Mgr. Balaban Vlado, Ph.D.

Funkce: Hlavní vedoucí
Věk: 36 let

O mně: V současné době jsem studentem doktorského studia na Pedagogické fakultě v Olomouci – program Pedagogika. Od raného dětství mě bavilo trávit čas v přírodě a zároveň jsem trénoval fotbal a basketbal. Mezi mé koníčky patří: plavání, pěší turistika, jízda na kole, rafting, basketbal a čtení. Vystudoval jsem Fakultu tělesné výchovy a sportu v Banja Luce (Bosna a Hercegovina), poté magisterské a doktorské studium na Fakultě tělesné kultury v Olomouci – obory Aplikovaná tělesná výchova a Kinantropologie. V letech 2011 až 2018 jsem pracoval jako sportovní animátor v dětském kempu pod záštitou Veřejného fondu pro dětskou ochranu Bosny a Hercegoviny ve městěch Kumbor a Bečiči (Černá Hora).
Mgr. Balaban Vlado, Ph.D.

Pro CK Topinka:

 

  • 2018: Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let
  • 2017: Černá Hora - Ulcinj - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let                                     
  • 2017: Adrenalin a moře - Černá Hora - zájezd pro děti a teenagery 10 až 18 let                             
  • 2016: Chorvatsko - Pakoštane - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let                                                             
  • 2016: Chorvatsko - Biograd na Moru - zájezd pro děti a teenagery 7 až 18 let                               
  • 2014: Adventure week Česko - Růžená - pro děti a teenagery 10 až 18 let                                       
  • 2014: Zážitkový tábor - pro děti a teenagery 10 až 18 let
  • 2014 – 2016: Adventure week - PBS

 

Jiné zkušenosti:

 

  • 2011 – 2018: Černá Hora (ve městech Kumbor a Bečiči) - Tábory u moře pro Veřejný fond dětské ochrany z Bosny a Hercegoviny. 

Bc. Pejšová Michaela

Funkce: Lektor
Věk: 27 let

O mně: Ahoj, jmenuju se Míša, narodila jsem se v Brně, kde jsem studovala a dodnes zde žiji, i když mezi tím občas bloumám někde po světě.

Jako malá holka jsem začala jezdit na tábory, kterých jsem za těch několik let stihla dost - klasické a vodácké a v zimě lyžařské na horách.
Vždy jsme se zajímala o sport a byla jsem k němu vedena, proto od útlého věku jezdím na lyžích, teď už ovšem preferuji snowboard, hrála jsem závodně volejbal a beachvolejbal. Volný čas využiji k procházce se svým psem, miluju knížky a moje největší hobby je cestování a fotografování.

Již třetím rokem působím jako profesorka magie v Bradavicích, kde s mladými kouzelníky čarujeme a bojujeme za svět kouzelníků.
Mimo to působím na akcích mudlů, kde s detektivy řešíme záhady či s mořeplavci brázdíme vody Chorvatska.

Práce s dětmi je pro mě správně využitý čas, jsou mi inspirací a čas strávený s nimi mě neskutečně baví a naplňuje. Člověk se nikdy nenudí. Můžu o sobě říct, že jsem trpělivá, zodpovědná, komunikativní, nápaditá a veselá.
Těším se na společné řádění na táboře! :)
Bc. Pejšová Michaela

Bc. Králíková Lenka

Funkce: Lektor
Věk: 23 let

O mně: Jmenuji se Lenka. Jsem studentka Farmaceutické fakulty UK v Hradci Králové. Od svých 8 let jsem jezdila na tábor Janovka u Velkého Šenova, takže v přírodě se neztratím. V 16 a 17 jsem na Janovce byla jako instruktorka a v 15 výpomoc do kuchyně. Doma mám malé sourozence, se kterými si ráda hraji. Mám zkušenosti i z dětských kroužků konkrétně divadelního, který jsem navštěvovala přibližně 5 let. Ve volném čase ráda čtu, kreslím a poslouchám hudbu.
Bc. Králíková Lenka

Petrovičová Zuzana

Funkce: Lektor
Věk: 21 let

O mně: Ahoj! Volám sa Zuzka, mám 21 rokov, pochádzam z malej dedinky na západe Slovenska a v Česku tretím rokom študujem v Zlíne obor Anglický jazyk pre manažérsku prax. Čo sa týka vyplnenia môjho voľného času, mám rada dlhé prechádzky v prírode, bicyklovanie, cestovanie, kreslenie, čítanie kníh, spoločnosť zvieratiek a detský smiech. V táboroch s deťmi sa cítim ako doma, dni strávené s nimi mi doslova dodávajú energiu a skvelú náladu.
Petrovičová Zuzana

Pernica Ondřej

Funkce: Lektor
Věk: 20 let

O mně: Ahoj, jmenuji se Ondra. Pocházím z Jihlavy a v současné době studuji mezinárodní obchod na VŠE v Praze. Rád sportuji a poznávám nové lidi, hraji závodně fotbal a cestuji. Spoustu let jsem jezdil na dětské tábory a práce s dětmi je pro mě zábava i nerozlučná součást mého života.
Pernica Ondřej

Hlaváč Jarmil

Funkce: Lektor
Věk: 19 let

O mně: Jsem z Prostějova, studuji strojírenství na SOŠ průmyslové. Mezi mé koníčky patří hlavně Street workout, i proto se velmi zajímám o fyzicky náročné akce. Věnoval jsem se plaveckým sportům a v současné době jsem se stal jejich rozhodčím. Mám rád práci s dětmi a těší mě, když jim můžu předat kus svého nadšení a lásky ke sportu.
Hlaváč Jarmil