváření nových produktů. Jsme otevřeni novým technikám, díky kterým se ze začátečníka můžeš stát profíkem. Není potřeba umět kreslit, vše tě rádi naučíme od úplného začátku. Pro ty, kteří se chtějí zdokonalit máme připravené různorodé úkoly a techniky...více »

 
Adrenalin a moře
 

ADVENTURE S RELAXEM U MOŘE  •  věk 10- 18 let

 

V roce 2017 jsme se poprvé v historii vydali na adrenalinovou akci do exotických zemí a spojili ji s odpočinkem u moře na nedotčených plážích Černé Hory. A byla to vážně pecka. Naprosto skvělá parta, nádherná příroda okořeněná pohostinností místních obyvatel a každý den příval nových zážitků. Tři dny jsme s dětmi strávili v horském kempu na hranicích s Bosnou a Hercegovinou. Odtud jsme vyjížděli na akce, které v českých podmínkách není možné zažít. Zažili jsme úchvatný rafting na řece Tara, kde napětí při divokých sjezdech střídala pohoda při projížďkách krásnými scenériemi. Další den jsme se vydali na dobrodružnou horskou "jeep safari" projížďku do opravdové divočiny. Vrcholem adrenalinových aktivit pak byl sjezd nejdelší ZIPline v Evropě! Skluz volným nekonečným prostorem na laně nad roklí řeky Tara je rozhodně životním zážitkem. A to byl přitom teprve začátek cesty. Poté jsme pokračovali k moři, kde jsme strávili zbytek týdne v malebném přístavním městě Ulcinj. Písčité pláže, horké podnebí, skvělé koupání a hlavně velké množství zábavy, za super ceny srovnatelné s ČR, umožnilo všem užít si zbytek dovolené jak se patří. A pozor, na rok 2020 chystáme novinky a překvapení, které stávající koncept obohatí. Všem kdo milují cestování a adrenalin rozhodně doporučujeme vydat se společně s námi na třetí ročník této úžasné akce. Těšíme se na vás!..více »

 
Černá hora - Ulcinj
 

NÁDHERNÉ KOUPÁNÍ, ADRENALIN A ZÁBAVA    věk 7 - 18 let

 

V roce 2017 jsme se poprvé vydali do Černé Hory, krásné exotické země, která všem vyrazila dech! Užívali jsme si perfektní koupání v moři a nádherné písčité pláže. Horké podnebí a teplá voda přesvědčila k vodním radovánkám i ne příliš velké otužilce. Tento výlet ale rozhodně nebyl jen o válení a koupání, ba právě naopak. Spousta obchůdků, kaváren, restaurací a zábavy za super ceny podobné těm v ČR zaručila, že si každý z účastníků přišel na své. Akční vedoucí se starali o pestrý program plný her a sportovních aktivit – hráli jsme plážový volejbal, házenou, někteří si zapůjčili šlapadla. Mnoho účastníků využilo možnost adrenalinových výletů, které v českých podmínkách není možné zažít! Parádní odreagování, adrenalin, skvělá parta a nezapomenutelné zážitky – to je Černá Hora. Čtvrtý ročník se blíží, pojď do toho letos s námi i ty!..více »

 
Chorvatsko - Biograd na Moru
 

AZUROVÉ PRÁZDNINY  •  věk 7 - 18 let

 

Letní akce u moře pro malé i velké - azúro a pohoda! V Chorvatsku na tebe čekají bezvadní vedoucí, krásné koupání v čistém moři, slunění spojené se spoustou her a hlavně nádherné pláže plné nových kamarádů. Biograd je malebné přímořské městečko s množstvím kaváren, restaurací, obchůdků. Na pláži nechybí vodní tobogan a další zábavné atrakce...více »

 
Rakousko - Korutany - Villach
 

PARÁDNÍ LYŽOVAČKA V RAKOUSKU  •  10 - 19 let

 

Umíš dobře lyžova a nechceš stát ve frontách na vlek? Tak pojeď s námi lyžovat o jarních prázdninách do Rakouska!

Pět dnů lyžování a snowboardingu v lyžařské oblasti Korutany, na pomezí Rakouska, Itálie a Slovinska. Fantastické lyžování, 100% jistota sněhových podmínek!!! Korutany, jako nejjižnější spolková země Rakouska, zaručují slunečné počasí a vzhledem ke své poloze na alpském klimatickém rozhraní i výborné sněhové podmínky. Najdete zde více než 1000 km sjezdovek, 300 lanovek a vleků, 34 skiareálů - a to vše pouze ve čtyřech lokalitách.

 

Skipas (5 denní) bude za 99 EUR, a bude platný pro střediska:

  • Mölltalský ledovec
  • Zettersfeld, Hochstein Lienz
  • Grossglockner
  • Ankogel

TAHLE AKCE NENÍ URČENA NOVÝM A ZAČÍNAJÍCÍM LYŽAŘŮM!!..více »

 
 

fotogalerie

fotografie z minulých ročníků táborů

 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 
5 důvodů
proč s námi
29 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Co je při výběru tábora pro Vás nejvíce rozhodující?
Téma
54%
Vedoucí
18%
Cena
11%
Lokalita
8%
Termín
10%
Hlasovalo celkem: 1946