Schallerová Alexandra

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 22 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Saša, je mi 21 let a nyní bydlím v Brně. Vystudovala jsem OA v Písku a pracuji jako učitelka v mateřské škole v Brně a studentka předškolní a mimoškolní pedagogiky a vychovatelství. Baví mě hudba, sport, procházky. Práce s dětmi mě naplňuje, a proto chci v pedagogice pokračovat dál. Bez táboru si léto nedokážu představit, takže začni balit a pojeď s námi zažít něco nezapomenutelného.
Těším se na nová přátelství a nové zážitky. Doufám, že nebudete sedět doma a jedete s námi. ♥
Schallerová Alexandra

- učitelka v mateřské škole

- vedení basketbalové přípravky

- dlouhodobá zkušenost s hlídáním dětí

-vedení kroužků

 

Pro CK Topinka: 

Harry Potter 2018, 2020, 2021

Scooby Doo 2018

Kuchařský tábor 2018

Koňský tábor 2018,2019,2020

Itálie- Silvi Marina 2019

Trosečník 2019, 2021

Nerf tábor 2020

Záhady s.r.o 2020,2021

Cesta kolem světa 2020,2021

Malý kutil 2021

Kirchnerová Eliška

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 20 let

O mně: Nadšená budoucí studentka vysoké školy, která miluje práci s dětmi. Mezi mé další záliby patří hlavně cestování, poznávání nových lidí a kultur, ale také sportování.
Kirchnerová Eliška

Novotný Otto

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 19 let

O mně: Ahoj všichni! Jmenuji se Otta a na letní tábory jsem jezdil od mala jako účastník. Bez tábora není léto! Pod pojmem dobré prázdniny si představím trávení času s přáteli, sportováním, hraním her, výlety a pořádným táborem, kde si pokaždé najdeš nové kamarády a nezapomenutelné zážitky. Na tábory jezdím jako vedoucí již druhým rokem a zážitek s dětma a péče o ně mě naplňuje. Jinak jsem sportovní typ, hraji fotbal ale i jiné míčové hry, také se zajímám o humanitní obory a chodím na hotelovou školu. Proto nemarni čas doma a pojeď s námi, těším se na tebe táborníku ! :)
Novotný Otto

Dýčková Tereza

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 20 let
Dýčková Tereza

Hlávková Adriana

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 19 let

O mně: Ahoj, jmenuju se Adri.
Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Karlových Varech, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika, a v současné době studuji obor Hudba - Český jazyk na Fakultě pedagogické na Západočeské univerzitě v Plzni. V rámci studia mám za sebou i čtyřletou praxi v mateřské škole a ve školní družině. 12 let jsem zpívala a vystupovala sólově i sborově v ZUŠ, proto je zpěv moje nejoblíbenější aktivita. Dále také ráda trávím čas s dětmi, čtu si, hraju na klavír, sleduju seriály, tancuju a nebráním se novým zkušenostem. Jezdila jsem s CK Topinka na tábory jako dítě a moc se těším, až si budu moct letošní prázdniny vyzkoušet i práci vedoucího. Určitě si to moc užijeme!
Hlávková Adriana

Ing. Lukášková Ludmila

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 26 let

O mně: Zdravím, jmenuji se Lidu a děti mi říkají, ať jsem v klidu. Jezdím na tábory už velmi dlouho a odjakživa jsem týmový hráč. Neříkám, že individualismus není fajn, ale v týmu jde všechno líp. Ráda buduji kolektiv, ve kterém se na sebe můžou jednotliví členové spolehnout. Jsem bývalou studentkou magisterského studia obor Nábytkové inženýrství a mám "křehkou" uměleckou duši. Nemám ráda bezpráví a šikanu. Jsem za, že co se na táboře upeče, to se tam i sní. Vaše děti budu chovat k úctě a pokoře, při odjezdu budou plné nezapomenutelných vzpomínek.
Ing. Lukášková Ludmila

Janošťák Martin

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 24 let

O mně: Ahoj všichni, kamarádi mi na táborech říkají Máťa.
Studuji 3. rokem Jihočeskou univerzitu, konkrétně Pedagogickou fakultu - obor Tělocvik a fyzika.
Od 1. třídy jsem jezdil na tábory jako účastník a těší mě, že v této tradici můžu nyní pokračovat jako vedoucí. Ve volném čase rád sportuji, baví mě hlavně fotbal a volejbal a celkově všechny sporty.
Podle mých kamarádů na táborech jsem expert v povlékaní postelí.
Naplňuje mě práce s dětmi, jejich radost a nedokážu si představit léto bez táborů.
V budoucnu budu chtít pracovat s dětmi buď jako učitel nebo jako táborový vedoucí.
Těším se na všechny táborníky.

ZKUŠENOSTI pod CK Topinkou:
Trosečník - 2019,2021
Cesta kolem světa - 2020,2021
Nerf Camp - 2020
Koňský tábor - 2020
Bradavice - 2021
Action Camp-2021
Janošťák Martin

Štěpánek Martin

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 22 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Martin Štěpánek a v létě spolu pojedeme na tábor. Studuji pedagogickou fakultu Masarykovy Univerzity a moje specialita je angličtina. Ve volném čase rád sportuji, můj nejoblíbenější sport je volejbal, a také hraju videohry. S dětmi rád pracuji, doučuji a jednou bych chtěl být pedagog.
Štěpánek Martin

Matušová Jana

Funkce: Zdravotník
Věk: 36 let

O mně: Jmenuji se Jana a několik let působím ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové jako zdravotní sestra. Mám praxi z chirurgické JIP, onkohematologického oddělení a několik let jsem působila v královské nemocnici v Království Saudské Arabie, kde jsem měla možnost pečovat i o členy královské rodiny. Svou pozici zdravotníka na táborech beru jako příjemný relax a odpočinek od svého zaměstnání, které je někdy velmi náročné. Děti mám velmi ráda a jsem ráda, že mi CK Topinka umožnuje účast na akcích. Mimo táborové akce působím i jako zdravotník na školách v přírodĕ a na různých sportovních akcích jako zdravotnický dohled – nejčastěji na judu a gymnastice. Budu ráda, když se vaše ratolesti nebudou bát kdykoli mě vyhledat.
Matušová Jana