Bc. Beran Jiří

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 29 let

O mně: Nerad sám sebe vychvaluji, to by měli dělat ostatní :-) Vystudoval jsem bakaláře jednooborové psychologie na Jihočeského univerzitě v Českých Budějovicích, na stejné univerzitě nyní dokončuji navazující magisterské studium učitelství výchovy ke zdraví a psychologie a k tomu působím jako učitel psychologie a výchovy ke zdraví na SŠ a VOŠ zdravotní v Českých Budějovicích. Miluji sport, především fotbal, kterému se věnuji už od mala. Jsem přátelský, zodpovědný a optimistický pohodář se smyslem pro humor a jsem pro každou srandu. Práce s dětmi mě baví a naplňuje. Je super pocit, že můžu předat účastníkům své zkušenosti a zároveň se učit od nich. Není hezčí odměny, než když dítě na konci tábora nechce odjet domů a další rok se celé nadšené znovu vrátí na další akci. U dětí jsem, myslím, oblíbený díky svému smyslu pro humor, ale také tím, že ví, že za mnou mohou kdykoli přijít s jakýmkoli problémem a já je vždy vyslechnu a pokud je to v mých silách, tak i poradím. U dětí mám přirozenou autoritu a všechny děti vědí, že u mě pochodí především férovým jednáním. V rámci CK Topinka jsem měl možnost projít si kurzy zážitkové pedagogiky v praxi 1, 2 a 3, kurz pro hlavní vedoucí a kurz přežití. Jezdím a soustředím se především na Adventure week, který je vedený pod principy zážitkové pedagogiky, toto téma je mi hodně blízké a pokud se udělá dobře, tak si účastníci odnesou životní zkušenosti, díky kterým se dokáží lépe popasovat s nástrahami života.
Moje životní krédo zní: Muž se liší od chlapce pouze tím, že je výraznější.
Bc. Beran Jiří

LDT Seč

 • 2005 - 2009 Praktikant oddílového vedoucího.

DoSvěta

 • 2018 - lektor a šéflektor adaptačních kurzů

 

Pro CK Topinka:

 

 • 2011 - oddílový vedoucí Harry Potter
 • 2012 - oddílový vedoucí Harry Potter a Cesenatico Itálie, Lektor pro PBS (Prague British School), vychovatel školy v přírodě
 • 2013 - lektor pro PBS, oddílový vedoucí Cesenatico Itálie
 • 2014 - lektor pro PBS, oddílový vedoucí Biograd na Moru Chorvatsko
 • 2015 - lektor pro PBS, zástupce hlavního lektora AW 2
 • 2016 - hlavní lektor AW 2 cz, koordinátor a asistent hlavního lektora u akcí AW Speciál, Mini AW a Pevnost Boyard, vychovatel školy v přírodě
 • 2017 - hlavní lektor AW 2 cz, zástupce hlavního lektora Adventure week speciál AJ, oddílový vedoucí Silvy Marina Itálie, lektor a kooridnátor týmu na adaptačním kurzu.
 • 2018 - hlavní lektor AW 2, AW 4 english, AW speciál english, zástupce hlavního lektora AW 1, koordinátor škol v přírodě, lektor a koordinátor týmu na adaptačním kurzu.
 • 2019 - hlavní lektor kurzu zážitkové pedagogiky pro ZŠ Unhošt, hlavní lektor Adventure week 2 cz, hlavní vedoucí Biograd na Moru Chorvatsko, noční vychovatel ŠVP

Hosnedl Mikuláš

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 21 let

O mně: Jmenuji se Mikuláš, ve volném čase se věnuji hlavně hudbě a fotografii, v minulých letech jsem působil jako hlavní vedoucí na tanečních táborech a také jako vedoucí na školách v přírodě. Mám rád adrenalinové sporty, výlety do přírody a také práci s dětmi.
Hosnedl Mikuláš

Mgr. Černíčková Andrea

Funkce: Lektor
Věk: 25 let

O mně: Jsem studentkou Pedagogické fakulty Univerzity Palackého. Dokončila jsem bakalářské studium a nyní pokračuji na navazujícím magisterském. Specializuji se tedy konkrétně na učitelství anglického a českého jazyka, takže má budoucí profese bude směřovat ke druhému stupni základnich škol a gymnázií. S dětmi, jak mladšího, tak i staršího školního věku, mám už ledajaké zkušenosti. Podílela jsem se na vedení oddílu dětské "scholy" v naší obci a spolu s okolními vesničkami jsme organizovali tábory právě pro účastníky "schol" a ministranty. Práce s dětmi mě naplňuje a dodává mi energii a inspiraci do dalšího působení. Ne náhodou se můj další život bude točit kolem výchovy a vzděláváni dětí a mládeže. Co se týče zálib, ráda hraji tenis a volejbal, v létě hodně aktivně beach volejbal, ráda jezdím na kole, poznávám okolní krajinu a památky. Nepohrdnu ani dobrým výběrem knihy nebo filmu.
Mgr. Černíčková Andrea

Neckář Tomáš

Funkce: Lektor
Věk: 22 let

O mně: Dobrý den. Jsem studentem Vyšší odborné školy Trivis Jihlava. Jedna z mých zálib je hasičský sport, který je úzce spjat s dětmi. Sám tento sport dělám již přes deset let a jsem i s mým otcem vedoucím mládeže v Kamenici. Mými dalšími koníčky je jízda na street kole, plavání, fitness a zdravá výživa. Jsem komunikativní a přátelský.
V průběhu studii na Střední a Vyšší odborné škole se aktivně věnuji kroužku sebeobrany. V rámci této aktivity jezdím na různé ukázky a prezentace školy samotné pro středoškoláky.
Praxi s dětmi, především na základní škole, mám i od městské policie v Jihlavě. Kdy v konání odborných praxí jsem měl zahrnuty přednášky o prevenci kriminality a záležitostech spjatých v těchto oblastech pro první i druhý stupeň různých škol.
Neckář Tomáš

Militká Soňa

Funkce: Lektor
Věk: 21 let

O mně: Na tábory jezdím od svých 4 let. Od roku 2012 jsem jezdila na LDT Mostek, kam jsem o 3 roky později jela už jako praktikantka a o další 3 už jako oddílová vedoucí. Celou dobu jsem se i aktivně účastnila příprav na tábory, které probíhaly přes celý rok.

S CK Topinka jezdím od roku 2018. Zatím jsem měla možnost se účastnit táborů:

Zip Zap Camp - 2018
Pevnost Boyard - 2018
a být jako lektorka na škole v přírodě.

Mám maturitu ze střední školy se zaměřením na potraviny. Co se týče táborů, mám kurz zážitkové pedagogiky.
Miluji tanec, pobyt v přírodě, pohyb a četbu knih. Nejradši mám, když se děti skvěle baví a nejlépe, když se i při tom něco naučí.
Militká Soňa

Vacková Tereza

Funkce: Zdravotník
Věk: 19 let

O mně: Mým největším koníčkem je hudba, hraji na různé nástroje, například klavír a klarinet. Oblíbený mám i tanec, a to ve stylech streetdance, kterému jsem se věnovala více než 5 let. Později jsem kroužek moderních tanců vedla. V rámci studia na střední škole je další mojí zálibou sebeobrana. V roce 2017 jsem absolvovala kurz zdravotníka zotavovacích akcí.
Vacková Tereza