Mlejnská Johana

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 21 let

O mně: Jsem studentkou Pedagogické fakulty UK. Už několik let se věnuji práci s dětmi a v budoucnosti bych se chtěla pedagogice věnovat i nadále. Ráda trávím s dětmi čas, protože mají úplně jiný pohled na svět a rozhodně s nimi nikdy není nuda. Mám ráda hudbu, sport, divadlo a hlavně přírodu. Na letní tábory jezdím už několik let a baví mě to stále víc.
Mlejnská Johana

CK Topinka

 

2018

  • Miniadventure Week special - Růžená - pro děti 6 až 12 let (25.8. - 1.9.2018) - Hlavní vedoucí
  • Miniadventure Week special - Růžená - pro děti 6 až 12 let (18.8. - 25.8.2018) - zástupce hlavního vedoucího
  • Cyklistický tábor - Varvažov - pro děti 10 až 17 let (4.8. - 11.8.2018) - hlavní vedoucí
  • Sebeobrana - tábor Varvažov - pro děti a teenagery 7 až 17 let (4.8. - 11.8.2018) - hlavní vedoucí
  • Miniadventure Week Česko 1 - Vysočina - Stará Říše - pro děti 6 až 12 let (14.7. - 21.7.2018) - hlavní vedoucí

2017 

  • Miniadventure Week Česko 1 - Vysočina - Stará Říše - pro děti 6 až 12 let - lektor
  • Cyklistický tábor - Varvažov - pro děti 10 až 17 let - oddílový vedoucí
  •  

2016

  • Cyklistický tábor - Varvažov - pro děti 10 až 17 let - oddílový vedoucí
  • Miniadventure week Česko 1 - Růžená - pro děti 6 až 12 let - lektor

Bc. Savara Otakar

Funkce: Lektor
Věk: 24 let

O mně: Pocházím z Jižní Moravy, z rozhraní Valašska a Slovácka. Po gymnáziu jsem odcestoval pracovat do Ameriky, ale po téměř roce jsem se vrátil, abych si udělal vysokoškolský titul v oboru Biotechnologie a genového inženýrství. Mezi mé záliby patří hudba, sport a četba. Hraju na bicí nástroje, věnuji se produkci elektronické hudby a DJingu. Ze sportu pak zejména volejbal a box. Mluvím plynule anglicky a ve volných chvílích se učím němčinu. Mám rád práci s dětmi, myslím si, že je dokážu vést a vytvořit tak správnou atmosféru pro zdravé soutěžení.
Bc. Savara Otakar

Mlejnský Jakub

Funkce: Lektor
Věk: 23 let

O mně: Baví mě všechen sport, na který si momentálně dokážu vzpomenout. Od hraní s míčem, přes běhání po lese až k jízdě na kole, kterou provozuji téměř kdykoli, když je možnost, ať už se jedná o jakýkoli terén a počasí. Práci s dětmi se věnuji už nějaký čas a baví mě to. Rád s nimi hraji hry, tvořím a vymýšlím pro ně nejrůznější program.
Mlejnský Jakub

Holan Miloslav

Funkce: Lektor
Věk: 22 let

O mně: Pocházím z Poděbradska, ale v současnosti trávím nejvíce času v Ústí nad Labem, kde studuji na Pedagogické fakultě Univerzity J.E. Purkyně. Jelikož mě baví práce s dětmi, věnuji se každé léto táborům, na které jsem jezdil už od mala a vždy se moc těšil na zajímavé soutěže, hry, pobyt v přírodě a nové kamarády. Když jsem odrostl z věku táborového účastníka, začal jsem se na táborech podílet nejprve jako praktikant, později i jako oddílový či hlavní vedoucí. Mám zkušenosti nejen s tábory v Čechách, ale i se zahraničními destinacemi (Černá Hora, Chorvatsko, Řecko). Při tvorbě tábora je pro mě velmi důležité, abychom si na táboře nejen užili spoustu zábavy, ale aby se děti i něčemu novému přiučily. Ve volném čase se věnuji sportování, sborovému zpěvu, natáčení videí a fotografování.
Holan Miloslav

Hosnedl Mikuláš

Funkce: Lektor
Věk: 21 let

O mně: Jmenuji se Mikuláš, ve volném čase se věnuji hlavně hudbě a fotografii, v minulých letech jsem působil jako hlavní vedoucí na tanečních táborech a také jako vedoucí na školách v přírodě. Mám rád adrenalinové sporty, výlety do přírody a také práci s dětmi.
Hosnedl Mikuláš