Bc. et Bc. Bechyně Roman

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 25 let

O mně: Zdravím všechny děti, teenagery a dospělé! Jmenuji se Roman Bechyně a v létě se potkáme na některém z mnoha skvělých táborů CK Topinka. Odmaturoval jsem na Střední odborné škole pedagogické v Čáslavi. Během studia jsem si vyzkoušel práci s dětmi nejrůznějšího věku a specifik, díky čemuž jsem nasbíral cenné zkušenosti. Zároveň jsem byl členem a posléze i vedoucím PEER skupiny, která se zaměřovala na problematiku i prevenci vzniku sociálně patologických jevů a řešení výchovných problémů. V současnosti jsem studentem učitelství cizích jazyků, a zároveň působím jako učitel na základní škole. Těším se na skvělý letní týden plný zábavy, her a aktivního odpočinku!
Bc. et Bc. Bechyně Roman

PRAXE:

2014-2020 vedoucí Peer skupiny na G & SOŠPg Čáslav (adaptační kurzy, preventivní programy)

2016-2022 lektor AJ a NJ v jazykové škole (kurzy pro děti, dospělé i seniory)

2017-2020  externí pedagog volného času DDM Čáslav, DDM České Budějovice

2017 Kurz psychologie (FF UK Praha)

2018- 2019 souvislá pedagogická praxe ve školní družině

2019 školení Osobnostní rozvoj hrou pro děti, Inkluze, Počítačová gramotnost dětí (MIDAS, akreditace MŠMT)

2019 První pomoc (kurz)

2019 Hlavní vedoucí kurz, akreditace MŠMT)

2022 Zážitkova pedagogika 1 (kurz, akreditce MŠMT)

2022 Zdravotník zotavovacích akcí (kurz, 3.LF UK, akreditace MZDR)

2022 vzdělávací webináře (Prevence kyberšikany, Třídní klima, Práce se zlobivým žákem)

2020 - 2023 středoškolský učitel

2022 - současnost učitel základní školy

 

PRO CK TOPINKA:

2018 Fotbalový tábor (lektor)

2019 Nerf arena camp (hlavní vedoucí- 2 turnusy)

2019 Malý vědátor (zástupce hlavního vedoucího)

2020 Miniadventure week Česko 1 (hlavní vedoucí)

2020 Nerf arena camp (hlavní vedoucí- 3 turnusy)

2020 vychovatel na škole v přírodě

2021 Nerf arena camp (hlavní vedoucí- 2 turnusy)

2021 English camp (zástupce hlavního vedoucího, odborný lektor)

2022 Tábory u moře: Chorvatsko (hlavní vedoucí, zdravotník, 2 turnusy)

2022 Nerf aréna camp (hlavní vedoucí)

2022 English camp (odborný lektor)

Chvátal Mojmír

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 21 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Mojmír Chvátal, jsem absolventem Gymnázia Žďár nad Sázavou a v současné době studuji Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Rád pracuji s lidmi a mým životním snem je práce u policie.
Pro CK Topinka:
2022 Nerf aréna camp Varvažov
Chvátal Mojmír

Rumanová Marie

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 19 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Maruška, je mi 18 let a studuji střední pedagogickou školu. Mezi mé záliby patří malování a tvorba keramických výrobků. Také spolupracuji s domem dětí a mládeže v Čáslavi, kde vypomáhám s vedením kroužku keramiky. Ve svém volném čase ráda čtu, sportuji a trávím čas v přírodě, také mě ale často najdete v kuchyni, protože ráda vařím a peču.
Rumanová Marie

Bc. Holan Miloslav

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 26 let

O mně: Pocházím z Poděbradska, ale v současnosti trávím nejvíce času v Ústí nad Labem, kde studuji na Pedagogické fakultě Univerzity J.E. Purkyně. Práce s dětmi mě baví, proto se každé léto věnuji táborům, na které jsem jezdil už od mala a vždy se moc těšil na zajímavé soutěže, hry, pobyt v přírodě a nové kamarády. Když jsem odrostl z věku táborového účastníka, začal jsem se na táborech podílet nejprve jako praktikant, později i jako oddílový či hlavní vedoucí. Mám zkušenosti nejen s tábory v Čechách, ale i se zahraničními destinacemi (Černá Hora, Chorvatsko, Řecko). Při tvorbě tábora je pro mě velmi důležité, abychom si na táboře nejen užili spoustu zábavy, ale aby se děti i něčemu novému přiučily. Ve volném čase se věnuji sportování, sborovému zpěvu, natáčení videí a fotografování.
Bc. Holan Miloslav

Bechyně Radim

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 25 let

O mně: Ahoj, jmenuju se Radim, ale všichni mi říkají Ráďo. Vystudoval jsem pedagogické lyceum, mojí specializací je tělesná výchova a sport. Není divu, že ve volném čase rád sportuji, čtu, poslouchám hudbu a věnuji se práci s dětmi. Působil jsem jako pedagog volného času, vychovatel i jako asistent pedagoga, což mi dalo nemalé zkušenosti. Věřím, že si spolu užijeme hodně zábavy a budeme mít na co vzpomínat.
Bechyně Radim

Hrušková Kamila

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 25 let

O mně: Ahoj! Jmenuji se Kamča a žiji nedaleko krásných Poděbrad. Na tábory jsem jezdila již jako dítě, později jako praktikantka a následně i pár let jako vedoucí. Miluji práci s dětmi, proto jsem odmaturovala na střední odborné škole pedagogické v Čáslavi. Jako učitelka jsem působila 3 roky na prvním a druhém stupni ZŠ, 1 rok v mateřské škole a momentálně pracuji opět s dětmi převážně na druhém stupni ZŠ. Při práci dálkově studuji výchovu ke zdraví v Olomouci. Ve volném čase se ráda dovzdělávám různými kurzy. V zimě nejraději lyžuji, proto jsem v roce 2021 absolvovala kurz instruktora školního lyžování. Miluji přírodu, a tak často vyrážím do lesa, který mám hned za rohem. Miluji cestování a objevování krás naší republiky i ostatních zemí v Evropě. A taky léto, sluníčko a tábor, který si společně užijeme!
Hrušková Kamila