Sledujeme dění kolem šíření koronaviru COVID-19 - přečtěte si prosím naše vyjádření k aktuální situaci.

Nabízíme
Člen Asociace cestovních kanceláří ČR Člen Asociace dětské rekreace

Koronavir - vyjádření k aktuální situaci

Sledujeme dění kolem šíření koronaviru COVID-19!

 

Zdravíme všechny,

rádi bychom Vás informovali o nových událostech týkajících se letních táborů v tuzemsku za dané situace. 

 

28. 4. 2021 - Máme nové zprávy z ministerstva zdravotnictví...letní tábory budou, ale pravděpodobně s negativním testem. Více viz. video (8.30 min.) - rozhovor s ministerem zdravotnictví Petrem Arenbergerem zde

 

16.3.2021 - Z důvodu vládních nařízení a opatření rušíme veškeré Velikonoční tábory pořádané naší cestovní kanceláří a věříme, že jsou to poslední, které jsme z důvodu koronaviru musely zrušit.

 

1.3.2021 - Jsou zavedena tvrdší vládní opatření. My ale věříme, že se situace do léta vyřeší, a že veškerá opatření s probíhající vakcinací situaci stabilizují. Vstoupili jsme do jednání s hlavní hygieničkou ČR a dalšími zainteresovanými orgány státní správy...

Pokud by se letní tábory nakonec opravdu nemohly konat, na zaplacenou částku Vám vystavíme VOUCHER platný do konce roku 2022 podléhající pojištění nebo Vám vrátíme peníze zpět na účet.

 

8.2.2021 - Z důvodu vládních nařízení a opatření rušíme veškeré jarní tábory pořádané naší cestovní kanceláří.

 

23.9.2020 - Ministr zdravotnictví nařizuje nové opatření proti koronaviru. Nás se to naštěstí netýká a tak můžeme stoprocentně pracovat na přípravách JARNÍCH táborů a k tomu, ikdyž jsme před pár dny ukončili letní sezónu, začínáme pracovat na sezóně 2021.

 

21.9.2020 - Růžená také vykazuje plnou obsazenost žáky základních škol!

 

18.9.2020 - Varvažov máme opět plný! Školy v přírodě běží jako na běžícím páse a společně si to tu UŽÍVÁME!

 

6.9.2020 - Vyráží k nám první škola v přírodě! Trošku divné, jelikož se k nám blíží podzim, ale jsme velice rádi, že mohou letos vůbec proběhnout. Hledíme na to tedy optimisticky a nabídneme školám, které se rozhodly využít našich rekreačních středisek, jiný pohled na školní pobyty, a to v podzimním kabátu.

 

29.8.2020 - jsme úspěšně zakončili letní táborovou sezónu. Co si budem nalhávat, byla to náročná sezóna... Možná i nejnáročnější co zatím byla, proto děkujeme všem rodičům, že zachovali klid a rozum a nenechali se ovlivnit tou negativní vlnou informací! Také vedoucím, kteří se věnovali dětem a všem taborníkům s plným nasazením a děti si tím pádem užily týdny plné zábavy, akce a hlavně ne-koronavirové atmosféry!!! DĚKUJEME!!!

 

4.7.2020 - tábory běží na více než 100 %! :)

 

14.6.2020 - rodiče všech přihlášených účastníků obdrželi informační email, v němž jsou důkladně shrnuty všechy organizační změny týkající se letošní táborové sezony. Největší změnou je zrušení výletů do aquaparků, které nebyly hygienou doporučeny, stejně tak jako výlet do ZOO Hluboká. Místo toho jsme zajistili možnost účastnit se aktivity s názvem virtuální realita, která proběhne přímo v táborovém středisku. Další důležitou změnou jsou odlišné časy příjezdů/odjezdů do/ze středisek v důsledku nezbytné sanitace areálů. Z Prahy se tak nově bude v soboty odjíždět až v 15:00 (platí pro všechna střediska), a zpět na ÚAN Florenc ze středisek Varvažov, Růžená a Ostrovec Vaše ratolesti dorazí kolem 11:00, ze Staré Říše pak o hodinu později, a co se týče příjezdu táborníků z areálu Na Baronu - Paprsek, ti přijedou do Prahy, Opatova ve 12:00. Dále upozorňujeme všechny, že pro vstup do autobusu musí být podepsána bezinfekčnost dítěte, které navíc musí mít na cestu 2 ks roušek, a před vstupem do autobusu mu bude změřena tělesná teplota, která pro účast na táboře nesmí být vyšší než 37,0 °C! V opačném případě není umožněna účast na táboře! Zároveň předem informujeme, že v letošním roce není možné, aby kdokoliv mimo táborníky a zaměstnance CK vstupoval do prostor našich středisek!

 

9.6.2020 - Valná hromada Asociace dětské rekreace. Náš majitel Miroslav Topinka byl zvolen předsedou asociace.

 

25.5.2020 - Premiér Babiš přijel do Růžené. Na místě přislíbena finanční dotace pro školní pobyty.

 

21.5.2020 - dle podmínek dohodnutých s hlavní hygieničkou, je nutné přistoupit k některým organizačním změnám vzhledem k zvýšení bezpečnosti všech účastníků letních akcí. Změn nebude moc, ale přeci jen nějaké budou.

 

15.5.2020 - Ministerstvo zdravotnictví definovalo podmínky ke konání letních táborů. Přesné znění zde

 

13.5.2020 - Byli jsme součástí jednání s hlavní hygieničkou MUDr. Jarmilou Rážovou. Na podmínkách konání letních táborů jsme se dohodli, a návrh míří do vlády. Děkujeme senátoru MUDr. Lumíru Kantorovi za zprostředkování schůzky a paní hygieničce za vstřícný přístup.

 

5.5.2020 - Na prohlášení ADR zareagoval premiér Babiš, a přislíbil podporu. Domluvena osovní návštěva na táboře v Růžené.

 

28.4.2020 - Stali jsme se zakládajícími členy Asociace dětské rekreace, a posíláme prohlášení vládě ČR

 

27.4.2020 - vláda posunula harmonogram uvolňování podnikatelských a dalších činností. Z toho vyplývá, že od 25.5.2020 jsou povoleny všechny zotavovací akce (tedy i tábory), čekáme jak se situace vyvine, v případě, že bude příznivá, zvažujeme zahájení táborů již v červnu. Více zde Ministerstvo zdravotnictví definovalo podmínky ke konání letních táborů. Přesné znění zde

 

16.4.2020 - ve spolupráci s Českou radou dětí a mládeže jsme zaslali otevřený dopis předsedovi vlády, ministrovi školství, hlavní hygieničce, prof. Prymulovi a Janu Hamáčkovi. V průběhu dne se neustále připojují  další pořadatelé táborů. Žádáme jasné stanovisko a jsme připraveni jednat o podmínkách tak, aby tábory proběhly v pohodě. Nerozumíme logice, kdy by měla být otevřena nákupní centra, restaurace, hotely, a další, a tábory nikoli. Text dopisu zde

 

15.4.2020 - ministr školství na tiskové konferenci oznámil, že tábory budou uvolněny až v srpnu. Toto stanovisko je v rozporu s o den dříve zveřejněným stanoviskem vlády ČR. Spolu s dalšími pořadateli táborů jsme začali pracovat na dopise pro vládní činitele.

 

14.4.2020 - vláda ČR oznámila předpoklad uvolnění dětských zotavovacích akcí ke dni 8.6.2020. Více zde

 

3.4.2020 - dle vyjádření pana Romana Prymuly: " Festivalům asi šanci nedáme, ale letním táborům asi ano, potřebujeme odbřemenit rodiče, " více se dočtete zde

 

 

S přáním pevného zdraví,

Tým CK Topinka

 
5 důvodů
proč s námi
30 let s Vámi
Nejpestřejší výběr táborů
Zkušené týmy vedoucích
Kvalitní ubytování
Vynikající zázemí
 
19.1.2021

Hledáme personál

Rozšiřujeme flotilu na rok 2021 a nabíráme nové posily na pozice: oddílový vedoucí, zdravotník, administrativní pracovník, kuchař (letní prázdniny), pomocný personál do kuchyně (květen-srpen).  více zde

10.1.2021

Facebook a instagram CK

Sledujte nás na našem facebookovém profilu a instagramu @tabory.cz. Najdete zde, kromě kompletní fotogalerie, také propagaci jednotlivých táborů a novinek.

 
 
Co je při výběru tábora pro Vás nejvíce rozhodující?
Téma
53%
Vedoucí
17%
Cena
11%
Lokalita
9%
Termín
9%
Hlasovalo celkem: 2447