Baziková Petra

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 36 let

O mně: Říkají mi Bazi nebo Bazička. Pracuji jako učitelka MŠ a práci s dětmi se věnuji 20 let. I v létě veškerý volný čas věnuji dětem (pobytové tábory + příměstské plavecké tábory). Vymýšlím a připravuji pestrý, a někdy i pěkně střelený program pro Vaše nejmenší. Většinou na táborech pro nejmenší děti supluji náhradní maminku.
Baziková Petra

Pro CK Topinka:

2020 Poklad na stříbrném jezeře

2019 Souboj Titánů

2019-2020 Action camp

2018 Poselství z budoucnosti

2018-2021 Můj první tábor

Karasová Anežka

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 20 let
Karasová Anežka

Hárovníková Adéla

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 18 let

O mně: Jmenuji se Adéla a studuji Ekonomické lyceum v Táboře. Dělám atletiku, ráda jezdím na kole, plavu a lyžuji. Jsem veselá, mám smysl pro humor a nemám ráda nudu. Miluji pobyt v přírodě a zvířata. Nejraději se však věnuji dětem a kamarádům. Prázdniny obvykle trávím na táborech s partou skvělých přátel.
Hárovníková Adéla

Zacha Marek

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 31 let

O mně: Jmenuji se Marek a pracuji v Jihlavě. Mezi mé záliby patří sport - fitness, badminton, fotbal nebo volejbal. Dále také dělám rozhodčího v malé kopané. A samozřejmě mě také baví práce s dětmi, takže se na Vás těším !
Zacha Marek

Matušová Jana

Funkce: Zdravotník
Věk: 37 let

O mně: Jmenuji se Jana a několik let působím ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové jako zdravotní sestra. Mám praxi z chirurgické JIP, onkohematologického oddělení a několik let jsem působila v královské nemocnici v Království Saudské Arabie, kde jsem měla možnost pečovat i o členy královské rodiny. Svou pozici zdravotníka na táborech beru jako příjemný relax a odpočinek od svého zaměstnání, které je někdy velmi náročné. Děti mám velmi ráda a jsem ráda, že mi CK Topinka umožnuje účast na akcích. Mimo táborové akce působím i jako zdravotník na školách v přírodĕ a na různých sportovních akcích jako zdravotnický dohled – nejčastěji na judu a gymnastice. Budu ráda, když se vaše ratolesti nebudou bát kdykoli mě vyhledat.
Matušová Jana