Bc. Michelová Kristýna

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 24 let

O mně: Jmenuji se Kristýna a jsem studentkou Západočeské univerzity v Plzni, obor Tělesná výchova a sport. Trénuji již 8. rok moderní gymnastiku, kterou jsem cvičila dlouhých 14 let a mám tak zkušenosti s pořádáním soustředění. Práce s dětmi mě velice baví, a proto také mimo jiné spolupracuji s Nadací sportující mládeže, kde se zaměřujeme na testování schopností a dovedností u předškolních dětí. Mezi mé koníčky patří jednoznačně sport, a to hlavně v podobě kolektivních her, nejvíce však miluji tanec. Dále ráda poslouchám hudbu a trávím čas v přírodě.
Bc. Michelová Kristýna

Pro CK Topinka:

  • Pevnost Boyard - letní dětský tábor - Varvažov ( 14.7. - 28.7.2018 )
  • Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let (3.8. - 12.8.2018)

 

Hladký Petr

Funkce: Lektor
Věk: 28 let

O mně: Ahoj, Jmenuji se Petr. V současné době studuji Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy s oborem Učitelství základů společenských věd a dějepisu. Při studiu působím jako učitel na základní škole na Praze 10, kde učím angličtinu, výchovu k občanství a svět práce. Pro CK Topinka pracuji již od roku 2012 a byl jsem již téměř na všech typech táborů. Nejčastěji jste mě mohli potkat na Adventure Weeku, ale vyzkoušel jsem si třeba i English camp nebo tábor v zahraničí. Mám rád, poezii, historii, umění, filosofii, hudbu, ale samozřejmě také akci, adrenalin a skvělou společnost. Budu se na vás těšit!
Hladký Petr

Mgr. Dmitrišinová Kateřina

Funkce: Lektor
Věk: 25 let

O mně: Jmenuji se Kateřina a jsem z Plzně. Vystudovala jsem na Univerzitě Jana Amose Komenského obor sociální a mediální komunikace. Tento rok končím magisterské studium. Jako malá jsem pravidelně jezdila na skautské tábory, tábory se sborem a taneční soustředění. Chodím na brigádu do mateřských školek, kde pod Nadací sportující mládeže testujeme děti ohledně pohybu. Vypomáhám již několik let na gymnastických soustředěních a v Claires jsme pořádali dětské oslavy, které jsem měla na starost. Ráda podnikám různé aktivity v přírodě, zpívám, tancuji a čtu.
Mgr. Dmitrišinová Kateřina

Šikola Jiří

Funkce: Lektor
Věk: 24 let

O mně: Jsem sportovně naladěný, 7 let se věnuji atletice a vytrvalostním běhům. Rád chodím na výlety do přírody, nejraději do hor. Dříve jsem se podílel na vedení ozdravných pobytů pro děti v Řecku a Chorvatsku, nyní již druhým rokem spolupracuji s CK Topinka. Mezi mé koníčky patří lezení ferrat po skalách, běhání, pěší turistika, kolo, cestování, vlastní kreativita.
Vůči každému dítěti volím individuální přístup tak, aby si užilo každý den na táboře, jak je to jen možné.
Šikola Jiří

Vacková Tereza

Funkce: Zdravotník
Věk: 19 let

O mně: Mým největším koníčkem je hudba, hraji na různé nástroje, například klavír a klarinet. Oblíbený mám i tanec, a to ve stylech streetdance, kterému jsem se věnovala více než 5 let. Později jsem kroužek moderních tanců vedla. V rámci studia na střední škole je další mojí zálibou sebeobrana. V roce 2017 jsem absolvovala kurz zdravotníka zotavovacích akcí.
Vacková Tereza