Hosnedl Mikuláš

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 22 let

O mně: Jmenuji se Mikuláš, ve volném čase se věnuji hlavně hudbě a fotografii, v minulých letech jsem působil jako hlavní vedoucí na tanečních táborech a také jako vedoucí na školách v přírodě. Mám rád adrenalinové sporty, výlety do přírody a také práci s dětmi.
Hosnedl Mikuláš

Pro CK Topinka:

2019 Chorvatsko 2x

2018 Itálie

2018 Dance camp 2x

2017 Miniadventure 1

Kratochvílová Aneta

Funkce: Lektor
Věk: 22 let

O mně: Pocházím z malého města, které se nachází poblíž Karlových Varů. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a po maturitě jsem nastoupila na jazykovou školu, kde jsem studovala anglický jazyk. Momentálně studuji na Západočeské univerzitě v Plzni – obor Speciální pedagogika. Mezi mé největší záliby patří cestování, turistika a seznamování se s novými lidmi. Ve svém volném čase se věnuji fotografování a malování, a ráda si také přečtu dobrou knihu. Ráda hraji kolektivní hry, jako je volejbal a basketbal, ale mé nejmilejší sporty jsou plavání a in-line bruslení. V zimě ráda zajedu na lyže, nebo si s přáteli zabruslit. Ráda trávím čas se svou rodinou a v kolektivu lidí, se kterými je zábava. Jako malá jsem sama každé léto jezdila na dětské tábory, ze kterých jsem si odnesla spousty zkušeností a krásných vzpomínek, a to samé chci předávat i dalším generacím. Bez táborů si už zkrátka nedovedu léto představit.
Kratochvílová Aneta

Hlomová Eliška

Funkce: Lektor
Věk: 22 let

O mně: Jmenuji se Eliška, je mi 21 let a pocházím z malého města Vroutek, které leží v Ústeckém kraji nedaleko města Žatec. Mezi mé největší záliby patří sporty, jako jsou in-line brusle, volejbal a plavání. Momentálně studuji vysokou školu pedagogickou v Plzni s oborem učitelství pro 1. stupeň ZŠ, za sebou mám úspěšné absolvování střední pedagogické školy v Karlových Varech. Nyní také ke studiu navštěvuji mateřskou školu v Plzni. Ve svém volném čase se věnuji procházkám se svým psem a kamarády, také se ráda starám o své dva malé synovce. V zimě se věnuji lyžování, nebo bruslení na ledě. Jako malá jsem jezdila na různé tábory a vždy jsem odjížděla plná dojmů a nadšení, proto bych chtěla, aby s tímto pocitem odjížděly děti i z našeho tábora.
Hlomová Eliška