Mgr. Metelka Jan

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 35 let

O mně: Zkušená posila z řad pedagogů „tělocvikářů“ (UHK - Pedagogika volného času), která se po krátké pauze opět vrací k práci s dětmi na letních táborech. Sportovec a zastánce bezpečné dětské zábavy, který se nebojí zaujmout děti svým show-manstvím, hereckým nadáním a úžasnou hrou na kytaru či zpěvem. Má mnohaleté zkušenosti s prací s dětmi na letních táborech, lyžařských školkách, lanových centrech či jako plavčík (trenérský kurz) i zdravotník. Svojí kreativností, zábavností a mnohaletými zkušenostmi s prací s dětmi, by chtěl nejen děti, ale i teenagery dovést k tomu, aby na letních táborech získávaly vzpomínky, na které budou ještě dlouho vzpomínat.

Táborové zkušenosti
- CK Topinka: Klasický, Snadný, Rodinný
- příměstský tábor, Pardubický kraj
- Outdoorové centrum - Slovětický mlýn
- Greenhors - Ruprechtice
- Agama - Praha

Práce s dětmi
- lyžařská školka Ski-Lenka, Kebrlak - Vrchlabí
- instruktor plavání a lanového parku
- trenérství /OSVČ/
Mgr. Metelka Jan

Pro CK Topinka:

 

  • Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let ( 6.7. - 15.7.2018 )
  • Bulharsko- Letecky pro teenagery 13-18 let ( 13.8. - 20.8.2018 )
  • Španělsko - Oropesa del Mar - zájezd pro teenagery 13 až 18 let ( 11.8. - 20.8.2017 )
  • Itálie - Silvi Marina - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let ( 15.7. - 24.7.2016 )
  • Snadný tábor pro děti 5 až 10 let - Varvažov - Pohádkový les ( 13.7. - 20.7.2013 )
  • Rodinný tábor - pro rodiče s dětmi - Varvažov ( 13.7. - 20.7.2013 )
  • Růžená - letní dětský tábor ( 30.6. - 12.7.2011 )

Koubek Vojtěch

Funkce: Lektor
Věk: 19 let

O mně: Studuji na Střední průmyslové škole stavební v Hradci Králové. S dětmi pracuji velice rád, minulé prázdniny jsem byl jako vedoucí dětí na letním příměstském táboře. Jako dítě jsem sám jezdil často na různé druhy táborů.
S dětmi přicházím do kontaktu každý den. Mám dva mladší sourozence, které často hlídám. Velice často také chodím pomáhat na dětské dny, kde připravujeme pro děti atrakce a zábavu. Jsem sportovní typ, aktivně hraji fotbal a stolní tenis, ale také mám rád mnoho dalších druhů sportů. V mládežnických kategoriích jsem byl v reprezentaci stolního tenisu.
Koubek Vojtěch

Matásková Eliška

Funkce: Lektor
Věk: 19 let

O mně: Jmenuji se Eliška a pocházím z jednoho jihočeského městečka poblíž Prachatic. V současné době jsem studentkou čtvrtého ročníku Gymnázia Jana Valeriána Jirsíka v Českých Budějovicích.
Od malička jsem milovala zúčastňovat se různých tematických táborů na břehu Lipenské přehrady. Tuto lásku k táborům se dnes snažím předávat mladším generacím. Tábory pro mě byly vždy jakýmsi vystoupením ze školního kolektivu do skupiny dětí na táboře, které se díky vedoucím uměly navzájem mezi sebou respektovat. Stejnému vzájemnému respektu se nyní snažím učit každého táborníka, aby pro něj tábor byl unikátním zážitkem tak jako kdysi pro mě. :)
Ve svém volném čase se věnuji dálkovému běhání do 21 km a hraní rockové a populární hudby na kytaru, ukulele a piano. Závěrem miluji techniku, která je oborem, jemuž bych se chtěla v budoucích letech věnovat.
Matásková Eliška

Taubingerová Pavlína

Funkce: Lektor
Věk: 24 let

O mně: Režisérka, scénáristka, kameramanka a herečka. Studuje audiovizuální tvorbu na JAMU v Brně. Od roku 2005 se věnuje tvorbě vlastních krátkometrážních filmů a na svém kontě jich má již třicet. Obdržela několik ocenění na soutěžích: Brněnská 16, Zlaté slunce, Veselý jelen, Dvůr Králové a Blansko. Věnuje se také tanci a divadlu. Je zakladatelkou SBtime studio. Jako herečka působí také ve skupině DŽEM Theatre a je garantem programů spojených s filmem na herecké a filmové škole.
Taubingerová Pavlína

Opatřilová Kristýna

Funkce: Lektor
Věk: 22 let

O mně: Jmenuji se Kristýna. V současné době studuji obor Masér sportovní a rekondiční. Mezi mé záliby patří sport (hlavně atletika), zvířátka, hudba, procházky v přírodě. Ve volném čase dělám trenérku atletiky mladšího žactva a kondiční atletiku v Ostravě-Vítkovicích. Tato činnost mě velmi baví a naplňuje, jelikož miluji atletiku a děti samotné. Jsem spolehlivá, přátelská, flexibilní, starostlivá a kreativní.
Opatřilová Kristýna

Schallerová Alexandra

Funkce: Lektor
Věk: 20 let

O mně: Ahoj, jsem Saša, je mi 20 let a nyní bydlím v Brně. Vystudovala jsem OA v Písku a pracuji jako asistentka pedagoga na základní škole v Brně. Baví mě hudba, sport, procházky. Práce s dětmi mě naplňuje, a proto chci v pedagogice pokračovat dál. Těším se na tábory i až poznám nové lidi a děti.
Schallerová Alexandra