Špačková Nikola

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 24 let

O mně: Ahoj! Jmenuji se Nikča a jsem studentkou oboru Diplomovaná všeobecná sestra na VOŠ v Domažlicích. Zároveň pracuji čtvrtým rokem jako sanitárka na neurochirurgii. Odjakživa mě bavila práce s dětmi, trávení času s nimi a zároveň organizace akcí. Konkrétně s organizací jsem začala vypomáhat již na základní škole, kde jsme pravidelně vytvářeli akce pro děti s rodiči, dětské dny a podobně. Zkušenosti s dětmi jsem získala primárně skrz mé mladší sourozence, poté je rozšířila o hlídání dětí příbuzných a známých, a nakonec jsem se rozhodla prohloubit je jako táborová vedoucí právě u CK Topinka. Zde sbírám zkušenosti již od roku 2018 skrz jakékoli zaměření i věkovou kategorii :)
Mezi mé hlavní zájmy patří výtvarné činnosti, sport, cestování a cizí jazyky. Těším se na to, až se spolu potkáme na táboře!
Špačková Nikola
Ahoj!
 
Jmenuji se Nikča a jsem studentkou oboru Diplomovaná všeobecná sestra na VOŠ v Domažlicích. Zároveň pracuji čtvrtým rokem jako sanitárka na neurochirurgii.
 
Odjakživa mě bavila práce s dětmi, trávení času s nimi a zároveň organizace akcí. Konkrétně s organizací jsem začala vypomáhat již na základní škole, kde jsme pravidelně vytvářeli akce pro děti s rodiči, dětské dny a podobně. Zkušenosti s dětmi jsem získala primárně skrz mé mladší sourozence, poté je rozšířila o hlídání dětí příbuzných a známých, a nakonec jsem se rozhodla prohloubit je jako táborová vedoucí právě u CK Topinka. Zde sbírám zkušenosti již od roku 2018 skrz jakékoli zaměření i věkovou kategorii :) 
Mezi mé hlavní zájmy patří výtvarné činnosti, sport, cestování a cizí jazyky. 
 
Těším se, až se spolu potkáme na jednom z táborů!

Placáková Sára

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 20 let
Placáková Sára

Sokolíková Petra

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 20 let

O mně: Ahooj, jmenuji se Péťa a jsem studentka ošetřovatelství na VOŠ zdravotnické, zároveň pracuji jako sestřička na neurochirurgii v Plzni. Díky tomu, že mám čtyři sourozence a jsem dvojnásobná teta, mám bohaté zkušenosti s dětmi. A ráda bych je uplatnila na táboře. Mezi mé zájmy patří výtvarná činnost a sporty. Budu se na vás v létě těšit!
Sokolíková Petra

Kléberová Alžběta

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 17 let

O mně: Vedla jsem skautskou dívčí družinku ve věku 6 až 9 let celkem 2,5 roku. A letos se těším na všechny účastníky táborů CK Topinka.
Kléberová Alžběta