Mgr. Bohumský Petr

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 48 let

O mně: Na náš tábor jezdím od střední školy. Vážně jsem myslel, že končím založením vlastní rodiny, ale pak jsem byl rád, že děti nemusím posílat "někam jinam". Teď jsem zase rád, když samy přijdou, že se na tábor těší. Pro mě tábor znamená dokonalou aktivní dovolenou, kdo by při táborovém bláznění myslel na práci, a navíc možnost na chvíli omládnout a načerpat spoustu pozitivní energie od všech stejných nadšenců kolem.
Mgr. Bohumský Petr

Praxe na táborech:

1996 - 2004 Radětice (tábor České pojišťovny)

2005 - 2016 Varvažov / Ostrovec (CK Topinka)

 

Klasický tábor s nejrůznějšími aktivitami, které se během roku normálně provozovat nedají. Děti jsou často samy překvapené, jak může být pobyt v přírodě zajímavý.

 

Celotáborová hra neznamená jen několik pouhých etap, ale celých čtrnáct dní zasazených do daného tématu. To se každoročně obměňuje, i když některé zaručeně úspěšné aktivity občas zopakujeme. Oblíbené debaty účastníků, zda byla nejlepší Atlantida, Dračí doupě, William Shakespeare, Asterix a Obelix anebo Magické město, mají pěkné rozuzlení, že u nás si každý najde to své.

 

Přijeďte se přesvědčit!

Bryxová Pavla

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 26 let

O mně: Jako vedoucí na tábory CK Topinka jezdím už od roku 2006, tehdy to byla celotáborová hra ZOO. A to je i to, co mě baví. Vymýšlet nové zapeklité hry a příběhy, u kterých děti ztratí pojem o dění kolem.
Bryxová Pavla

Limberská Zdeňka, DiS.

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 32 let

O mně: Poprvé jsem byla na našem táboře Dvacáté století 2002.
Limberská Zdeňka, DiS.

Ing. Křečan Lukáš

Funkce: Programový vedoucí
Věk: 40 let

O mně: Poprvé jsem byl na našem táboře Stopařovo putování galaxií 1998.
Ing. Křečan Lukáš

Matušová Jana

Funkce: Zdravotník
Věk: 35 let

O mně: Jmenuji se Jana a několik let působím ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové jako zdravotní sestra. Mám praxi z chirurgické JIP, onkohematologického oddělení a několik let jsem působila v královské nemocnici v Království Saudské Arabie, kde jsem měla možnost pečovat i o členy královské rodiny. Svou pozici zdravotníka na táborech beru jako příjemný relax a odpočinek od svého zaměstnání, které je někdy velmi náročné. Děti mám velmi ráda a jsem ráda, že mi CK Topinka umožnuje účast na akcích. Mimo táborové akce působím i jako zdravotník na školách v přírodĕ a na různých sportovních akcích jako zdravotnický dohled – nejčastěji na judu a gymnastice. Budu ráda, když se vaše ratolesti nebudou bát kdykoli mě vyhledat.
Matušová Jana

Šnobl Radek

Funkce: Noční vychovatel
Věk: 30 let

O mně: Poprvé jsem byl na našem táboře Rytíři kulatého stolu krále Artuše 2000.
Šnobl Radek