Stilzová Veronika

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 22 let

O mně: Zdravím všechny rodiče a táborníky,
pocházím z Prahy, kde také celý život žiji. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu Ruská, obor zdravotnický asistent, kde jsem každý týden absolvovala praxe v pražských nemocnicích (FN Motol, FN Královské Vinohrady, ÚVN Střešovice). Ovládám první pomoc a veškerou péči o pacienty. Studuji na Vysoké škole Duškova o.p.s., jako Všeobecná zdravotní sestra. Již čtvrtým rokem pracuji v nemocnici na Homolce, nejprve brigádně poté i na HPP. Dva roky jsem pod firmou McDonald's pořádala samostatné dětské oslavy pro děti různého věku, kde jsem vymýšlela chod celé oslavy a s tím spojené hry a zábavu. Mám bohaté zkušenosti s hlídáním dětí z cizích zemí. Pod vedením Miloně Pišla jsme organizovali různé hypoterapie na koních s handicapovanými dětmi. Také jsme učili děti různého věku jízdy na koních. Jsem z rodiny, kde mám čtyři mladší sestry, o které se pravidelně starám. Není pro mě proto problém starat se i o ty nejmenší dětičky. Děti pro mě nejsou žádná starost, ale radost! Tento tábor je pro mě příjemný odpočinek a další příležitost práce s dětmi.
Jsem pracovitá, iniciativní a hodně nápaditá. Baví mě organizace různých her a zábav, hlavně miluji děti a péči o ně.
Stilzová Veronika

 

Školy v přírodě pro CK Topinka

2015- Koordinátor pro ZŠ Louny (2015)

2015- Koordinátor pro ZŠ Štěchovice (2015)

 

Doprovod na výletech pro CK Topinka

2016- Doprovod pro ZŠ Česká lípa 

 

Letní tábory pro CK Topinka:

  • Koňský tábor (2015+2016)
  • Výtvarný tábor- Tábor pro nejmenší (2016)
  • Avatar (2017)
  • Šmoulové - Tábor pro nejmenší (2018)

 

Tábory u moře

  • Chorvatsko - Biograd na moru (2018)
  • Španělsko - Costa Brava (2019)

 

Zdravotnické zkušenosti:

2011: resuscitace dětí (zkušenosti při afektivních stavech)

2012: kurz první pomoci pro děti a dospělé

2014-2015: praxe ve FNKV, FN Motol a ÚVN Střešovice jako zdravotnický asistent na oddělení 

2015-2016: brigádně jako zdravotnický asistent pro nemocnici na Homolce

2016- (součastnost): praktická sestra na Všeobecné chirurgii nemocnici na Homolce

2017- součastnost: prakrická sestra všeobecné chirurgie, aseptický JIP

2018- (současnost): odběrová sestra, synlab

Práce s dětmi:

od r. 2006: pečovatelka o své sourozence (4 roky, 7 let, 14 let)

2008-2012: hypoterapie s handicapovanými dětmi, dětská lektorka jízdy na koních (3-20 let)

2014+2017: hlídání dětí z ciziny (2 roky)

2013-2015: pořadatelka dětských oslav pro děti (5-12 let)

od r. 2015: hlavní vedoucí pro CK Topinka

 

Strnad Michal

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 19 let

O mně: Ahoj, jsem Majkl. Studuji ve třetím ročníku na gymnáziu v Milevsku. Působím devět let jako tanečník a lektor ve skupině NRG Crew. Trénuji jak děti, tak i dospělé tanečníky. S tanečníky se účastníme spousty soutěží, ale i například tanečních soustředění. Jezdím několik let jako vedoucí na taneční i klasické tábory. Dětské tábory patří neodmyslitelně k mému létu, a proto se i letos těším na nová dobrodružství.
Strnad Michal

Vlková Simona

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 44 let

O mně: Narodila jsem se v Praze, kde také celý život bydlím. V dětství jsem trávila veškerý volný čas na vesnici u dědy s různě starými kamarády a vesnický život mi hodně dal. Jsem maminka 5 dcer, a tak mám bohaté zkušenosti s dětmi malými i dospívajícími. Děti mě doprovází celý život od mládí, rozumím jim a dokážu se vcítit do jejich potřeb. Baví mě se s dětmi učit, vymýšlet různé aktivity a především je vést správným směrem. Také ráda sportuji, je to můj koníček a snažím se ke sportu vést i naše táborníky.

Spolupráce pro CK Topinka:
2018- Šmoulové (tábor pro nejmenší)
2018- Chorvatsko- Biograd na Moru (tábor pro teenagery)
Vlková Simona

Bc. Janečková Lucie

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 24 let

O mně: V letech 2000-2010 studovala ZUŠ, poté Střední školu umělecko-průmyslovou v Ústí nad Orlicí, obor: Design oděvu. Během studia střední školy byla na dvoutýdenní praxi v mateřské škole, školní družině a zúčastnila se plenéru v Čechách i na Slovensku. Vystudovala obor textilní a oděvní návrhářství na Technické Univerzitě v Liberci. V současné době studuje navazující magisterské studium obor design oděvů na Univerzitě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Studovala jeden semestr, v rámci programu Erasmus, v Portugalsku.
Bc. Janečková Lucie

Karafiátová Světlana

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 23 let

O mně: V současné době studuji Technickou univerzitu v Liberci - pedagogiku zaměřenou na angličtinu a španělštinu. Na dětských táborech jsem byla jako účastník a v posledních letech i jako pomocný personál. Tábory jsou pro mě cenným zdrojem zkušeností a zábavy, a to chci i pro naše táborníky. Těším se na další ročníky!
Karafiátová Světlana

Rybáková Bohumíra

Funkce: Oddílový vedoucí
Věk: 21 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Bohumíra, ale nikdo mi neřekne jinak než Bíí. Jsem studentka Západočeské univerzity v Plzni. Osm let jsem tančila v taneční skupině NRG crew. Tři roky jsem zde působila jako lektorka a vyzkoušela si práci s dětmi od tří do osmnácti let. Mám zkušenosti s dětskými letními tábory. Působila jsem jak na tanečních, tak i klasických táborech. Také jsem se účastnila několika škol v přírodě. Práce s dětmi mě moc baví a těším se na letošní tábory.
Rybáková Bohumíra