Mgr. Balaban Vlado, Ph.D.

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 37 let

O mně: V současné době jsem studentem doktorského studia na Pedagogické fakultě v Olomouci – program Pedagogika. Od raného dětství mě bavilo trávit čas v přírodě a zároveň jsem trénoval fotbal a basketbal. Mezi mé koníčky patří: plavání, pěší turistika, jízda na kole, rafting, basketbal a čtení. Vystudoval jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu v Banja Luce (Bosna a Hercegovina), poté magisterské a doktorské studium na Fakultě tělesné kultury v Olomouci – obory Aplikovaná tělesná výchova a Kinantropologie. V letech 2011 až 2018 jsem pracoval jako sportovní animátor v dětském kempu pod záštitou Veřejného fondu pro dětskou ochranu Bosny a Hercegoviny ve městěch Kumbor a Bečiči (Černá Hora).
Mgr. Balaban Vlado, Ph.D.

Pro CK Topinka:

  • 2019: Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let
  • 2018: Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let
  • 2017: Černá Hora - Ulcinj - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let                                     
  • 2017: Adrenalin a moře - Černá Hora - zájezd pro děti a teenagery 10 až 18 let                             
  • 2016: Chorvatsko - Pakoštane - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let                                                             
  • 2016: Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let                               
  • 2014: Adventure week Česko - Růžená - pro děti a teenagery 10 až 18 let                                       
  • 2014: Zážitkový tábor - pro děti a teenagery 10 až 18 let
  • 2014 – 2016: Adventure week - PBS

Jiné zkušenosti:

  • 2011 – 2019: Černá Hora (ve městech Kumbor a Bečiči) - Dětské tábory u moře pro Veřejný fond dětské ochrany z Bosny a Hercegoviny. 

Mgr. Lojdová Martina

Funkce: Lektor
Věk: 33 let

O mně: V současné době studentka doktorského programu Univerzity Palackého v Olomouci. V letech 2007–2012 studovala bakalářský a poté magisterský program na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích v oboru Pedagogika volného času. Po absolvování odborných seminářů (Seminář sociální práce a komunikace, Seminář psychosociální pomoci, Seminář psychoterapeutického výcviku) začala v roce 2007 s organizací volnočasových aktivit, kde působila v Občanském sdružení STŘED jako pedagog volného času, dále byla pracovníkem v Salesiánském středisku mládeže v Českých Budějovicích (2008-2009). Po absolvování kurzů Pedagogika zážitku 1,2,3 (2008-2009) stála v organizačním týmu lidí, kteří pořádali adaptační kurzy a programy zážitkové pedagogiky pro studenty středních a vysokých škol (Občanské sdružení OKNA 2009-2010 , JČU ČB 2009-2010). Zkušenosti také sbírala prostřednictvím letních dětských táborů jako oddílová vedoucí (LDT Seč, Příměstský tábor Třebíč, Canisterapeutický tábor Třebíč). Následoval Kurz první pomoci pro zdravotníky zotavovacích akcí, akreditace MŠMT (2009) a Kurz hlavní vedoucí dětských táborů, akreditace MŠMT (2011). Během studia v Českých Budějovicích splnila praxi v Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež RUDA (2010), v Domově mládeže při Vyšší odborné škole v Třebíči (2010), praxi v Domě dětí a mládeže (2011), poté půlroční praxi v Psychoterapeutickém a krizovém centru pro děti a rodinu v Jihočeském kraji (2011). V Olomouci (2013) v rámci vzdělávání prošla kurzem Asertivita v praxi lektora, pro Fakultu tělesné kultury (2013) pořádala mezinárodní vědeckou konferenci a od roku 2013 působila v redakční radě časopisu Gymnasion-časopis pro zážitkovou pedagogiku spadající pod Prázdninovou školu Lipnice. Na jaře 2014 v rámci projektu POPUP odborně přednášela a organizovala teambuildingové akce v rámci ČR. V květnu 2015 se vrátila z čtvrtletní studijní stáže z Finska z University of Jyväskylä. Byla zapojena do projektu V4Voices týkající se mezinárodní integrace dětí a jejich zdraví, a to jako koordinátor pro volnočasovou oblast. V současné době je to již devátý rok, co spolupracuje s pražskou firmou CK Topinka, po získání Certifikátu o vedení zážitkového kurzu v anglickém jazyce jako hlavní lektor, píše pro organizaci metodické příručky, vede dětské tábory, adrenalinové či zážitkové programy v češtině, ale i angličtině, lektoruje adaptační a teambuildingové kurzy, organizuje zahraniční outdoorové pobyty v Itálii, Chorvatsku, Španělsku, Rakousku, Černé Hoře či na Slovensku. Realizuje programy a reprezentuje firmu v oblasti dětské reakreace na veletrzích (PVA EXPO Praha-For Kids , For Toys, Holiday World Praha) a v televizi (Snídaně s Novou). Od roku 2016 ve firmě působí jako personalista a lektor odborných campů. Ve volném čase působí jako lektor anglického jazyka v jazykové škole. V roce 2021 se stala garantem akreditovaného kurzu Úvod do zážitkové pedagogiky 1,2.
Mgr. Lojdová Martina

Mgr. Štenclová Veronika

Funkce: Lektor
Věk: 28 let

O mně: Jako pedagog se zaměřuji především na práci s dětmi, mládeží a dospělými vykazující rizikové chování. Již 8 let pracuji jako vychovatelka v dětském domově, současně studuji doktorské studium v oboru Pedagogika a jsem externí vyučující na Ostravské univerzitě.
V minulosti jsem působila také jako učitelka na základní škole, jako vychovatelka u dětí s poruchou autistického spektra a vykonávala jsem dobrovolnickou činnost v rámci mentoringových programů, zaměřených na trávení volného času s dětmi a mládeží.
Ve svém volném čase se věnuji především sportu. Nejraději provozuji vysokohorskou turistiku, miluji hudbu, tanec a knihy.
Mgr. Štenclová Veronika