Mgr. Holečková Šárka

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 51 let

O mně: Učitelka/ředitelka školy a jede na tábor? Ani léta práce ve škole mě neodradila trávit s dětmi a mladými lidmi letní prázdniny. Je to jiné prostředí a jiné, spíše přátelské vztahy. Baví mě připravovat pro všechny zajímavý program a starat se, aby se u moře nikdo nenudil. Prioritou pro mě je, aby si všichni prázdniny ve zdraví užili. Kromě pedagogického vzdělání a dlouholeté praxe mám řadu let certifikát zdravotníka zotavovacích akcí - v posledních letech se specializací na mořské ježky. :-) K tomu všemu mám kolem sebe lidi, kteří to všechno dokáží také a sdílí moje nadšení. Jako máma chápu, jaké to je posílat dítě s cizími lidmi do neznáma, proto je pro mě důležitá i spokojenost rodičů...
Mgr. Holečková Šárka

Pro CK Topinka: 

  • 2011 - 2018  Holčičí tábor, Chorvatsko (Biograd na Moru)

Mgr. Rosenkrancová Šárka

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 57 let

O mně: Moje letité působení ve školství mě snad naučilo pracovat s dětmi. Téměř 15 let jsem jezdila na letní dětské tábory, nejprve jako oddílová vedoucí a posledních 5 let jako zástupce hlavního vedoucího. Během jarních prázdnin jsem pro děti organizovala zimní rekreaci na horách s výukou lyžování. Pro CK Topinka pracuji jako vedoucí od roku 2012 (Holčičí tábory, Chorvatsko).
Mgr. Rosenkrancová Šárka

Ing. Holečková Lucie

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 29 let

O mně: Od malička se pohybuji mezi dětmi. Nejen proto, že jsem sama byla dítě, ale proto, že jsem z učitelské rodiny. :-) Přestože jsem se rozhodla pro studium účetnictví a auditu, k práci s dětmi se stále vracím. Mám zkušenosti jako praktikantka a vedoucí ze škol v přírodě. Pro Holčičí i Kreativní tábory jsem se velice rychle nadchla i proto, že mám ráda tvoření a ruční práce. Ráda vymýšlím hry pro celý tábor i celotáborové hry. Co více dodat? Snad jen, že jsem absolvovala kurz pro hlavní vedoucí certifikovaný MŠMT ČR. Mimo to jsem už jako vedoucí organizovala příjezdy a odjezdy na tábory, jednala jsem s rodiči, takže se možná už známe. :-)
Ing. Holečková Lucie