Mgr. Metelka Jan

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 35 let

O mně: Zkušená posila z řad pedagogů „tělocvikářů“ (UHK - Pedagogika volného času), která se po krátké pauze opět vrací k práci s dětmi na letních táborech. Sportovec a zastánce bezpečné dětské zábavy, který se nebojí zaujmout děti svým show-manstvím, hereckým nadáním a úžasnou hrou na kytaru či zpěvem. Má mnohaleté zkušenosti s prací s dětmi na letních táborech, lyžařských školkách, lanových centrech či jako plavčík (trenérský kurz) i zdravotník. Svojí kreativností, zábavností a mnohaletými zkušenostmi s prací s dětmi, by chtěl nejen děti, ale i teenagery dovést k tomu, aby na letních táborech získávaly vzpomínky, na které budou ještě dlouho vzpomínat.

Táborové zkušenosti
- CK Topinka: Klasický, Snadný, Rodinný
- příměstský tábor, Pardubický kraj
- Outdoorové centrum - Slovětický mlýn
- Greenhors - Ruprechtice
- Agama - Praha

Práce s dětmi
- lyžařská školka Ski-Lenka, Kebrlak - Vrchlabí
- instruktor plavání a lanového parku
- trenérství /OSVČ/
Mgr. Metelka Jan

Pro CK Topinka:

 

  • Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let ( 6.7. - 15.7.2018 )
  • Bulharsko- Letecky pro teenagery 13-18 let ( 13.8. - 20.8.2018 )
  • Španělsko - Oropesa del Mar - zájezd pro teenagery 13 až 18 let ( 11.8. - 20.8.2017 )
  • Itálie - Silvi Marina - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let ( 15.7. - 24.7.2016 )
  • Snadný tábor pro děti 5 až 10 let - Varvažov - Pohádkový les ( 13.7. - 20.7.2013 )
  • Rodinný tábor - pro rodiče s dětmi - Varvažov ( 13.7. - 20.7.2013 )
  • Růžená - letní dětský tábor ( 30.6. - 12.7.2011 )

Matásková Eliška

Funkce: Lektor
Věk: 19 let

O mně: Jmenuji se Eliška a pocházím z jednoho jihočeského městečka poblíž Prachatic. V současné době jsem studentkou čtvrtého ročníku Gymnázia Jana Valeriána Jirsíka v Českých Budějovicích.
Od malička jsem milovala zúčastňovat se různých tématických táborů na břehu Lipenské přehrady. Tuto lásku k táborům se dnes snažím předávat mladším generacím. Tábory pro mě byly vždy jakýmsi vystoupením ze školního kolektivu do skupiny dětí na táboře, které se díky vedoucím uměly navzájem mezi sebou respektovat. Stejnému vzájemnému respektu se nyní snažím učit každého táborníka, aby pro něj tábor byl unikátním zážitkem tak jako kdysi pro mě. :)
Ve svém volném čase se věnuji dálkovému běhání do 21 km a hraní rockové a populární hudby na kytaru, ukulele a piano. Závěrem miluji techniku, která je oborem, jemuž bych se chtěla v budoucích letech věnovat.
Matásková Eliška

Taubingerová Pavlína

Funkce: Lektor
Věk: 23 let

O mně: Režisérka, scénáristka, kameramanka a herečka. Studuje audiovizuální tvorbu na JAMU v Brně. Od roku 2005 se věnuje tvorbě vlastních krátkometrážních filmů a na svém kontě jich má již třicet. Obdržela několik ocenění na soutěžích: Brněnská 16, Zlaté slunce, Veselý jelen, Dvůr Králové a Blansko. Věnuje se také tanci a divadlu. Je zakladatelkou SBtime studio. Jako herečka působí také ve skupině DŽEM Theatre a je garantem programů spojených s filmem na herecké a filmové škole.
Taubingerová Pavlína

Opatřilová Kristýna

Funkce: Lektor
Věk: 22 let

O mně: Jmenuji se Kristýna. V současné době studuji obor Masér sportovní a rekondiční. Mezi mé záliby patří sport (hlavně atletika), zvířátka, hudba, procházky v přírodě. Ve volném čase dělám trenérku atletiky mladšího žactva a kondiční atletiku v Ostravě-Vítkovicích. Tato činnost mě velmi baví a naplňuje, jelikož miluji atletiku a děti samotné. Jsem spolehlivá, přátelská, flexibilní, starostlivá a kreativní.
Opatřilová Kristýna

Petrovičová Zuzana

Funkce: Lektor
Věk: 21 let

O mně: Ahoj! Volám sa Zuzka, mám 21 rokov, pochádzam z malej dedinky na západe Slovenska a v Česku tretím rokom študujem v Zlíne obor Anglický jazyk pre manažérsku prax. Čo sa týka vyplnenia môjho voľného času, mám rada dlhé prechádzky v prírode, bicyklovanie, kreslenie, čítanie kníh, spoločnosť zvieratiek a detský smiech. V táboroch s deťmi sa cítim ako doma, dni strávené s nimi mi doslova dodávajú energiu a skvelú náladu.
Petrovičová Zuzana

Schallerová Alexandra

Funkce: Lektor
Věk: 20 let

O mně: Mé zájmy jsou hudba, příroda, procházky, filmy. Už od první třídy jsem jezdila na tábory jako účastnice, od 8. třídy jako instruktor a v 9. třídě jsem nastoupila jako oddílový vedoucí. Ráda poznávám nové lidi, nové zkušenosti a zábavu. Tento rok se hlásím na pedagogickou fakultu.
Schallerová Alexandra