Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: let

Popková Veronika

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 22 let

O mně: Zdravím všechny, kteří se s námi chystají na tábor. Jmenuji se Verča, je mi 22 let a bydlím v Úvalech u Prahy. Odjakživa mě naplňovala práce s dětmi a během studia jsem se brigádně starala o děti. V současné chvíli sice pracuji ve zdravotnickém centru jako recepční, ale v budoucnu bych se ráda stala učitelkou v mateřské škole. Proto se tento rok hlásím na Vyšší odbornou školu na obor Mimoškolní a předškolní pedagogika. Ve volném čase ráda cestuji, chodím na procházky do přírody, baví mě míčové sporty, ráda se směju a trávím čas s dětmi.
Popková Veronika

Vavřinová Lucie

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 21 let

O mně: Pocházím z Prahy a studuji učitelství matematiky na MFF UK. Ve svém volném čase se věnuji hudbě a tancování, kromě toho ráda běhám a sportuji. Na letní dětské tábory jezdím již od mala a nejraději mám zábavné originální táborové hry a pobyt v přírodě. Ráda trávím čas s dětmi a věřím, že si tábor společně užijeme.
Vavřinová Lucie

Ftáčková Lucie

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 22 let

O mně: Inu na samotný úvod trochu formálně… Jmenuji se Lucie, ale tak mě prosím neoslovujte. Spokojím se s jakoukoliv milou zdrobnělinou svého jména, nejsem totiž svatá Lucie, abych si potrpěla na formálnost. Pocházím z Litoměřic. V současné době studuji Lékařskou fakultu v Plzni. Ta sice zabírá celkem hodně času, ale láska k práci s dětmi a ke sportu je stále silná. Právě proto se na tomto táboře budu starat o každou radost i starost. To vše vám vytvoří, doufejme, vzpomínky pro celý život.
Ftáčková Lucie

Lainová Bára

Funkce: Zdravotník
Věk: 20 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Barča. Od malička jezdím na tábory nejprve jako účastník, praktikant a nakonec i jako vedoucí. Ráda pracuji s dětmi, ať už se jedná o kroužky, doučování nebo právě tábory. I proto jsem se rozhodla pro studium UK Pedagogické fakulty obor Matematika se zaměřením na vzdělávání. Také velmi ráda sportuji a chodím do přírody.
Aktuálně jsem na mateřské a studuji.
Lainová Bára