Čihounek František

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 23 let

O mně: Ahoj, vystudoval jsem střední zdravotnickou školu, obor sociální činnost. Od svých deseti let jsem jezdíval na tábory jako dítě a následně jsem začal jezdit jako vedoucí. Ve funkci oddílového vedoucí jsem tak už 8 let. Mám rád spolupráci s dětmi, především jejich kreativitu a nápaditost. Pracuji jako administrátor likvidace v Generali České pojišťovně. Mezi mé zájmy patří především poslech hudby, hra na kytaru a občas si rád zahraji v divadle. Především rád vymýšlím aktivity pro děti a následně mám radost, když se podaří to, aby si děti odnášely spoustu zážitků a úsměv na tváři.
Čihounek František

Pro CK Topinka:

 

2020 - Pevnost Boyard (hlavní vedoucí)

2020 - Nerf Camp (hlavní vedoucí)

2020 - Madagaskar (vedoucí) 

 

2019 - Pevnost Boyard (vedoucí)

2019 - Škola v přírodě (lektor)

2019 - Adaptický kurz pro SŠ - zážitková pedagogika (lektor) 

 

 

Praxe:

 

2014-2018 - Centrum volného času Domino, tábory (vedoucí)

2015-2016 - Asistent pedagoga

2016-2017 - vychovatel v jesličkách

2016-2017 - vychovatel v kojeneckém ústavě

2016-2017 - sociální pracovník v nízkoprahovém centru "Sovička"- Most

Jánská Markéta

Funkce: Lektor
Věk: 20 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Markéta a už se moc těším na letošní tábory. Studuji logopedii na Univerzitě Palackého v Olomouci. Práce s dětmi mě baví. Trénuji předškoláky basketball. Co se týče sportu, mám ráda všechny druhy, hlavně ty adrenalinové. Ve volném čase ráda chodím po horách nebo jezdím na kole. :)
Jánská Markéta

Vraná Jana

Funkce: Lektor
Věk: 41 let

O mně: Dobrý den,
20 let se věnuji jako finess instruktor nejen dospělým, ale také dětem od 3let. Především v rozvoji motorických schopností a dovedností. A pro děvčata pořádám i taneční kroužky a sportovní soustředění. Jako vedoucí na tábory jezdím nárazově již od 20let. Sportovních soustředění se účastním každý rok. Mám kurz na pohybové hry, výtvarnou a řemeslnou tvorbu. Vystudovala jsem obor management ve strojírenství, avšak děti a sport je pro mě rozhodně větší zábavou a přínosem. A to hlavně proto, že mám sama pětiletou dcerku. Aktivně sportu se věnuji stále, především fitness a překážkovým závodům.
Vraná Jana