Mgr. Rosenkrancová Šárka

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 56 let

O mně: Moje letité působení ve školství mě snad naučilo pracovat s dětmi. Téměř 15 let jsem jezdila na letní dětské tábory, nejprve jako oddílová vedoucí a posledních 5 let jako zástupce hlavního vedoucího. Během jarních prázdnin jsem pro děti organizovala zimní rekreaci na horách s výukou lyžování. Pro CK Topinka pracuji jako vedoucí od roku 2012 (Holčičí tábory, Chorvatsko).
Mgr. Rosenkrancová Šárka

Mgr. Ejemová Markéta

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 45 let

O mně: S dětmi pracuji přes 20 let a toto povolání mě stále baví a naplňuje. Začínala jsem jako vychovatelka ve školní družině a od roku 1999 učím děti na prvním stupni. Ráda jezdím na školy v přírodě bez ohledu na počasí. Pro děti ráda připravuji různé soutěže a hry. Již třetím rokem vedu turistický kroužek, v minulosti například kroužek sportovních her. Ráda sportuji, nejraději běhám, ale mám ráda i kolektivní sporty a tanec. Zpívám a hraji na kytaru. Od roku 2018 vedu kroužek Plavání při základní škole.
Mgr. Ejemová Markéta

Víšek Vladislav

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 42 let

O mně: Mým největším koníčkem je sport. Také velmi rád cestuji a poznávám nové lidi, trávím čas se svými přáteli, ale nejvíce si užívám chvíle, které můžu být se svým synem. Společně se věnujeme karate, hrajeme fotbal, squash a na výpravách s kamarády zažíváme v přírodě různá dobrodružství. Moc se proto těším na všechny táborníky a věřím, že nás čekají podobně úžasné zážitky.
Víšek Vladislav

Ing. Zoubková Kateřina

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 39 let

O mně: Maminka dvou kluků, která musí neustále něco tvořit, vyprávět nebo organizovat. Povoláním logistik a nositelka ocenění "ředitelka zeměkoule". Chvilku neposedím. Radost a spokojenost dětí je vždy nejkrásnější odměnou za veškerou námahu a práci. Jsem celý život aktivní - baví mě sport, práce rodina i tvoření všeho druhu. Ráda vyrábím dekorace, šiji, háčkuji, maluji a podobně...
Ing. Zoubková Kateřina

Mgr. Balaban Vlado, Ph.D.

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 36 let

O mně: V současné době jsem studentem doktorského studia na Pedagogické fakultě v Olomouci – program Pedagogika. Od raného dětství mě bavilo trávit čas v přírodě a zároveň jsem trénoval fotbal a basketbal. Mezi mé koníčky patří: plavání, pěší turistika, jízda na kole, rafting, basketbal a čtení. Vystudoval jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu v Banja Luce (Bosna a Hercegovina), poté magisterské a doktorské studium na Fakultě tělesné kultury v Olomouci – obory Aplikovaná tělesná výchova a Kinantropologie. V letech 2011 až 2018 jsem pracoval jako sportovní animátor v dětském kempu pod záštitou Veřejného fondu pro dětskou ochranu Bosny a Hercegoviny ve městěch Kumbor a Bečiči (Černá Hora).
Mgr. Balaban Vlado, Ph.D.

Mgr. Šámalová Eva

Funkce: Zdravotník
Věk: 35 let

O mně: Od malička jsem jezdila jako účastník na tábor Střela. V pozdějších letech, po studiu SZŠ, pak jako zdravotník na tábory v Rakousích, Tomášově. Nyní jsem na mateřské dovolené se třemi dětmi a dokončila jsem studium na VZŠ. Volný čas ráda trávím aktivně s dětmi (horská turistika, cyklistika) a také mě baví ruční práce z papíru, drátkování. Svým dětem v horách říkám "když nemůžeš, tak přidej".
Mgr. Šámalová Eva