Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace CK Topinka na Facebooku

1-denní výlety - Pro školy

Liberec - pro děti od 8 let

Liberec - pro děti od 8 let
 

Na tomto jednodenním výletě do Liberce nás nejprve čeká menší výšlap na vrchol hory Ještěd, kde se můžeme kochat jedinečným výhledem na město a okolí. Pak přejedeme do Liberce, kde si užijeme spoustu zábavy v moderním vědecko-zábavním centru iQLANDII. Zde se na svět podíváme kočičíma, psíma nebo koňskýma očima, zjistíme jak na náš mozek působí optické klamy, jak hlasitě dokážeme zakřičet,a taky si vyzkoušíme známé vesmírné vozítko Mars Rover. A ještě mnohem víc...

 
 

Liberec - pro děti do 8 let

Liberec - pro děti do 8 let
 

Na tomto jednodenním výletě do Liberce začneme rovnou v místní ZOO, která se pyšní synonymem - nejstarší zoo svého druhu v Čechách. Její specialitou jsou především bílí tygři, ale i další ze 170 druhů zvířat. Po zoologické zahradě se přesuneme do IQ parku - unikátního, zábavně poučného centra pro nejmenší objevitele. Ve 4 patrech zde najdeme interaktivní exponáty, které prostřednictvím hry a experimentů podporují dětskou zvídavost a představivost.

 
 

Hrad Křivoklát

Hrad Křivoklát
 

Jednodenní výlet na známý hrad Křivoklát, jistě zaujme nejen Vás, kteří máte rádi českou historii, ale na své si přijdou i ti, co se rádi toulají přírodou. Do městečka Křivoklát přijedeme autobusem. K hradu, kde absolvujeme prohlídku, půjdeme pěšky. Po prohlídce nás čeká poznávání přírodních krás okolí a to pěším výletem do Zbečna. Projdeme tak kolem řeky Berounky krásnou přírodní rezervaci Brdatka a ve Zbečně už bude čekat autobus, který nás odveze zpět do Prahy.

 
 

Kutná Hora a Sedlecká Kostnice

Kutná Hora a Sedlecká Kostnice
 

Výlet do Kutné Hory znamená výlet do města, z jehož ulic dýchá historie, do města, které kdysi stálo hned za královskou Prahou a ne jen tak nadarmo bylo nazývané pokladnicí a klenotem naší země. Historické centrum Kutné Hory je dokonce zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

My do města přijedeme autobusem. Projdeme si náměstí, chrám sv. Barbory a také Jezuitskou kolej. Po obědě absolvujeme důlní expozici, kde se dovíme jak se těžilo stříbro. Poté se přesuneme do Sedlce u Kutné Hory, kde navštívíme známou Kostnici.

 
 

Karlštejn a Koněpruské jeskyně

Karlštejn a Koněpruské jeskyně
 

Výlet na hrad Karlštejn a do Koněpruských jeskyní znamená vlastně výlet po okolí Prahy. Karlštejn je gotický hrad, který zaujímá mezi českými hrady zcela výjimečné postavení. Proč? To pojeďme společně zjistit přímo na Karlštejn. Po prozkoumání tohoto středočeského skvostu se přesuneme do Koněpruských jeskyní, do srdce Českého krasu plného malebných zákoutí a rozeklaných skal.

 
 

Červená Lhota, Jindřichův hradec a jeskyně

Červená Lhota, Jindřichův hradec a jeskyně
 

Jižní Čechy nabízí spousty zajímavých míst a historických památek, jež svou krásou jistě překvapí každého návštěvníka. Naší první zastávkou bude pohádkový zámek Červená Lhota, kde absolvujeme jeden z nabízených prohlídkových okruhů. O několik kilometrů dál se nachází město Jindřichův Hradec, kde nás také bude čekat prohlídka zámku, ale i malá procházka městem. A nakonec Chýnovská jeskyně, v níž si budem připadat jako na takové malé romantické exkurzi do historie.

 
 

Příbram

Příbram
 

Další jednodenní výlet z naší nabídky Vás zavede do historického středočeského města – do Příbrami. Zde nejprve navštívíme známé Hornické muzeum, které je největší svého druhu v České republice. Prohlédneme si zajímavou expozici s modely hutních staveb, děti jistě zaujme zejména jízda důlním vláčkem opravdovou hornickou štolou pod zemí. Po naučné části výletu je na řadě odpočinek a relaxace ve skvělém příbramském aquaparku a prohlídka města.

 
 

Orlík - parník - Zvíkov

Orlík - parník - Zvíkov
 

Pěkný jednodenní výlet k Orlické přehradě začíná prohlídkou zámku Orlík, který je jedním ze sídel staré rodové šlechty - Schwarzenbergů. Neméně slavný je přilehlý zámecký park. Dále na nás čeká nádherná výletní plavba parníkem po Orlické přehradě - pojedeme pod Žďákovským mostem až k hradu Zvíkov. Ten byl vystavěn na vekém skalnatém ostrohu nad soutokem Vltavy a Otavy. Prohlídkou tajemného Zvíkova výlet končí a vracíme se domů.

 
5 důvodů
proč s námi
32 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
18.11.2022

Hledáme personál

Rozšiřujeme flotilu na rok 2023 a nabíráme nové posily na pozice: oddílový vedoucí, zdravotník, administrativní pracovník, kuchař (letní prázdniny), pomocný personál do kuchyně (květen-srpen). více zde

1.11.2022

Facebook a instagram CK

Sledujte nás na našem facebookovém profilu a instagramu @cktopinka_tabory.

Najdete zde, kromě kompletní fotogalerie, také propagaci jednotlivých táborů a novinek.

 
 
Na jaký typ tábora byste nejraději vyrazili?
Klasický tábor
19%
Adrenalin camp
29%
Tábor u moře
25%
Sport camp
7%
Pro teenagery
14%
Tábor pro nejmenší
6%
Hlasovalo celkem: 983