Hegerová Pavlína

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 23 let

O mně: Mimo práce s dětmi na táborech, na akcích pro veřejnost či v rodině se ráda věnuji výtvarným činnostem v podstatě všeho druhu: malba, modelování, jakákoli kreativní činnost. Proto jsem si i zvolila studium na pedagogické fakultě Karlovy univerzity, konkrétně obor výtvarná výchova a čeština, kde se mohu realizovat, a zároveň získávat praxi pro povolání budoucí učitelky. Ráda navštěvuji kulturní akce všeho druhu.
Hegerová Pavlína

Praxe s tábory:

  • od raného dětství jsem na tábory jezdila jako dítě
  • od 15 let jsem již mohla jako praktikant vést svůj vlastní tým
  • od 18 let jezdím jako vedoucí
  • v současné době již jako hlavní vedoucí

To vše především s oddílem Netopýři a Netopýrci spadajícím pod NSEV Čabárna nedaleko Kladna.

  • poslední 2 roky spoluogranizuji dětský tábor v rámci hudebního festivalu MetalGate Czech Death Fest v Červeném Kostelci

 

Praxe s tábory u CK Topinka:

  • v roce 2018 - tábor u moře - Biograd na Moru, Chorvatsko (oddílová vedoucí)
  • v roce 2019 (letos) - tábor u moře - Biograd na Moru, Chorvatsko (hlavní vedoucí)

 

Pro funkci hlavní vedoucí mám splněný příslušný akreditovaný kurz u CK Topinka, který platí i pro tábory nespadající pod CK Topinka.

Mgr. Tělupilová Kristina

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 36 let

O mně: V současné době jsem především maminkou na plný úvazek ročního syna Tobiáše a sedmileté Marušky. Jinak práce s dětmi mě doprovází již od studií, kdy jsem nejprve učila na základní škole, později pracovala jako lektorka vzdělávacích programů na ekocentru a vedoucí příměstských táborů. Mou druhou vášní je kultura, především divadlo, výuka cizích jazyků a cestování s mou rodinou a turistickým deníkem
Mgr. Tělupilová Kristina

Mgr. Švábová Kateřina

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 33 let

O mně: Pracuji jako překladatelka a tlumočnice na volné noze, v současné době spíš okrajově, protože se v první řadě věnuji svým dvěma malým dětem. Cizí jazyky mě bavily od malička, což mě přivedlo i k jejich výuce v rámci individuálních kurzů, a to i na střední škole. Mám ráda cestování, knihy, přírodu a projížďky lesem v koňském sedle.
Mgr. Švábová Kateřina

Bc. Kaprálová Kristýna

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 22 let

O mně: S tábory mám zkušenost jako řadová vedoucí na tanečním táboře, kde jsem mohla uplatnit své desetileté zkušenosti v oblasti tance. Kromě toho mám o dost mladší sestru, tudíž přesně vím, jak vypadají sourozenecké vztahy. Podnikáme spolu nejrůznější akce a výlety.
Bc. Kaprálová Kristýna

Barabášová Valentýna

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 20 let

O mně: Od malička jezdím na letní tábory. Nejdříve jako dítě, od 15 let jako praktikant a v současné době jako vedoucí. Celoročně pomáhám v dětském oddílu a také na akcích pro veřejnost. Mimo tyto akce ráda čtu, poslouchám hudbu, vařím. Mám ráda přírodu, dobré jídlo a spánek. Nejradši trávím čas se svými kamarády nebo s rodinou.
Barabášová Valentýna

Hrách Aleš, DiS.

Funkce: Zdravotník
Věk: 32 let

O mně: Vystudoval jsem vyšší odbornou zdravotnickou školu v Kladně, v oboru zdravotnictví pracuji i nyní. Na dětské tábory jezdím jako vedoucí a zdravotník déle než 15 let. Ve volném čase se věnuji sportu, hudbě, filmu a četbě.
Hrách Aleš, DiS.