Bc. Plecitá Veronika

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 26 let

O mně: Jmenuji se Veronika a momentálně studuji v Plzni na Pedagogické fakultě – obory Němčina a Angličtina. Pocházím z malé vesnice, kde jsem členkou sdružení, které organizuje karneval pro děti, dětský den, Mikulášskou nadílku a jiné akce pro děti i dospělé. Po absolvování střední školy jsem vyrazila do zahraničí, kde jsem strávila 2 roky jako au-pair. Nejdříve jsem byla rok v Anglii a poté v Rakousku, abych nasbírala jazykové i životní zkušenosti. Baví mě práce s dětmi, dále se ve volných chvílích věnuji sportu – plavání, volejbal a jízda na kole jsou moje nejoblíbenější, ale pokud počasí nepřeje, tak ráda sáhnu po nějaké dobrodružné i romantické literatuře.
Těším se na setkání s Vámi.
Bc. Plecitá Veronika

CK Topinka

2020

Holčičí tábor - Varvažov

Adventure Week 3 - Rúžená

Koňský tábor - Růžená

2019

Holčičí tábor - Varvažov

Nerf Arena Camp - Stará říše

Zážitkové pobyty - Růžená

2018

Holčičí tábor - Varvažov - pro dívky 6 až 12 let (14.7. - 21.7. 2018)

English camp - Varvažov - pro děti 7 až 17 let (21.7. - 28.7. 2018)

Koňský tábor - Růžená - výuka jízdy na koni pro děti 8 až 15 let (11.8. - 18.8. 2018)

škola v přírodě Varvažov

adaptační kurz Letohrad

Další táborové zkušenosti:  08/2013 praktikantka na JUDO soustředění

                                            08/2014 lektorka na JUDO soustředění

                                            08/2017 lektorka na JUDO soustředění

 

Kurzy: Kurs v péči o děti, první pomoc a řešení nouzových situací, ABC – Kinderbetreuung Academy

           Zážitková pedagogika I.

           Kurz Hlavní vedoucí od MŠMT

 

Práce au - pair:  12/2014 - 12/2015 Velká Británie

                              12/2015 - 04/ 2017 Rakousko

 

Jazykové dovednosti:  Anglický jazyk - C1,The Certificate in Advance English (CAE)

Opatřilová Kristýna

Funkce: Zástupce hlavního vedoucího
Věk: 24 let

O mně: Jmenuji se Kristýna. V současné době se uplatňuji v profesi "sportovní a rekondiční masér". Mezi mé záliby patří sport (hlavně atletika), zvířátka, hudba, procházky v přírodě. Ve volném čase dělám trenérku atletiky mladšího žactva a kondiční atletiku v Ostravě-Vítkovicích. Tato činnost mě velmi baví a naplňuje, jelikož miluji atletiku a děti samotné. Jsem spolehlivá, přátelská, flexibilní, starostlivá a kreativní.
Opatřilová Kristýna

Pilný Martin

Funkce: Lektor
Věk: 22 let

O mně: Jsem studentem Fakulty informačních technologií ČVUT v Praze a nepamatuju si už den, kdy jsem naposledy nenapsal alespoň řádku kódu. Kromě školy se rovněž angažuji v klubech Studentské unie ČVUT, především ve fakultním klubu FIT++ a kolejním klubu Strahovských kolejí Silicon Hill. Mezi mé další zájmy patří třeba sledování anime nebo procházky po Praze. Jinak pracuji jako automatizační tester webových aplikací.
Pilný Martin

Pechánek Patrik

Funkce: Lektor
Věk: 21 let

O mně: Studuji obor kartografie na UK, mám blízký vztah k přírodě, volnému pohybu a veselým lidem. Na tábory CK Topinka jsem jezdil jako dítě, s dospělostí přišel čas podívat se na ně z druhé strany :) Jsem nekonfliktní, komunikativní, pozitivně naladěný člověk a snažím se, aby jakákoliv akce se mnou byla zábava.
Pechánek Patrik

Petruška Ondřej

Funkce: Zdravotník
Věk: 21 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Ondra, na dětské tábory jezdím již čtvrtým rokem jako zdravotník ale také jako vedoucí převážně airsoftovych táborů. Tomuto sportu se věnuji již sedmým rokem, a to především působením v klubu 3PARA Olomouc. Tato jednotka se zabývá reenactingem britských výsadkářů, přesněji 1 Pl, A Coy, 3 PARA, The Parachute regiment, 16th Air Assault Brigade. Snažíme se o co nejvěrnější napodobení našeho vzoru v letech 2006 - 2008.
Petruška Ondřej