Lipčák Petr

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 23 let

O mně: Zdravím, jmenuji se Petr a jsem studentem 4. ročníku právnické fakulty na Masarykově univerzitě. Bydlím v Ústí nad Labem, ale za studiem jsem se vydal do Brna, poznávat krásy Moravy. Zbožňuji hudbu, zvláště zpěv, kterému se věnuji od 8 let. Mám za sebou ukončený druhý cyklus sólového zpěvu na ZUŠ, a již třetím rokem jsem členem pěveckého sboru Masarykovy univerzity. Rád poznávám nové lidi a nová místa, miluji společenské hry, pěší turistiku a zbytek volného času je v rukou filmů a knih.

Dle mého názoru je pro dnešní děti velice důležité, aby dokázaly komunikovat se svými vrstevníky, ale i s dospělými a okolím, a to nejen skrze virtuální svět. Naučily se vzájemné empatii a porozumění. Rozvíjely své vlastnosti a dovednosti a nebály se prosadit si svoje, avšak s respektem vůči ostatním. Zvlášť v aktuální době.
Lipčák Petr

- jako dítě jsem jezdil na letní i zimní tábory a různé další akce (HAIMA CZ)
- ZŠ (6. - 9. tř.) atletické akce pro děti
od CK Topinka:
2018
- Harry Potter - Růžená (30.6. - 14.7.2018), oddílový vedoucí
2019
- Škola v přírodě (17.5. - 24.5.2019)
- Trosečník - Růžená (29.6. - 13.7.2019), oddílový vedoucí

- Varvažov - Záhady, s.r.o. (20. - 27.7.2019), hlavní vedoucí

2020

- Cesta kolem světa (4.7. - 18.7.2020), zástupce hlavního vedoucího

- Nefr camp (18.7. - 25.7.2020), oddílový vedoucí

- Záhady s.r.o. (25.7. - 1.8.2020), hlavní vedoucí

- Bradavice (1.8. - 8.8.2020), hlavní vedoucí

- Koňský tábor (8.8. - 15.8.2020), oddílový vedoucí

2021

- Cesta kolem světa, Action Camp (3.7. - 17.7.2021), zástupce hlavního vedoucího

- Bradavice, Action Camp (17.7. - 31.7.2021), hlavní vedoucí

- Záhady s.r.o., Můj první tábor - Záhady s.r.o. (31.7. - 7.8.2021), hlavní vedoucí

- Malý kutil (7.8. - 14.8.2021), oddílový vedoucí

- Záhady s.r.o., Tesco tábor (14.8. - 21.8.2021), oddílový vedoucí

- Pevnost Boyard (21.8. 28.8.2021), oddílový vedoucí

2022

- Záhady s.r.o., Můj první tábor - Záhady s.r.o. (30.7. - 6.8.2021), hlavní vedoucí

Kirchnerová Eliška

Funkce: Zástupce hlavního vedoucího
Věk: 22 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Eliška, pocházím ze Šumavy a již třetím rokem studuji obor pedagogika na UK. Vždycky jsem milovala letní tábory a teď, když už nemůžu jezdit jako účastník, tak jezdím pravidelně na všelijaké letní tábory jako vedoucí a doufám, že se mi podaří probudit tuto zálibu v dalších dětech. Ve svém volném čase ráda sportuji, cestuji a poznávám podobně pozitivně smýšlející lidi. Nikdy nepohrdnu jakýmkoliv výletem do přírody a snažím se aktivně věnovat skautingu, ke kterému jsem byla vedena už od doby, kdy jsem ještě neuměla chodit.
Kirchnerová Eliška

Novotný Otto

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 20 let

O mně: Ahoj všichni! Jmenuji se Otta a na letní tábory jsem jezdil od mala jako účastník. Bez tábora není léto! Pod pojmem dobré prázdniny si představím trávení času s přáteli, sportováním, hraním her, výlety a pořádným táborem, kde si pokaždé najdeš nové kamarády a nezapomenutelné zážitky. Na tábory jezdím jako vedoucí již druhým rokem a zážitek s dětma a péče o ně mě naplňuje. Jinak jsem sportovní typ, hraji fotbal ale i jiné míčové hry, také se zajímám o humanitní obory a chodím na hotelovou školu. Proto nemarni čas doma a pojeď s námi, těším se na tebe táborníku ! :)
Novotný Otto

Hlávková Adriana

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 20 let

O mně: Ahoj, jmenuju se Adri.
Vystudovala jsem Střední pedagogickou školu v Karlových Varech, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. V současné době studuji druhým rokem hudbu a český jazyk na Fakultě pedagogické na Západočeské univerzitě v Plzni. V rámci studia mám za sebou i čtyřletou praxi v mateřské škole a ve školní družině. Již 13 let sólově i sborově zpívám. Je to má nejoblíbenější aktivita a také skvělý způsob, jak se odreagovat. Ráda trávím čas s dětmi, čtu, hraji na klavír, chodím na procházky, lyžuju, zkouším nové věci a poznávám nové lidi. Jezdila jsem s CK Topinka na tábory jako dítě a letos pojedu opět jako vedoucí. Určitě si to moc užijeme, těším se na vás!
Hlávková Adriana

Petříčková Lucie

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 20 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Lucka, je mi 20 let a momentálně jsem studentkou 1. ročníku ortoptiky na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity. Už od 1. třídy jsem se pravidelně účastnila táborů, a tak jsme ráda, že mám teď možnost se vrátit jako vedoucí. Ve volném čase nejraději chodím na procházky do přírody. Mezi mé další koníčky patří plavání, jízda na in-line bruslích, čtení a kreslení. Věřím, že si společně tábor užijeme.
Petříčková Lucie

Stará Nikola

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 20 let

O mně: Ahojte, také já vás zdravím. Moje jméno je Niky a jsem studentkou prvního ročníku speciální pedagogiky na MUNI. Ačkoliv jsem během svého dětství zažila pouze jeden tábor, svět her a zážitků v přírodě mě vždycky lákal. Na gymnáziu jsem se zapojila do organizace seznamovacích kurzů GO! (v roli instruktorky jsem absolvovala již čtyři a pátý mě ještě čeká), během kterých se zážitková pedagogika i tvorba programů pro děti staly mými velkými koníčky. Mimo to ve svém volné čase ráda čtu, cvičím jógu, hraju deskovky a vydávám se na dlouhé procházky. Letos v září jsem ke svému velkému nadšení objevila dobrovolnické Hnutí Brontosaurus a začala jsem u „Brontíků" navštěvovat organizátorský kurz, díky kterému sbírám nejen krásné zážitky, ale také nové zkušenosti a už se moc těším, až budu moct nově nabyté znalosti uplatnit v praxi.
Stará Nikola

Mikešová Kristýna

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 20 let

O mně: Ahojky! Jsem Týna, je mi 20 a studuji LF UK. Mezi moje koníčky patří tanec, zpěv, herectví, ale také plno sportů jako je fotbal, badminton nebo třeba bruslení. Moje vysněná práce bylo vždycky cokoliv spojené s dětmi. Momentálně je mým snem stát se dětskou lékařkou. Kdyby mi ale medicína nevyšla, mojí druhou volbou by byla stoprocentně práce ve školce, kde už jsem měla možnost získat nějaké zkušeností během brigády v létě. Kromě toho sama jezdím od mala na tábory, kde pravidelně od svých 14 let vedu tým složený z dětí všech věkových kategorií včetně nejmladších účastníků od 5 let. Těším se na naše společné zážitky a doufám, že si děti užijí tábor stejně jako já :)
Mikešová Kristýna

Študlar John

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 18 let

O mně: Ahoj, jmenuji se John a rád sportuji a cvičím. Baví mě výlety do přírody, kolektivní sporty a vaření, ale nepohrdnu i dobrým filmem. Na tábory jezdím od svých 11 let a vždy jsem se bavil a poznal spoustu nových kamarádů.
Těším se, až si užiju s Vámi spousta zábavy a načerpám ještě více zkušeností. Tak pojeď s námi!
Študlar John

Mikešová Pavlína

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 18 let

O mně: Ahoj, jsem Pája a na tábory jezdím už 11 let. Studuji na víceletém gymnáziu a dál mě to táhne hlavně k psychologii nebo učitelství. Od malička tancuju, zkusila jsem snad všechny možné styly, ale nakonec jsem zůstala u streetdance, který dělám už skoro 7 let. Baví mě zpěv a herectví a také se zajímám o spánek a sny.
Když jsem jezdila jako táborník, vždycky jsem se nejvíc těšila na celotáborovou hru a polední klid. Ale hlavně je to skvělá příležitost, jak poznat nové lidi a zažít spoustu věcí, na které jen tak nezapomeneš. Těším se na vás:) Jo, a nejlepší karetní hra je BANG!
Mikešová Pavlína

Řežábková Natálie

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 18 let

O mně: Nazdárek, jmenuji se Natka a jsem milovník koček. Studuji střední odbornou školu hotelnictví a gastronomie a zajímám se o barmanství. Ráda poznávám nové lidi a zákoutí přírody. Od mala se věnuji tanci, kreslení a občas si zajdu na motokáry. Když se řekne léto, představím si slunění se zmrzlinou nebo hraní táborových her. Letos pojedeme bomby, tak neváhej a pojeď s námi!
Řežábková Natálie

Sojková Lucie

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 23 let

O mně: Ahoj!
Jmenuji se Lucka, od dětství jsem jezdila na tábory, nejprve jako účastník, teď už pár let jezdím jako oddílový vedoucí.
Mám ráda děti a týmovou práci s nimi, dále mám ráda přírodu, dobrodružství a sport.
Sojková Lucie

Koppová Denisa

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 23 let

O mně: Ahoj. Jmenuju se Denisa, ale většinou mi říkají Denčo nebo Deni. Studuji třetí ročník VŠ na Karlově univerzitě v Praze. Ráda trávím čas mezi lidmi, ve společnosti anebo lépe, poznávám nové lidi. Jsem celkem extrovertní člověk, který rád podniká výlety, poznává nové kultury, miluje zvířata a věnuje se svým koníčkům a zálibám. Mezi ty patří už pár let i asijská kultura (Japonsko a Korea). Navštěvovala a absolvovala jsem dokonce i kurz japonštiny a japonské kultury a nyní se zaměřuji na kulturu korejskou. Jak jsem už zmiňovala, miluji zvířata a společnost lidí, ráda zpívám, hraji volejbal, cestuji, věnuji se dětem a zabývám se psychologií (momentálně především u dětí – vztah mezi rodiči a dětmi, o čemž píši o bakalářskou práci). Nejlépe se zpívá v létě s kytarou u ohně, takže se každý rok na léto velice těším.
Koppová Denisa

Hnátková Adéla

Funkce: Praktikant
Věk: 17 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Áďa a jsem studentka druhého ročníku Střední Zdravotnické Školy v Berouně.
Velice ráda sportuji. Mezi mé záliby patří zejména míčové hry, plavání, jízda na kole, lezení na skály, bruslení, tenis, vodní a pěší turistika, jízda na lyžích. Moc ráda pracuji s dětmi. Jsem spolehlivá, pracovitá a dochvilná. Moc se těším, že letos nepojedu jako tábornice, ale poprvé jako praktikantka.
Hnátková Adéla

Turcanu Maksym

Funkce: Praktikant
Věk: 17 let

O mně: Ahoj, jsem Maksym a letos pojedu poprvé jako praktikant. Na tábory jezdím od 11 let a je to super. Mezi mé záliby patří sport, hlavně fotbal, kterému se věnuji závodně. Ve zbylém čase jezdím na kole. Uvidíme se na táboře!
Turcanu Maksym

Imramovský Tomáš

Funkce: Zdravotník
Věk: 30 let

O mně: Jmenuji se Tomáš a pracuji u Záchranné služby Praha. Každý rok jezdím na dětský tábor (už to bude 6 let), jinak se ve volném čase se věnuji herectví. Vidět mne můžete třeba v seriálu (Modrý kód, Tatové na tahu či Specialisté).
Imramovský Tomáš