Čurdová Andrea

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 24 let

O mně: Je mi 23let.
Na tábory jezdím už od svých 7 let, od 15 let pak jako pomocná vedoucí, od 18 let jako vedoucí. Byla jsem na tanečních táborech a adrenalinových campech. Pracuji ve školství. Mám pedagogické vzdělání, konkrétně obor mimoškolní a předškolní vzdělávání. Od 18 let jsem vedla kroužek mažoretek, pomáhala jsem také na akcích DDM, byla jsem také na táboře basic. Pocházím z Děčína.
Ráda pracuji s dětmi ve svém volnu.
Čurdová Andrea

Ahoj, mé jméno je Andrea ale všichni mi říkají Andy. Už se těším, až se spolu v létě potkáme! Jsem člověk, co se nerad nudí. Na tábory jezdím už od svých 7 let, od 15 let pak jako pomocná vedoucí, od 18 let jako vedoucí. Byla jsem na tanečních táborech a adrenalinových campech. Pracuji ve školství jako vychovatelka. Mám pedagogické vzdělání, konkrétně obor mimoškolní a předškolní vzdělávání. Od 18 let jsem vedla kroužek mažoretek, pomáhala jsem také na akcích DDM, byla jsem také na táboře basic. Na tanečních taborech pro Outdoor Resort Březová. Vedla jsem kroužek fotbalu a keramiky, Zálesák a atelitické kroužky . Dělala jsem asistenta pedagoga, lektora zájmových útvarů, programového vedoucího a vychovatelku ve školní družině. 

 

Pro CK topinka:     2022 - Tabor Nerf - 2.7-9.7 jako oddílový vedoucí 

                           2022- Tabor Nerf - 9.7-16.7 - jako hlavní vedoucí 

                           2022 - Tabor Chorvatsko - Biograd na Moru - 12-21.8 - jako hlavní vedoucí 

                           2023 - Tábor Nerf - 1.7- 8.7 - jako Hlavní vedoucí

                           2023 - Tábor Nerf - 8.7 - 15.7 - jako hlavní vedoucí

                           2023 - Fotbal Tábor - 29.7-5.8 - jako Hlavní vedoucí 

                           2023 - Tábor Chorvatsko - Biograd na Moru - 11-20.8 - jako hlavní vedoucí 

Mám kurzy od CK Topinka a to Hlavní vedoucí, Zdravotník a Kurz tejpovaní  ❤️

Kubánková Kristýna

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 21 let

O mně: Ahoj;) jsem holka z Prahy, která jezdí na tábory už od dětství a má z nich nejkrásnější vzpomínky na každé léto. Každý rok poznávám nové děti (někdy se setkám i s těmi, co již znám) a pokaždé se od nich něco nového naučím a něco nového zažiji! A v tom spočívá krása této práce – je to nekonečný proces zlepšování se, poznávání nových lidí, přístupů, názorů atd. Jsem pro každou legraci, ráda se směji a jsem děsně extrovertní osoba :D Neustále něco musím dělat, ať už tancovat, sportovat, číst si, bavit se s lidmi, hrát na housle nebo jíst! Mám již pár let jako vedoucí za sebou, také jsem učila různé kroužky jako angličtinu, tanec, badminton, futsal, míčové hry...
Kubánková Kristýna

Bc. Mankovicky Michaela

Funkce: Zdravotník
Věk: 37 let

O mně: S cestovní kanceláří Topinka spolupracuji již od roku 2016. Mnoho z vás mě již zná. Jsem zdravotní sestra a máma dvou dětí, které jezdí na tábory se mnou. Jakožto máma a sestra zároveň mám bohaté zkušenosti v péči o děti a náctileté. Tábory mám velice ráda, děti jsou na zdravotce u mě vždy vítány a nemusí se bát.
Bc. Mankovicky Michaela