Čurdová Andrea

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 24 let

O mně: Je mi 23let.
Na tábory jezdím už od svých 7 let, od 15 let pak jako pomocná vedoucí, od 18 let jako vedoucí. Byla jsem na tanečních táborech a adrenalinových campech. Pracuji ve školství. Mám pedagogické vzdělání, konkrétně obor mimoškolní a předškolní vzdělávání. Od 18 let jsem vedla kroužek mažoretek, pomáhala jsem také na akcích DDM, byla jsem také na táboře basic. Pocházím z Děčína.
Ráda pracuji s dětmi ve svém volnu.
Čurdová Andrea

Ahoj, mé jméno je Andrea ale všichni mi říkají Andy. Už se těším, až se spolu v létě potkáme! Jsem člověk, co se nerad nudí. Na tábory jezdím už od svých 7 let, od 15 let pak jako pomocná vedoucí, od 18 let jako vedoucí. Byla jsem na tanečních táborech a adrenalinových campech. Pracuji ve školství jako vychovatelka. Mám pedagogické vzdělání, konkrétně obor mimoškolní a předškolní vzdělávání. Od 18 let jsem vedla kroužek mažoretek, pomáhala jsem také na akcích DDM, byla jsem také na táboře basic. Na tanečních taborech pro Outdoor Resort Březová. Vedla jsem kroužek fotbalu a keramiky, Zálesák a atelitické kroužky . Dělala jsem asistenta pedagoga, lektora zájmových útvarů, programového vedoucího a vychovatelku ve školní družině. 

 

Pro CK topinka:     2022 - Tabor Nerf - 2.7-9.7 jako oddílový vedoucí 

                           2022- Tabor Nerf - 9.7-16.7 - jako hlavní vedoucí 

                           2022 - Tabor Chorvatsko - Biograd na Moru - 12-21.8 - jako hlavní vedoucí 

                           2023 - Tábor Nerf - 1.7- 8.7 - jako Hlavní vedoucí

                           2023 - Tábor Nerf - 8.7 - 15.7 - jako hlavní vedoucí

                           2023 - Fotbal Tábor - 29.7-5.8 - jako Hlavní vedoucí 

                           2023 - Tábor Chorvatsko - Biograd na Moru - 11-20.8 - jako hlavní vedoucí 

Mám kurzy od CK Topinka a to Hlavní vedoucí, Zdravotník a Kurz tejpovaní  ❤️

Bouza Matěj

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 24 let

O mně: Jsem sportovní člověk. Studuji vysokou školu. A těším se na letní tábory s dětmi, na léto plné zábavy!
Bouza Matěj

Altrichterová Veronika

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 23 let

O mně: Jsem studentkou pedagogické fakulty Masarykovy univerzity, ve volném čase se věnuji trénování dětí v tenise a mám za sebou 6 let práce na táborech jako vedoucí. Ráda sportuju, cestuju, hraju na hudební nástroje a trávím čas s přáteli.
Altrichterová Veronika

Jakubše Matěj

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 22 let

O mně: Jsem student Univerzity Palackého v Olomouci oboru Rekreologie. Na tábory jezdím již pátým rokem. Dříve jako praktikant, později jako vedoucí. Jsem zábavný, usměvavý, přátelský a kreativní. Rád hraju airsoft, dělám adrenalinové sporty nebo zkouším nové šílené věci co jsem doteď nestihl. V kolektivu jsem oblíbený. Umím improvizovat a rychle jednat. Rád vymýšlím nové věci.
Jakubše Matěj

Kubánková Kristýna

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 21 let

O mně: Ahoj;) jsem holka z Prahy, která jezdí na tábory už od dětství a má z nich nejkrásnější vzpomínky na každé léto. Každý rok poznávám nové děti (někdy se setkám i s těmi, co již znám) a pokaždé se od nich něco nového naučím a něco nového zažiji! A v tom spočívá krása této práce – je to nekonečný proces zlepšování se, poznávání nových lidí, přístupů, názorů atd. Jsem pro každou legraci, ráda se směji a jsem děsně extrovertní osoba :D Neustále něco musím dělat, ať už tancovat, sportovat, číst si, bavit se s lidmi, hrát na housle nebo jíst! Mám již pár let jako vedoucí za sebou, také jsem učila různé kroužky jako angličtinu, tanec, badminton, futsal, míčové hry...
Kubánková Kristýna

Berdarová Anna

Funkce: Zdravotník
Věk: 22 let

O mně: Ahoj, já jsem Anička a zkušenosti s dětmi mám od roku 2022. Jela jsem na tabor už jako vedoucí a bylo to super. Moc jsme si to s dětmi užili! Těším se na další léto a další zážitky.

Zkušenosti s CK Topinka
Nerf – 9.7-16.7.2022 - vedoucí
Chorvatsko Biograd na Moru – 12.8-21.8.2022 - vedoucí
Zdravotnický kurz od CK topinka 2023
Berdarová Anna