Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace CK Topinka na Facebooku

Rodinné pobyty

Najít dostupné akce:

Rodina u moře - nechce se Vám organizovat a zajišťovat dovolená a přesto rádi vyrazíte k moři? Pokud ano, rádi vám umožníme pohodlí a celou rodinu komplet obstaráme. Stačí se jen přihlási a zabalit kufry. Ostatní už můžete nechat na nás. Ještě jako bonus můžou děti kdykoliv využít táborový program a vy si můžete dopřát dospěláckou chviličku při kávičce, západu slunce, nebo vyrazit večer na drink.

 

Španělsko - Costa Brava

Španělsko - Costa Brava
 

DOVOLENÁ  A BEZ STAROSTÍ  •  rodiče s dětmi (od 4 let)

 

Je to jednoduché, vyražte s námi!

Nemusíte nic vyřizovat, překládat ani vymýšlet, s námi příjedete k hotovému.

 

Stačí vzít kufr, pas a své milované děti s sebou. Pokud se Vám zachce poznat okolí, rádi Vás vezmeme na výlet do Barcelony, lodičkou do městečka Tossa de Mar,do aquaparku Water World, zábavného parku MarineLand,nebo na večer plný španělských tanců La Siesta. Výběr je jen na Vás. Díky kompletnímu českému týmu Vás nepotká ani jazyková bariéra.

 
 

Chorvatsko - Biograd na Moru

Chorvatsko - Biograd na Moru
 

DOVOLENÁ S DĚTMI A BEZ STAROSTÍ  •  rodiče s dětmi

 

Je to jednoduché, vyražte s námi!

Nemusíte nic vyřizovat, překládat ani vymýšlet, s námi příjedete k hotovému.

 

Bojíte se vyslat své děti na tábor samotné? Zde máte možnost je přidat do táborového programu a přitom jim být nablízku. Pokud se Vám zachce poznat okolí, rádi Vás vezmeme na výlet do historického Zadaru, trajektem na osrov Tkon nebo na Pašman tradiční lodí. A jestli máte rádi trochu akce, pak doporučujeme kajaky na Zrmanji…výběr je jen na Vás. Díky kompletnímu českému týmu Vás nepotká ani problém s jazykovou bariérou.

 
 

Černá Hora - Ulcinj

Černá Hora - Ulcinj
 

RODINNÁ DOVOLENÁ V ZAPOMENUTÉ ZEMI  •  rodiče s dětmi

 

Vydejte se na společnou rodinnou dovolenou, během níž si vaše děti budou moci libovolně užívat výhod zábavného programu se svými vrstevníky a vy v poklidu relaxovat a odpočívat. Děti nad 7 let věku každý den rádi zapojíme do aktivit v rámci letní akce, která bude v místě souběžně probíhat. Nebudete ovšem nikterak omezováni, záležet bude jen na vás, zda této možnosti využijete nebo budete některý den raději trávit čas s celou rodinou pohromadě. Starobylé přístavní městečko Ulcinj v Černé Hoře vás okouzlí svou přívětivou atmosférou a bohatými možnostmi jak sportovního, tak kulturního vyžití. Dominantou této prázdninové destinace je nádherné pobřeží s rozlehlými, takřka tropickými plážemi. Nedotčenou přírodu a horské pásmo v pozadí můžete využít k výletům a poznávání místní krajiny.

 
 

Rakousko - Korutany

Rakousko - Korutany
 

PARÁDNÍ LYŽOVAČKA V RAKOUSKU 

 

Rodinné lyžování, ale přesto možnost užít si část dne i bez dětí? Rozhodně víme, jak na to! Vyražte s námi o jarních prázdninách do Korutan. Díky skvělé poloze jsou zde fantastické podmínky pro jízdu na lyžích či snowboardu. Program a zábavu pro děti nad 7 let v případě zajistíme, rodiče si tak mohou užívat pohodu a soukromí bez starostí. O děti bude dobře postaráno, budou zapojeni do zimního programu, budou moci dovádět na sněhu za dohledu našich zkušených vedoucích. Nikdo z účastníků nebude nijak omezován, záleží jen na každém z vás, zda a popř. kdy tuto službu v průběhu pobytu využijete. Korutany, jako nejjižnější spolková země Rakouska, nabízí slunečné počasí a vzhledem ke své poloze na alpském klimatickém rozhraní i výborné sněhové podmínky. Najdete zde více než 1000 km sjezdovek, 300 lanovek a vleků, 34 skiareálů - a to vše pouze ve čtyřech lokalitách. Slunce a sníh čeká, těšíme se na vás.

 
 

fotogalerie

fotografie z minulých ročníků táborů

 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 
5 důvodů
proč s námi
33 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Na jaký typ tábora byste nejraději vyrazili?
Klasický tábor
17%
Adrenalin camp
27%
Tábor u moře
28%
Sport camp
8%
Pro teenagery
14%
Tábor pro nejmenší
6%
Hlasovalo celkem: 1498