Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace CK Topinka na Facebooku

Zahraniční zájezdy - Pro školy

Zahraničními školními zájezdy a výlety se naše cestovní kancelář zabývá od roku 2001. Díky dlouholeté tradici a zkušenostem můžeme garantovat pečlivé organizační zajištění, slušné jednání a kvalitu nabízených služeb.

 
 

Španělsko - Costa Brava

Španělsko - Costa Brava
 

K MOŘI DO KEMPU! S možností návštěvy BARCELONY!

 

Vydejte se s námi na Divoké pobřeží! Strmé skalnaté útesy, průzračné mořské obzory a horoucí písečné pláže – to je katalánská oblast, turisty nejoblíbenější v celém Španělsku. Naše kempové městečko je umístěno na jednom z nejhezčích míst ležící na rozhraní dvou pobřeží, Costa Bravy a Costa del Maresme. Starý rybářský přístav Blanes nás při první návštěvě okouzlil středověkým hradem, zamilovali jsme si ale samozřejmě i špičkové písčité pláže, proto jsme tohle místo vybrali. Ale nebojte, nemusíte se jen "válet" na pláži. Můžete hrát adrenalinové hry, řádit v mořských vlnách, zkoušet místní atrakce, ochutnávat nejlepší zmrzlinu pod sluncem a na konci dne odpočívat pod stínem vzrostlých stromů našeho kempu. Takže relax, jak má být! A navíc za bezkonkurenční cenu.

 
 

Španělsko - Katalánsko

Španělsko - Katalánsko
 

POZNÁVAČKA PRO ŠKOLY - KATALÁNSKO!

 

Chcete se školou vyrazit na parádní poznávací zájezd? Někam kde byste si užili nádherné pláže, čisté moře a zároveň poznali nová místa? Pak je tahle poznávačka to pravé pro Vás a Vaši třídu. Pojeďte prozkoumat Katalánsko - severovýchodní cíp Španělska s Divokým pobřežím. Strmé skalnaté útesy, průzračné mořské obzory a horoucí písečné pláže – turisty nejoblíbenější oblast v celém Španělsku. A samozřejmě také pulzující město Barcelona, Girona nebo Besalú... Tak si pojeďte užít ŠPANĚLSKO s námi.

 

 
 

Černá hora - Ulcinj

Černá hora - Ulcinj
 

EXOTICKÁ ZEMĚ PLNÁ KONTRASTŮ

 

V roce 2017 jsme se poprvé vydali do Černé Hory, krásné exotické země, která všem vyrazila dech! Užívali jsme si perfektní koupání v moři a nádherné písčité pláže. Horké podnebí a teplá voda přesvědčila k vodním radovánkám i ne příliš velké otužilce. Tento výlet ale rozhodně nebyl jen o válení a koupání, ba právě naopak. Spousta obchůdků, kaváren, restaurací a zábavy za super ceny podobné těm v ČR zaručila, že si každý z účastníků přišel na své. Účastníci mají možnost využít adrenalinových výletů, které v českých podmínkách není možné zažít! Spaní v horském kempu na hranicích s Bosnou a Hercegovinou, dobrodružné horské jeep safari, výlet do Albánie či ke Skaderskému jezeru nebo skluz nad údolím na nejdelší ZIPline v Evropě. Parádní odreagování, adrenalin a nezapomenutelné zážitky – to je Černá Hora.

 
 

Chorvatsko - Biograd na Moru

Chorvatsko - Biograd na Moru
 

PLÁŽE LEMOVANÉ BOROVÝMI LESY

Biograd na Moru je krásně upravené a velice živé město vzdálené asi 30 km jižně od Zadaru. Jedná se o oblíbené turistické letovisko vyhledávané pro své rozlehlé čisté pláže lemované borovým lesem. Pláže jsou většinou štěrkovité s betonovými platy nebo písčité s oblázky a pozvolným vstupem do moře. Tady zažijete tu pravou přátelskou atmosféru a spoustu letní zábavy...restaurace, kavárny, taverny, disco-cluby, obchody, vodní tobogan, hřiště a tenisové kurty na pláži, ale i další turistické atrakce.

 
 

Itálie - Silvi Marina

Itálie - Silvi Marina
 

POHODA V SRDCI PALMOVÉ RIVIÉRY. S možností výletu do ŘÍMA!

 

Příjemné a klidné lázeňské město Silvi Marina leží na jadranském pobřeží ve střední části Itálie, 50 km jižně od letoviska San Benedetto, 20 km severně od přístavního města Pescara a cca 220 km severovýchodně od Říma. Městečko tvoří řady rezidenčních domů a vilek podél písčité pláže, promenády a spousta obchůdků, barů, kaváren a restaurací. Díky křišťálovému moři a čistým plážím se zlatým pískem je nazýváno "perlou adriatického pobřeží"...

 
 

Itálie Cesenatico camp

Itálie Cesenatico camp
 

CESENATICO V KRÁSNÉM KEMPU

 

Zažijte Itálii trochu jinak, vyzkoušejte ubytování v plně vybaveném kempu s bazénem a ve stínu stromů. Žádné betonové ulice, ale nádherná příroda, blízko na pláž a zároveň veškerý komfort. Pojeďte s námi do kempu Pineta Sul Mare kde si užijete se svými žáky koupání, pohodu, relax, a také spoustu zábavy.

 
 

Itálie - Cesenatico

Itálie - Cesenatico
 

ZAŽIJTE ROMANTIKU I RUCH PŘÍSTAVU
Cesenatico je rušnější přístavní město na pobřeží Jaderského moře v severní části Itálie a žije v něm kolem 20 000 obyvatel. Leží v provincii Forli-Cesena cca 30 km jižně od Ravenny. Cesenatico si zachovalo půvabné historické jádro se starými domy a k procházkám tak vybízí krásné starobylé centrum s charakterem rybářské vesničky. Dnes to ve městě žije převážně turistickým ruchem a centrum obklopují oblasti s moderními hotely a penziony...

 
5 důvodů
proč s námi
32 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
18.11.2022

Hledáme personál

Rozšiřujeme flotilu na rok 2023 a nabíráme nové posily na pozice: oddílový vedoucí, zdravotník, administrativní pracovník, kuchař (letní prázdniny), pomocný personál do kuchyně (květen-srpen). více zde

1.11.2022

Facebook a instagram CK

Sledujte nás na našem facebookovém profilu a instagramu @cktopinka_tabory.

Najdete zde, kromě kompletní fotogalerie, také propagaci jednotlivých táborů a novinek.

 
 
Na jaký typ tábora byste nejraději vyrazili?
Klasický tábor
18%
Adrenalin camp
27%
Tábor u moře
26%
Sport camp
8%
Pro teenagery
15%
Tábor pro nejmenší
6%
Hlasovalo celkem: 1273