Mgr. Lacina Olga

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 49 let
Mgr. Lacina Olga

Kolo v létě i zimě, plavání, tanec, spousta let juda a táborů na tatami i mimo něj.

Adrenalin. Jo, adrenalin. Sport a úsměv. To jsem já :-). A ... vždycky má všechno řešení. 

 

Měním.

Měním báječný a pohodový kemp u moře s nejsladšími waflemi na každém rohu a zmrzlinami ještě blíž za sladkou, studenou a TEKOUCÍ vodu na raftu. 

Měním vyhřátou pláž, klobouk a slunečník za mokro nejen v botách, vyhlížení zátok a brýle na gumičku.

Měním španělštinu za chorvatštinu/bosenštinu, nejspíš nás překvapí i čeština :-)

Měním a těším se na:

Nej Zip line v Evropě (to si neumím přestavit), na safari Jeep (to jsem zkusila v Africe). Na hory, na jezera, na národní park. Na dobrodružství a závěrečnou cestu k té finální zasloužené pohodě opět u moře.

Tak, kdo jede s námi?

Oli

Budín Matyáš

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 21 let

O mně: Ahoj,
jmenuji se Maty. U CK Topinka dělám zdravotníka. Zdravotnictví se věnuji přes 6 let. Mám vystudovanou střední zdravotnickou školu a mám za sebou i výcvik krizové intervence.
Přes pět sezón jezdím na tábory, vystřídal jsem již mnoho pozic, přes hlavního vedoucího až po praktikanta, ale zdravotník je stejně nejlepší pozice. Jinak ve volném čase rád tancuji, tak doufám, že si spolu i zatancujeme.
Těším se na Vás!
Maty
Budín Matyáš

Šneberková Barbora

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 20 let

O mně: Ahoj, studuji posledním rokem gymnázium. Několik let jsem jezdila jako praktikantka s dětmi na tábor a moc mě to bavilo. Již od základní školy navštěvuji Základní uměleckou školu, kterou jsem letos zakončila absolventskou prací. Snažím se psát příběhy, které doplňuji svými ilustracemi, zajímám se o různé umělecké styly, které pak zkouším. Na práci s dětmi se moc těším a doufám, že jim trochu svých dovedností předám.
Šneberková Barbora

Pávek Jonáš

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 19 let

O mně: Ahoj,
Jsem mladý ex-táborník připraven na výzvy a otevřený novým zkušenostem. Tábory jsem jako dítě miloval, a proto se k nim s chutí vrátím i jako dospělý.
Mezi mé silné stránky bych zařadil hlavně komunikaci a schopnost udržet si chladnou hlavu, ať se děje, co chce.
Mé koníčky jsou Airsoft, vojenská tématika, plavání a cokoliv, u čeho je za potřebí zapojit tělo i mysl.
Účast na akcích:
Nerf arena camp (15.7. - 22.7. 2023)
Mini-military camp (29.7. - 5.8. 2023)
Military camp (5.8. - 12.8. 2023)
Pávek Jonáš

Neumann Michael

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 27 let

O mně: Dobrý den,

jmenuji se Michael Neumann, je mi 27 let a jsem nadšený sportovec. Momentálně dokončuji studia na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Druhý rok se věnuji táborům s CK Topinkou, kde sdílím své nadšení pro různé sporty, ať už jde o fotbal, basketbal, volejbal nebo gymnastiku, které jsem dříve aktivně hrál i trénoval.

Kromě toho pracuji také jako videomaker. Spolupracuji s různými organizacemi, včetně CK Topinky, Univerzity Karlovy, ČVUT, Sportaku Junioru a dalšími, kde se věnuji natáčení a editaci videí. Tato práce mi umožňuje propojit kreativitu s mým sportovním duchem, takže je velice pravděpodobné, že i z vašeho tábora budete mít vzpomínkové video, které zachytí všechny naše nezapomenutelné chvíle.

A když nejsem na hřišti nebo za kamerou učím tělesnou výchovu na gymnáziu Botičská v Praze.

Můj život je plný aktivit, ale nejvíce se těším na chvíle, které strávíme spolu na táboře. Připravte se na spousty sportu, zábavy a nových dobrodružství!
Neumann Michael