Borešová Klára

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 20 let

O mně: Jsem studentkou Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Kromě školy a táborů jsem zaměstnaná jako lektorka zájmových kroužků pro mateřské školy, kde učím angličtinu, sportovní nebo dramatický kroužek. Práci s dětmi u CK Topinka se věnuji od roku 2017, kdy jsem se zúčastnila svého vůbec prvního táboru a jednoduše řečeno, na táborech jsem se našla. Každou akci si užívám na 100 % a snažím se, aby to tak vnímaly i děti. Proto se mi vždy těžce loučí, když od nás odjíždí ty stmelené party, které ze začátku mezi sebou sotva promluvily. Co se týče mých vlastností, můžu o sobě říct, že jsem přátelská, obětavá, spravedlivá, týmová hráčka, která nemá ráda podrazy nebo neupřímné jednání.
Borešová Klára

Pro CK Topinka:

2018 - English camp (vedoucí)

2018 - Koňský tábor (vedoucí)

2018 - Škola v přírodě (lektor)

2017 - English camp (vedoucí)

2017 - Koňský tábor (hlavní vedoucí)

2017 - Miniadventure camp (vedoucí)

 

Praxe:

2018 - Lektor zájmových kroužků pro MŠ a ZŠ 

2017 - Lektor zájmových kroužků pro MŠ a ZŠ 

2016 - Au-pair v USA

 

Kubešová Dominika

Funkce: Zástupce hlavního vedoucího
Věk: 21 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Dominika Kubešová a budu součástí týmu, který tě bude provázet týdnem na táboře. Jako mnoho dalších jsem začala vlastní účastí na letních táborech. Postupně jsem se stala praktikantkou, následně instruktorkou in-line bruslení a momentálně působím jako vedoucí pro CK Topinka. Můžu o sobě říct, že jsem komunikativní a přátelská. Práce s dětmi mě baví, obzvlášť když můžu dětem předávat své zkušenosti a přivést je na nové myšlenky. Snažím se je odpoutat od internetu a ukázat jim, že i mimo obrazovku mohou zažít spoustu zábavy. Zároveň se snažím, i když se jedná "jen o tábor", vyburcovat je k těm nejlepším výkonům a motivovat je. Největší odměnou se pak pro mě stává nadšení dětí a výborně stmelené kolektivy, které od nás po týdnu odjíždí.
Kubešová Dominika

Pořízková Kateřina

Funkce: Lektor
Věk: 20 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Kateřina, ale všichni mi říkají Kačka. Vystudovala jsem gymnázium s výukou v angličtině a v dnešní době studuji Přírodovědeckou fakultu MU. Již 9 let se závodně věnuji tanci a nikdy neodmítnu žádnou příležitost naučit se něco nového. Baví mě práce s dětmi, kreativní tvorba a samozřejmě tanec. Těším se, až se na táborech potkám se stejně naladěnými dětmi a parťáky!
Pořízková Kateřina

Matušová Jana

Funkce: Zdravotník
Věk: 35 let

O mně: Jmenuji se Jana a několik let působím ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové jako zdravotní sestra. Mám praxi z chirurgické JIP, onkohematologického oddělení a několik let jsem působila v královské nemocnici v Království Saudské Arabie, kde jsem měla možnost pečovat i o členy královské rodiny. Svou pozici zdravotníka na táborech beru jako příjemný relax a odpočinek od svého zaměstnání, které je někdy velmi náročné. Děti mám velmi ráda a jsem ráda, že mi CK Topinka umožnuje účast na akcích. Mimo táborové akce působím i jako zdravotník na školách v přírodĕ a na různých sportovních akcích jako zdravotnický dohled – nejčastěji na judu a gymnastice. Budu ráda, když se vaše ratolesti nebudou bát kdykoli mě vyhledat.
Matušová Jana