Žurek Petr

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 52 let

O mně: Léto, výlety, hry, koupání a vše co k létu patří. Třeba tábory! Z pohledu dětí čas volna, zábavy a bezstarostnosti. Z pohledu pedagoga prostor pro rozvoj aktivit, na které není ve výuce prostor. A forma? Není myšlenka "Škola hrou" dnes tak trochu posunuta na okraj? Kde jinde, kdy jindy je možno posunout vědomosti a zkušenosti dětí dál nad rámec povinného vzdělávání a v prostředí, které je zaujme, v oblasti, která se jim líbí, s obsahem, který budou sami tvořit?
Jaký je recept na nezapomenutelné léto?
Uchopit do hrsti zkušenosti z letních táborů, opepřit je vědomostmi ze studií pedagogiky a společně se zdravým rozumem a kopcem nadšení a legrace umíchat ten pravý prázdninový zážitek. Jdeme na to?
Žurek Petr

Pro CK Topinka:

§  2020 – HV Military camp Růžená 

§  2020 – HV Mini Military Varvažov 

§  2019 – NERF Aréna Růžená

§  2019 – Adaptační kurzy

§  2019 – HV Mini Military Varvažov 

§  2019 – CK Topinka  Škola v přírodě 

§  2019 – Itálie - Silvi Marina

§  2018 – Lektor Military camp Růžená

Táborové zkušenosti:

§  2020 – Lektor adaptačního kurzu ZŠ Nedvědova Olomous 

§  2020 – Instruktor ZL -lyžařský kurz -SKI Karlov  

 

§  2019 – HV Podzimní škola v přírodě Janské lázně  

§  2019 – HV Školy v přírodě Živohošť 

§  2018 – HV Školy v přírodě Živohošť 

§  2018 – HV Školy v přírodě Nuselská 

§  2018 – HV Školy v přírodě Kořínek 

§  1995 – HV Letní tábor Nová Pláň –  organizátor

§  1993 – HV Letní tábor Kunčice p/O – organizátor

§  1990 - 1997 – Zakladatel a vedoucí dětského Turistického oddílu T.O.R

Vzdělání a kurzy :

akreditace MŠMT - Kurz HV 

akreditace MŠMT - Kurz ZZA ( Zdravotník zotavovacích akcí) 

akreditace MŠMT - Instruktor ZL (základní lyžování)  

Lektor - adaptační Kurz-CK Topinka

UPOL - Pedagog rekreologie

Mezinárodní průkaz vůdce vodních plavidel M20,

 

Léto, výlety, hry, koupání a vše co k létu patří. Třeba tábory! Z pohledu dětí čas volna, zábavy a bezstarostého času. Z pohledu pedagoga prostor pro rozvoj aktivit, na které není ve výuce prostor. A forma ? Není myšlenka  "Škola hrou", dnes tak trochu posunuta na okraj? Kde jinde, kdy jindy je možno posunout vědomosti  a zkušenosti dětí dál nad rámec povinného vzdělávání  v prostředí, které je zaujme, v oblasti která se jim líbí, a obsahem, který budou sami tvořit ? 
A jaký je recept na nezapomenutelné léto ?

Uchopit do hrsti zkušenosti z letních táborů opepřit vědomostmi ze studií pedagogiky, doplnit armádní výcvik a společně se zdravým rozumem a kopcem nadšení a legrace umíchat ten pravý prázdninový zážitek. Oddíle : „ Končit !  POZOR ! Rozchod ! Jdeme si hrát :-)

 

nrtm v.z .

Kuklová Šárka

Funkce: Programový vedoucí
Věk: 19 let

O mně: Léto a tábor patří k sobě. Prožít jej s radostí, s nádechem dobrodružství, to je přesně to, co od léta čekáme. A tak po létech, kdy jsem jezdila na Military jako dítě, se mohu o své zkušenosti podělit s novými budoucími vojáky :-) A protože i letos budou na Mini military campu děvčata, ženská přítomnost je na místě :-) Holky, kluci jdeme na to !
Kuklová Šárka

Hrazdil Michal

Funkce: Programový vedoucí
Věk: 25 let

O mně: Jmenuji se Michal Hrazdil a pracuji jako Podnikatel v oboru informační technologie a poradenství. Mezi mé zájmy patří plavání, cyklistika a hudba, baví mě cestování a poznávání nových lidí. Jsem komunikativní a kamarádský typ člověka, rád pomáhám a dozvídám se stále něco nového. Rád si cokoli zahraji s dětmi mladšími i staršími. A jsem pro každou srandu!

S CK Topinka jedu již druhý rok a vždy jsem maximálně spokojen. Věřím, že si děti odváží plno nezapomenutelných zážitků i hezkých vzpomínek.
Hrazdil Michal

Matušová Jana

Funkce: Zdravotník
Věk: 36 let

O mně: Jmenuji se Jana a několik let působím ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové jako zdravotní sestra. Mám praxi z chirurgické JIP, onkohematologického oddělení a několik let jsem působila v královské nemocnici v Království Saudské Arabie, kde jsem měla možnost pečovat i o členy královské rodiny. Svou pozici zdravotníka na táborech beru jako příjemný relax a odpočinek od svého zaměstnání, které je někdy velmi náročné. Děti mám velmi ráda a jsem ráda, že mi CK Topinka umožnuje účast na akcích. Mimo táborové akce působím i jako zdravotník na školách v přírodĕ a na různých sportovních akcích jako zdravotnický dohled – nejčastěji na judu a gymnastice. Budu ráda, když se vaše ratolesti nebudou bát kdykoli mě vyhledat.
Matušová Jana