Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace

Itálie - Cesenatico - Zahraniční zájezdy

ZAŽIJTE ROMANTIKU I RUCH PŘÍSTAVU
Cesenatico je rušnější přístavní město na pobřeží Jaderského moře v severní části Itálie a žije v něm kolem 20 000 obyvatel. Leží v provincii Forli-Cesena cca 30 km jižně od Ravenny. Cesenatico si zachovalo půvabné historické jádro se starými domy a k procházkám tak vybízí krásné starobylé centrum s charakterem rybářské vesničky. Dnes to ve městě žije převážně turistickým ruchem a centrum obklopují oblasti s moderními hotely a penziony. V místním přístavu sídlí muzeum Námořní historie (Museo della Marineria), ve kterém jsou lodě vystavovány přímo na moři. Město je také rodištěm cyklisty Marca Pantaniho a je vyhlášeno svou přívětivou atmosférou, k níž neoddělitelně patří typické pizzerie kavárny a malé obchůdky. Všechny zdejší pláže jsou písčité, dostatečně široké a moře se svažuje jen pozvolna, zdejší koupání je proto mimořádně bezpečné pro děti i neplavce.

 

Kalkulace zájezdu - cena za žáka a pobyt:

Počet dní květen 2022 červen 2022
8 (ubytování 5 nocí ) 7.090,- Kč

7.890,- Kč

9 (ubytování 6 nocí ) 7.790,- Kč 8.690,- Kč
10 (ubytování 7 nocí ) 8.390,- Kč 9.390,- Kč

* Cena je kalkulována na min. 40 platících účastníků při dopravě z Prahy.

 

CENA ZAHRNUJE:

Ubytování, stravu 3 x denně, nápoje k jídlu, dopravu z Prahy klimatizovaným autobusem, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku, DPH.

 

Uvedené ceny jsou konečné a obsahují kompletní servis.

 

1 místo zdarma pro pedagogický dozor na každých 10 dětí!
Přístavní kanál ve městě
 
Přístavní kanál ve městě
Přístavní kanál ve městě
 
Přístavní kanál ve městě
Pláže Cesenatica
 
Pláže Cesenatica
 Pláž Cesenatica
 
Pláž Cesenatica
Ubytování
 
Ubytování

UBYTOVÁNÍ:

Ubytování ve 3 hvězdičkovém hotelu poskytuje dostatečný komfort. 2-4 lůžkové pokoje mají vlastní koupelnu, WC a většinou i balkon. Hotel leží v klidné části města, je vzdálen pouhých 200 metrů od pláže a celoročně hostí především dětskou a mládežnickou klientelu.

 

STRAVOVÁNÍ:

Stravování je zajištěno formou plné penze a v hotelu vaří klasickou italskou kuchyni. Snídaně se podává formou bufetu, oběd a večeře formou jednotného menu - oběd o třech chodech (těstoviny jako předkrm, hlavní chod, dezert). K jídlům se podává voda. Stravování začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu obědem. Jídlo na cestu autobusem tam i zpět si zajišťují účastníci samostatně.

 

DOPRAVA:

Klimatizovaným autobusem určeným pro zahraniční cesty od budovy školy z jakéhokoli města v ČR (za příplatek, z Prahy v ceně). Cesta trvá asi 15 hodin i s přestávkami, jede se přes noc.

 

POJIŠTĚNÍ: 

Rádi Vám sjednáme cestovní pojištění u ČSOB pojišťovny. Cena je 300,- Kč za účastníka na celý pobyt a zahrnuje: pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, odpovědnosti za škodu a storna pobytu.

 

KOUPÁNÍ A PLÁŽE:

Pláže Cesenatica připomínají zónu Rimini. Dlouhá pláž z velmi jemného písku se pozvolna svažuje do moře. Před příbojem je chráněna řadami vlnolamů, čímž je zdejší koupání mimořádně bezpečné i pro děti a neplavce. Plážový servis, tedy lehátka a slunečníky nejsou v ceně pobytu.

 

VÝLETY:

Dle přání v místě pobytu, možnosti:

 
Vyplňte nezávaznou poptávku
 
V ceně:
 
5 důvodů
proč s námi
31 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Na jaký typ tábora byste nejraději vyrazili?
Klasický tábor
19%
Adrenalin camp
33%
Tábor u moře
19%
Sport camp
7%
Pro teenagery
19%
Tábor pro nejmenší
4%
Hlasovalo celkem: 70