Sledujeme dění kolem šíření koronaviru COVID-19 - přečtěte si prosím naše vyjádření k aktuální situaci.

Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace

Španělsko - Costa Brava - Zahraniční zájezdy

K MOŘI DO KEMPU! S možností návštěvy BARCELONY!

 

Vydej se s námi na Divoké pobřeží! Strmé skalnaté útesy, průzračné mořské obzory a horoucí písečné pláže – to je katalánská oblast, turisty nejoblíbenější v celém Španělsku. Naše kempové městečko je umístěno na jednom z nejhezčích míst ležící na rozhraní dvou pobřeží, Costa Brava a Costa del Maresme. Starý rybářský přístav Blanes nás při první návštěvě okouzlil středověkým hradem, zamilovali jsme si ale samozřejmě i špičkové písečné lázně, proto jsme tohle místo vybrali. Ale nebojte, nemusíte se jen „válet“ na pláži. Můžete hrát adrenalinové hry, řádit v mořských vlnách, zkoušet místní atrakce, ochutnávat nejlepší zmrzlinu pod sluncem a na konci dne relaxovat pod stínem vzrostlých stromu našeho kempu. Takže relax, jak má být! A navíc za bezkonkurenční cenu.

 

Nabídka k náhledu ZDE

 

Proč na školní výlet do Španělska?
 • Pobyt vhodný pro teenagery
 • Stmelení kolektivu a dobrodružné bydlení
 • Mořský vzduch a poznání zdejší kultur
 
 
 
 
 
 
 

UBYTOVÁNÍ:

Děti jsou ubytovány ve 4 lůžkových stanech typu MALLORCA SUPER postavené na dřevěných podlážkách. Každý stan má 2x 2 lůžkovou ložnici. Spí se na pohodlných molitanových matracích. Ve stanové předsíni je k dispozici závěsná skříňka, kapsář na osobní věci a zahradní plastový nábytek. Stany jsou osvětlené a mají zavedený elektrický proud.

STRAVOVÁNÍ:

 Plná penze včetně nápojů (voda, čaj). Stravování je zajištěno přímo ve stanovém městečku Ck Topinka (v místě ubytování), česká kuchyně. Stravování ve Španělsku začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu obědem. Jídlo na cestu autobusem tam i zpět si zajišťuje každý účastník samostatně.

 

POPIS CAMPU:

Camping S’Abanell je camp s dlouholetou tradicí, plný vzrostlých stromů poskytujících stín a chládek v parných letních dnech. Cemp se nachází přímo u písčité pláže a městské promenády, lemující celé letovisko Blanes. Stanový tábor CK TOPINKA leží pouhých 200 metrů od pláže. Sociální zařízení je vzdálené jen cca 30 metrů. Kempy, nejen ve Španělsku ve městě Blanes, jsou vhodné pro děti, a samozřejmě s koupáním v nedalekém Středozemním moři.

 

Vybavení campu:

 • recepce
 • směnárna
 • poštovní služby
 • sportovní hřiště
 • dětský bazén
 • bar
 • udržované sociální zařízení (teplá voda po celý den)
 • WiFi připojení (15 €/týden)

 

POPIS LETOVISKA:

Blanes je jedno z nejhezčích míst ležících na rozhraní dvou pobřeží, Costa Brava a Costa del Maresme. Klidná atmosféra lázeňského města se starým rybářským přístavem, hradem sv. Jana a středověkými strážními věžemi určila letovisko, aby se stalo oblíbeným a velmi navštěvovaným výletním místem a cílem mnoha turistů. chloubou městečka je i světoznámá botanická zahrada Mar i Murtra s úplnou sbírkou středomořské a severoafrické flóry.

 

KOUPÁNÍ A PLÁŽE:

Podél celé pláže vede dlážděná promenáda, která se během odpoledních a večerních hodin promění v rušné místo vyhledávané turisty i místními obyvateli, lemované různými stánky s občerstvením nebo suvenýry. Pláž je hlídaná pobřežní hlídkou, která praivdelně v rámci celého dne křižuje pláž. V Blanes je několik pláží a za některými, např. se skalními útesy a bohatým mořským životem - vhodné k potápění, stojí za to si i dojít.

 

Kalkulace zájezdu - cena za žáka a pobyt:

Počet dní / nocí Termíny Ceny  
10/7

5.6. - 14.6.2020

6290,- Kč  
10/7

12.6. - 21.6.2020

6290,- Kč OBSAZENO
10/7

19.6. - 28.6.2020

6490,- Kč  
10/7 26.6. - 5.7.2020 6490,- Kč  
10/7 30.8.-6.9.2020 6490,-Kč  
10/7 4.9. - 13.9.2020 6190,-Kč  

* Cena je kalkulována na min. 40 platících účastníků při dopravě z Prahy.

 

CENA ZAHRNUJE:

Ubytování ve vybavených stanech, stravování - plná penze včetně nápojů k jídlu, doprava pohodlným klimatizovaným autobusem s TV, Jeden učitel zdarma na každých 12 platících dětí, program, zdravotník, pojištění CK proti úpadku, DPH.

 

CENA NEZAHRNUJE:

• Výlety - rezervace a platba výletů bude možná v místě pobytu.

• Jídlo na cestu autobusem tam i zpět - zajistí si každý účastník sám.
   Počítejte, prosím, s tmto výdajem v rámci kapesného.

• Pobytovou taxu 150,- Kč pobyt/osoba

 

POJIŠTĚNÍ: 

Rádi Vám sjednáme cestovní pojištění u ČSOB pojišťovny. Cena je 300,-Kč za účastníka na celý pobyt, zahrnuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, odpovědnosti za škody a storna pobytu.
 

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ:

Nezapomeňte platný cestovní pas nebo občanský průkaz s dobou platnosti alespoň 3 měsíce po příjezdu.

Stravování ve Španělsku začíná večeří. Je třeba mít s sebou jídlo a pití na cestu do autobusu.

Jídlo na cestu autobusem zpět si hradí každý účastník samostatně z kapesného.

 

DOPRAVA:

Klimatizovaným zahraničním autobusem určeným pro dálkovou přepravu. Doprava z Prahy a Plzně zahrnuta v ceně. Cesta trvá 22 - 24 hodin.

Sraz vždy půl hodiny před odjezdem!

 

VÝLETY ( za příplatek):

 • Barcelona:

Výlet do metropole Katalánska s prohlídkou světelných fontán je skutečným zážitkem. Zastávka na panoramatickém kopci Montjuic s olympijským stadionem. Uvidíte katedrálu Sagrada Familia–skvostné dílo Antonia Gaudiho, katedrálu Sv. Eulálie, projdete se po Gotické čtvrti. Pro zájemce je možná návštěva fotbalového stadionu FC Barcelona. Dále uvidíte Kolumbův památník - fakultativně podmořské akvárium a svou návštěvu zakončíte procházkou nejznámější katalánskou ulici Las Ramblas se svými kejklíři, oživlými sochami a jedinečným trhem La Boqueria s čerstvými rybami, ovocem a zeleninou. Barcelona Vás okouzlí nejen svými historickými památkami ale i skvělou atmosférou. Cena 1.490,- Kč/osoba.

 • Aquapark Water World:

v Lloretu de Mar je jeden z největších aquaparků na Costa Bravě. Ve vodním světě si užijí jak malé děti tak i dospělí. Soustavy různých druhů tobogánů, bazén s umělým vlnobitím, perličkové koupele, závodní dráhy a dokonce Bungee Jumping. Závodní dráhy, tobogány s trychtýřem, bazén s umělým vlnobitím nebo adrenalinový hit poslední sezóny Speed Furious, v vodním parku Water World se zaručeně nudit nebudete. Cena 1.390,- Kč/osoba.

 

 • Tossa de Mar

Nádhernou scenérii divokých skal si můžete vychutnat na výletě lodí podél pobřeží Costa Brava do malebného městečka umělců Tossa de Mar. Plavbu lze absolvovat lodí s proskleným dnem. Historické centrum, úzké uličky, pestrá atmosféra. Možnost koupání a opalování. Cena 1.090,- Kč/osoba.

 

 • Botanická zahrada Marimurtra

Botanická zahrada Marimurtra se nachází v kopci za přístavem v městě Blanes. Do zahrady jezdí pravidelně každých 30 minut autobus (stojí asi 2 Eura vč. zpáteční cesty), nastoupit můžete na obou koncích promenády.

V zahradě volně bez jakýchkoli skleníků rostou rostliny snad z celého světa. Zahrada je rozdělena na 10 různých oblastí. Jsou zde místní rostliny, mexické, japonské či australské... V zahradě naleznete spostu kaktusů, bambusy, jezírka s lekníny a zlatými rybičkami a spoustu dalších zajímavých věcí.

Pokud dojdete do zadní části Botanické zahrady, otevře se před vámi nádherný výhled na moře. Marimurtra se rozkládá na skalách asi 30 metrů nad mořem. Podél moře nalezneté různé vyhlídky, které opravdu stojí za to. Cena 290,- Kč/osoba.

 

 • Girona / Dalího svět

Opomíjená perla a vstupní brána do oblasti Costa Brava. Celodenní výlet. Prohlídka historického centra Girony (katedrála, staré město, Židovské město). Dále návštěva dvou míst, která jsou nerozlučně spjata se jménem Salvadora Dalího. Museo-Teatro Dalí ve Figueres a malebné městečko Púbol. Cena 990,- Kč/osoba.

 

 
Vyplňte nezávaznou poptávku
 
V ceně:
 
5 důvodů
proč s námi
30 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Co je při výběru tábora pro Vás nejvíce rozhodující?
Téma
0%
Vedoucí
99%
Cena
0%
Lokalita
0%
Termín
0%
Hlasovalo celkem: 297317