Horňáček Jiří

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 28 let

O mně: Mé jméno je Jiří Horňáček a je mi 27 let, jsem voják z povolání.
Od raného dětství mi byla příroda velmi blízká, a trávil jsem v ní spousty volného času.
Prožíval jsem různá dobrodružství a navštěvoval nejrůznější kroužky zaměřené na volnočasové aktivity, pobyty v přírodě a letní dětské tábory.
Postupem času jsem začal působit jako oddílový vedoucí ve skautském oddíle Medvědi Šternberk, se kterým jsem zažil spousty zábavy, zážitků a získal mnoho zkušeností, které rád předávám ostatním.
Mezi mé zájmy patří obecně sport, militaristika nebo-li vojenství, které mě doprovází značnou dobu a to především působením v klubu 3PARA Olomouc.
Tato jednotka se zabývá reenactingem britských výsadkářů, přesněji 1 Pl, A Coy, 3 PARA, The Parachute regiment, 16th Air Assault Brigade. Snažíme se o co nejvěrnější napodobení našeho vzoru v letech 2006 - 2008.
Vystudoval jsem obor dřevařství zakončené státní maturitní zkouškou.
Poté jsem se rozhodl splnit si svůj životní sen a vstoupil jsem do Armády České republiky.
Horňáček Jiří

Pro CK Topinka:

2020 - Airsoftový tábor

2018 - Airsoftový tábor

2017 - Airsoftový tábor

2016 - Airsoftový tábor

2015 - Airsoftový tábor

Petruška Ondřej

Funkce: Zdravotník
Věk: 21 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Ondra, na dětské tábory jezdím již čtvrtým rokem jako zdravotník ale také jako vedoucí převážně airsoftovych táborů. Tomuto sportu se věnuji již sedmým rokem, a to především působením v klubu 3PARA Olomouc. Tato jednotka se zabývá reenactingem britských výsadkářů, přesněji 1 Pl, A Coy, 3 PARA, The Parachute regiment, 16th Air Assault Brigade. Snažíme se o co nejvěrnější napodobení našeho vzoru v letech 2006 - 2008.
Petruška Ondřej