Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace CK Topinka na Facebooku

Itálie - Silvi Marina - Zahraniční zájezdy

POHODA V SRDCI PALMOVÉ RIVIÉRY. S možností výletu do ŘÍMA!

 

Příjemné a klidné lázeňské město Silvi Marina leží na jadranském pobřeží ve střední části Itálie, 50 km jižně od letoviska San Benedetto, 20 km severně od přístavního města Pescara a cca 220 km severovýchodně od Říma. Městečko tvoří řady rezidenčních domů a vilek podél písčité pláže, promenády a spousta obchůdků, barů, kaváren a restaurací. Díky křišťálovému moři a čistým plážím se zlatým pískem je nazýváno "perlou adriatického pobřeží". Nad Silvi Marina se zvedá pohoří Gran Sasso, které brání průniku studeného větru z vnitrozemí a vytváří jedinečné panorama. Je ideální volbou pro ty, kteří chtějí prožít školní pobyt v pěkném klidnějším prostředí s krásným koupáním v dosahu rušného letoviska.

 

Nabídka v pdf ZDE!

 

Proč na školní výlet do Silvi Marina?

  • Vhodné pro děti 1. a 2. stupně!
  • Poznání historie a národních památek!
  • Ubytování ve vlastním samostatném domě!

 

1 místo zdarma pro pedagogický dozor na každých 10 dětí!

 

Kalkulace zájezdu - cena za žáka a pobyt S PLNOU PENZÍ:

Počet dnů/nocí květen  2023 červen 2023 září 2023
10/7 (pátek až neděle) 9.590,- Kč 9.990,- Kč

9.990,- Kč

*Cena je kalkulována na min. 40 platících účastníků při dopravě z Prahy.

 

CENA ZAHRNUJE:

Ubytování (7 nocí), stravu 3 x denně, nápoje k jídlu, dopravu z Prahy klimatizovaným autobusem, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku, DPH. 

 

 

Kalkulace zájezdu - cena za žáka a pobyt BEZ STRAVY:

Počet dnů/nocí květen  2023 červen 2023 září 2023
10/7 (pátek až neděle) 7.590,- Kč 7.990,- Kč

7.990,- Kč

*Cena je kalkulována na min. 40 platících účastníků při dopravě z Prahy.

 

CENA ZAHRNUJE:

Ubytování (7 nocí), dopravu z Prahy klimatizovaným autobusem, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku, DPH.

 

Uvedené ceny jsou konečné a obsahují kompletní servis.

 
 
 
 
 
 

UBYTOVÁNÍ:

V rezidencích nedaleko centra v klidné části Silvi Marina a v blízkosti veřejné pláže (do 200 m). Ubytování v apartmánech se sprchou a WC. Většina apartmánů má balkon nebo terasu.

 

TYPY APARTMÁNŮ:

  • Bilo - pro 4 osoby (ložnice pro dvě osoby, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna s WC) - možnost jedné přistýlky.
  • Trilo - pro 6 osob (dvě dvoulůžkové ložnice, v některých apartmánech může být v jedné ložnici palanda, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna s WC) -       možnost jedné přistýlky.
  • Quadrio - pro 8 osob ( tři dvoulůžkové ložnice, v některých apartmánech může být v jedné ložnici palanda, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna s WC) - možnost jedné přistýlky

 

STRAVOVÁNÍ:

U pobytu s plnou penzí je v ceně strava 3x denně a nápoje k jídlu. Český kuchař vaří poctivou domácí stravu, která dětem chutná a podává se v místě ubytování.

Stravování v Itálii začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu obědem. Jídlo na cestu autobusem tam i zpět si zajišťuje každý účastník samostatně.

 

DOPRAVA:

Klimatizovaným autobusem určeným pro zahraniční cesty od budovy školy z jakéhokoli města v ČR (za příplatek, z Prahy v ceně).

 

POJIŠTĚNÍ: 

Rádi Vám sjednáme cestovní pojištění u ČSOB pojišťovny. Cena je 300,- Kč za účastníka na celý pobyt, zahrnuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, odpovědnosti za škody a storna pobytu. Více informací najdete ZDE.
 

KOUPÁNÍ A PLÁŽE:

Letovisko Silvi Marina se pyšní spoustou úchvatných písčitých pláží, které poskytují možnost pořádně si užít slunce a nádherné Jaderské moře. Zdejší pláže jsou dokonce považovány za nejlepší v Itálii! Vstup do vody je pozvolný.

Lehátka a slunečníky nejsou v ceně pobytu, nicméně jsou k dispozici za poplatek.

 

VÝLETY (za příplatek):

  • Návštěva ŘÍMA Cena 1.490,- Kč/osoba.

Vřele doporučujeme celodenní výlet do hlavního města Itálie. Jedno z nejstarších a nejpůvabnějších evropských měst se pyšní množstvím architektonických skvostů. V rámci výletu navštívíme památky, jako jsou: Koloseum, Forum Romanum, Benátské náměstí, Fontánu di Trevi, Španělské schody, Pantheon, Vatikán a další dech beroucí pamětihodnosti.

 

  • Národní park Gran Sasso Cena 1.290,- Kč.

Gran Sasso je jeden z mnoha Národních parků Apeninského pohoří, jehož nejvyšší vrchol Corno Grande dosahuje téměř 3000 metrů a nachází  se v něm nejníže položený ledovec v Evropě. V parku se nachází více než dva tisíce druhů rostlin, z nichž některé rostou pouze v této oblasti.

 
Vyplňte nezávaznou poptávku
 
V ceně:
 
5 důvodů
proč s námi
33 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Na jaký typ tábora byste nejraději vyrazili?
Klasický tábor
17%
Adrenalin camp
27%
Tábor u moře
28%
Sport camp
8%
Pro teenagery
14%
Tábor pro nejmenší
6%
Hlasovalo celkem: 1498