Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace

Španělsko - Costa Brava - Zahraniční zájezdy

K MOŘI DO KEMPU! S možností návštěvy BARCELONY!

 

Vydej se s námi na Divoké pobřeží! Strmé skalnaté útesy, průzračné mořské obzory a horoucí písečné pláže – to je katalánská oblast, turisty nejoblíbenější v celém Španělsku. Naše kempové městečko je umístěno na jednom z nejhezčích míst ležící na rozhraní dvou pobřeží, Costa Brava a Costa del Maresme. Starý rybářský přístav Blanes nás při první návštěvě okouzlil středověkým hradem, zamilovali jsme si ale samozřejmě i špičkové písečné lázně, proto jsme tohle místo vybrali. Ale nebojte, nemusíte se jen "válet" na pláži. Můžete hrát adrenalinové hry, řádit v mořských vlnách, zkoušet místní atrakce, ochutnávat nejlepší zmrzlinu pod sluncem a na konci dne odpočívat pod stínem vzrostlých stromů našeho kempu. Takže relax, jak má být! A navíc za bezkonkurenční cenu.

 

Nabídka k náhledu ZDE

 

Proč na školní výlet do Španělska?
 • Mořský vzduch, koupání a relaxace
 • Poznání nového kraje a místní kultury
 • Pobyt vhodný pro děti i teenagery
 • Stmelení kolektivu třídy
 • Dobrodružné bydlení ve stanech
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

UBYTOVÁNÍ:

Děti jsou ubytovány ve 4lůžkových stanech typu MALLORCA SUPER postavené na dřevěných podlážkách. Každý stan má 2x 2lůžkovou ložnici. Spí se na pohodlných molitanových matracích. Ve stanové předsíni je k dispozici závěsná skříňka, kapsář na osobní věci a zahradní plastový nábytek. Stany jsou osvětlené a mají zavedený el. proud. Ve společném hospodářském stanu je k dispozici lednice a rychlovarná konvice. Každý účastník si s sebou vezme polštářek, deku nebo spacák a prostěradlo!

 

STRAVOVÁNÍ:

7x plná penze se svačinami a pitím (čaj, šťávy). Stravování je zajištěno přímo ve stanovém městečku CK Topinka (v místě ubytování), česká kuchyně. Stravování ve Španělsku začíná v den příjezdu obědem a končí v den odjezdu snídaní. Vlastní příbor s sebou! Jídlo na cestu autobusem tam i zpět si zajišťuje každý účastník samostatně.

 

POPIS CAMPU:

Camping S’Abanell je camp s dlouholetou tradicí, plný vzrostlých stromů poskytujících stín a chládek v parných letních dnech. Camp se nachází přímo u písečné pláže a městské promenády, lemující celé letovisko Blanes. Stanový tábor CK TOPINKA leží pouhých 200 metrů od pláže. Sociální zařízení je vzdálené jen cca 30 metrů. Kempy, nejen ve Španělsku ve městě Blanes, jsou vhodné pro děti.

 

Vybavení campu:

 • recepce
 • poštovní služby
 • sportovní hřiště
 • dětský bazén
 • bar
 • udržované sociální zařízení (teplá voda po celý den)
 • WiFi připojení (15 €/týden)

 

POPIS LETOVISKA:

Blanes je jedno z nejhezčích míst ležících na rozhraní dvou pobřeží, Costa Brava a Costa del Maresme. Klidná atmosféra lázeňského města se starým rybářským přístavem, hradem sv. Jana a středověkými strážními věžemi určila letovisko, aby se stalo oblíbeným a velmi navštěvovaným výletním místem a cílem mnoha turistů. Chloubou městečka je i světoznámá botanická zahrada Mar i Murtra s úplnou sbírkou středomořské a severoafrické flóry.

 

KOUPÁNÍ A PLÁŽE:

Podél celé pláže vede dlážděná promenáda, která se během odpoledních a večerních hodin promění v rušné místo vyhledávané turisty i místními obyvateli, lemované různými stánky s občerstvením nebo suvenýry. Pláž je hlídaná pobřežní hlídkou, která praivdelně v rámci celého dne křižuje pláž. V Blanes je několik pláží a za některými, např. se skalními útesy a bohatým mořským životem - vhodné k potápění, stojí za to si dojít.

 

Kalkulace zájezdu - cena za žáka a pobyt:

Počet dní/nocí Termíny Ceny  
10/7

3.6.-12.6.2022

6990,- Kč  
10/7

10.6.-19.6.2022

6990,- Kč

 

10/7

17.6.-26.6.2022  

7190,- Kč  
10/7 24.6.-3.7.2022 7190,- Kč  
10/7 1.7.-10.7.2022 7690,- Kč OBSAZENO
10/7 8.7.-17.7.2022 7690,- Kč OBSAZENO
10/7 15.7.-24.7.2022 7690,- Kč  
10/7 22.7.-31.7.2022 7690,- Kč  
10/7 29.7.-7.8.2022 7690,- Kč  
10/7 5.8.-14.8.2022 7690,- Kč  
10/7 12.8.-21.8.2022 7690,- Kč OBSAZENO
10/7 19.8.-28.8.2022 7690,- Kč OBSAZENO
10/7 26.8.-4.9.2022 7190,- Kč  
10/7 2.9.-11.9.2022 6990,- Kč  

* Cena je kalkulována na min. 40 platících účastníků při dopravě z Prahy/Plzně.

 

CENA ZAHRNUJE:

Ubytování ve vybavených stanech, stravování - plná penze se svačinami včetně nápojů k jídlu, dopravu pohodlným klimatizovaným autobusem s TV, pojištění CK proti úpadku, DPH. !Na 50 osob 3 místa zdarma, na 60 osob 4 místa zdarma!

 

CENA NEZAHRNUJE:

 • Výlety - rezervace a platba výletů bude možná i v místě pobytu.
 • Jídlo na cestu autobusem tam i zpět - zajistí si každý účastník sám. Počítejte, prosím, s tímto výdajem v rámci kapesného.
 • Pobytovou taxu 150,- Kč osoba/pobyt.
 • Cestovní pojištění včetně storna zájezdu 300,- Kč/osoba/pobyt (bez ohledu na věk).

 

POJIŠTĚNÍ: 

Rádi Vám sjednáme cestovní pojištění u ČSOB pojišťovny. Cena je 300,- Kč za účastníka na celý pobyt, zahrnuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, odpovědnosti za škodu a storno pobytu.
 

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ:

Nezapomeňte platný cestovní pas nebo občanský průkaz s dobou platnosti alespoň 3 měsíce po příjezdu.

Stravování ve Španělsku začíná večeří. Je třeba mít s sebou jídlo a pití na cestu do autobusu. Jídlo na cestu autobusem zpět si hradí každý účastník samostatně z kapesného.

 

DOPRAVA:

Klimatizovaným zahraničním autobusem určeným pro dálkovou přepravu. Doprava z Prahy a Plzně zahrnuta v ceně. Cesta trvá 22 - 24 hodin. Odjezd v ranních hodinách. Sraz vždy půl hodiny před odjezdem!

 

VÝLETY (za příplatek):

 • Barcelona:

Výlet do metropole Katalánska s prohlídkou světelných fontán je skutečným zážitkem - panoramatický kopec Montjuic s olympijským stadionem, katedrála Sagrada Familia - skvostné dílo Antonia Gaudího, katedrála Sv. Eulálie, procházka po Gotické čtvrti. Pro zájemce je možná návštěva fotbalového stadionu FC Barcelona. Dále Kolumbův památník, podmořské akvárium a procházka po nejznámější katalánské ulici Las Ramblas s kejklíři, oživlými sochami a jedinečným trhem La Boqueria s čerstvými rybami, ovocem a zeleninou. Barcelona vás okouzlí nejen svými historickými památkami, ale i skvělou atmosférou. V ceně je průvodce a doprava autobusem tam i zpět.

Cena: 1150,- Kč/osoba

Snížená cena: 790,- Kč/děti do 12 let

 

 • Aquapark Water World:

Water World v Lloretu de Mar je jeden z největších aquaparků na Costa Bravě. Ve vodním světě si užijí jak malé děti, tak i dospělí. Soustavy různých druhů tobogánů, bazén s umělým vlnobitím, perličkové koupele, závodní dráhy a dokonce i Bungee Jumping nebo adrenalinový hit poslední sezony Speed Furious. Tady se zaručeně nudit nebudete. V ceně vstupenky je obousměrná autobusová doprava. Na nejbližší zastávku vás nasměruje náš delegát.

Cena: 1050,- Kč/osoba

Snížená cena: 750,- Kč/děti do 120cm

 

 • Marine Land

Zábavný park s rozlohou 4,5 km2 se soustavou bazénů, bezpečnými klouzačkami, vystoupením delfínů, tuleňů, papoušků opic a dalšími atrakcemi nadchne nejen děti. Skotačení na celý den. V ceně vstupenky je rovněž obousměrná autobusová doprava. Na nejbližší zastávku vás nasměruje náš delegát.

Cena: 890,- Kč/osoba

Snížená cena: 650,- Kč/děti do 10 let

 

 • La Siesta - Flamenco Show

Prožijte zábavný večer v restauraci La Siesta situované na typickém katalánském statku a při večeři si vychutnejte představení "Espana Olé". Profesionální tanečníci, kytaristi a zpěváci předvádí strhující ukázky španělského a mexického umění. Máte možnost si zvolit mezi bohatou večeří s několika chody nebo formou malého občerstvení.

Cena: na dotaz v CK

 

 • Tossa de Mar

Nádhernou scenérii divokých skal si můžete vychutnat na fakultativním výletě lodí podél pobřeží Costa Brava do malebného městečka umělců Tossa de Mar. Plavbu lze absolvovat lodí s proskleným dnem. Historické centrum, úzké uličky, pestrá atmosféra. Možnost koupání a opalování.

Cena: na dotaz v CK

 
Vyplňte nezávaznou poptávku
 
V ceně:
 
5 důvodů
proč s námi
31 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Na jaký typ tábora byste nejraději vyrazili?
Klasický tábor
19%
Adrenalin camp
33%
Tábor u moře
19%
Sport camp
7%
Pro teenagery
19%
Tábor pro nejmenší
4%
Hlasovalo celkem: 70