Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR

Španělsko - Oropesa del Mar - Tábory u moře

 

Sleva 700,- Kč
při zaplacení objednávky
do 24.12.2018

ZÁBAVA JEN PRO STARŠÍ  •  věk 13 - 18 let

 

Chceš si užít letní pobyt s vrstevníky na břehu moře? Nebaví Tě táborové bojovky v lese, morseovka a mladší sourozenci? Pak temperamentní Španělsko čeká jen na Tebe! Tenhle letní pobyt totiž není pro děti, ale pouze pro teenagery od 13 do 18 let. Naši mladí a akční vedoucí vytvoří různorodý, ale hlavně zábavný program a nabídnou zážitky, na které budete dlouho vzpomínat. Čeká Tě nejen koupání a plážový volejbal, ale také kreativní aktivity, strategické hry, procházky po městě, místní trhy a nebude chybět ani skvělá španělská kuchyně. Zdejší valencijská oblast je vyhlášena svým exotickým podnebím, horkými písečnými plážemi a v pulsujícím městečku Oropesa del Mar se nebudeš nudit ani na nabízených výletech. Apartmány jsou vzdáleny pouze 150 metrů od pláže!

 

POPIS LETOVISKA:

Oropesa del Mar je typické malé středomořské městečko ležící na pobřeží Pomerančovníkového květu - Costa del Azahar. Nachází se ve valencijské oblasti v provincii Castellón 275 km jižně od Barcelony a 90 km severně od Valencie, v kraji nazývaném též Levante. Poloha městečka zaručuje výborné klimatické podmínky, ideální pro strávení skvělých prázdnin. Rozlehlé písčité pláže mají pozvolný vstup do moře a pro svou vysokou kvalitu byly vyznamenány Evropskou unií. Město má pěknou historickou i moderní část s množstvím restaurací, obchůdků, diskoték...

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

UBYTOVÁNÍ:

Apartmánový dům v blízkosti pláže (do 150 m). Ubytování v apartmánech pro 6 osob s 2 - 4 lůžkovými pokoji, kuchyňským koutem, sociálním zařízením a balkonem.

  • Adresa:

     Španělsko - Oropesa del Mar

     Calle Tenerife

     mapa zde

 

STRAVOVÁNÍ:

Plná penze 3x denně + nápoje k jídlu. Ostatní nápoje si hradí každý účastník sám. Stravování je zajištěno v nedaleké místní restauraci formou bufetu (španělská kuchyně). Stravování ve Španělsku začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu obědem. Jídlo na cestu autobusem tam i zpět si zajišťuje každý účastník samostatně.

 

PROGRAM:

Účastníci budou rozděleni do skupin podle věku a veškeré aktivity se konají po skupinách společně s vedoucím. Čeká vás koupání v moři, plážový volejbal, fotbal, sportovní a zábavné soutěže, procházky po městě, nákupy na trzích, diskotéky...

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

VÝLETY:

1) Sladkovodní park Aquarama v Benicassimu (12 km od Oropesy) - Odpolední výlet do jednoho z největších vodních parků na valencijském pobřeží. V parku najdete zábavné vodní atrakce např. bazén s umělými vlnami, vířivky či jiné druhy relaxačních bazénů, různé tobogány, skluzavky, kamikadze, Black Hole, Twister nebo Río Aventura. Milovníci adrenalinu se mohou nechat vystřelit na věži Space Shot vysoké 62 m nebo sjet nejvyšší skluzavku v Evropě El Salto del Diablo vysokou 30 m a se sklonem 62 stupňů. Cena 1.330,- Kč/osoba.

2) Valencie - L´Oceanografic - Půldenní výlet, návštěva největšího mořského parku v Evropě s 9 pavilóny světové fauny a flóry moří a oceánů, včetně největšího delfinária v Evropě! V celém parku je na 45000 exemplářů, 500 různých živočišných a rostlinných druhů (žraloci, rejnoci, barakudy, lachtani, tuleni, tučňáci, delfíni i běluhy). Součástí výletu je i okružní panoramatický okruh historickou částí města Valencie bez pěší prohlídky. Cena 2.450,- Kč/osoba.

3) Balíček výletů - Připravili jsme pro Vás dva nejoblíbenější výlety, které nabízíme v jednom balíčku za zvýhodněných finančních podmínek. Cena balíčku 3.350,- Kč/osoba a zahrnuje: doprovod vedoucího, dopravu minibusem, vstupné. Objednávkou předem získáte, kromě finančního zvýhodnění, garanci místa na výletě. Budete mít navíc jistotu, že se děti výletu skutečně zúčastní.

 

DALŠÍ VÝLETY - lze objednat v místě pobytu:

1) Valencie (90 km) - celodenní výlet
     Celodenní výlet do hlavního města valencijské autonomní oblasti.
2) Castellón + Benicassim (25 km) - půldenní
     Návštěva bývalého karmelitánského kláštera (výroba a prodej muškátového vína a ovocných likérů).
3) Morella (100 km)
     Středověké opevněné město ve vnitrozemí (cca 60 km od moře) v krásné hornaté oblasti.
4) Grutas de San José
     Návštěva jeskyně cca 60 km od Oropesy - přístup na lodičkách po podzemní říčce.
5) Port Avetura (150km od Oropesy) - celodenní
     Jeden z největších zábavních tematických parků v Evropě.
6) Peňíscola (50 km)
     Půldenní výlet do malebného historického městečka s přístavem a s pevností ze 13. století.
7) Sagunto (70 km)
     Půldenní výlet do městečka bohatého na římské památky.

 

CENA ZAHRNUJE:

Ubytování v apartmánech, stravování - včetně nápojů k jídlu, doprava zájezdovým autobusem, výchovný personál, program, zdravotník, připojení k WiFi, cestovní pojištění, pojištění CK proti úpadku, DPH.

 

CENA NEZAHRNUJE:

• Výlety - rezervace a platba výletů bude možná v místě pobytu.

• Jídlo na cestu autobusem tam i zpět - zajistí si každý účastník sám.
   Počítejte, prosím, s tmto výdajem v rámci kapesného.

 

POJIŠTĚNÍ:

Cestovní pojištění je v ceně pobytu a zahrnuje: pojištění léčebných výloh, úrazu s následkem smrti nebo trvalé invalidity (do výše 1.500.000,- Kč), náhlého onemocnění, pojištění storno poplatku, pojištění zavazadel v důsledku odcizení ze zamčeného prostoru a pojištění nechtěně způsobené škody (do výše 100.000,-Kč)

 

KAPESNÉ:

Doporučené kapesné cca 50 - 100 EUR (na běžnou útratu) + cca 30 - 80 EUR na výlety (nejsou-li objednány předem).

 

INFORMACE PRO 14 DENNÍ POBYTY:

U 14 denních pobytů je cena zvýhodněna díky spojení dvou turnusů. Je proto nutné počítat s tím, že se v polovině pobytu část dětí vystřídá. V některých případech může dojít také k výměně vedoucích. Dále doporučujeme přizpůsobit délce pobytu výši kapesného dítěte.

 

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ:

Nezapomeňte platný cestovní pas nebo občanský průkaz s dobou platnosti alespoň 3 měsíce po příjezdu.

Stravování ve Španělsku začíná večeří. Je třeba mít s sebou jídlo a pití na cestu do autobusu.

Jídlo na cestu autobusem zpět si hradí každý účastník samostatně z kapesného.

 

DOPRAVA:

Klimatizovaným zahraničním autobusem určeným pro dálkovou přepravu. Doprava z Prahy a Plzně zahrnuta v ceně. Cesta trvá 22 - 24 hodin.

Sraz vždy půl hodiny před odjezdem!

 

Místo odjezdu/příjezdu Čas odjezdu Čas příjezdu Cena dopravy
Praha - Stodůlky 8:45 14:30 zahrnuta v ceně
Plzeň - nákupní centrum Olympie 10:00 12:45 zahrnuta v ceně
Brno (autobusová linka ČSAD Tišnov) - Benešova ulice 5:20 17:30 420,- Kč

 

PRAHA - Praha 5, Stodůlky, stanice metra B "Stodůlky", stanice autobusů MHD směrem na Řepy, souřadnice GPS: 50°2'48.833"N, 14°18'28.545".

PLZEŇ - nákupní centrum Olympie, čerpací stanice Albert u KFC, ul. Písecká, souřadnice GPS: 49°41'55.9"N 13°25'35.8"E

BRNO - Benešova ulice, staré autobusové nádraží naproti hotelu Grand, souřadnice GPS: 49°11'36.542"N, 16°36'51.248"E.

*Kliknutím na odjezdové místo zobrazíte mapu.

 

Místo odjezdu z Brna je autobusová zastávka linkového autobusu ČSAD Tišnov na trase Brno-Oropesa del Mar. Doporučujeme těm klientům, kteří nemohou nebo nechtějí zahájit rekreaci z hlavního odjezdového místa v Praze. Na tomto místě nejsou přítomni naši vedoucí, a proto děti absolvují dopravu do Prahy na zodpovědnost svých rodičů. Děti tedy pod dozorem rodičů nastoupí do linkového autobusu ČSAD Tišnov v Brně a pohromadě dorazí do Prahy na autobusové nádraží Praha-Stodůlky. Zde, aniž by přestupovaly (tento autobus dále pokračuje do Španělska), si je převezmou naši vedoucí. K dětem z Brna přistoupí děti z Prahy a již pod dozorem vedoucích celý tábor odjíždí do Oropesy del Mar. Při návratu z rekreace proběhne doprava dětí z Brna shodně jako při odjezdu, jen v opačném pořadí, přičemž děti ukončují rekreaci pod dozorem vedoucích přímo v autobuse na nádraží Praha-Stodůlky a týmž autobusem (bez přestupu) pokračují dále do Brna. Cestu do Brna opět absolvují na zodpovědnost svých rodičů.

 

DALŠÍ INFORMACE:

O účastníky se po celou dobu pobytu stará řádně vyškolený personál včetně zdravotníka.

Příspěvek odborů (FKSP) u všech akcí možný až do výše ceny poukazu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

odjezdy

časy a místa odjezdů, pokyny k odjezdu, adresy

 

všeobecné podmínky

úplné znění všeobecných podmínek účasti

 
5 důvodů
proč s námi
28 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
Jaký typ tábora se Vám nejvíce líbí ?
Adrenalin camp
33%
Tábory u moře
18%
Special camp
14%
Výtvarné tábory
7%
Klasický tábor
14%
Pro teenagery
9%
Tábor pro nejmenší
5%
Hlasovalo celkem: 4479